>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2010/11

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Tragedia z bramkarzami u mnie. Jak Crawford będzie dalej tak grał to zostanę z trzeba backupami :-| Statystyki ofensywne kiepskie i ogólnie ostatnio niezbyt dobrze się drużyna prezentuje. Cała gra z przodu opiera się na trzech zawodnikach Plakanecu, Giroux oraz Byfuglienie. Pozostali od czasu do czasu coś zagrają, a tak raczej bez szału. Jedynym małym plusikiem jest to, że udało mi się pozyskać ostatnio Kevina Shattenkirka, który jest w wyśmienitej formie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak to na IR ... u mnie jest wyświetlony jako normal bo go ściągałem :| sprawdze to zaraz ...
/ Edit : Rzeczywiście, ślepy jestem i Chabi cały tydzień na IR - brawo Odi ????
Pomysł z dwoma ligami mega ciekawy, zobaczymy jak to się ułoży
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Weze zostaly zatrzymane... Ale sam tydzien nie najgorszy, caly team ladnie tylko, ze Kukla lepszy w bramce... Moim zdaniem o zwyciestwie zadecydowal weekendowy pojedynek Szable vs Senatorzy , cud na Wisla FT i 0-0 ???? ???? ???? ... cud i szczescie bo nie wiem jak mozna inaczej okreslic taki wynik a tym spotkaniem Kukla pokonal mnie w bramce, dwoch jego goli i dwa SHO na zakonczenie ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Posucha trwa, tak pokrótce można określić stan mojej ekipy. W mękach wyszarpany remis i już jestem trzeci od końca :-( nie wygląda to zbyt optymistycznie. Mega problemy mam faceofach i blokach, już nie wspominając o tym że bramkarze kolejny tydzień nie pomagają za mocno.
Światełko w tunelu jeszcze jest bo dobrze po kontuzji spisuje się Gagne, może Langenbrunner w końcu zaskoczy, no i największe pozytywne zaskoczenie to postawa Kopeckiego mam nadzieje że na tym nie poprzestanie i moje Ptaki będą w stanie wznieść się wysoko :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Lagen Brałen Cie nie zbawi Juano ...
moje Ptaki będą w stanie wznieść się wysoko
Trzymaj swego ptaka wysoko, ale na forum bym o tym nie pisał ????
Czekam na dzień w którym spuszczę Ci łomot w Fantasy ???? już blisko ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 9
Po 9 tygodniu tak wygląda sytuacja.
W czołówce w sumie nic się nie zmieniło. Vader awansował z 8 na 6 miejsce :p Słabeusze dostali lanie... faworyci wygrali... karuzela jedzie dalej
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Po tym tygodniu mogę stwierdzić że są powody do zadowolenia, pierwszy raz w tym sezonie udało mi się ostatniego dnia całkowicie odmienić sytuację :razz:
Po raz pierwszy chyba, wygrałem &quot;fejsy&quot;, jednak 5 C robi różnicę w przekroju całego tygodnia.
Na plus Heniu Sedin, James Neal, Bobek Ryan i Thomas Holmstrom.
Na minus w dalszym ciągu Tavares, chłopak nie może się odnaleźć w tym sezonie, w meczu z ATL chyba pierwsza jego bójka w NHL :cool:.
Cel na ten sezon czyli awans do PO nadal w zasięgu :grin:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kolejny tydzień wysoko w połę ! Paka chyba myśli że jak mamy Crosby&#39;ego to już reszta grać nie musi ... bywa dziwnie, czasami dobry tydzień przegrywam bo trafiam na świetnie dysponowanego rywala. A zdarzyło się tak że w cienkim tygodniu zanotowałem wysokie zwycięstwo.
Uroki fantasy, jedziemy dalej ! ???? Najważniejsze i tak derby z Romano Birds ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja w tym tygodniu miałem mega niedziele. Wczoraj w innej lidze wchodziłem w mecz przegrywając 1-8! Dziś rano wynik 7-5 :cool:
Wszystko dzięki dobrej postawie Lundqvista i Hillera i przegrywając całą bramkę wygrałem 4-1 :cool:
ajważniejsze i tak derby z Romano Birds
Co Wy tam za derby macie :razz:
Ja mogę mieć prawdziwe derby bo jest jedna osoba z tego samego miasta co ja ????
Zrobiłem też wynik 13-0 ????
W lidze co spisałem na straty zbliżam się do pozycji premiowanej awansem do PO.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Weze przegraly 6-7 jednak jest pewna radosc gdyz w bramce calkowita dominacja 4-0 a w polu poprostu wszystko na scisk... wczoraj weze tak szalaly, ze moglo sie to smialo skonczyc i 9-5 Getzlaf, Boyle i Dubynski dali czadu ????
Troche sobie mam zal za to ze w weekend posadzilem Pahlssona na lawe a wyfejsowal sam w sobotnim spotkaniu 18 raz!!!! w overallu FW mialem remis 119-119 ???? ????
Weze w tabeli stanely jednak nie na dlugo ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Pisałem tydzień temu, że będę miał problemy z bramkarzami. Tylko jeden występ Chrisa Masona automatycznie pozwolił przeciwnikowi zainkasować 5 zwycięskich statystyk. Ogólnie, aż dziw bierze, że przegrałem tylko 5:7. Nie widać niestety szans na poprawę. Chciałbym, żeby przeszedł do mnie Pavelec albo Crawford, ale niestety marne na to szanse. Bramkarza Blackhawks nie dostane, bo to obecnie jedyny starter obecnego właściciela. Zaś do rozmów o Pavelecu mógłbym zasiąść, bo Sierhun ma Howarda tylko kogo mam mu zaproponować. Jeżeli chodzi o Andersona to też nie ma o czym gadać, bo Botshek nie ma żadnego innego startera. Jeżeli już szukać jakiś plusów to na pewno ostatni tydzień należał do Ryana Malone&#39;a.
 
Baqu 875,5K

Baqu

Forum VIP
Kolejny tydzień wysoko w połę ! Paka chyba myśli że jak mamy Crosby&#39;ego to już reszta grać nie musi ... bywa dziwnie, czasami dobry tydzień przegrywam bo trafiam na świetnie dysponowanego rywala. A zdarzyło się tak że w cienkim tygodniu zanotowałem wysokie zwycięstwo.

możnaby napisać &quot;łatwo szybko i przyjemnie&quot; ;-) Po trzech przegranych z rzędu drużyna Baqu Baqu Squad rozjechała Odisio Wild, z czego manager jest bardzo konent. Nie wiadomo czemu największym dostarczycielem moich punktów są modzi na forum ^^ i już załuję, że z Odiosio spotykam się tylko raz w sezonie. Ok... koniec trash talku przejde do meritum:
  • całkowita dominacja w bramce - Ozzy i Ward fenomelanie, a i Hiller wreszcie coś dorzucił od siebie !
  • Olli Jokinen, Matt Cooke, Cam Fowler, Danny Briere, Teemu Selanne in ✅
  • P.K. Subban, Ryan O&#39;Reilly, Mathieu Perreault, Chris Neil in ⛔


Ogólnie większość składu bardzo dobrze się spisała w tym tygodniu, co mnie jedynie smuci to zerowe staty w SHP oraz GWG :/

W tym tygodniu podejmuję Crowned Trashers - myślę, że o wszystkim rozstrzygną bramkarze.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Powiem szczerze Baqu że twoje wyniki bardzo przeciętne w większości kategorii ???? (moje żeby nie było uważam za fatalne) Chwalić się nie ma czym :p (oprócz bramkarzy)
BTW. w rewanżu Cie pojade ;D
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
A teraz mecz na szczycie.
TheDon Sharks vs Bzyku&#39;s Killers
Rekiny kontra zabójcy. Nie ma wyjścia, krew będzie się lała ????
 
Baqu 875,5K

Baqu

Forum VIP
Powiem szczerze Baqu że twoje wyniki bardzo przeciętne w większości kategorii ???? (moje żeby nie było uważam za fatalne) Chwalić się nie ma czym :p (oprócz bramkarzy)

BTW. w rewanżu Cie pojade ;D
czy Ty Odisio czasem z uwagą chociaż raz przeczytasz mój post :?: ;-)


i już załuję, że z Odiosio spotykam się tylko raz w sezonie
łudzę, się, że może spotkamy się w PO... aczkolwiek z Twojej strony to chyba jedynie &quot;marzenia ściętej głowy&quot;

powodzenia w tym tygodniu :!:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
2gi tydzien walcze z kontuzjami i zapowiadało się na niezła wtopę. Na szczęscie ostateczny wynik mnie w obecnej sytuacji satysfakcjonuje.;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 11
Wyniki oraz tabela po 11 tygodniu.

Dzięki wysokiej wygranej Shen awansował na 3 pozycję w tabeli kosztem Baqu. Odisio po wysokiej wiktorii zbliżył się punktowo do PO. Pozostałe wyniki aż tak wiele w tabeli nie zmieniły.
Mnie w tym tygodniu prześladował TheDon... W tej lidze ograł mnie 4-9 ale w innej lidze dostałem 1-12 :-|
Jedziemy ostatni tydzień w 2010 roku ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
U mnie w tym tygodniu jakas masakra kompletna... 3 kontuzje i 2 Day to day... masakra jakas i to wszystko wazne postacie w druzynie chociazby jak sam Getzlaf...! ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 12
Wyniki oraz tabela po 12 tygodniu.

Brak czasu na podsumowanie... :???:
Ale Wy możecie podyskutować :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom