>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA '08 - online i nie tylko

L 0

lukasz77

Użytkownik
Tylko, że jak z Magikiem chciałem grać to właśnie była informacja o tym, że coś jest nie tak ze składami, a gdy chcę grać z konradem140 to nie znajduje nas po prostu. Próbowaliśmy różnie ja gospodarz on połącz i na zmianę, ale nic. Jednak ja chyba nie moge być gospodarzem, bo mam radiówkę - prawda?

Jest jeszcze opcja z Hamachi.
miałem przez długi czas radiówkę i grając w FIFE 2008 mogłem być gospodarzem. z kolegami graliśmy wyłącznie przez Hamachi. z tymi składami co wyskakuje błąd to spróbuj tak jak mówiłem z tą bazą, albo w bardziej &quot;radykalny&quot; sposób (pousuwać niektóre pliki w Moje Dokumenty, z tego co pamiętam tam są jakieś foldery typu Profil itp.) a co do tego, że nie mogliście się połączyć to tak jak napisałeś, spróbujcie przez Hamachi.
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
być może jest to chwilowy błąd i jutro już będzie wszystko ok (u mnie tak kiedyś się zdarzyło, że nie mogliśmy się z gościem połączyć, następnego dnia wszystko jednak było dobrze). w innym wypadku nie mam pojęcia w czym jest problem i musisz napisać na jakimś &quot;specjalnym&quot; forum, żeby coś podpowiedzieli i temu zaradzili.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
easy jak mi pomozesz sie polaczyc to chetnie zagram w przerwie spotkania LAL vs Toronto ... ja mam liveboxa jakby co.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
to mozemy pyknąc jakies turnee ???? mi juz dziala wszystko
Przesłałem dla kolegi ten plik fifa.db w którym są składy, on podmienił u siebie i wszystko śmiga. Najpierw strasznie się cieło, ale wyłączyliśmy wszystkie programy (ja łącznie z Avastem) to już było ok. Dobrze się grało :razz:.

Przepraszam easy, że nie odpisałem, ale grałem z konradem140 i zapomniałem.

Magik - pisz na gg jak jeszcze nie dasz rady grać, to teraz powinno śmigać.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie to może rzeczywiście jakiś turniej. Ja jak najbardziej jestem zaa.
Kto jeszcze chętny?? Jak się uzbiera kilka osób można jakąś liga (pucharek) ciachnąć ????
I w jaką FIFE gracie bo muszę &quot;zakupić&quot;??
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
mucios nazwa tematu ;)

Dawio ;) Magikowi tez działa , wczoraj gralismy
I elegancko ???? Ja dziś z lenciem próbowałem, ale przez hamachi i niestety nie dało rady ;/ nawet podmienialiśmy fifa.db i tak nic nie dało.

Na turniej choć mały trzeba trochę więcej osób, ale jakby się zorganizować to dalibyśmy radę ???? .
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Na turniej choć mały trzeba trochę więcej osób, ale jakby się zorganizować to dalibyśmy radę ???? .
Nooo 5-6 osób raczej by zagrało (wypowiadających się w tym temacie). Może ktoś jeszcze by się znalazł i mała liga by ruszyła :p
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Jeszcze jest kwestia, żeby wszyscy mogli ze sobą elegancko grać... ???? , ale masz racje 6 osób i można ruszać ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Jeszcze jest kwestia, żeby wszyscy mogli ze sobą elegancko grać...
Musimy mieć tą samą wersję gry to będzie ok. Jeżeli się nie połączymy bezpośrednio przez IP to przez hamaka. Więc problemów zbytnio nie powinno być. Chyba że łącze komuś nie pozwoli to inna sprawa (tak czasem bywało jak grałem na forum turniejowym)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no mozna lige zrobic ;) kazdy z kazdym dom i wyjazd ???? dobra to róbm zapisy i klub jakim gramy ewentualnie dwa żeby można było się jakoś pogodzic , wpisujcie dalej tak jak ja jakis egulamin wspolnie ulozymy
1.konrad140 - Manchester United &gt; Barca
 
Do góry Bottom