>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Hehe.
Dopiero teraz patrze wyniki i ....... ????????
Ledwo wygrałem 8-5 , a prowadziłem z 12-5 etc.
Prowadziłem w R , K/9 , AVG dość znacząco [wygrałem , ale o .001] , 3B z tego co pamiętam
Cóż niedziela taka bywa.
Ale i tak ciągne ładną seryjke , kolejny na polu bitwy stanie Vader
Nikt nie wygrał mając 10 statystyk.
Teraz gramy w czwartek , piątek , sobote i niedziele :p bo jest All-Star Game.
Gdzieś będzie pooooooooooooooooogrom :jezora:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP

Lupus jeszce bardziej powiększył przewage , Vader zarobił - wygrałbym 11-7 , ale jak Longoria miał Slama , to siedział na ławie ????
SP ode mnie jak zwykle sie popisali.
Idzie ktos na wymiane ze mną - pisać na PW lub składać propozycje w grze , bo nie bede miał dostepu na GG.
Inna sprawa - jest ktoś chętny na Fantasy NFL ?? - 6-8 osób około bym potzrebował
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie no Lupusa to trzeba zbanować... coś oszukuje że mu tak dobrze idzie. Komarr też bana dostanie. Już jest na 7 miejscu. No ludzie dajcie mi szanse żebym nie był ostatni... ????
NFL też moge się zabawić. W sumie mało to czasu zajmuje... pewnie dlatego mam takie trefne wyniki. Na NFL jeszcze mniej się znam więc bankowo będę ostatni. Ale mogę się zabawić- Vader Patriots :razz:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
NFL też moge się zabawić. W sumie mało to czasu zajmuje... pewnie dlatego mam takie trefne wyniki. Na NFL jeszcze mniej się znam więc bankowo będę ostatni. Ale mogę się zabawić- Vader Patriots :razz:
Sami fani Patriots jak sie patrzy :jezora:
Go Bolts :jezora:
A na serio to już prędzej kogoś widze od nas w Survivor lub Pro Pickem Football
W pierwszym należy &#39;&#39;przeżyć&#39;&#39; , podajesz najpewniejszy typ twoim zdaniem z druzyn ktore Ci zostały , tzn podajesz peffki o ile masz taką - jak wejdzie przeżywasz i grasz w następnej kolejce , porażka lub remis - out
Najlepsze tyo było jak w jednej kolejce 6 osób odpadło bo dało na NO , które przegrało z Rams
W Pro Pickem typujesz , od najpewniejszego meczu do najmniej pewnego.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja już po moim poście tutaj dostałem elitarne zaproszenie do jednej ligi ;)
Trzeba skorzystać bo tam sama śmietanka expertów US sports w Polsce jest.
Aż się zapytałem kto to jest ten Grzesio Bengals... Grzesiu jak Ty tych wszystkich cwaniaków ograłeś? ;)
No i podobno Patriots jest zarezerwowane od 4 lat już... to muszę sobie wymyśleć coś innego...
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Ostatnia kolejka od dziś do niedzieli - Lupus , Grzesio oraz Beau awansowali już do Play-Offów - w tej kolejce będą walczyć o rozstawienie .
O kolejne 3 miejsca walczy no powiedzmy 6 zespołów - Escabar , Barman , Komarr , Dominic , Cerber i Vader - chociaż ten ostatni ma matematyczne szanse na awans.
Najważnieszje pojedynki - Vader vs. Komarr , Dominic vs. Barman.
Za tydzień zaczynamy Play-Offy
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
???? Dla moich zawodników, za wspaniala postawę w sezonie zasadniczym
???? dla mnie jako managera.
Teraz krotki odpoczynek i czas na postseason :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie cFaniakuj tak :razz:
No nic... Zgodnie z obietnicą dla tego kto będzie przede mną BAN musi być.
Wypadło na Cerbera ????
Komarr zawiodłem się na Tobie... Zrozumiałbym żebyś Ty był 9, 8, no nawet 7. Ale Ty w playoffach zagrasz. Taki z Ciebie kolega :-|
Generalnie byłem peFFką że będę ostatni. Czasami trochę pomogła mi ta zabawa w graniu na bukach nawet :-D
Dzięki za zabawę :spokodfhgfh:
Nie dajcie wygrać temu wyżej!!! Bo będzie jeszcze bardziej cFFaniakował ????
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Vader - grasz o miejsca 7-10 - rusz dupe i dograj to do końca chociaż - może awansujesz o miejsce :]
Na szczęście po tygodniu zmagań wyprzedziłem Beau&#39;a o 1.5 GB i gram o miejsca 1-4 , przez co mam tydzień odpoczynku ???? ????
A jak wiadomo Play-Offy rządzą się swoimi prawami.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
1 i 2 pazuja teraz. 4 gra z 5, 3 z 6, zwyciezcy graja z nami ;)
Przegrani graja o 5te miejsce.
W drugiej czesci tabeli pauzuja w tym tyogodniu, natomiast za tydzien graja 7 lub 9te miejsce
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W drugiej czesci tabeli pauzuja w tym tyogodniu, natomiast za tydzien graja 7 lub 9te miejsce.
Aha... dlatego widziałem tylko mecze PO a nie reszty co nie weszli do PO.
Już myślałem że po zawodach jest ????
To coś tam porobię jeszcze :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom