>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
hoho widze ze zaszalalem w tym tygodniu ???? spokojnie Vader ja mam taki wybryk raz na miesiac i zaraz do ciebie dolacze za tydzien i bede bronil 9. pozycji hehe ;) w tym tygodniu &quot;hartkor&quot; sie szykuje bo z Escobarem gram :eek:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Z tego co pamiętam [nawet mi sie nie chciało wchodzić na Y!] gram z liderem w tym tygodniu.
BĘDZIE POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGROOOOOOOOOOOOOOOOOOM :p
P.S. Tylko czyj ?? :]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Można powiedzieć, że wygrałem na finiszu ???? Moi pitcherzy zanotowali świetny tydzień 6W 1L i dzięki nim ograłem Dominica.Kontuzje to zmora moich batterów :/ 3 z kolei fart? Raczej nie.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Cerber pojechany ????
Teraz czas na Escabara.
Moi batterzy zaszaleli
Ilość HR - 19 ????
RBI - 60
AVG - .342

Vader liderem :jezora:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Cerber pojechany ????

Teraz czas na Escabara.

Moi batterzy zaszaleli

Ilość HR - 19 ????
RBI - 60
AVG - .342


Vader liderem :jezora:
Dziwisz sie ze pojechany jak jego SP jest kontuzjowany? Tez mialem takie kosmiczne wyniki w plecy codziennie po 12-4 i tez okazalo sie ze kontuzjowany SP.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Vader liderem :jezora:
No... generalnie daje radę :-D
Dawno nie wpadałem tam. Zobaczyłem co i jak. A tam takie kwiatki przy zawodnikach z DL- Shoulder - 15-day DL. Might be out for the season. To kilku wyrzuciłem, kilku dodałem i myślę, że dalej będę LIDEREM :-D
Napiszcie czasami coś tutaj to mi się przypomni, żebym tak zajrzał, bo lupus już dał sobie spokój z marudzeniem mi abym coś tam robił...
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Cerber pojechany ????
Teraz czas na Escabara.
Moi batterzy zaszaleli
Ilość HR - 19 ????
RBI - 60
AVG - .342

Vader liderem :jezora:
Ja sie nie dam:jezora: Walczymy do ostatniej kropli krwi :zy3ou: ????
Zobaczymy co przyniesie tydzień.:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aktualna tabela. Wyniki za miniony tydzień i pary na ten tydzień.

Takie pytanko do tych co wiedzą o co chodzi...
W sobotę lub niedzielę widziałem, że łoje Piecie 13-2. A dziś widzę wynik 10-5. Czemu?
P.S. W tym tygodniu lider gra z wiceliderem ;)
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Prowadziles 13-2 czy ile tam [w 13 kategoriach ty prowadziles , w 2 prowadzil Piecia , a w 3 byl remis]
Batterzy/SP/RP Pieci zagrali lepiej niż twoi w koncowce tyodnia i nadorbili strate.
Wyniki sie zmieniaja codziennie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Generalnie słabo... I tak będę ostatni. Bo mimo, że niektóre tygodnie wyglądają nieźle to i tak jestem daleko z tyłu.
Więc uciekajcie Ci co są przede mną bo ban blisko :razz:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Przejrzałem sobie Roster i widze ze ludzie trzymaja na siłe grajków nie wiem po co.
Ja rozumiem że ruch na Fa jest slaby i nie ma ciekawych postaci - są , ale słabo grają lub DL jak w przypadku Soriano.
Ja - trzymam Percivala , ale SV zbiera , wiec jak wyzdrowieje moge komuś dac jego lub Torresa
Beau - 5 DL i 1 NA , Furcala bym wywalił , bo ostatni mecz w maju [leży od 5 maja bodajże]
Lupus - 5 DL , osobiście bym wywalił Martineza.
Cerber - 3 DL , trzyma Peavego an DL , który wyzdrowiał - HALO
Escabar - listy BN sie dłuższej nie dało ??
Barman - OK nawet
Komarr - 4 DL - Zimmerman i Baldelli OUT moim zdaniem
Vader - 3 DL - Putz i Carmona Out moim zdaniem
Dominic - Byrnes OUT - kontem sie nieraz zajme za brata , więc co trzeba to zrobie
Piecia - 4 DL i NA - Hill , Neshek OUT , Hafnera też bym sie pozbył.
Spokojnie 10 grajków można wywalić + 4-8 dojdzie bo nie grają od pewnego czasu lub mają AVG na poziomie .100
Komarr , Vader i Piecia mogliby sie pozbyć tych co napisalem bo i tak są na DL a i tak dawno graja.

ZMIENIAĆ SKŁADY :!: :!: :!: :!:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dominiciem to TY grasz hehe. Więc ten, teges.
Lupusa bym nie podejrzewał że nie wie co robi człowiek co Ciebie uczył grać we Fantasy :razz:
A co do mnie. To celowo ich trzymam. Co do grubego to jasne czemu ???? a Putza i Carmone trzymam bo myślę, że jak wrócą to będzie z nich pożytek. Poza tym pytałem &quot;wilka&quot; czy aby dobrze robie i mówił, że mam czekać. Więc czekam ;)
A ostatnio na Peavym to kasę zarobiłem ????
Znowu lipa jakaś u mnie. Zaczynałem tydzień 9-2 a teraz mam 8-7... Tydzień powinien się kończyć tak we wtorek, max środę. Wtedy bym awansował coś bo tak poleci ban na tego będzie przede mną... :jezora:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Dominiciem to TY grasz hehe. Więc ten, teges.
Nieraz on też gra , ja skład zmieniam jak nie może , głownie to on zmienia skład jak ma czas , a ja zarządzam :p
Jakbym miał grac na dwa konta to bym założył konto przecież :p
Martineza miałem w innej lidze i wywalilem , HR sie liczyły , a on ma ich 0.
Znowu to jeden z najlepszych C , ale cóż - gra jak gra , znaczy sie leży.

Vader - Ortiza też mam w innej lidze i też go trzymam :p
Putz gra tak jak całe Seattle.
Carmona już troche leży
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
7/13 Kevin Kouzmanoff (SD - 3B) Add Free Agents Komar Devil Bat&#39;s komar1337
7/13 Ryan ZimmermanDL (Was - 3B) Drop Komar Devil Bat&#39;s Waivers komar1337


:jezora::jezora::jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom