>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2010/11

Status
Zamknięty.
crowned 10

crowned

Użytkownik
week 18
Wyniki oraz tabela po 18 tygodniu.

W tym tygodniu wysokie wygrane Węży, Liści oraz drużyny Bzyku. Ja też osiągnąłem wysoki wynik, który pozwolił awansować mi z 12 na 8 miejsce, jednak nie cieszy tak bardzo, gdyż przeciwnik został w szatni....
Do końca pozostały jeszcze trzy kolejki, i zapowiada się ciekawa walka o miejsce w PO, a dokładnie mówiąc o miejsca 6-8... na które szanse ma teoretycznie 6 drużyn. Dla drużyn walczących i mających nadzieję udziału w PO są to ostatnie dni na ustawienie drużyny, gdyż do 10 marca otwarta jest wymiana.
I osobiście proszę, osoby które są pierwszy raz z nami, aby nie zdarzył się incydent jak w tamtym roku. Zatem, jeśli kończy się wasz udział w fantasy, o niewyrzucanie zawodników ;)

Wejder/ Ostatnio mało czasu... Dzięki za wklejkę ????
Przyłączam się do prośby (podkreślenie).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 20
Wyniki oraz tabela po 20 tygodniu.

Przed nami ostatni tydzień sezonu zasadniczego. ????
Aktualnie TheDon Sharks to jedyna ekipa co ma już awans w kieszeni.
Ale Seku(L)ar, Shen, Baqu, Bzysku są raczej już nie do ruszenia.
Vader, Lupus i Crowned - jeden z tej trójki odpadnie z PO.
Juan Roman08 i Pietaszek mają już małe szanse, że dołączą do top8.
Ja mam emocje po porażce w tym tygodniu 4-8 ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niestety dla mnie to już ostatni tydzień zmagań, w tym sezonie moja drużyna okazała się zbyt słaba by awansować do PO, myślę że główny problem to bardzo mała ilość zdobytych bramek, poza tym wygrana w ostatnim tygodniu z Maritosem nie była tak okazała jak powinna być, a szczerze mówiąc, najwięcej po tym pojedynku sobie obiecywałem.
Gratuluje już na zapas topowej 8 i życzę powodzenia w walce o medale ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Baqu 762,8K

Baqu

Forum VIP
kukla, karn &amp; maritos to jak rozumiem za rok nie bawią się z nami na szczęście ?
widzę, że Seku ~ Prezne Weze już raczej nie przeskocze, gdyż ładnie cisnie
Maritos Sabres, który oczywiscie olał nas grających :/
przy obecnych wynikach mozliwe, ze wskocze jednak na 3 miejsce, poniewaz
Shen Oilers dostaje ładne manto od JuanAntonio Penguins.

Vader// Karn to zakaz gry bez dwóch zdań. Maritos też właściwie olał zabawę. Kukla z kolei drugi rok ściema... :|
W przyszłym sezonie chyba jednak zrobimy ligę 14-16 drużyn. Jeśli będą chętni to zrobi się 2 ligi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 21 - koniec Sezonu Zasadniczego.
Zakończył się sezon zasadniczy. Znamy 8 zespołów, które awansowały do Playoff.

Poniżej wyniki oraz tabela po 21 tygodniu.



Presidents Trophy zgarnął TheDon.

Zgodnie z tym co pisałem końcówka była nerwowa dla Vadera, Lupusa i Crowned.

Zestaw par PO.

Udało mi się pocisnąć w samej koncówce i obroniłem 7 miejsce. Patrząc na moje wyniki tygodnia i Seku(l)ara miałbym spore szanse z nim wygrać. Ale teraz jest nowy tydzień i liczniki się zerują. Powalczę o awans – chociaż będzie ciężko.

Największe dramaty ligi to: Karn – zupełne nieporozumienie, Maritos – do teraz nie wie po co jest IR i że trzeba zmieniać skład, Kukla – drugi rok z rzędu olał ligę.
Cała trójka w przyszłym roku nie zagra w lidze…

Pozostałym panom co zakończyli sezon pragnę podziękować za czynny udział w grze ????
 
