>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA '08 - online i nie tylko

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ja bym proponował dowolnym klubem. Lecz takie urozmajcenie jak np. jeden mecz reprą a drugi klubem ????
1.konrad140 - Manchester United &gt; Barca
2. mucios88 - ManU and Real M.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wczoraj zrobiliśmy z konradem reinstalki i mamy &quot;czystą&quot; fifę i śmiga elegancko ... teraz żeby każdy z każdym mógł grać to fifa musi być na &quot;równym poziomie&quot; czyli albo czysta, z jednym patchem itp. bo na początku konrad i ja mieliśmy inny układ, bo miałem wszystkie patche a on ten pierwszy i była dupa blada ????
ja się piszę na turniej ale ja gram tylko MU ????
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
1.konrad140 - Manchester United &gt; Barca
2. mucios88 - ManU and Real M.
O co biega? Czemu dwa kluby wybieracie? ????
I bezsensem jest jak gramy dwoma takimi samymi klubami, a pewnie tak się da.

Magik to weź może zamieść gdzieś ten plik fifa.db, żeby każdy miał taki sam, bo ja np. mam inny i pewnie nie bede dał rady.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dlatego ze np tak jak magiki ???? &quot;ja gram tylko MU&quot; i zeby nie bylo sporu to np ja sobie barca pykne ;)
dawio zapisuj sie i nie gadaj ???? magiki tez ????
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Eee no ludzie bezsens, gra się jednym klubem i tyle przez cały turniej bo to jakoś tak dziwnie. Ja też bym chciał grać MU, bo jestem ich fanem ale skoro byłes pierwszy to ja bym był za tym abyś Ty miał tylko MU ???? .
Wejdź w zainstalowana fife/data/cmn/fifa.db &lt;-- coś takiego jest tam tylko jeden plik fifa wiec znajdziesz ???? i wrzuć na rapidshare.com czy coś takiego, albo mi na gg przeslij.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ej nic nie kombinujcie jak wam działa ) wczoraj grałem i z Tobą Magik i z Tobą Dawio i smigalo ????
dobra to zmienmy na jeden klub , Mucios jak nic Ci nie wadzi bądz Realem , ja Barcą a Magik jak tak bardzo chce bedzie MU ???? w Ty Dawio kim ? to odrazu zrobie tabelke
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Konrad Ty grałeś wczoraj ze mną na tym samym pliku co potem z Magikiem? Jak tak to elegancko, jeszcze tylko z Magikiem musze spróbować czy bedzie działać i oby z mucios88 było też dobrze ????
Nad klubem daj się minutkę zastanowić ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie. wczoraj a wlasciwie dzis z magikiem reinstalowalismy fifke do czystej wersji i zapierniczalo az milo ;) sądze ze jeszcze easy bedzie chetny ale chyba go nie ma. tak jak by bylo 8 osob bylo by fajnie
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
panowie jestem w domu ok. 21.30 to spróbuję z Dawio zagrać na tym poziomie którym mam z jego gdzie ma ten plik z fifa czy jak tam :p i może się uda to będzie świetnie ???? pozdro.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
teraz kombinuje z Konradem, żebyśmy znowu mogli grać, wiec jak podmienię plik i z nim bede mogł grać to myśle ze z Tobą też pojdzie ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
panowie nie podmieniajcie zadnych plikow, po prostu czysta instalacja i powinno wszystkim smigac, bez zadnych patchow itp itd.
bo potem beda problemy jak bedzie graz z kims poza turaniejem ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ja dopiero zakupuje grę ???? Jeszcze zostało mi jakieś 600 MB więc na minutach będę miał. Wszystko powinno śmigać ???? Wiec nie jest problem to.

Wogóle jak dla mnie powinniśmy grać dowolnym klubem. Tylko Nicki nasze powinny widnieć w lidze/pucharze. A przecież śmiało można grać np. ManU-ManU lub Barca-Barca. I nie będzie kłótni lub niedomówień że ktoś miał lepszy zespół ????
Takie moje ogólne zdanie
E: Dokładnie bez Patchy panowie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
właśnie Dawio ma patche i nei działa ???? easy wejdz na gg to sprawdzimy
edit. PS mucios to co Ty za net masz ze 600mb na minutach powinienes miec ?? ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
właśnie Dawio ma patche i nei działa ???? easy wejdz na gg to sprawdzimy
edit. PS mucios to co Ty za net masz ze 600mb na minutach powinienes miec ?? ????
Oferta pracownicza z Netii ???? 16Mbit\s ????
E: Konieczna jest gra bez patchy ???? I będzie ok. Dawcio musi zrobić Reinstal gry i będzie git ????
 
Do góry Bottom