>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał - Manchester United - FC Barcelona 28 maja 2011 [sobota] - Wembley

Status
Zamknięty.
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
W Barcelonie oznajmili o braku Puyola i w momencie kurs na MU spadł z 4,50 na 4,33 na WH. Widać, ze bukmacherzy bardzo doceniają tego defensora Barcy i wolą dmuchać na zimne ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie mam dostępu do hp więc tu napiszę

Barca lepsza ale nie skuteczna ,Man Utd w sumie to z 10min coś tam grał bramka z niczego i w sumie z małego spalonego ale nic zapowiada się ciekawiej druga połowa .W moim mniemaniu United nie zasłużył na tą bramkę ,a co do Hiszpanów tyle okazji zmarnować też trzeba mieć talent.Jest to moja opinia i tylko moja obiektywna.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak na finał Ligi Mistrzów przystało, bardzo dobre tempo rozgrywania spotkania w pierwszej połowie. Może nie było zbyt wiele sytuacji podbramkowych, Manchester miał ich mniej, jednak na tablicy wyników widnieje 1:1. Początkowe 10 min spotkania należały zdecydowanie do graczy Sir Alexa Fergusona. Wysoki pressing spowodował, że zawodnicy mieli problemy z wyprowadzeniem dokładnej akcji i sforsowania dobrze ustawionej defensywy MU. Bramka Pedro pokazała, że można rozmontować tak szczelną obronę, jaką z pewnością jest linia defensywna Manchesteru. Bramka dla &quot;Czerwonych Diabłów&quot; może rzeczywiście padła ze spalonego, jednak dzięki temu mecz nabrał pełnych rumieńców i czeka nas równie ciekawe, a nawet zapewne ciekawsze drugie 45 min.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Żeby było jeszcze ciekawiej obecny kurs na Manchester wynosi 6.0 na WH. Barcelona przeważa, ale Manchester pokazał to z czego słynie. Nawet jak nie idzie wystarczy ich jedna składna akcja i mamy bramkę. Nie podoba mi się jednak gra Diabłów. To nie jest ten Manchester, który kocham. Fakt, że rywal wymagający, ale tak sparaliżowanych zawodników United nie widziałem dawno.. Mam nadzieję, że ogarną się w przerwie, a Ferguson poukłada co trzeba, bo jest narazie źle. A, że da się grać z Barcą pokazało pierwsze 10 minut. Przy agresywnym kryciu oni też się gubią.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Żeby było jeszcze ciekawiej obecny kurs na Manchester wynosi 6.0 na WH. Barcelona przeważa, ale Manchester pokazał to z czego słynie. Nawet jak nie idzie wystarczy ich jedna składna akcja i mamy bramkę. Nie podoba mi się jednak gra Diabłów. To nie jest ten Manchester, który kocham. Fakt, że rywal wymagający, ale tak sparaliżowanych zawodników United nie widziałem dawno.. Mam nadzieję, że ogarną się w przerwie, a Ferguson poukłada co trzeba, bo jest narazie źle. A, że da się grać z Barcą pokazało pierwsze 10 minut. Przy agresywnym kryciu oni też się gubią.
ta ale kondycyjnie nie wytrzymają .
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Owszem, przy tak agresywnym pressingu by nie wytrzymali. Problem w tym, że ten pressing odpuścili później zupełnie. Jak pozwalają grać takiej drużynie jak Barca na 30-40 metrze własnej połowy bez żadnego pressingu to coś jest nie tak.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Owszem, przy tak agresywnym pressingu by nie wytrzymali. Problem w tym, że ten pressing odpuścili później zupełnie. Jak pozwalają grać takiej drużynie jak Barca na 30-40 metrze własnej połowy bez żadnego pressingu to coś jest nie tak.
Giggs swoje lata ma do każdej piłki latał nie będzie.Odpuścili dlatego właśnie żeby mieć siłę grać dalej,a to że Messi ,Xavi rozmontowują ich to inna bajka.
Na wymianę ciosów nie bardzo może United iść bo wtedy jedna kontra i bramka.
Dobra lecę na 2 poł piwko jest żeby emocji nie brakło jeszcze pozdro,niech wygra lepszy.
edit

tak jak czułem Barca ich zjadła magia
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No to mamy po zawodach ... szkoda. Wolałbym jak by w karnych się wszystko rozegrało, znacznie większe emocję. A tak przy 69 minucie, barcelona strzelając na 3-1 zasłużenie wygrała mecz. Szkoda mi trochę Van Der Sara, że w Victorii nie zakończy kariery.

