>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Minus dla forbBET i strata wielu graczy. Od dzisiaj forbBET wycofuje się z promocji 12% podatku. Po tym posunięciu nie pozostaje nic innego jak przejść do konkurencji. Czym forbBET chce konkurować chociażby z fortuna wycofując się z tej promocji.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dopóki nie wejdzie na rynek jakaś mocna internetowa firma typu bwin to będą ograniczali możliwość grania bez podatku 12 % do bólu,a przyznawanie licencji też pewnie będą przeciągać na maksa,ale oczywiście w końcu pojawi się jakaś konkurencja.W sumie jestem rozczarowany postawą forbeta.
 
P 51

piecka90

Użytkownik
Wyróżniali się na tle i tak marnej konkurencji, ale te zmiany wprowadzane po cichu są po prostu beznadziejnym i nieuczciwym ruchem wobec klientów. Czas skończyć z taką denną chytrością i zacząć bojkotować takich bukmacherów.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
No to koniec gry w forbet. Jeszcze w niedzielę dało się puścić bez podatku AKO z 3 typów, w poniedziałek już nie. Widać wyszło im, że mają już tylu graczy, że im się to opłaci. To mają jednego mniej. Zostaje jeszcze tylko totolotek z promocją raz na jakiś czas.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
dokładnie przez swa chytrosc juz stracili kolejnego klienta - mnie. Do tej pory puszczajac aKo z 3 zdarzen mieli konkurencyjne kursy. Tera z mega slabymi kursami + podatek nie sa warci gry. Poza tym trzeba sie prosic pare razy zeby przyznali nalezny bonus. Nie polecam ich - poszli u mnie w odstawke jak sts. Zostala chyba na razie fortuna ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego nie każdy chce łamać prawo, dodatakowo nie możesz siać propagandy że Po Co tam gracie ?, Po Co Ty grasz w 1xbet skoro nie wypłącisz na Polskie Konto?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Teraz z mega slabymi kursami + podatek nie sa warci gry
Nie zdziwię się jak forBet zaraz padnie
To było do przewidzenia. Żaden buk nie będzie bawił się w sponsorowanie klientów i prędzej czy później wszystko sobie odbije. Albo obniżając kursy, albo w inny sposób.
Buk tak szybko nie padnie, bo nałapał klientów. Część z nich pójdzie gdzie indziej.
Spodziewam się, że teraz wprowadzą opłatę za brak aktywności, bo po co im martwe konta.
Nie ma się co łudzić, że przy 12% podatku da się zarabiać na dłuższą metę. Można wykorystać bonusy i promocje i to wszystko.
Przy takim obciążeniu fiskalnym wszystkie legalne buki są do hobbystycznego grania. I nie ważne, czy będzie to forbet, fortuna, bwin czy coś innego
 
E 0

easierone

Użytkownik
forbet najwyraźniej się kończy.
Pomijając kwestie podatków, po wczorajszej kolejce CL postanowiłem zagrać na spadki kursów przed następną kolejką. Wpłaciłem i postawiłem ~1000. Jestem tam raczej świeży i nie byłem świadom, że nie ma w ogóle funkcji cash out, a raczej nie wiem dlaczego byłem pewien, że taka funkcja jest. Także zakład z góry skazany na całkowitą porażkę, nawet jak kurs zacznie spadać.
Jak tylko się zorientowałem, więc w zasadzie od razu po postawieniu, skontaktowałem się z supportem.
Tam trafiłem na jakiegoś nieogara, który mi pierw wciskał, że nie ma możliwości anulowania zakładów (pomijając ich decyzję, sam regulamin umożliwia coś takiego i jest to kwestia indywidualnego podejścia do klienta).
I tutaj moje zdziwienie, chociaż nie gram tam długo ani często zdążyłem wpłacić ze 2-3x tyle. W tym momencie każdy szanujący się bukmacher (o ile to możliwe bez cashoutu ???? zwyczajnie by anulował. . Prosta matematyka, dodawanie i odejmowanie.
Potem jeszcze ten sam konsultant jak mu uświadomiłem nieznajomość regulaminu, stwierdził, że decyzja jest ostateczna, znów obnażając swoje braki. Proces reklamacyjny wg regulaminu powinien przebiegać całkowicie inaczej. Tak czy siak odpuściłem bo dyskusja z ignorantem, to jest prawdziwa strata czasu.

Także firma rozmienia się na drobne, lepiej zarobić jednorazowo i stracić klienta, niż go utrzymać.
Jak jeszcze jakimś cudem siądzie mi ten kurs, to ostatni gasi światło.
Ogółem nie polecam, przy podatku, braku funkcji cashout, a support to truskawka na torcie. Za to trzeba im przyznać, że stronka całkiem sprawnie sobie działała.
Całą historię swojej pomyłki i ich podejścia do klienta jeszcze opiszę w listopadzie, żeby teraz nie być posądzanym o próbę wyłudzenia wpłaty.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
easierone ale tu ewidentnie blad lezy po Twojej stronie. Sam piszesz, ze MYSLALES, ze jest taka opcja... Niestety nie poznales do konca platformy a stawiales za duze stawki... Wielokrotnie podobnego typu bledy zdarzaly mi sie wczesniej na betfair, kiedy poznawalem gielde i szczerze, za brak wiedzy sie placi. Wiem, sa to kosztowne bledy ale nie mozesz obarczac za to bukmachera. To, ze postawiles juz tam za 2-3k nie stawia Cie w roli, ze firma ma zmieniac swoj regulamin pod jednostkowy przypadek ????
Jest prosty sponson by uniknac podobnych wpadek w przyszlosci, poznac regulamin i strone danego bukmachera, w tym przypadku ForBet. Duzych wygranych zycze! ????
 
E 0

easierone

Użytkownik
zgadzam się, że to jest mój błąd i nie mam ogólnie pretensji, że skorzystał na tym bukmacher. Tak jak pisałem to jest kwestia indywidualnego podejścia do klienta a nie tego, że prawo było po mojej stronie. Mogli anulować ale nie musieli. Tutaj przypomina się bukmacher, który zrobił zwroty bo mechanicy w pitsotpie dali dupy w jakimś wyścigu F1. Takie podejście szanuję, u takich ludzi można zostawiać pieniądze, bo jak ktoś wcześniej zauważył, z podatkiem na ten moment jakaś większa gra nie ma sensu (z matematycznego punktu widzenia.)
I to nie była też kwestia regulaminu, wg tego zakład mógł zostać anulowany. I nie żebym był, jakimś super klientem, którego mają traktować jak VIP. Tylko dbać o utrzymanie klientów, to, że więcej tam nie zagram jest oczywiste po takiej akcji. Czasami warto się zastanowić co jest lepsze.
Natomiast poirytowało mnie podejście konsultanta, który najwyraźniej nie miał pojęcia co zawiera regulamin, i próbował ze mnie robić idiotę. U takich ludzi nie chce się grać.Tak jak pisałem do tej pory wpłaciłem 2 albo 3k, raczej byłem na plusie. Może dlatego mnie tak potraktowali? ;)
Dla samej funkcji cashout imo lepiej wybrać każdego innego buka. Zwłaszcza w grze 4fun.
 
E 0

easierone

Użytkownik
i jeszcze najważniejsze, różne kwoty się traciło w zakładach, ale nigdy nie miałem problemu z zamknięciem, zdarzało się postawić coś przez pomyłkę, czasami umyślnie ale bez researchu, a czasami jedno 0 za dużo. Oczywiście w większości przypadków był to cashout, który automatycznie rozwiązywał problem z większą lub mniejszą stratą, ale były też przypadki gdzie interweniował support (bet365 i sportingbet) i jakoś to przechodziło.
Znam też przypadki, że nawet te w.w. robiły pod górkę, anulowały wygrane itd., widocznie dużo zależy od tego na kogo i gdzie trafisz.
 
E 0

easierone

Użytkownik
Zgodnie z oczekiwaniami kurs na ifrobet poleciał na pysk, tym większa złość o brak cashoutu TT. Swoją drogą w między czasie wróciłem do bahu. Średnio mi się to widzi.
Gdzieś tam usłyszałem, że być może bet365 wróci z podatkiem. Ktoś ma jakieś informacje?
 
M 2

michauku

Użytkownik
Jeśli tak by się stało to by było zajebiście! Nawet jeśli nie dałoby się wygrywać na bet365 to przynajmniej ten nowy konkurent zniszczy, wygryzie polskich bukmacherów, a myślący tylko o sobie Juroszek się popłacze ;)
 
E 0

easierone

Użytkownik
tylko się przypomnę, dziś dużo remisów jeden z tych co typowałem. Wypłacone 12,5k
powie mi ktoś dlaczego pomimo tego, że pobierają podatek przy stawianiu, do wypłaty było o jakieś ~1k mniej niż powinno?
 
Do góry Bottom