Baqu 762,8K

Baqu

Forum VIP
Shen w poprzedniej kolejce był przede mną na trzecim miejscu, ja natomiast
okupowałem czwartą pozycję z tą samą ilością punktów... o dziwo teraz patrze
Shen dostał takie lanie, że spotykamy się w PO ! ????

graliśmy tylko raz w 15 tygodniu, wtedy przegrałem Shen Oilers Loss 6 - 7

od tamtego czasu, nie zaznałem goryczy porażki i mam nadzieję, że w pierwszej
kolejce PO również nie przegram ! będzie bardzo ciężko gdyż przeciwnik mimo
ostatnich wyników ma solidnych bramkarzy, u mnie natomiast plaga kontuzji :/
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja takze dziekuje wszystkim za gre, poniewaz teraz czesc juz konczy zabawe a czesc gra dalej...
Jesli chodzi o jakies refleksje... nigdy bym nie przypuszczal , ze zakoncze sezon zasadniczy na 2 miejscu, sledzac losy Wezy mozna bylo zauwazyc na &quot;dzien dobry&quot; spadek w tabeli a potem z kazdym tygodniem marsz na jej szczyt.
Co do mojego pierwszego rywala w play-off , wcale nie bede zaskoczony jak przegram ???? To ze sie awansowalo do Play-off z drugiego miejsca nie znaczy, ze sie z nim nie pozegna juz w pierwszej rundzie ????
Vader, powodzenia ! ????
Jeszcze raz dzieki reszcie...
V/ gramy gramy Seku... nie op!@#$%^ się ;)
Powo ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Za nami I runda PO. Niestety wyżej rozstawieni wygrali swoje mecze…




Ja miałem emocjonująca końcówkę i niestety poległem… Potrzebowałem 2 więcej obronionych strzałów Brodeura. Columbus grali tak słabo, że ostatnie ponad 12 minut nie oddali strzału na bramkę Martina.
 
shen 408

shen

Użytkownik
olaboga :| w moim meczu z Baqu,kiedy zostały 2 mecze do końca (ANA i CHI) prowadziłem jeszcze 9-5 to jakimś trafem przegrałem w dramatycznych okolicznosciach BLK oraz PPP :| w dodatku Baqu miał w swoich szeregach tylko 1 sprawnego GK...troche szkoda ????
 
Baqu 762,8K

Baqu

Forum VIP
Shen oszukali nas decydenci! :p

Mi brakło 2 obronione strzały...
znowu się dąsasz ? :zoltakartka: :razz:

olaboga :| w moim meczu z Baqu,kiedy zostały 2 mecze do końca (ANA i CHI) prowadziłem jeszcze 9-5 to jakimś trafem przegrałem w dramatycznych okolicznosciach BLK oraz PPP :| w dodatku Baqu miał w swoich szeregach tylko 1 sprawnego GK...troche szkoda ????
fart - niefart, wiedziałem, że w niedziele trochę Cie przycisnę, miałem okolo 2x
więcej zawodników do gry w ten dzień... i tak obliczyłem sobie, że w SOG i FW
powinienem Cie &quot;zrobić&quot;... nie udało sie... ale za to PPP i BLK wygrałem - jak
to mówią... nic w przyrodzie nie ginie ;-)

tak jak piszesz... mam jednego sprawnego bramkarza... z Seku będzie bardzo
ciężko, ma dobrze zbilansowany skład, ale powalczę ! chociaż jeżeli przejdę
kolejną rundę to już bedzie dla mnie ogromne zaskoczenie ( pozytywne )
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przed nami ostatni tydzień rywalizacji. W Finale zmierzą się Seku(l)ar i JuanAntonio! W walce o trzecie miejsce zmierzą się Baqu i TheDon.
Mecz o prawie nic, czyli o 5 miejsce zmierzy się Vader z Bzyku. A jeszcze większe nic czyli mecz o 7 miejsce zagra Lupus z Shenem.

Seku fartem awansowałeś ze mną a teraz masz szanse na wygraną :razz::razz::razz:


 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Gratulacje ;) Dzięki za wspólną grę, Szkoda ostatniego tygodniu przed PO, bo oglądając potem statystyki, byłbym przynajmniej w czwórce. Mówi się trudno, mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w takim samym AKTYWNYM składzie.
 
Baqu 762,8K

Baqu

Forum VIP
Offfennnceee :!: :!: :!:

Offfennnceee :!: :!: :!:

Offfennnceee :!: :!: :!:

Baqu Baqu Squad 9
TheDon Sharks 5


wygrane 9/10 statów graczy z pola.... przegrane 4/5 ( jeden remis ) statów bramkarzy...

już smiano się z moich goalie w poprzednich rundach...
fakt, mam tylko Warda w sumie, który ciągnie cały wózek ;D

ale !

miazga w ataku !

dobry wynik w tym sezonie = jestem kontent. ciężko było obronić tryumf sprzed roku, aczkolwiek trzecie miejsce, czyli miejsce na pudle jak najbardziej mnie zadowala, tym bardziej, że Seku był jednak poza moim zasięgiem.

dzieki za świetną zabawę Panowie ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja rowniez panowie dziekuje za wspolna gre, prawde mowiac jak zaczynalem ten sezon to nie liczylem nawet na PO a tu prosze...
Do przyszlego ;)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom