>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
darter 134

darter

Użytkownik
No dobra a jak przełożyć &quot;taktykę w głowie&quot; na taktykę w grze... ????
Jestem nowy to pytam bo nie wiem czy da się jakoś wystawić tę podstawową &quot;6&quot;.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ty decydujesz kogo wystawić, więc tak jak pisałem w poprzednim poście wszystko dzieje się w Twojej głowie.
Ty jesteś managerem, ewentualne pretensje możesz mieć tylko do siebie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszystko punktuje w danym dniu prócz bencha, przy zawodniku w danym dniu masz zazwyczaj godzine meczu + rywala, jak nic nie masz to wiadomo ze jego druzyna dzis nie gra to zastepujesz go kims innym czy cos
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Zawodnicy mają także uaktualniane informacje o kontuzjach dopiero na następny dzień, także warto wieczorem przed zaktualiowaniem składu także przejrzeć stronki z takimi danymi. Nie zawsze musi to być długa kontuzja, może to też być czasem grypa czy jakiś wyjazd rodzinny. Takie informacje zazwyczaj pojwiają się późno na Yahoo. Dlatego polecam http://www.dailyfaceoff.com/, bardzo przydatna stronka nie tylko do ligi, ale także do obstawiania. Starzy wyjadacze pewnie ją znają, nowym na pewno się przyda. Pojawiają się tam też bramkarze awizowani na mecz co też jest dość ważne przy ustalaniu składu.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
No witam, przegapiłem ten draft, ale tak sobie teraz patrzę; Iginla, St. Louis, Plekanec, Weber czy Kane - chyba źle to nie wygląda:grin:
Teraz pozostaje mi obczaić jak to wszystko działa.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nie pamiętam dokładniem, jak to z bramkarzami było.
Czy, żeby zaliczyło mu statystyki, muszę go wstawić do składu, w danym tygodniu, min. dwa razy, czy też wystarczy tylko raz ?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hmmm...
Tak prawde mowiac, w tym roku nie przygotowalem sie do fantasy nic a nic,.. do calej ligi dolaczylem na koncu po dlugim czasie oczekiwania na moj team... Nie czytalem zasad nawet jakie sa w tym roku w naszej lidze... Widze, ze troszke sie pozmienialo wzgledem zeszlej edycji...
Narazie widze, ze nie mam opcji jak w/w juz bylo... Injury?! W lidze mamy mniej zespolow niz rok temu, czy w zwiazku z tym liczba &quot;ruchow&quot; w zespole takze zostala ukrucona?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do IR to nie zwróciłem uwagi i nikt też nie pisał. W zamyśle miało być jedno IR. Liga mniejsza więc powinno wystarczyć. Ale jakimś cudem w ogóle nie mamy. Więc radzimy sobie tak jak możemy ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ech... w następnej edycji będę mądrzejszy - nie zdawałem sobie sprawy jak mocno punktują bramkarze względem innych zawodników ????
Takie pytanko - jakim cudem niektórzy (np Odisio czy mój aktualny rywal) mają sporo więcej zawodników niż standardowo (czyli 4 na ławie). Jak to sie stało i jak to się robi? :p nie mogę niczego podobnego wyszukać ;)
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Jakby nie patrzeć, za jedną trzecią statystyk odpowiadają bramkarze. Ja w tym sezonie olałem goalies, brałem swoich (Varlamov, Gustavsson, Emery) w późnych rundach, ale potencjał jest :cool: W końcu w pozostałych kategoriach punktuje się w polu. Zobaczymy, czy ofensywą da się zdobyć mistrzostwo ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
radzio_xp mam w obecnej chwili pięciu gości na ławie ale zauważ że nie mam ustawionego chwilowo utila ;]
Pozatym jaką drużynę prowadzisz ... teraz to jeszcze przeszło ale next season każdy ma mieć nick forum w nazwie drużyny bo nic nie wiadomo.
Wracając do taktyk są różne, jednak większość dobrych graczy wie że dobra obsada bramkarska pozwala praktycznie na minimum środek tabeli. Bez bramkarzy nikt nie wygra.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Pierwszy raz w to gram, dlatego po tygodniu już widzę jakie błędy popełniłem w drafcie ;)
A co daje/robi Util i dlaczego go nie dawać? Myślałem, że funkcjonuje normalnie jako kolejny zawodnik tyle, że bez przypisanej pozycji ;)
Bramkarze są rzeczywiście bardzo ważnym elementem i jak słusznie zauważył Backrus odpowiadają za 1/3 statystyk. Ja zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że bramkarzami można być w trójce. Poza tym wziąłem sobie 4 zawodników z Flyers, 3 z moich ulubionych Red Wings, a tu chyba lepiej pobrać po 2 max 3 z jednego teamu i pomieszać ;) Zresztą już nieważne ;)
Nazwę teamu zmieniłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom