>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

A 74

adrian55

Użytkownik
Nie znalazłem takiego tematu (stricte praca livechat bukmacherzy naziemni) a sprawa dotyczyła porady z livechatu Fortuny, co ze sobą się wiążę.

Otóż, zapytałem o pewien rodzaj typu, czy jest w ofercie i Pani zupełnie nie wiedziała o co chodzi. Gdybym był chamski i nie naprowadzał o co chodzi, w zasadzie sam odpowiadając sobie na pytanie, to niczego bym się nie dowiedział, a odpowiedź z czatu była wprowadzeniem w błąd.

To nie jest pierwszy taki przypadek, jeśli chodzi o livechat, nie tylko Fortuny... Nie wspominając o punkty naziemne.

Teraz pytanie, czy ktoś widział taki nabór na konsultanta livechatu w bukach naziemnych, zazwyczaj pracują tam Panie. Nie wiem na jakich zasadach się to odbywa, ale strzelam, że wielu typerów z tego forum byłoby o wiele bardziej ogarniętych na tym stanowisku, nawet z niewielkim stażem gracza.
Pracowałem w Fortunie i rzeczywiście 90% pracowników to kobiety. Zarówno w punktach jak i w centrali. Live czat obsługują te same osoby,które siedzą właśnie na telefonie w centrali, więc watpie,żeby jakoś specjalnie ich werbował. Kobiety maja dosyć ograniczone pojęcie i utrudnia to mocno pracę ,bo jednak na ogół nie ogarniaja drużyn,dyscyplin nie mówiąc już o typach zakładów jak handicap czy ilość bramek ???? szkolenie przy przyjęciu do pracy prowadzi...inny pracownik ???? więc na ogół jest to jakas babeczka,która długo pracuje,ale znałem takie,które pracują w tej firmie 15 lat (jeszcze jako profesjonalny) a do dziś nie za dużo wiedzą o sporcie :p
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Jak w STS - wkurza mnie pomniejszanie stawki o podatek. Strona internetowa, według mnie - na plus. Od jakiegoś czasu funkcjonuje też opcja pod tytułem &quot; early cash out &quot;.
Podatek 12% jest narzucony odgórnie i firma nie ma na to wpływu.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jeszcze chwila to i Fortuna złoży pozwy przeciwko innym bukom
Może i złoży, ale nic z tego nie wyniknie. Comeon musiał się poddać, bo kilka polskich postaci było w niego zaangażowanych, m.in. Kołtoń, Stanowski, ale nie tylko
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Może i złoży, ale nic z tego nie wyniknie. Comeon musiał się poddać, bo kilka polskich postaci było w niego zaangażowanych, m.in. Kołtoń, Stanowski, ale nie tylko
Idąc tym tropem, to większość postaci związanych ze sportem są ambasadorami różnych bukmacherów. Między innymi Borek czy Boniek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 36

rafal919

Użytkownik
Jeśli już mają opcję wpłaty na konto internetowe w punkcie naziemnym to i mogliby wprowadzić opcję wypłaty z konta internetowego w punkcie(np pobranie z karty yptak jak to robią z punktami)..
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli już mają opcję wpłaty na konto internetowe w punkcie naziemnym to i mogliby wprowadzić opcję wypłaty z konta internetowego w punkcie(np pobranie z karty yptak jak to robią z punktami)..
Gdyby była taka możliwość, jestem pewny, że by tak zrobili, niestety, ustawa hazardowa ich trzyma, a ona zakłada, że działając w internecie, wypłaty wygranych mogą się tylko internetową drogą odbywać - a czy to logiczne, to już osobna kwestia :jezora:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeśli już mają opcję wpłaty na konto internetowe w punkcie naziemnym to i mogliby wprowadzić opcję wypłaty z konta internetowego w punkcie(np pobranie z karty yptak jak to robią z punktami)..
Wszystko reguluje prawo podobnie jak weryfikację przy zakładaniu konta. Wprowadzili wpłacanie w punkcie abyś miał wygodniej.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trzy dni idzie mi wypłata z Fortuny na konto bankowe i jeszcze nie może dojść. Pisać do nich, czy czekać, jaki jest średni czas oczekiwania w Waszym przypadku?
 
rg19 0

rg19

Użytkownik
Nie mogę założyć tematu,wiec niech ktos zależy. Nowa promocja w fortunie

30zl dla nowych graczy po wpisaniu kodu Legia, po założeniu tematu usunąć wpis.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, w fortunie przy zleceniu wypłaty nie odejmuje od razu hajsu od konta? Zleciłem, wszystko poszło poprawnie i dalej mogę grać za zleconą kwotę? Czy jest ona widoczna, ale już zablokowana?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Panowie, w fortunie przy zleceniu wypłaty nie odejmuje od razu hajsu od konta? Zleciłem, wszystko poszło poprawnie i dalej mogę grać za zleconą kwotę? Czy jest ona widoczna, ale już zablokowana?
Zlecone wypłaty realizowane są następnego dnia roboczego między 12-13. Do tego momentu kwota ta nie jest zablokowana i nadal można za nią obstawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 0

baranczyk1

Użytkownik
Witam,
mam pytanie co do promocyjnego zakładu &quot;bez ryzyka&quot; w Fortunie.
Czy są jakieś wytyczne co do tego zakładu oprócz max wkładu do 100 zł ? Szukałem w regulaminie czy gdzieś jest wypisane ile spotkań trzeba wybrać czy też max , min AKO i nic nie znalazłem.
Pozdrawiam
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Nie ma zadnych wytycznych, jedynie w przypadku przegranej zwracaja wklad minus podatek, czyli ze 100zl 88:;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie ma zadnych wytycznych, jedynie w przypadku przegranej zwracaja wklad minus podatek, czyli ze 100zl 88:;/:
Kolejny ⛔ Dlaczego ?. Nikt nie potrafi odpowiedzieć oni zasłaniają się podatkiem. A gracz traci pieniążki.
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Kolejny ⛔ Dlaczego ?. Nikt nie potrafi odpowiedzieć oni zasłaniają się podatkiem. A gracz traci pieniążki.
Takie mamy regulacje a &quot;oni&quot; nie chca placic podatku za NAS. Pretensja ? Raczej do ustawodawcy !
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Błąd w ofercie FORTUNY w dacie przy meczu Legii, gdyż podali 26.07 20:45 a mecz jest dopiero dziś 27.07
Oto kupon koleżanki z innego forum, gdzie trafiła już 14 zdarzeń a Legia go zamyka:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MzU2NjA4NjE5ODYwMDqD9q0O5%2Flt0dHuCNs%3D&amp;kind=MAIN
Czy Legia W. będzie grała w fazie grupowej LM 52409 4.5 26.7. 20:45
..........
Już sama ta data w stosunku do opisu zakładu jest nieporozumieniem, gdyż dziś i za tydzień Legia gra przecież dopiero w III fazie eliminacji do rozgrywek grupowych LM.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
No niestety, ale Fortunka ma tak, że datę wystawia nie rozpoczęcia meczu, lecz datę i godzinę do zakończenia możliwości postawienia zakładu. Więc u nich nie oznacza to że rozliczą zakład 26.7, tylko że można do tego momentu stawiać ten zakład. Mają często tak w tenisie, że mecz zaczyna się o 14, a u nich wisi że początek o 10. Taki buk ????
 
Do góry Bottom