>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Holandia - Hiszpania [Niedziela 20:30]

Status
Zamknięty.
boromir 134

boromir

Użytkownik
Własnie miałem się pytac usera, który to podał skąd takie informacje. Zajrzałem teraz na holenderskie portale i stronke Fify i nic nie było o tym.

A co do meczu to panowie nie ma sensu się sprzeczac i napinac. Obstawiac też w zasadzie nie ma co bo to przecież FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA. Taki mecz zdarza się raz na 4 lata. Obejrzyjmy go z wypiekami na twarzy bez obstawiania, a emocji i tak nie powinno Nam myślę zabraknąc. Owszem kazdy ma swoje sympatie, krótsze bądź dalsze, ale nie ma sensu się przekrzykiwac że wygra ten lub tamten. Piłka przecież jednoczy;)


Sneijder na 100% zagra!!
Dokładnie oddajmy się magii tego finału!!!!
Jedziemy!!!!!!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hiszpania WYGRA. Im sie trudniej gra z druzynami slabszymi jak tylko bronia, Holandia musi nornmlanie grac, atakowac, tym bardziej, ze tyly maja slabe wiec Hiszpania wygra na luzie, zdominowali Niemcow i tak samo zdominuja Kraj Gejow. Mam nadzieje ze Villa jest zdrowy calkiem bo Torres to mega ciota w tym turnieju i nawet wyglada gorzej z tymi wlosami. Mysle, ze nie bedzie karnych, albo Hiszpania w 90 albo w dogrywce ale strzela wczesniej conajmniej jednego gola wiecej. Oby tylko Pedro nie gral akcji 2 na 1 w taki sposob jak z Germanami bo bedzie zle.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Na razie nic specjalnego Holendrzy nie pokazują, poza brutalnym faulem, który powinien zostać ukarany czerwoną kartką.
I przy okazji mały offtop - pan Darek &quot;znawca&quot; Szpakowski powiedział, że nigdy jeszcze się nie zdarzyło ( przy założeniu, że wygra Hiszpania), aby mistrz przegrał wcześniej w fazie grupowej. Otóż zdarzyło się i to trzykrotnie ( RFN 1954 z Węgrami, RFN 1974 z NRD, Argentyna 1978 z Włochami). No, ale to nie pierwsza jego taka pomyłka...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem, ale nie aż tak.
Dość sporo fauli i słabe widowisko na razie.
Najciekawsza sytuacja pierwszej połowy to kop w klatę chyba De Jonga ???? . Oraz podanie fair play w stronę Cassijasa ???? ,gdyby piłka leciała w stronę bramki i go przelobowała mielibyśmy ciekawą sytuację ???? .
Ogólnie to Xavi wyłączony z gry.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Narazie Holendrzy jedynie co mogą zrobić to faulować Hiszpanów. W 2 połowie pachnie czerwoną kartką.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
szkoda szkoda ze usuneliscie moj post ktory napisalem wczoraj lub piatek sam juz nie pamietam mowilem zeby stawiac do 1 polowy remis kurs od 1,80 do 2,00 byl Mowilem mowilem od samego poczatku jesli ktos madrze postawil z 500 stow to mogl wygrac tyle ile postawil. wystarczylo posluchac a jeszcze ktos mi post usunal wczesniejszy. no trudno ja postawilem i wygralem nie duzo bo nie mialem za duzo ale jest. jesli bym mial wiekszy fundusz chetnie do 500 zl bym postawil. pozdrawiam. i to nie przypadek ocenilem ta sytuacje kiedy bylo wiadomo jaka jest para finalowa wiec fuksem nie stawialem i specjalnie tu nie pisalem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Robben anty bohater Holendrów.
Dwie setki i dwa razy zmarnował. Piłkarz tej klasy nie powinien marnować takich akcji sam na sam z bramkarzem. W pierwszej akcji zachował się śmiesznie, nawet nie chce mi się komentować jego zachowania.
W drugiej również był już sam na sam z bramkarzem to ten się wywraca i doszukuje się faulu od sędziego. Dla mnie masakra ten zawodnik. Pewnie się zemści.
Ale wyrównany mecz. Holandia znalazła taktykę na Hiszpanów.
A i jeszcze trochę mnie zdziwiła zmiana Van Marwijka.
Holandia w tym meczu była zbomardowana kartkami, a ten ściąga zawodnika który nie ma kartki. Dla mnie trochę dziwne, ale to on jest wybitnym trenerem, a nie ja.
Zresztą Kuyt nie widoczny był w tym meczu.
Iniesta również w dogrywce nie zachwycił swoim egoistycznym zachowaniem :|.
Fabregas tak samo skarcił setką sam na sam z bramkarzem praktycznie.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
I gdzie jest ten holenderski cwaniak ? ???? Mimo, iż mecz nie należał do jednego z ciekawszych to Hiszpanie pokazali, że gra się do końca ;) Finał niestety rozczarował..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozczarował bo spotkali się dwaj mistrzowie.... nikt nie umiał się przebić do czasu jednej pomyłki moim zdaniem dało znać o sobie zmęczenie... i dlatego wygrała Hiszpania która przebrnęła głównie dzięki Casillasowi....
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Mistrzowie.. no bez jaj. To co zaprezentowali to żenua ;) Wczoraj mecz pomiędzy Urugwajem a Niemcami też wyglądał równo jednak nie było tak nudno jak dziś.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
To co zaprezentował webb... Żenada. Od początku mistrzostw chciał, żeby to Hiszpania zdobyła puchar. Może to potwierdzić chociażby te doliczone 5 minut z niczego w meczu ze Szwajcarią... Iniesta powinien dostać kartkę za symulowanie, przy golu był spalony, ale nie ta sytuacja, którą pokazują w tv, tylko chwilę wcześniej, Iniesta był na spalonym, a obrońca przeciął podanie. To powinien być spalony... Możecie mówić co chcecie, jeśli typowaliście Hiszpanię na mistrza, to gratuluję, ale prawdę o sędziowaniu w tym meczu pokazali kibice, którzy wygwizdali sędziów jak odbierali medale.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Mecz na niskim poziomie.
Oba zespoły nic nie pokazały szczególnego.
Wygrał zespół bardziej doświadczony i lepszy.
Mimo, że nie typowałem tych drużyn na finał to powiem wam, że to było do przewidzenia, że Hiszpania nie przegra z Holendrami.
 
N 0

nvn

Użytkownik
Ale ten sam sędzia nie dał drugiej żółtej kartki Robbenowi za kopnięcie piłki do bramki po gwizdku a powinien dać.
Finał rozczarował, bardziej mógł się podobać wczorajszy mecz o 3 miejsce a o dwóch 100% sytuacjach Robbena nawet nie wspomne...
 
vde 119

vde

Użytkownik
Jestem kibice Brazylii ! w końcu mnie szukaliście czyż nie tak ? aa przepraszam.. kibice hiszpanek ? no tak jeszcze kibicujecie hiszpanii bo wygrywają no tak... KIBICE ORANJE na ZAWSZE są z ORANJE ! Nie to co wy bezbarwni janusze...
ps; czemu webb nie ubrał hiszpańskich barw ?
panie webb ????
MISTRZ MISTRZ ORANJE !
jakich dwóch sytuacjach Robbena wspominasz ? druga nie zmarnowana, bo był faul... normalny sedzia daje żółtą obrońcy i wraca do faulu a nie że 5 sekund przywilej i już nie wrócił do ewidentnego faulu...
Ricky a ty czemu jesteś za Hiszpanią jak się lansujesz że jesteś z &quot;catalunya&quot; ? ? ? Sam sobie zaprzeczasz... za FCB i za HISZPANIĄ... dzieci bukmacherka od 18tu ...
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
zgadzam sie z Mackiem, zenujacy poziom sedziowania, a przeciez jeszcze chwile przed zdobyciem gola byl ewidentny rzut rozny dla Oranje i kto wie jakby sie to wszystko skonczylo. Jeszcze nie moge z tych ekspertow od siedmiu bolesci co sie podniecaja Hiszpania co tak naprawde nic ciekawego w RPA nie zagrala.
Dokładnie! W rzutach rożnych Holandia jest naprawdę mocna. Ehh... Ja już tych ekspertów nie mogę słuchać. Takie głupoty gadają, tak każdemu się ta Hiszpania podoba... Ja się już przełączyłem na Eurosport. Przynajmniej mówią o sędziowaniu trochę.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Teraz kiedy człowiek ochłonął po tej radosnej nowinie można napisać kilka słów podsumowania. Holandia zagrała żenująco ich sposobem na powstrzymanie Hiszpanów była ostra, brutalna gra. Czy tak ma wyglądać nowoczesny futbol? Holandia od początku spotkania nie dość że się broniła to tak jak wspomniałem faulował co chwila. Narzekacie na złe sędziowanie? No dajmy spokój, Holendrzy i tak niech się cieszą bo już sporo wcześniej któryś z nich mógł dostać czerwoną, poza tym nie podyktował Webb karnego w dogrywce po faulu na Xavim dodatkowo bramki za kopnięcie piłki przez Robbena po gwizdku. Nie narzekajmy na sędziowanie bo Webb z tej całej czołówki amatorów i profesjonalnych sędziów na tym mundialu jest najlepszy. Wygrała Hiszpania najlepsza drużyna globu.
Campeoooooooooooooooooooooooone! ????
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Jestem kibice Brazylii ! w końcu mnie szukaliście czyż nie tak ? aa przepraszam.. kibice hiszpanek ? no tak jeszcze kibicujecie hiszpanii bo wygrywają no tak... ORANJE na ZAWSZE są z ORANJE ! Nie to co wy bezbarwni janusze...
Nie oceniaj jedną miarą wszystkich.
Bo nie masz zielonego pojęcia od kiedy jestem za Hiszpania.

jakich dwóch sytuacjach Robbena wspominasz ? druga nie zmarnowana, bo był faul... normalny sedzia daje żółtą obrońcy i wraca do faulu a nie że 5 sekund przywilej i już nie wrócił do ewidentnego faulu...
Nie bądźmy śmieszni walka bark w bark wygrana przez Robbena jednak piłka odskoczyła za daleko przez co Casillias wyszedł i było po akcji.
Ricky a ty czemu jesteś za Hiszpanią jak się lansujesz że jesteś z &quot;catalunya&quot; ? ? ? Sam sobie zaprzeczasz... za FCB i za HISZPANIĄ... dzieci bukmacherka od 18tu ...
No tak jak się nie ma koleżka do czego przyczepić to do takiego czegoś się przyczepi. Jestem za Barcelona od lat a reprezentacja Hiszpanii to praktycznie cała Barcelona. Dzisiaj w pdst. składzie grało 7 z FCB, gola strzelił również piłkarz Blaugrany. I co ma polityka do sportu bo ja nie wiem? Sami mieszkańcy Katalonii świętują zwycięstwo Hiszpanii. Więc nie nie wiem do czego pijesz. Żenada. I milcz, bo 18naście dawno mam.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Całym sercem byłem za Holandią. Trzeba przyznać że Robben zawalił dwie akcje. I nie było tu żadnej magii Ikera że to wybronił. Rzucił się jak każdy inny bramkarz a że nogi mu zostały przy pierwszej sytuacji Robben to nie znaczy że Casillas był w tym momencie genialny. Robben spartolił akcje i tyle. Wystarczy podnieść piłkę na 2 metry i bramkarz nie ma szans. A tyle pięknych bramek strzelił w drodze do finału LM.
Druga sprawa do Webb. Bramki dla Hiszpanii nie powinno być bo wcześniej piłka otarła się o bodajże Fabregasa a potem o Ikera. Po rożnym byłaby zupełnie inna sytuacja. A cholera wie może akurat Holandia strzeliła z rożnego. Sędziowanie Webba jest ŻAŁOSNE.
Trzecia rzecz - komentatorz w studio i na żywo. Ich stronniczość aż wylewała się uszami. Aż dziwne że nie mieli szalików Hiszpanii na szyi. Cieszyli się tak jakby to Polska wygrał MŚ. Jak można uważać że Hiszpania zagrała najlepsze zawody skoro chociażby raz przegrali na początku. Najlepiej zagrali Niemcy i to trzeba im przyznać choć chyba nikt ich nie lubi.

No nic trzeba czekać dwa lata na Euro 2012. Wtedy znów na pewno będę kibicował Holandii. ORANJE!!! ORANJE!!! ORANJE!!!
 
V 0

venez

Użytkownik
zloty but a krol strzelcow to chyba roznica?
wyraznie jest napisane przy zawartym zakadzie , kto zostanie krolem strzelcow a nie kto dostanie zlotego buta
Nie wiem, jak to powinno być rozliczone, ale na oficjalnej stronie FIFA nie ma nic o królu strzelców. Za to jest 5 innych nagród:
Złota Piłka - Forlan
Złoty But - Muller
Złota Rękawica - Casillas
Najlepszy Młody Zawodnik - Muller
Fair Play - Hiszpania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom