>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mogę podkreślić po raz drugi - z plecami Andiego wszystko w porządku i udowodnił to własnie we wczorajszej zabawie z Gasquetem, gdzie co prawda trochę ponarzekał, jednak wszystko w swoim aktorskim stylu powracając nagle do żywych i po chwili fundując lekcję rewelacynego tenisa wobec Francuza, który jak sam po meczu stwierdził: &quot;he was so lucky during the second set, so many shots, you know, not far away. He was so lucky&quot;. Śmiechu warte. Jutro czeka na niego Ferrer, z którym na cegle jeszcze nie wygrał i podobnie jak Gasquet potrafi zagrać bardzo agresywnie zachowując przy tym niezwykłą regularność i walkę do ostatniej piłki - to jest własnie wizytówka Davida. Biorąc jednak pod uwage styl w jakim rozprawił się wczoraj Szkot z Francuzem przy całym arsenale począwszy od: lobów, slajsów, dropszotów, fenomenalnego fh czy bh, skończywszy na znakomitym poruszaniu się po korcie nasuwa się tutaj myśl, że przy takiej dyspozycji będzie w stanie sprawić sporo problemów nawet tak regularnemu graczowi jakim jest Ferrer, dodatkowo na jego ulubionej nawierzchni. Dla Davida jutro na pewno wielka szansa, tym bardziej że powoli wchodzą na salony turnieje na trawie, gdzie już nie jest tak barwną postacią jak tutaj na cegle, ale z drugiej strony - Andy wciąż ma w głowie swój wymarzony tytuł wielkiego szlema i poza TOP3 przy swoim potencjale może przejechać po każdym. Value spore i jeśli zobaczymy Murraya podobnego jak wczoraj w dwóch ostatnich setach z Francuzem, to moim zdaniem Ferrer nie będzie miał wiele do zaoferowania.

David Ferrer - Andy Murray @ 2,62 Pinnacle
 
alekno 4

alekno

Użytkownik
Ferrer - Murray

Jutro zostanie rozegrane spotkanie ćwiercinałowe pomiędzy Davidem Ferrerem a Andym Murrayem. W tym spotkaniu zwycięsca będzie tylko jeden i jestem przekonany, że będzie nim Hiszpan. Ferrer w tegorocznym Rolland Garos prezentuje się rewelacyjnie. Nie stracił jeszcze seta. Rywale potrafili wygrać zaledwie 25 gemów. Atutem Davida jest napewno nawierzchnia, ponieważ większość Hiszapnów uwielbia na niej grać i uzyskuje rewelacyjne wyniki. Szkot woli szybsze nawierzchnie. Hiszpan posiada bardzo dobry seriws. W bezpośrednich spotaknaich, któych było 9, prowadzi Andy 5:4. Z tych pojedynków 3 zostały rozegrane na cegle. Wszystkie zakończyły się się zwycięstwem Ferrera. Droga Murraya do ćwierćfinału była trudniejsza. Jego rywale zdołali urwać mu 2 sety. Jego rywale potrafili z nim wygrać ponad 40 gemów. Trzeba nadmienić, że na początku turnieju Szkot miał problemy zdrowtne. W ostatnim pojedynku jednak kontuzja nie dawała się już we znaki. W tym roku obaj tenisiści brali udział w turniejach w Madrycie i Rzymie na nawierzchni ziemnej. Hiszpan radziłsobie znacznie lepiej. Wygrał m.in. Almagro, Verdasco, simonem i Gasquetem. Przegrał z Nadalem i Federerem. Szkot nie osiągałw tych turniejach nic wielkiego. Przegrywał w nich z Gasquetem i Raonicem. Forma Hiszpana jest według mnie znacznie większa i stabilniejsza Murayem. Według mnie wygrana w tym meczu Ferrera z Murrayem jest oczywista. Myślę, że maksymalnie Andy wygra 1 seta. Można próbować grać Hiszpana z handicapem, ale ja zdecyduje się grać pewniejszy zakład.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Myślicie, że warto Nadala win turniej po 1.4? chyba ako po drodze zbierze się większe, no nie? Ferrer i Djoko w finale...
 
frings 11

frings

Użytkownik
Patrząc na grę Federera w pierwszych setach i błędy Djoko w całym meczu to Nadal jest tu zdecydowanym faworytem, bo jako jedyny trzyma swoją formę.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Że Nadal wygra to ja to wiem, chodzi mi o to czy po drodze nie zbierze się większy kurs. tzn ile dadzą za Ferrera/Andy&#39;ego i Novaka/Rogera w finale?
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Ja bym mimo wszystko nie skreślał Szkota. Było już kilka razy wspominane, że następuje tzw. wyrównanie nawierzchni. W związku z tym cegła jest trochę przyspieszana, zwłaszcza korty główne w turniejach wielkoszlemowych. Może w Mastersach tego nie widać, dlatego te 3 porażki na cegle Murraya mogą być złudne.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Że Nadal wygra to ja to wiem, chodzi mi o to czy po drodze nie zbierze się większy kurs. tzn ile dadzą za Ferrera/Andy&#39;ego i Novaka/Rogera w finale?
Z Almagro dali 1,02.
Z Ferrerem znając życie dadzą 1,05-1,1
W finale dadzą pewnie na Nadala max 1,20-1,40.
Co do jutrzejszych meczy to Ferrer powinien spokojnie wygrać. Mączka to jego ulubiona nawierzchnia, do tego z Murrayem wygrał na ziemi ze 3 razy, może i dawno, ale zawsze to coś znaczy. Do tego w turnieju Ferrer wygrał wszystkie mecze po 3:0 bez większych problemów. Może i nie grał z kozakami, ale nie widać u niego zachwiań formy w porównaniu co do Szkota.
Do tego zawsze dochodzą te domniemane bóle. Jakby grali na innej nawierzchni faworytem byłby Andy...
W 100% popieram grę na Hiszpana.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam !
Nicolas Almagro vs Rafael Nadal over 28,5g @ 1.80 ✅✅
Ostatnio można się było przejechać na overach, które mimo że oczywiste i niskie linie nie wchodziły :p Lecz tutaj mimo wszystko widzę ten over, Rafa raczej ten turniej wygra, a Almagro aktualnie przysporzy mu największych problemów. Oboje spisują się wyśmienicie w tegorocznym RG i gdyby drabinka ułożyłaby się inaczej, śmiem twierdzić że Almagro pokusiłby się o zwycięstwo z Djokerem / Ferdkiem. Nawet jeśli Rafa wygra 3-0 to 6-3 , 6-4 , 6-4 kryje ten over, a spodziewam się nawet ujrzeć 7 na tablicy z wynikami.
powodzenia !
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Roland Garros
Spotkanie: Ferrer - Murray
Typ: 2
Kurs: 2.50
Buk: Bet365
Analiza:
Murray jak to Murray, połazi po korcie, pokrzywi się, ponarzeka, przegra jednego lub dwa sety a na koniec rozpędzony jak lokomotywa zmiażdży przeciwnika, pod warunkiem że nie jest on z top3. Nie mam pojęcia dlaczego bukmacherzy aż tak faworyzują Ferrera. Gra dobrze, dawno nie przegrał meczu, nie zalicza wpadek, jednak Murray to Murray. Są gracze ATP, potem są dobrzy gracze ATP, Murray i top3. Tak wygląda obecnie układ sił i nic go nie zmieni. Pojawił się głosy, że Murray ma problemy z plecami. Być może rzeczywiście ma jednak w ostatnich meczach gdzie wszyscy wieścili jego koniec w tym turnieju, on mimo wszystko dalej walczył i z marudną miną pokonywał swoich przeciwników. Jutro będzie dokładnie tak samo, wyjdzie pokrzywi się a na koniec wygra mecz. Dopiero Rafael Nadal wyrzuci go poza burtę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
ja bym nie ruszal tego nadala. wydaje sie kuszace te 1.8 na o 28,5 gema ale 13 rakieta swiata nie ma najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek. nadal jak zwykle, bedzie gral na wariata na pelnych obrotach, zeby jak najszybciej skonczyc rywalizacje. Almagro moze i powalczy w pierwszym secie, ale dalej to juz loteria czy kolejne sety skoncza sie 3:6 3:6 czy 0:6 0:6 ???? niemniej powodzenia
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ferrer - Murray 2 2,5
Myśle że przy takiej dyspozycji szkota można zaryzykować. Nie będę powielal w/w informacji na temat tych zawodników bo każdy wie ze Dawid to jeden z najbardziej solidnych graczy a Andy jeden z najbardziej grających chimerycznie. Natomiast Wydaje mi sie że kluczowe może być tutaj podejście do meczu, Andy miał problemy ze zdrowiem oraz lepszych graczy na Swojej drodze w drabince,z R.G było widać luz którego mu często brakuje, moze on traktuje juz ten turniej ze co bedzie to bedzie? a to pozwala mu byc rozluznionym a co to daje to francuz sie przekonal po tym jak rozgrzal szkota w pierwszej godzinie. Jesli hiszpan bedzie psul pilke po dlugich wymianach to moraly beda szybko malec , owszem wygral 3 mecze na clay-u ze szkotem, 2 ostatnie widzialem bo odbyly sie w jednym miesiacu i pamietam jak Andy pakował regularnie pilke w siatke a nastepnie dyskutowal z samym Sobą. Co jak co ale wynik tego meczu jest tylko zalezny od szkota,jesli bedzie wyluzowany.....to podzielam zdanie kolegów LUTEK i BeB . Więc mysle przy takim kursie można zaryzykować 1000zł
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
Stary nie przesadzaj z tą kwotą 1000zł, postaw u buka który rozwiązuje krecz jako zwrot, Murray pewnie będzie grał swoje i wydaję mi się, że mecz nie skończy się w 3 setach.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kolego Gromaders...
Generalnie zaklady bukmacherskie opieraja sie na przupuszczeniach i tym co Nam sie wydaje. To nie jest matematyka, ze 2+2 zawsze musi wyjsc 4.
BeB napisal o przeczuciach, ze Murray moze pokonac Ferrera i tyle. Rzeczowe argumenty byly 10 razy wczesniej poruszane, ze Ferrer wygral 3:0 z Andy&#39;m na cegle, oraz, ze Hiszpan gra rowniej i jak to Hiszpan lepiej na maczce.
Ciezko tutaj o wiecej rzeczowych argumentow.
Wedlug mnie Murray ma szanse powalczyc z Ferrerem o zwyciesto, ale rozsadniej wydaje mi sie tutaj zagrac over 3,5 seta.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wyjątkowo krótko:
Ferrer podejmuje Nadala. Panowie spotykają się po raz 10. Wyrównany bilans? Nie do końca.
Na hardzi 5 razy wygrywał Szkot, raz Ferrer - co należało uznać za sporą sensację, Andy był w Londynie zdecydowanym faworytem.
Na ziemi niepodzielnie panuje już Ferrer. Trzy mecze, trzy zwycięstwa, jeden stracony set. Hiszpan niszczy Szkota swoją grą i dziś... po raz kolejny zrobi to samo.
Ferrer przez pierwsze 4 rundy mógł się mocno oszczędzać... a i tak nie stracił żadnego seta. Pokonywał Lacko, Paire, Youzhnego, Granollersa. Największych nazwisk tu nie ma ale czy Murray pokazuje wybitny tenis na ziemi? Świetnie grał w swoim ostatnim spotkaniu - z Gasquetem i mimo, że zaczął od 1-6 ???? to wyszedł z pojedynku obronną ręką.
David jest jednak nieporównywalnie lepszy od Ryśka. Mimo małego wzrostu potrafi smeczować ???? i kończyć rywali nieporównywalnie lepiej od Francuza.
Dziś zobaczymy pokaz prawdziwych umiejętności gdy na clayu.

David Ferrer - Andy Murray

David Ferrer
-1,5 (s)
7/10 @ 1,90
Unibet


✅

David Ferrer - Andy Murray
David Ferrer -2,5 (s)
3/10 @ 3,67
Pinnacle

⛔



Ostatni ćwierćfinał to pojedynek z udziałem triumfatora tegorocznych rozgrywek ;)
Nadal jest tu w niesamowitej formie ale trafia na Almagro. Almagro, który przygotował się do RG najlepiej w swoim życiu, jest w formie, potrafi łatwo pokonywać trudnych rywali i... mam nadzieję, że walczyć z najlepszym na ziemi Nadalem.
Nie liczę w tym meczu na trzy wyrównane sety. Liczę, że Almagro choć raz na poważnie powalczy o seta i nawet jeśli ostateczni go przegra over będzie miał spore szanse wejścia:

Almagro Nicolas - Nadal Rafael
over 29,5
6/10 @ 2,0
Pinnacle
✅
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
podpisuje sie pod typem wyzej, na Ferrera z handi. po prostu nie mozna grac przeciwko Hiszpanom z czolowki na clayu ????

i nieco na przekor, konsekwentnie
Rafael Nadal -8.5 @1.90 5/10

w ostatnim meczu Nadala padlo 20 gemow, w przedostatnim 26, kolejny 22, nastepny 23.
co do tych 20 gemow - 6:2 6:0 6:0 z Monaco - z 15 rakieta swiata. Przypomnie ze Monaco wyrzucil ostatnio za burte, rewelacje z kortow w Barcelonie - Raonica, ktory z kolei zniszczyl tam min. Almagro ????

Nadal dzisiaj wrzuca 4 bieg ale wystarczy to wedlug mnie na niezle dysponowanego Almagro. Nie mozna zapomniec jednak ze i nadal jest w dobrej dyspozycji. 1 set moga powalczyc, w kolejnych nadal nie bedzie bronil 1 przelamania. stawiam dzisiaj na max 25-26 gemow. Nadal w swoim stylu, bedzie dazyl do zakonczenia rywalizacji szybko i bolesnie.
i moze kolejna statystyka
20 ostatnich meczow Nadala :
1 porazka
19 zwyciestw (w tym 19 bez straty seta)
jak widac, jesli Rafa ma stracic jakiegos seta, to tylko wtedy kiedy przegrywa mecz ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jak juz jestes przy tych statystykach smiesznych to moze konsekwetnie przedstawilbys nam 3 ostatnie wyniki miedzy Rafą a Magro, bo piszesz bzdury o tym ze Monaco wygral z Raonikiem a on z kolej wygral z Magro ktory wtedy zagral fatalny mecz ale juz o 3 ostatnich bardzo wyrownanych spotkaniach Hiszpanow nie, kolejna analiza pod typ. Moze i typ wejdzie ale mysle ze Magro stawi najwiekszy opor ze wszystkich dotychczasowym grajkow wiec bedzie ciezko
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
7-62, 7-63, 6-4
4-6, 6-2, 6-2
6-1, 6-1, 6-1

masz swoje 3 ostatnie wyniki na clayu, w ktorych tylko raz almagro pokryl handi.
nie uzylem ich w analizie, PONIEWAZ ICH OSTATNI MECZ MIAL MIEJSCE 2 LATA TEMU. przedstawilem 20 ostatnich spotkan Hiszpana nr 2, w ktorych ten nie stracil zadnego gema ( z wyjatkiem 1 porazki)
przywolalem Raonica, tylko ze wzgledu na to, aby podkreslic ze Monaco nie jest byle grajkiem bez formy.

&quot;a on z kolej wygral z Magro ktory wtedy zagral fatalny mecz&quot; - to ma byc argument, ktory umniejsza formy Raonica? Murray i Andreev tez zagrali fatalne mecze? Ferrer w finale meczyl sie w 2 tie breakach, bo tez zagral fatalny mecz? Federer tez zagral bez polotu, ledwo wygrywajac 2:1 z Raonicem?

Nie lubie grac handi na gemy w tenisie, bo to raczej loteria. Ale w przypadku Nadala, taktyka jest jasna - skonczyc mecz jak najszybciej.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Jak Raonicowi wchodzi serw to i Nadal Z Djokoviciem mogą polec po dwóch tie breakach. Widziałem na tym turnieju półtora meczu Almagro i nie wyobrażam sobie, że Nadal przejechał się na nim jak na Monaco. W ostatnich dwóch przegranych meczach Almagro czyli z Berdychem i Ferrerem miały miejsce tie breaki w pierwszym secie a rozumiem, że na nie liczymy w kontekście ewentualnego overu 29,5. Almagro ponadto przy nie skończonej od razu akcji po serwisie potrafi skończyć piłkę z Nadalem grając z głębi kortu czego nie potrafili poprzedni rywale. Również stawiam na over
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Że Nadal wygra to ja to wiem, chodzi mi o to czy po drodze nie zbierze się większy kurs. tzn ile dadzą za Ferrera/Andy&#39;ego i Novaka/Rogera w finale?

Mysle ze nie warto grac na koncowe zwyciestwo teraz, ponieważ wg mnie po drodze zbierze sie wieksze ako.

Kursy podaje z Betfair - obecnie zwyciestwo Nadala 1.48

nadal-almagro obecnie 1.06, prawdopodobnie na ferrera wystawia 1.13, a djoko/federera 1.30 wiec ako wychodzi 1.55.

Co do meczu Ferrer-Murray myślę ze to Hiszpan dzisiaj wygra 3-1 po dobrym widowisku i osobiście sam zagralem Ferrer -3,5 po kursie 1.90 Betfair✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom