>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
A 8

asot33

Użytkownik
a co ma archiwizacja do bzdetów ,typu do 10 każdego miesiąca/?
wincent pisal o tym ze podajemy przy rejestracji wszystkie dane i moga byc one sprawdzane. Na pewno nie do 10-tego kazdego miesiaca ale przepisy umozliwiaja weryfikacje w sposob ciagly.
Ci co zamierzaja grac przez Internet i maja &quot;grzechy na sumieniu&quot; powinni zdawac sobie sprawe takze z minusow grania, o ktorych nie przeczytaja w Regulaminie Fortuny.
pozdrawiam
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Czego ja mam się obawiać ze strony US czy kogokolwiek? Bo tyle postów wyżej jest pisanych w takim tonie jakby to było co najmniej równoznaczne z zainstalowaniem kamer w domu osoby, która się rejestruje i inwigilowaniu ją w ten sposób ;)
Niczego, po prostu US będzie miał możliwość dostępu ( co nie znaczy, że każdą osobę będą co miesiąc kontrolowali) do danych ( przechowywanych u nich, takie dane przechowuje każdy internetowy buk) dotyczących tego ile wygrałeś i przegrałeś, wpłat i wypłat w Fortunie.
Niestety niektórym zależy na sianiu paniki w temacie - ot co.
 
A 8

asot33

Użytkownik
Wymoderowano moja kolejna wypowiedz.
Moja prawna notatka miala miec charakter informujacy. Nikogo nie strasze. Kto umie czytac i jest w branzy wie o co chodzi.
Skoro padlo pytanie o obawy to dobrze. Nie kazdy z zarejestrowanych 20.000 ludzi ma wiedze na co sie zgodzil.
p.s. biorac pod uwage statystki sluzby celnej w walce z hazardem internetowym przez najblizsze lata nic sie znaczacego nie zmieni w tej kwestii wiec nie ma obaw
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Uprzejmie proszę moderatorów o zrobienie porządku w temacie.
Temat dotyczy: ZEZWOLENIA NA GRĘ W FORTUNIE PRZEZ INTERNET, a nie opłacalności gry u buków naziemnych.
Jest tu kilka osób, szczególnie jeden jest - z niezrozumiałych powodów - dla mnie agresywny? Obawiasz się czegoś? Jesteś przedstawicielem bwina, bet365 czy Bóg wie jeszcze kogo?
Po co te działania matematyczne? Ktoś kto gra od 10 lat u buków stacjonarnych, jak np. ja, doskonale zdaje sobie sprawę z podatku i z tego, że gdyby go nie było, to wygrywałby znacznie więcej.
Ale dla takiego kogoś jak ja - granie nielegalne nie istnieje. Nawet gdybym chciał, to nie zagrałbym tam. Ty graj tam, a nam pozwól być frajerami i grać u stacjonarnych z podatkiem 12 % i codziennymi kontrolami celników.
Musisz mieć niewiele wspólnego z prawem, żeby na podstawie przepisów ustawy sądzić, że tak będzie. Przepisy muszą dawać furtkę organom państwa do ewentualnej kontroli. Po dokładnej analizie przepisów tej ustawy, nie widzę powodów do paniki. Nie spodziewam się żadnych represji z tego powodu, że legalnie gram i płacę na to podatki.
Proszę bardzo modów, by pilnowali, by w tym temacie można było znaleźć tylko posty, które mówią o doświadczeniu w grze przez neta w Fortunie: tj. np. jak szybko idzie wypłata, jakie limity na live, ogólne odczucia. Proszę by temat nie był zalewany wywodami na temat nieopłacalności gry u ziemniaków, do tego może służyć inny.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nawiązując do posta andre agassiego.
Bardzo proszę o wypowiadanie się na temat!
O przewadze buków internetowych nad stacjonarnymi i odwrotnie, można dyskutować gdzie indziej. Ten temat ma służyć do wymiany opinii na temat gry przez internet w Fortunie.
Kolejne idiotyczne posty będę karał kartkami.
 
P 0

pakon

Użytkownik
czytam reg. Fortuny - może ktoś z forumowiczów ma doświadczenie i wiedzę jak rozumieć to że mam 3 miesiące na wypłatę, a dokładniej- jeśli wygrywam kupon i stawiam kolejne kupony za zgromadzony kapitał , ale nie w całości a np. za 80% tego co mam, to muszę pilnować tych 20% by dać zlecenie wypłaty w ciągu tych 3 miesięcy? a jeśli kolejne wygrane kupony powiększają mój kapitał, to jak dojść które środki muszę wypłacić by ich nie stracić ?
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Dzisiaj na 5-15 minut padły systemu internetowe u wszystkich bukmacherów ???? To jako taka ciekawostka ????
W Fortunie jak już się zalogowałem to nie mogłem nic zagrać bo &quot;serwer przeciążony&quot;. Jeśli do soboty rano się nie poprawi nic to podziękuję fortunie. Zlecę wypłatę pieniędzy i tyle.
 
S 0

szakaron

Użytkownik
a doszła Ci kasa wogóle?
bo ja zleciłem wpłatę o 15:50 i teraz jak od czasu do czasu uda mi się zalogować to tej kasy nie ma, chociaż jest punkt w regulaminie że wpłata trwa kilka minut...
formularz kontaktowy nie działa, mailer daemon odsyła maila. Telefonów nie odbierają.
Ciekawie sie zapowiada ta nowa usługa Fortuny :p
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Kasa doszła, 150 zł doszło w 2 minuty, O 15:30 zleciłem i 15:33 dostałem wiadomość, że jest na koncie. Faktycznie, jest. Ale bezużyteczna bo o ile udalo mi się od tamtej pory chyba 3 razy zalogować o tyle zakładu zawrzeć nie mogę ????
Usługa fakt, ciekawa. Jak tak ma wyglądać to się zerwę od nich bardzo szybko i najwyżej będę śmigał dalej do pktu
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Po kilku próbach dodzwonienia się dzisiaj do Fortuny dowiedziałem się tak:
- dzisiejsza awaria nie ma nic wspólnego z ich systemem, podobno ich provider (zewnętrzna firma z Wrocławia, która obsługuje dużo stron/firm) została zaatakowana (protest przeciwko ACTA) i tym samym padło połączenie z serwerami Fortuny ????
- ogólnie to oni jako firma przyjmują zakłady on-line już od kilku lat w Czechach, na Słowacji oraz na Malcie (fortunaWin) i są przygotowani na obsłużenie DUŻEJ liczby graczy, więc może to co piszę w pierwszym podpunkcie jest prawdą ????
- przelewy obsługuje im tez zewnętrzna firma - transferuj.pl - Fortuna nie obsługuje przelewów, więc wszelkie problemy z przelewami trzeba zgłaszać do transferuj.pl
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kasa doszła, 150 zł doszło w 2 minuty, O 15:30 zleciłem i 15:33 dostałem wiadomość, że jest na koncie. Faktycznie, jest. Ale bezużyteczna bo o ile udalo mi się od tamtej pory chyba 3 razy zalogować o tyle zakładu zawrzeć nie mogę ????
Usługa fakt, ciekawa. Jak tak ma wyglądać to się zerwę od nich bardzo szybko i najwyżej będę śmigał dalej do pktu
Nie ma co się tak gorączkować , oni dopiero zaczęli , trzeba im dać trochę czasu żeby to wszystko ogarnęli i na 100% wszystko będzie ok. To dopiero drugi dzień ich działalności w necie i nie ma co oczekiwać że wszystko będzie w 100% idealnie .
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Ja nie twierdzę, że ma być gotowe &quot;na już&quot;.
Tylko, że jeśli do soboty włącznie nie ogarnęliby tego to byłoby kiepsko odebrane, ponieważ na przygotowanie platformy mieli kilka miesięcy a przecież poza Polską już im to działa.
c1amak - to pewnie o to chodziło, ta awaria systemu. Z tego co słyszałem dotknęło to wszystkich stacjonarnych dziś
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Czy jeśli kupon mi wejdzie, to wygrana nalicza mi się automatycznie do konta (jeśli tak - to po jakim czasie)? Czy może możliwe jest tylko przelanie wygranej z kuponu na rachunek bankowy? Jeśli ta druga opcja to bardzo słabo. Ktoś się orientuje?
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Wszystko jest w regulaminie :
§ 29.
Wypłata wygranych.

1. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wszystkich zdarzeń zawartych na wygrywającym Kuponie i ich opublikowaniu w Aplikacji na Stronie internetowej, w myśl postanowień § 22 regulaminu, automatycznie do iKonta Klienta zostanie przypisana kwota pieniężna odpowiadająca wygranej z wygrywającego Kuponu Klienta.
źródło : http://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/regulamin/index.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Fortuna ma zapłon średnio 3 razy wolniejszy od buków internetowych i tutaj się nic nie zmieniło , przykład: kurs na mecz Lakersów , Fortuna 1.70 u internetowych ok. 1.55 . Czyli jeśli potrafisz liczyć , oblicz sobie że nawet po odjęciu podatku kurs wychodzi podobny a jest to mecz pierwszy lepszy. Poza tym już nawet pomijając spadki kursy na NBA w Fortunie są po prostu genialne , głównie z tego względu że są to zakłady trzydrogowe i nawet jeśli prawdopodobieństwo remisu jest minimalne to oni podnoszą ten kurs bardzo znacznie . Gdyby tak poszukać to różnice między kursami można złapać nawet 3 razy lepsze. W internecie wszystko dzieje się szybko ???? , kolejny fajny meczyk z NBA : NYK , u internetowych już nawet 1.55 w Fortunie masz piękne 1.74 , zajebiście szybko jak widać.
to czemu nie grasz codziennie we wszystkich meczach singli na remisy?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
to czemu nie grasz codziennie we wszystkich meczach singli na remisy?
Niby czemu miałbym to robić? . W wypowiedzi którą cytowałeś chodziło mi o to że na normalny mecz np. w siatkówkę buki stacjonarne dają kursy po 1.80 , na NBA 1X2 kursy są po 1.90 mimo że prawdopodobieństwo remisu jest bardzo małe. Nie chce już robić offtopu , bo tradycyjnie wpadnie mi za chwile jakaś karteczka na konto :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom