>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher forBET - opinie

B 0

ballleron

Użytkownik
Wielka hojność. Żeby być gdziekolwiek na plus, trzeba brać kursy będące value. Inaczej się nie da. Będące +EV faktycznie, a nie &quot;a mi się wydaje, że ten kurs jest zawyżony&quot;. Znajdziesz u nich +EV w trzech spotkaniach, które są dostępne jednocześnie? Może od wielkiego dzwonu kiedyś się coś takiego trafi.
Oczywiście - 3 value jednocześnie nie znajdziesz. Ale zawsze możesz ten 1 upatrzony value &quot;ozdobic“ jakimiś 2 meczami ze śladową stawką (np over 0.5) i grasz bez podatku. Ryzyko wiadomo - nieznacznie wzrasta ale bez przesady. Te 12 % podatku naprawdę robi różnicę której póki co żaden inny PL bukmacher nie nadrobi wyższymi kursami.
 
B 0

benzi90

Użytkownik
Ten bukmacher to g ó w n o.

Po wygraniu kilku stówek na jednym spotkaniu wczoraj, dziś zakłady na kwoty rzędu 250zł
wymagały akceptacji i zostały odrzucone.
Może nie do końca się zgodzę, że cały buk to g..., ale mi również zdarzały się podobne sytuacje o których mówisz. Zazwyczaj po kilku godzinach wszystko wracało do normy, ale nie zawsze. Mi bardziej przeszkadza historia zakładów, która jest trochę zagmatwana i ciężko coś odkopać. Co mi trochę utrudnia życie, bo lubię prowadzić własny spis zakładów i obliczać różne rzeczy. No i tak jak już ktoś napisał, przydałaby się apka mobilna.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Oczywiście - 3 value jednocześnie nie znajdziesz. Ale zawsze możesz ten 1 upatrzony value &quot;ozdobic“ jakimiś 2 meczami ze śladową stawką (np over 0.5) i grasz bez podatku. Ryzyko wiadomo - nieznacznie wzrasta ale bez przesady. Te 12 % podatku naprawdę robi różnicę której póki co żaden inny PL bukmacher nie nadrobi wyższymi kursami.
Nieznacznie? Jeśli jakimś cudem znajdziesz tu value (pewnie śladowe) i dodasz te dwa spotkania, które nie są value, praktycznie pewne, że zakład ogólny nie jest value. Jaki jest wobec tego sens grania AKO, które nie jest value? Ewentualnie jeśli ktoś lubi wyrzucać pieniądze w błoto.

&quot;Ryzyko&quot; wzrasta o tyle, że stawianie takiego zakładu nie ma sensu. Jeśli uważasz, że jest inaczej, pograj na forum publicznym takie AKO i udowodnij, że po kilkuset betach jesteś na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zakład, który chciał Pan zagrać za 400zł został przez nas wystawiony przy złym oszacowaniu szans. Pomimo tego chcieliśmy przyjąć Panu zagranie na ten mecz za 250zł. Pan jednak odrzucił ten kupon i nie zdecydował się go zagrać. Po odrzuceniu przez Pana zakładu, w związku z naszym błędem zmuszeni byliśmy zamknąć przyjmowanie zakładów na to spotkanie.
Człowiek chciał sobie zagrać za 400 zł zakład co spowodowało wycofanie oferty na ten mecz ???? ???? No ludzie to jest kabaret, albo nawet Śmiechu Warte z Drozdą. Buki których wykończyliście razem z pajac... politykami przyjmowały zakłady po kilka tysięcy nawet na 8. rosyjską ligę badmintona. A tutaj jakieś śmieszne limity po parę stówek na popularne wydarzenia. Teraz śmiejecie się nam w twarz, ale przyjdzie czas, że na rynek wejdą ci, których już pogrzebaliście, a wtedy będzie znaczyć nic, zero.

I niech Pan Manager nie sili się na przywoływanie mnie do porządku, bo może gracze walący 30-zdarzeniowe taśmy za 2 zł Was chwalą. Dla mnie jesteście totalną porażką. Mam prawo do własnego zdania? Mam. Normalnych buków udało Wam się ocenzurować i wyłączyć z gry. Z graczami nie będzie tak łatwo.

iForbet to na dziś syf kiła i mogiła.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Człowiek chciał sobie zagrać za 400 zł zakład co spowodowało wycofanie oferty na ten mecz ???? ???? No ludzie to jest kabaret, albo nawet Śmiechu Warte z Drozdą. Buki których wykończyliście razem z pajac... politykami przyjmowały zakłady po kilka tysięcy nawet na 8. rosyjską ligę badmintona. A tutaj jakieś śmieszne limity po parę stówek na popularne wydarzenia. Teraz śmiejecie się nam w twarz, ale przyjdzie czas, że na rynek wejdą ci, których już pogrzebaliście, a wtedy będzie znaczyć nic, zero.

I niech Pan Manager nie sili się na przywoływanie mnie do porządku, bo może gracze walący 30-zdarzeniowe taśmy za 2 zł Was chwalą. Dla mnie jesteście totalną porażką. Mam prawo do własnego zdania? Mam. Normalnych buków udało Wam się ocenzurować i wyłączyć z gry. Z graczami nie będzie tak łatwo.

iForbet to na dziś syf kiła i mogiła.
Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Zakład został wycofany bo były źle oszacowane kursy a nie przez propozycję zakładu kolegi wyżej.
Dodatkowo nie uważam, że mistrzostwa Afryki kobiet to popularne zdarzenie ????

Pretensje można mieć do polityków a nie do Polskich firm, które wykorzystują ten fakt.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Zakład został wycofany bo były źle oszacowane kursy a nie przez propozycję zakładu kolegi wyżej.
Dodatkowo nie uważam, że mistrzostwa Afryki kobiet to popularne zdarzenie ????
Pretensje można mieć do polityków a nie do Polskich firm, które wykorzystują ten fakt.
Widać jesteś typowym ziemniakowym graczem zauroczonym iForbetem. Bez urazy. Nie chcę się przerzucać wyzwiskami. Ale mistrzostwa Afryki kobiet w kosza zawsze w wakacje w Bet365 były jednym z ważniejszych wydarzeń na live w tym buku. Ja tego nie obstawiałem, ale mam kolegę, który golił na tym tysiące na samym live. To, że Ty masz gdzieś te zakłady, nie znaczy, że decydujesz za wszystkich.
Więc nie mów mi, że te mistrzostwa kobiet to jakieś niszowe zawody warte limitów po kilkaset złotych. Sportowo, ok, może nikogo to nie interesuje, ale bukmachersko można na tym zarobić i znam osoby, które miażdżyły takie eventy. W iForbet zagrasz za parę stów, wygrasz i zaraz masz limit kilkadziesiąt złotych, bo to przecież &quot;śmieszne zawody kobiet&quot;.
Czy bukmacherka polega tylko na zarabianiu na Champions League, MŚ, ME itd? Chyba tak myślisz. Na właśnie takich niszowych, wakacyjnych eventach można zarobić najwięcej. I bukmacher uważający się za czołówkę w Polsce, który dopuszcza zakłady za jakieś marne 200 PLN robi sobie po prostu żarty z graczy. Nie chodzi o kozaczenie kto ile stawia. 2 PLN, czy 2000 PLN, decyduje skuteczność, a nie stawka. Ale taki buk jak iForbet dyma nas jak chce. Ktoś wygra = limit do paru złotych. To po ki uj wystawiacie takie zdarzenia i chwalicie się szeroką ofertą?
Pan Kracy, &quot;polskich&quot; jako przymiotnik piszemy małą literą, ogarnij bo razi po oczach :razz:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
wpłaciłem pokaźną kwote przez weekend , aby zagrac ako z 3 zdarzen by uniknąc podatku 12%, jakie było moje zdziwnie , gdy okazało sie że 2typy z 3 które wybrałem mozna grac tylko jako single(oba po @1,25). te typy to mayweather na wygraną i bautista w tenisa, gdzie indziej te typy mozna dowolnie łaczyć z innymi zakładami.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Widać jesteś typowym ziemniakowym graczem zauroczonym iForbetem. Bez urazy. Nie chcę się przerzucać wyzwiskami. Ale mistrzostwa Afryki kobiet w kosza zawsze w wakacje w Bet365 były jednym z ważniejszych wydarzeń na live w tym buku. Ja tego nie obstawiałem, ale mam kolegę, który golił na tym tysiące na samym live. To, że Ty masz gdzieś te zakłady, nie znaczy, że decydujesz za wszystkich.

Więc nie mów mi, że te mistrzostwa kobiet to jakieś niszowe zawody warte limitów po kilkaset złotych. Sportowo, ok, może nikogo to nie interesuje, ale bukmachersko można na tym zarobić i znam osoby, które miażdżyły takie eventy. W iForbet zagrasz za parę stów, wygrasz i zaraz masz limit kilkadziesiąt złotych, bo to przecież &quot;śmieszne zawody kobiet&quot;.

Czy bukmacherka polega tylko na zarabianiu na Champions League, MŚ, ME itd? Chyba tak myślisz. Na właśnie takich niszowych, wakacyjnych eventach można zarobić najwięcej. I bukmacher uważający się za czołówkę w Polsce, który dopuszcza zakłady za jakieś marne 200 PLN robi sobie po prostu żarty z graczy. Nie chodzi o kozaczenie kto ile stawia. 2 PLN, czy 2000 PLN, decyduje skuteczność, a nie stawka. Ale taki buk jak iForbet dyma nas jak chce. Ktoś wygra = limit do paru złotych. To po ki uj wystawiacie takie zdarzenia i chwalicie się szeroką ofertą?

Pan Kracy, &quot;polskich&quot; jako przymiotnik piszemy małą literą, ogarnij bo razi po oczach :razz:
Z całym szacunkiem ale nie porównuj międzynarodowe firmy bukmacherskie z polskimi.. To tak jakbyś narzekał, że telefon marki Kruger&amp;Matz jest gorszy od Apple a przecież jest dostępny i ma podobne funkcje.
Chodzi mi głównie o polskie firmy, nie tylko o forbet. Sytuacja po ustawie hazardowej jest jaka jest i takimi narzekaniami nie wygrasz.
Dalej uważam, że mistrzostwa Afryki kobiet to niszowe zdarzenie. Możesz rzucać mi tu opowiadaniami, kto ile nie wygrał i jakie stawki zagrał ale wiem po sobie, że w takim dostępnym na tą chwilę unibecie nie pogram na niszowy rynek za więcej niż 300-400zł.

Zawsze można grać u innych, są przecież dostępni i są różne metody bezpieczeństwa ;)

Pozdrawiam, bez odbioru.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
forBET wprowadza bonus CASHBACK dla aktywnych graczy.
Miałeś nietrafiony typ? Nie martw się – forBET zwróci część Twojej przegranej!
Każdego 14 oraz 28 dnia miesiąca dostaniesz specjalny CASHBACK od forBET za dwutygodniowy okres rozliczeniowy.
Suma stawek z przegranych zakładów zostanie zwrócona w postaci środków bonusowych.
Wysokość zwrotu wynosi 5% do maksymalnej kwoty 700 pln.
Minimalna kwota zwrotu bonusu wynosi 5 pln.
Bonus na koncie gracza pojawi się automatycznie
 
R 0

rowdy

Użytkownik
A ja czekam wciąż, aż forbet wprowadzi takie skomplikowane i niszowe opcje jak handicapy gemowe i linie na ilości gemów w tenisie, bo obecnie trwa turniej wielkoszlemowy, a oni oferują jeden handi gemowy i jedną główną linię na ilość gemów - żenada... Jest to najgorsza oferta na te opcje na rynku... Same kursy na tenisie też słabiutkie...
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Support forBet -
1. Czy zamierzacie wprowadzić do swojej oferty handicapy azjatyckie na piłkę nożną? Jak na razie macie 1, max.2 zdarzenia tego typu, zazwyczaj jest to +1,5, a przydały by się +2,5 +3,5 itd.
2. Czy zamierzacie wprowadzić w najbliższym czasie opcję Cashout , czyli zamknięcia kuponu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie?
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Okres rozliczeniowy bonusu Cashback trwa do końca 14 i 28 każdego miesiąca. Kupony są więc zliczane dzisiaj do końca dnia. W związku z tym bonus trafi na konta graczy do 24 godzin roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego.
Nie ma konieczności wysyłania maili, bonus znajdzie się na kontach automatycznie
Dostał już ktoś ten bonus &quot;Cashback&quot;? u mnie nic. trzeba się upominać mailowo?
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Czy mi się wydaję, że forBET dopisał następujący zapis w regulaminie bonusu Cashback:
* Zwrot w postaci CASHBACK zostanie naliczony z różnicy wygranych i przegranych
Bo wydaje mi się że wcześniej jakoś go nie było, a pierwotnie bonus miał dotyczyć tylko zakładów przegranych.
I tu pozwolę sobie zacytować treść poprzedniego regulaminu:
Miałeś nietrafiony typ? Nie martw się – ForBET zwróci część Twojej przegranej!
Każdego 14 oraz 28 dnia miesiąca dostaniesz specjalny CASHBACK od ForBET za dwutygodniowy okres rozliczeniowy.
Suma stawek z przegranych zakładów zostanie zwrócona w postaci środków bonusowych.
Wysokość zwrotu wynosi 5% do maksymalnej kwoty 700 pln.
Minimalna kwota zwrotu bonusu wynosi 5 pln.
Bonus na koncie gracza pojawi się automatycznie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy mi się wydaję, że forBET dopisał następujący zapis w regulaminie bonusu Cashback:
Bo wydaje mi się że wcześniej jakoś go nie było, a pierwotnie bonus miał dotyczyć tylko zakładów przegranych.
I tu pozwolę sobie zacytować treść poprzedniego regulaminu:
Bardzo możliwe, że tak zrobili, bo podobnie kiedyś było z bonusem 500+, gdzie ni stąd, ni zowąd pojawił się w regulaminie zapis o dwukrotnym obrocie depozytem po kursie 2,0 żeby się kwalifikować do bonusu, a był tylko jednokrotny obrót wcześniej. I zmienili to wieczorem w ostatni dzień miesiąca, więc myślałem, że będę miał mniejszy bonus i pisałem tu nawet na forum, że to bardzo niefajne i nie fair zachowanie, ale jednak dostałem normalnie wtedy 330zł, czyli tyle, ile powinienem, a nowe warunki obowiązywały od nowego miesiąca. Podobnie jest pewnie w tym przypadku - teraz zwroty otrzymane dziś są na starych zasadach, a już ten 29.09 i kolejne będą już tak jak piszesz różnicą wygranych i przegranych. Zwrot otrzymałem dziś o 10:01 dokładnie pojawił się na koncie.
 
Do góry Bottom