>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak można jednak czasem sytuacja meczu wygląda że trzeba postawić więcej niż singiel , a pozatym gra SInglami nie warta świeczek 10 %podatku zabija... wręcz
 
V 0

vaikai

Użytkownik
Co się dzieje, gdy mecze są przełożone na inny dzień? Chodzi mi o niższe ligi angielskie. Jeszcze pytanie, gdzie można sprawdzić w jakim dniu będą rozgrywane te mecze?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najczęscię na oficjalnych stronach federacji , Jeżeli spotkanie nie odbędzie się do 48 h jest liczone jako zwrot.
 
V 0

vaikai

Użytkownik
Wielkie dzięki. Czyli jeżeli się nie odbędzie to zwracają mi kasę za cały kupon, nawet jak wszystkie inne mecze wejdą?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
oferte tez mozesz sobie drukowac ile chcesz i kiedy chcesz i jak ma wygladac ta oferta. na miejscu 10 gr za strone. albo wymienna za punkty
 
S 9

slebek

Użytkownik
Siema czy moze mi ktoś wytłumaczyc o co chodzi z tym &quot;EKSPERTEM&quot;
wychodze na stronkie fortuny i tw ofercie mam eksperta, nie rozumiem tego bonusa, a pozatym moge postawic na jednym kuponie że Legia wyra z normalnej oferty i z EKSPERTA , prosze o oświecenie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na stronie Fortuny w ich regulaminie znalazłem coś takiego :
11 c. Zakłady typu Ekspert.
1. Zakład typu &quot;Ekspert&quot; jest rodzajem zakładu AKO, złożonym z zakładów z wcześniej ustalonych zdarzeń. &quot;FORTUNA zakłady bukmacherskie&quot; ustala wcześniej takie zdarzenia oraz wyznacza termin, do którego zakłady typu &quot;Ekspert&quot; mogą być przyjmowane (z reguły jest to termin rozpoczęcia pierwszego zdarzenia), a także wysokość bonusu.
2. W przypadku prawidłowego wytypowania wszystkich zdarzeń, zawierający zakład ma prawo do wygranej, tak jak w normalnym zakładzie AKO, oraz dodatkowo do ustalonego wcześniej bonusu.
3. Jeżeli w jednym cyklu zakładu &quot;Ekspert&quot; jest więcej niż jeden wygrywający kupon, wtedy bonus jest dzielony wg wysokości wpłaconych stawek na poszczególnych kuponach.
4. Jeżeli któreś ze zdarzeń typowanych w zakładzie &quot;Ekspert&quot; nie odbędzie się (i stawki na to zdarzenie zostaną zwrócone), wtedy zakład ten rozlicza się w taki sposób, jakby tego zdarzenia nie było. Jeżeli nie odbędzie się więcej niż jedno zdarzenie (i stawki na te zdarzenia zostaną zwrócone), wtedy bonus nie jest wypłacany.
5. Wysokość bonusu na dany cykl zakładu &quot;Ekspert&quot; ustala odpowiednio wcześniej &quot;FORTUNA zakłady bukmacherskie&quot;.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
to chyba o to chodzi ze wybieramy wszystkie mecze z experta na lige i ten kto najwieksze ako zrobi dostaje nagrode jakas tam :p
teraz widze w przypadku polskiej ligi +3 tys, niemiecka +4,5tys a angielska +5tys
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom