>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Yo, kojarzy ktoś może jak to jest chce postawic 3 zdarzenia z polskiej kopanej jest taka możliwośc czy trzeba wiecej zdarzen dodac?
Kto wie dzieki z góry za odp.
 
G 1

gryfista

Użytkownik
Jak to w fortunie rozliczane jest, otóż mam mecz Seppi - Chela.

Przy stanie Seppi 6-2 4-1 Chela, ten drugi kreczuje.

I teraz jak oni to rozliczają, policzą mi ten mecz po normalnym kursie, tak jakby wygrał Seppi czy po 1.00 ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jak to w fortunie rozliczane jest, otóż mam mecz Seppi - Chela.

Przy stanie Seppi 6-2 4-1 Chela, ten drugi kreczuje.

I teraz jak oni to rozliczają, policzą mi ten mecz po normalnym kursie, tak jakby wygrał Seppi czy po 1.00 ?
1,00.............
no ja reki sobie nie dam uciac i kolega nizej moze miec racje, ja kierowalem sie pewnym punktem regulaminu ale tyczyl sie on ogolnie przerwanych zdarzen a nie konkretnie tennisa wiec moze byc jakis osobny zapis ktorego nie przeczytalem
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jak to w fortunie rozliczane jest, otóż mam mecz Seppi - Chela.
Przy stanie Seppi 6-2 4-1 Chela, ten drugi kreczuje.
I teraz jak oni to rozliczają, policzą mi ten mecz po normalnym kursie, tak jakby wygrał Seppi czy po 1.00 ?
Po normalnym kursie... w profie - krecz = porażka.
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Siemanko obecnie gram w profie i mam zamiar założyć sobie karte Fortuna Klub. I tutaj pytanie: Czy wtedy też odliczają mi 10 procent podatku w wypadku gdy gram przez internet ? Patrzyłem na stronie fortuny ale jakoś nie moge tego znaleźć, albo mi padło na oczy. Elo
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nie ma takiej opcji . Fortuna jest tylko i wylacznie bukiem naziemnym. nie maja opcji grania przez internet. mozesz jedynie przygotowywac kupony w necie i zanosic do punktow. podatek zawsze bedzie.

PS. ZNAKOMITA JEST TA NOWA STRONA!!!!!!!
 
P 0

pavlinho

Gość
nie ma takiej opcji . Fortuna jest tylko i wylacznie bukiem naziemnym. nie maja opcji grania przez internet. mozesz jedynie przygotowywac kupony w necie i zanosic do punktow. podatek zawsze bedzie.
PS. ZNAKOMITA JEST TA NOWA STRONA!!!!!!!
W końcu się postarali. Zawsze ich strona była słaba a teraz mają chyba najlepszą z wszystkich ziemniaków.
 
P 0

pacibum

Użytkownik
Witam. Wysłałem dzisiaj zakład systemowy na który miałem dokładnie co do grosza wystawione stawki. Niestety zawierając zakład pani która mi sprzedawała stwierdziła, że nie które stawki trzeba pozmieniać. Tak więc np. przy systemie 1z7 miałem do wyboru stawki 0,15 zł albo 0,29 zł Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak wyliczyć stawkę dla danego kuponu systemowego? Z góry dzięki.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam. Wysłałem dzisiaj zakład systemowy na który miałem dokładnie co do grosza wystawione stawki. Niestety zawierając zakład pani która mi sprzedawała stwierdziła, że nie które stawki trzeba pozmieniać. Tak więc np. przy systemie 1z7 miałem do wyboru stawki 0,15 zł albo 0,29 zł Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak wyliczyć stawkę dla danego kuponu systemowego? Z góry dzięki.
yyy prawdopodobnie dzieje sie tak ze musi byc pelna sumka wielokrotnosci twoich zakadow. 1 z 7 to jest na pewno duzo kombinacji. dla przykladu 1z2 czy 1z3 minimalna stawka to 1zl za grupe czyli 1z2 to min 2 zl a 1z3 3zl. mozna kombinowac ja czesto stawiam 1z3 2z3 i 3z3 co daje 7 zl ????
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
witam mam takie pytanie dalem kupon w fortunie i zostal mi tylko debel na dzis ktory mial grac o 22 i co jak dzisiaj nie rozegraja meczu a np jutro o musze czekac az beda grali czy wyplaca mi bez tego meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom