>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA '08 - online i nie tylko

dawio 0

dawio

Użytkownik
Witam.
Gra ktoś jeszcze w Fife &#39;08? Próbowałem &#39;09, ale jakoś nie przypadła mi do gustu (może jestem za bardzo przyzwyczajony do &#39;08 ), a w &#39;10 jeszcze nie grałem.
Ogólnie bardzo podoba mi się &#39;08 i świetnie mi się w nią gra. Od pewnego czasu pykam z kolegą przez neta online i jest to duuużo ciekawiej niż przy grze z komputerem.
Jeżeli ktoś jest chętny do gry online to piszcie tu (lub PW) lub jeśli po prostu chcecie porozmawiać tu o Fife ???? .
Pozdrawiam.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja chętnie zagram, jak tylko ktoś mi pomoże to rozpracować i pozwoli grac online ... bo mam problemy :?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tez ewentualnie mógłbym zagra ???? tylko najpierw musiał bym zagrac z kims sparing zeby spr czy nie bedzie problemow ;)
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
tez ewentualnie mógłbym zagra ???? tylko najpierw musiał bym zagrac z kims sparing zeby spr czy nie bedzie problemow ;)
Ja chętnie zagram ???? jak coś to pw

Z Magikiem próbowałem grać, ale coś nas nie chce połączyć jest info, że &#39;składy online&#39; czy coś takiego sie nie zgadzają, a ściagalismy i instalowalismy identyczne patche, wiec nie wiem o co biega. Może ktoś wie?
 
travism 190

travism

Forum VIP
Ja chętnie zagram ???? jak coś to pw

Z Magikiem próbowałem grać, ale coś nas nie chce połączyć jest info, że &#39;składy online&#39; czy coś takiego sie nie zgadzają, a ściagalismy i instalowalismy identyczne patche, wiec nie wiem o co biega. Może ktoś wie?
jeden z Was ma pirata, drugi oryginal ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja mam oryginał ???? ... ale przed chwilą udało mi się zainstalować wszystkie patche, więc mogę grać online ???? .... w sumie z Dawio nie próbowałem się połączyć bezpośrednio, ale też może by ruszyło ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
jeden z Was ma pirata, drugi oryginal ????
Niekoniecznie jest to ten błąd. Ponieważ nie raz grałem o ile pamiętam w 09 przeciwko komuś kto miał pirata i śmigało. Tyle że musi być to najlepiej czysta gra bez żadnych patchy.
Oczywiście mogę się mylić ????
Także jestem chętny na jakiś mały turek ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
przez IP
ale Dawio pisał że z kolegą łączy sie bez problemu
ja kiedys tyle ze w 09 w taki sposób tez grałem przez net i problemu nie bylo
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
przez IP

ale Dawio pisał że z kolegą łączy sie bez problemu
ja kiedys tyle ze w 09 w taki sposób tez grałem przez net i problemu nie bylo
musicie mieć &quot;czystą&quot; bazę (plik fifa.db). ściągnijcie ją (oboje taką samą) i wrzućcie do folderu CMN. będzie ok.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
musicie mieć &quot;czystą&quot; bazę (plik fifa.db). ściągnijcie ją (oboje taką samą) i wrzućcie do folderu CMN. będzie ok.
Tylko, że jak z Magikiem chciałem grać to właśnie była informacja o tym, że coś jest nie tak ze składami, a gdy chcę grać z konradem140 to nie znajduje nas po prostu. Próbowaliśmy różnie ja gospodarz on połącz i na zmianę, ale nic. Jednak ja chyba nie moge być gospodarzem, bo mam radiówkę - prawda?

Jest jeszcze opcja z Hamachi.
 
Do góry Bottom