Edit:

Tak więc jak najbardziej barcolona pokazała dziś piękny football. Finał stał na bardzo dobrym poziomie. Oby tyle bramek co roku padało ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Może ja tu najbardziej szalałem przed meczem to i po szaleje po meczu.
Nie będę nic kombinował i napisze to jasno. Barcelona wygrała zasłużenie i tyle w temacie. Manchester nie zrobił nic aby wygrać. Kompletnie zdominowani , bez pomysłu i bez wiary. Wyglądało to jakby przegrali mecz już w szatni. Zagrali nie to , że źle , zagrali fatalnie , na stojonego chcieli wygrać m Barcelona sobie rozgrywała spokojnie piłkę a MU się przyglądało co zrobią. Tak grać nie można. Nie doceniałem Barcelony ale zwycięstwa jej gratuluje. Byli lepsi i tyle w tym temacie :!: A i jeszcze warta odnotowania jest bardzo dobra praca sędziego. Praktycznie nie widoczni , kontrowersje przy bramce Rooneya i karnym dla MU. Ale po za tym świetna praca.
I słówko na przyszłość. Wszelkie napinki cwaniactwa itp z mety kartka. :!: Tylko sensowne i rzeczowe wypowiedzi.
Glory Glory Man United :!:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Parę zdań:
Barca zasłużyła na to trofeum ,United niczym nie zaskoczył ,zagrali w drugiej połowie na prawdę słabo na + Rooney który coś próbował na wielki - Valencia nic nie grał bezmyślne faule ,Barca zabrała środek pola ,angielska obrona została nie raz ośmieszona.Na tą chwile Barcelonie nikt nie może zagrozić.Nie zawiodłem się finałem.
Obiektywnie po paru piwach bez spiny.
A i jeszcze warta odnotowania jest bardzo dobra praca sędziego. Praktycznie nie widoczni , kontrowersje przy bramce Rooneya i karnym dla MU. Ale po za tym świetna praca.
I słówko na przyszłość. Wszelkie napinki cwaniactwa itp z mety kartka. :!: Tylko sensowne i rzeczowe wypowiedzi.
Glory Glory Man United :!:
Zgadzam się ale podobna sytuacja z ręką była w polu karnym United w pierwszej połowie ale nic sędzia na +.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Parę zdań:

Barca zasłużyła na to trofeum ,United niczym nie zaskoczył ,zagrali w drugiej połowie na prawdę słabo na + Rooney który coś próbował na wielki - Valencia nic nie grał bezmyślne faule ,Barca zabrała środek pola ,angielska obrona została nie raz ośmieszona.Na tą chwile Barcelonie nikt nie może zagrozić.Nie zawiodłem się finałem.
Obiektywnie po paru piwach bez spiny.

Zgadzam się ale podobna sytuacja z ręką była w polu karnym United w pierwszej połowie ale nic sędzia na +.
Raczej nie ma co tu wymieniać kto zagrał słabo po stronie MU bo po za Rooneyem i Nanim co coś tylko trochę próbowali wszyscy zagrali źle. Wszystkie statystki i historia wzięła w łeb i jasno pokazała , że nie ma co się tym sugerować.

Raz jeszcze napisze , ze Barcelona wygrała zasłużenie i gratulacje za to. Za rok liczę na rewanż ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Raczej nie ma co tu wymieniać kto zagrał słabo po stronie MU bo po za Rooneyem i Nanim co coś tylko trochę próbowali wszyscy zagrali źle. Wszystkie statystki i historia wzięła w łeb i jasno pokazała , że nie ma co się tym sugerować.
Raz jeszcze napisze , ze Barcelona wygrała zasłużenie i gratulacje za to. Za rok liczę na rewanż ????
No tak ale naprawdę Rooney pokazał to co umie najlepiej wielki + mu się należy mimo porażki.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dzisiaj po prostu zwyciężyła lepsza drużyna. Tak jak każdy widział, Manchester miał przewagę w pierwszych 10 minutach spotkania. Starali się tworzyć szybkie, składne akcje, jednak z czasem drużyna &quot;Blaugrany&quot; zdominowała środek pola i coraz większe obszary boiska. Bramka Rooneya bardzo ładna, kontrowersyjna, jednak dzięki temu właśnie mecz nabrał rumieńców. Już po zmianie stron istniała praktycznie jedna drużyna. Barcelona złapała wiatr w żagle, co pokazywała na każdym centymetrze boiska. Messi jak zwykle zaprezentował się fenomenalnie, jednak chyba najładniejszą bramką meczu był strzał w pobliżu okienka Davida Villi. Szkoda jedynie Van der Saara, który mógł się lepiej zachować przy strzale Leo Messiego. Chyba nie ma sensu się tu więcej rozpisywać, bo każdy widział, jak wyglądało spotkanie, które miało tylko jednego zwycięzcę. FCB.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Za SPAM będą kartki , więc zanim coś napiszecie to się proszę zastanowić :!:

Mnie osobiście się mecz w miarę podobał. Na pewno był trochę lepszy niż ten 2 lata temu. Ładniejsze bramki, lepsze akcje, więcej emocji a przede wszystkim więcej goli. Swoją drogą szkoda, że Giggs , Valencia i Park w tym meczu zawiedli. Barca to pewnie wykorzystała. Mam nadzieję, że za rok ujrzymy jeszcze lepszy finał. Bardzo ładny gol Villi. Ogólnie bardzo szybko zleciał meczyk i czuję wciąż pewien niesmak pomimo tego , że mecz był ciekawy. Może dlatego, że zwycięsko znów z tego pojedynku wyszła Barcelona? Nie wiem. Wygrał lepszy. .
Na pewno będzie wiele kontrowersji przy golu Man Utd jeśli chodzi o spalonego ale to już bez znaczenia. W tym sezonie Barcelona znów dzieli i rządzi i tylko to się teraz liczy.

Track , nie ja. Ale to, że nie masz dostępu do HP nie znaczy, że masz przenosić to tutaj ;)
Konrad/ sytuacja już wcześniej wyjaśniona na PW ????
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Jestem załamany. Nie tyle porażką MU, co ich tragiczną grą. Tak słabo grającego Manchesteru nie widziałem dawno. Co prawda Barca zagrała naprawdę dobrze i w pełni zdominowała ten mecz, ale Diabły nie specjalnie im w tym przeszkadzały. Niemniej jednak zwycięstwo zasłużone jak nigdy i nikt temu nie zaprzeczy. Na obecną chwilę Katalończycy są level wyżej niż inne drużyny i ciężko komukolwiek będzie ich ograć w tak ważnych spotkaniach.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Szkoda Diabłów...3małem mocno kciuki...
Ja uważam, że trzeba po prostu czekac az Xavi spuchnie ???? ...
I będzie już ok ???? hehe .. . . W koncu to tak naprawde xavi i iniesta....stanowia sile barcelony.

Manchester United i tak pozostanie w mym sercu na wieki ????

Powodzenia za rok
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
No cóż, prawdopodobnie oglądamy najlepszą drużynę w historii piłki. Dlaczego Barcelona wygrała? Ano dlatego, że przez cały mecz jej piłkarze stosowali niewyobrażalny pressing. Było to widać nawet kiedy Abidal odbierał piłkę trzydzieści metrów przed bramką van der Sara. Czerwonym Diabłom z kolei wystarczyło siły na ledwie 10-minutowy pressing. O ile pierwsza połowa to jeszcze lekka przewaga Blaugrany to drugie 45 minut to już całkowita dominacja. Anglicy wyglądali jak takie zwierzę, które jest doganiane przez myśliwego i jest pewne, że prędzej czy później musi paść. Po stronie MU na pewno na wyróżnienie zasługuje Ronney i Vidic. W Barcelonie z kolei trudno kogokolwiek ganić, bo wszyscy zagrali na wysokim poziomie. Zawodnikiem meczu był chyba Xavi, niesamowite zawody w wykonaniu tego pana. Jak Boniek przytaczał po mecze jego statystyki to brzmiało to nieprawdopodobnie.

Brawa dla obydwu drużyn za zachowanie po meczu. Widać, że obydwaj trenerzy jak i ich zespoły darzą się ogromnym szacunkiem. Nie było głupich utarczek słownych, nie było żadnych buńczucznych wypowiedzi. Brawo!

Poziom samego finału też bardzo wysoki. Żywe, naprawdę dobre spotkanie. Mam nadzieję, że za rok chłopcy Guardioli (nigdzie nie odchodzisz Pep) jako pierwsi obronią trofeum.


Szkoda Diabłów...3małem mocno kciuki...
Ja uważam, że trzeba po prostu czekac az Xavi spuchnie ???? ...
I będzie już ok ???? hehe .. . . W koncu to tak naprawde xavi i iniesta....stanowia sile barcelony.
No tak, Messi cienias, Villa cienias, Pedro też. Dobrze, że jest ta wspomniana dwójka, bo reszta to sami amatorzy.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie można twierdzić , ze tylko Xavi i Iniesta tworzą siłę bo przecież reszta też ma duże znaczenie. Oczywiście wkład w grę Xaviego i Iniesty jest ogromny ale przecież Alves , Messi, Busquets i Pedro też grają bardzo dobrze a jak trzeba to i Villa pomoże , z tyłu z Puyolem i Pique też to dobrze wygląda. Problem polega na tym, że ManUtd za szybko się spalił. Po golu na 1:1 myśleli , że jakoś to pójdzie i może w dogrywce zmiennicy się już o wygraną postarają albo w końcówce przyspieszą . Barca jak ma nóż na gardle to potrafi zdziałać cuda. Dzisiaj mieli na to całą druga połowę. Z drugiej strony zawiodłem się trochę bo myślałem , że ujrzę Adriano , który przecież dosyć dobrze się spisuje.
Odszedł Ronaldo , odszedł Eto&#39;o , różnica bramek ta sama, gra podobna , znów rozczarowanie grą Man Utd ale przynajmniej więcej emocji no i BTS i over wszedł bardzo ładnie ????
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Piłkarzem meczu został wybrany przez UEFA Lionel Messi. Ja bym wybrał Xaviego za jego wspaniałe podania, asysta przy pierwszej bramce Pedro to po prostu maestria!
Osobiście, chyba tak jak większość nie spodziewałem aż tak wielkiej dominacji Barcy. Trochę się zawiodłem na United ale w sumie przy takiej grze Barcelony Czerwone Diabły nie mogły nic więcej zrobić, zresztą zaraz po meczu Vidic powiedział, że zagrali na 100% swoich możliwości jednak rywal był zbyt silny.
Manchester nie miał sił na agresywną grę w środku pola ponieważ tacy zawodnicy jak Giggs czy Park to nie Pepe lub Lassana Diarra, którzy potrafili swoją twardą grą nękać zawodników z Katalonii.
Pewnie każdy się teraz zastanawia czy ta Barcelona będzie potrafiła grać jeszcze lepiej. Jeżeli wzmocnią się trzema klasowymi piłkarzami to mogą być pierwszym zespołem, który obroni LM np. Fabregas, Jesus Navas (który moim zdaniem jest wręcz stworzony do gry w ekipie Blaugrany, niestety nie wykorzystuje on w pełni swojego potencjału w Sevilli ???? ) i jakiś wysoki obrońca.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Piłkarzem meczu został wybrany przez UEFA Lionel Messi. Ja bym wybrał Xaviego za jego wspaniałe podania, asysta przy pierwszej bramce Pedro to po prostu maestria!
Też spodziewałem się, że Xavi zostanie MVP - jego podania kosmos.
Co do meczu - od pół rok trąbiłem, że MU jak dojdzie do finału to nie powącha piłki :!: (Benek i Ted teraz zapadli się pod ziemię ;) )
Niestety potwierdziło się to - MU wyszumiało się przez 10 min a potem wyszła różnica pomiędzy ligami typu:
Hiszpania - akcje indywidualne, drybling
Anglia - twarda gra w obronie, długa piłka
Moim zdaniem, nie da się już zrobić bardziej finezyjnej gry tego klubu - od 2-3 lat grają na niebotycznym poziomie.
Visca el Barca! Visca Cataluńa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom