>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
przede wszystkim i co najważniejsze limity które są śmieszne w forbecie i to ich skreśla już na samym starcie...
Jeśli uważasz, że w Forbecie są śmieszne limity to podejrzewam że nie miałeś okazji pograć w LV i STS tam byś dopiero zobaczył co to znaczy śmieszny limit. Oczywiście osobną rzeczą jest co grasz, no ale to już inny temat.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ja miałem na kilkanaście groszy limit. Lvbet przebije?
No ja ostatnio na winnera TCS w LV miałem 7.02 gr. Tylko o ile pamiętam w Forbecie jest coś takiego jak &quot;kupon do akceptacji&quot; to chyba występuje w przypadkach gdy grasz ponad limit (jeśli się myślę poprawcie mnie). W LV natomiast wpisując stawkę masz wyświetlony limit i nic ponad to już nie zagrasz.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jeśli uważasz, że w Forbecie są śmieszne limity to podejrzewam że nie miałeś okazji pograć w LV i STS tam byś dopiero zobaczył co to znaczy śmieszny limit. Oczywiście osobną rzeczą jest co grasz, no ale to już inny temat.
Teraz już rzadko gdziekolwiek gram u naziemnych ale niedawno wpłaciłem kilka tys w Sts i grając skoki tenis piłkę nożna przyjmowali od 500 do 1500 zł na zdarzenie bez problemu &lt;poza NBA&gt; tak więc UWAŻAM ZDECYDOWANIE że forbetowe stawki rzędu kilkudziesięciu złotych na kupon za śmieszne i tam już na pewno nie będe grał .... nie wspominając grania na LIVE Sts przy forbecie to inna liga &lt;oferta i przede wszystkim STAWKI&gt;
LV tam nie grałem i nie mam takiego zamiaru ????
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Proponujemy, aby każdy samemu sprawdził jakie są limity i oceniał je na podstawie własnego doświadczenia.Nie ma sensu sugerować się opiniami innych osób, które czasami dość swobodnie podchodzą do zapisów naszego regulaminu

Teraz już rzadko gdziekolwiek gram u naziemnych ale niedawno wpłaciłem kilka tys w Sts i grając skoki tenis piłkę nożna przyjmowali od 500 do 1500 zł na zdarzenie bez problemu &lt;poza NBA&gt; tak więc UWAŻAM ZDECYDOWANIE że forbetowe stawki rzędu kilkudziesięciu złotych na kupon za śmieszne i tam już na pewno nie będe grał .... nie wspominając grania na LIVE Sts przy forbecie to inna liga &lt;oferta i przede wszystkim STAWKI&gt;
LV tam nie grałem i nie mam takiego zamiaru ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No więc ja kiedyś sprawdziłem osobiście wpłacając 300zł, żeby pograć zakład z koszykówki, gdzie limit był 140zł i dziękuję o_O pisałem już z resztą kiedyś o tym. LVBET z kolei nie wiem, jak innych, mnie tak nie zlimitowali, ale tam przynajmniej wiesz od początku, jaki jest limit i jak widzę dobry zakład, to patrzę, jaki limit i jak jest np. 250,a chcę zagrać za 400 to nie wpłacam tyle kasy albo po prostu zupełnie rezygnuję. Co do STSa zgadzam się, tam sporo pozwalają grać, ja zagrałem na under 1,5 ŻK w pierwszej połowie w meczu Realu Madryt w zeszłym sezonie LaLiga na live za 1600zł i bez problemu zakład przeszedł.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Proponujemy, aby każdy samemu sprawdził jakie są limity i oceniał je na podstawie własnego doświadczenia.Nie ma sensu sugerować się opiniami innych osób, które czasami dość swobodnie podchodzą do zapisów naszego regulaminu
Moja opinia jest jak najbardziej rzetelna&lt;nie raz już w tym temacie pisałem na temat Waszych limitów&gt; nic w tej kwestii się nie zmieniło tak wiec jak najbardziej MOJĄ opinią można się SUGEROWAĆ.
WYGRYWASZ I JESTEŚ NA PLUSIE = szybki LIMIT tak jest było i będzie u Was.
Pograłem trochę ostatnio w Fortunie czy Sts i tam nie było problemu z zakładami za większe kwoty- u Was są ... nie mówiąc o grze LIVE tam dajecie pograć po kilkadziesiąt zł????
A jak Pan ma jakieś obiekcje mogę wpłacić większe pieniądze i będe chciał grać za stawki takie jak chce a jeśli mi nie będą przyjmować będę powoływał się na Pana mądrości z tego tematu.
Temat meili i proszenia się z podwyższeniem stawki do tej za którą ja chciałem zagrać znam doskonale i nie mam zamiaru tego powtarzać.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Gość z supportu Forbet zapomniał chyba gdzie pracuje i jakie podejście mają do klienta. Co do limitów, również potwierdzam. W ogóle ta firma to chyba (nie grałem w LVbet) najgorszy bukmacher w Polsce.
 
P 0

pudix

Użytkownik
Czyzby forbet zlikwidowal promocje z 6% podatkiem???
Zrobilem kupon z 3 zdarzen kursy 1.45...1.55...1.8 w sumie ciut ponad 4 i mam przelicznik 0.88 zamiast 0.94.....
Jeśli tak to arrivederci....
 
arass1 177,5K

arass1

Użytkownik
Czyzby forbet zlikwidowal promocje z 6% podatkiem???
Zrobilem kupon z 3 zdarzen kursy 1.45...1.55...1.8 w sumie ciut ponad 4 i mam przelicznik 0.88 zamiast 0.94.....
Jeśli tak to arrivederci....
Faktycznie tak jest.
Nawet promocja z 6 % podatkiem zniknęła z zakładki &quot;bonusy&quot;.
Znowu partyzancka zagrywka ze strony tego pseudo bukmachera.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
I tak jeszcze do niedawna jak się wchodziło na stronę wyskakiwało okienko, gdzie pisali, że 12% dodają do wygranych, kiedy to już od dawna było pomniejszone do 6%, a zakładka bonusy pełna była bonusów np. 500+, czy cashback, gdzie po kliknięciu okazywało się, że &quot;promocja tymczasowo wstrzymana&quot;, chociaż chyba jednak na stałe, bo się ogarnęli i zupełnie z tej zakładki je wyrzucili. Teraz jeszcze ciche wyłączenie z promocji 6% do wygranej. Niby jest teraz tydzień promocji, ale i tak nie zamierzam z żadnej korzystać, bo co z tego, że wpłacę, żeby zagrać w środę np. Bez podatku, skoro limity takie, że dramat, a pewnie jeszcze będą mniejsze, jak trochę ludzi się pokusi, żeby wtedy tam zagrać :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baba 134

baba

Użytkownik
Czyzby forBet zlikwidowal promocje z 6% podatkiem???
Buhahaha! I czym oni chcą konkurować? Kursy mniejsze niż nawet w sts. Forbet = ŻENADA. Zabierajcie kasę, kto jeszcze tam ma, bo niedługo może okazać się, że znikną z rynku jak AmberGold. ???? Zrobią jakąś super-hiper promocję, naiwni wpłacą kasę i tyle ich będzie widać. To tylko takie gdybanie, ale.....
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jakoś mnie to nie dziwi wszystko ładnie u nich wyglądało na początku istnienia&lt;pierwsze meisiące&gt; później staczanie się w dół a teraz NAJGORSZY BUKMACHER
Kto tam chce jeszcze wpłacić pieniądze niech dwadzieścia razy się zastanowi!!
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ten bukmacher to największy syf na naszym podwórku. Zaczęli z przytupem, (nawet ich chwaliłem ???? ), a potem już tylko gorzej, gorzej, coooraz gorzej, już nawet gorzej niż STS.
Jak dla mnie to STS może im buty czyścić!
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy narzekają na koniec jednej promocji, informujemy, bo może przegapiliście, że w zamian ruszył Super Tydzień Promocji i od poniedziałku do piątku codziennie coś ciekawego. Jest gra bez podatku, jest bonus od depozytu i jeszcze kilka innych ciekawych akcji
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No tak, skaczemy z radości, bo ze stałej oferty gry z podatkiem 6% w zamian zaoferowano nam tydzień promocji :eek: Rynek w Polsce jeśli chodzi o bukmacherkę ubogi, ale nawet taki Was zweryfikował po ruchach z cichym wyłączeniem wszystkich promocji godnych uwagi, bo bez nich niskie kursy nikogo nie przyciągną ::zoltakartka:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No tak, skaczemy z radości, bo ze stałej oferty gry z podatkiem 6% w zamian zaoferowano nam tydzień promocji :eek: Rynek w Polsce jeśli chodzi o bukmacherkę ubogi, ale nawet taki Was zweryfikował po ruchach z cichym wyłączeniem wszystkich promocji godnych uwagi, bo bez nich niskie kursy nikogo nie przyciągną ::zoltakartka:
Serio niskie kursy? Jak dla mnie 1. Fortuna 2. Forbet 3. LV pod tym względem (zależy od rynku tylko co z tego jak tam nie da się pograć).
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Z tenisa forbet ma najgorsze kursy. Doszło do tego, ze musiałem wpłacić kasę do STS bo największe AKO wyszło z taśmy Australian Open. Może jeszcze się otrząsną, choć wątpię w to...
 
Do góry Bottom