>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
panowie spece , co sadzicie
Poulie wygra seta kurs 3.10 wygląda naprawde solidnie , ale skądś te kursy są , jakie wasze zdanie .Moim zdaniem jakas szansa jest
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Rosol-Fognini ✅ 1:3
1,44 bet365
Ten pojedynek zapowiada sie ciekawie, Rosol ma niezly sezon win w bukareszcie, gdzie ogral wszystkich bardzo pewnie, byl w zyciowej formie, jego mocne uderzenia trafialy idealnie, a jak sa one skuteczne przekonal sie Nadal na wimbledonie, ale...moze sie okazac ze forma przyszla za szybko i teraz lapie lekka zadyszke co jest przewaga dla Wocha, ktory zawsze w paryzu swietnie sie czuje, tak jak na samym clay-u. Do tego jest graczem bardziej inteligentnym o wiekszym wachlarzu zagran. Licze na solidny mecz i zwyciestwo wlocha.

Paire-Kubot
1,22 bet365 1,28 WilliamHill
jak dla mnie to lokata, Paire zagral solidne spotkanie z bagieta,ktory wysoko postawil poprzeczke,natomiast Kubot,z calym szacunkiem ale jest mistrzem przegrywania wygranych setow,to co z francuzem robil to byla jakas farsa,2 sety-10 przelaman to pokazuje jaki poziom byl, duzo UE,owszem Kubot gra ofensywnie a to sie wiaze z bledami,ale bez przesady, moze to ze nie bedzie faworytem pozwoli mu sie skoncentrowac i zagrac dobry mecz i narobic stracha francuzowi. Ale i tak Paire zamelduje sie w 3 rundzie
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP
Buk: BWIN
Data: Dzisiaj
Przysiezny M.-Gasquet R. 0:3 po kursie 1.30
Obaj Panowie grają w innych epokach, nie tylko ich dzieli różnica w rankingu, ale i umiejętności. Można tu się rozpisywać czego brakuje jednemu, a co ma drugi. To spotkanie po prostu nie potrwa nie długo. GRAĆ
Haase R.-Janowicz J. kurs: 1.25
Wiem że kurs nie powala z nóg, a mecz Jerzego to nie będzie spacerek. Od jakiegoś czasu obserwowałem mecze holendra i wiem że tanio skóry nie odda.
zresztą widać to w statystykach jak się zawodnik przygotowywał do gry w RG.
A nasza chluba od czasów Pana Wojtka Fibaka po wyleczeniu przeziębień i kontuzji dochodzi do formy, można śmiało powiedzieć &quot;czym głębiej w las tym więcej drzew&quot;.
Paire B.-Kubot L. kur4s: 1.20 lub 3:0 kurs: 2.20
Francuz nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Łukasza, tym bardziej, że Łukasz nie jest w formie i nie gra nic specjalnego. Pokonanie Teixeira 284 w rank. przez Kubota nie było dla niego spacerkiem, namęczył się i pokazał swoje słabe strony które to rówieśnik i krajan Teixeira obnaży w dzisiejszym spotkaniu. Kursy lecą na łeb na szyję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Monfils-Robredo 1 @1.55
Teraz to mnie buk zaskoczyl. Serio ? Taki kurs na Gaela ? Przeciez jezeli Monfils zagra na tym poziomie co z Berdychem czy Gulbisem to Hiszpan bedzie bez wiekszych szans. Tommy prezentuje okreslony bardzo dobry poziom, ale szczyt formy Tommy ma juz za soba. Oczywiscie fajnie, ze zamieszczono tutaj ten fragment o gnebiacych kontuzjach Francuza. Ile w tym prawdy w rzeczywistosci, nie wiem. Napisalem wczesniej, ze Monfils gra sporo, poniewaz ma za soba wygrany challenger w Bordeaux, final w Nicei, 5-setowka z Berdychem i wczorajsze zabojcze pierwsze 3 sety z Gulbisem to sporo grania. Na dodatek w trakcie meczu z Gulbisem uslyszalem od komentatora, ze wczoraj Monfils gral jeszcze debla. Kontuzje czy nie, Monfils ma przewlekle problemy z tym. Od strony czysto sportowej Monfils jest duzym faworytem tutaj, a mozna przeciez zawsze zagrac u bukmachera, gdzie krecz rowny jest zwrotowi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Verdasco - Tipsarevic 1 1,67 6/10
Nic nie gra Serb od momentu zmiany kortów na cegłe. Kompletny brak formy i tylko momentami normalna gra a to troche za mało na Szlem gdzie trzeba wygrac trzy sety.
Monte Carlo pierwsza runda
Bukareszt druga runda
Monachium druga runda
Madryt pierwsza runda
Dusseldorf pierwsza runda
2-5 bilans i chyba marne szanse na dobry wynik w Paryżu.
Z Verdasco też jest problem bo gra w tym sezonie słabo tylko, że jak już mowa o formie to ta jest u Hiszpana nieco wyższa. W Madrycie pokazał się z dobrej strony, w Rzymie solidny mecz z Ferrerem. Wreszcie coś ruszyło na plus.
Czym mecz dluzszy tym wieksze problemy Tipsy, a raczej 3-0 dla Serba się nie zanosi.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 (Pinnacle) ✅ 6:7 (3:7), 1:6, 6:3, 7:5, 6:8
Widze, ze osoby tutaj maja rozne zdania na temat tego meczu. Ja uwazam, ze mimo kiepskiej formy, jak juz zostalo napisane Tipsarevic w turniejach takich jak RG napewno nie bedzie tak luzacko nastawiony, jak do turniejow mniejszej rangi. Tutaj trzeba juz mocno pograc a nie odpadac w drugiej rundzie bez walki. Tipsarevic ogral dosc gladko Francuza w poprzednim meczu, co sugeruje ze jednak cos tam powoli mu sie zaczyna chciec grac.
Verdasco jest lekkim faworytem wg bukow, a raczej wg ludzi, bo z tego co widze to kursy poczatkowo zostaly wystawione mniej wiecej po rowno. Teraz duzo osob pogralo na Verdasco i spadly.
H2H dosc wyrownane, mecze zaciete albo gladkie 2:0 dla ktoregos z zawodnikow, jednak w turniejach mniejszej rangi. Dzis powinno byc ciekawe widowisko z duza iloscia setow.

---Podsumowanie dotychczasowe RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Benoit Paire - Lukasz Kubot Poniżej 37.0 gema @ 1.75 Tobet ✅
Kubot nie doczeka Dnia Dziecka w turnieju singlowym. W dzisiejszym starciu z reprezentantem gospodarzy nie daję mu żadnych szans. Paire choć w starciu z Baghdatisem nie ustrzegł się paru błędów, to zaprezentował bardzo urozmaicony tenis, z którym Łukasz nie da sobie rady. Benoit wyglądał również niezwykle silny mentalnie dzięki wsparciu paryskiej publiczności. Dlatego też spodziewam się, że poza planowaną wygraną Francuz zaprezentuje kilka efektownych zagrań, które upokorzą Kubota i jednocześnie rozbawią francuską gawiedź. Polak jest na takie zabawy idealnym materiałem, gdyż gra tenis kanciasty, drewniany i schematyczny. Umiejętności wyciągnięte z debla, tj. serwis i gra przy siatce, to będzie za mało na Paire, zaś duża jak to zwykle u Polaka liczba niewymuszonych błędów zapewne znowu go pogrąży.
Zaproponowana linia na under gemowy jest bardzo apetyczna, gdyż ma szanse wejść nawet w przypadku czterech setów, choć ja i tak zakładam gładkie zwycięstwo Francuza 3:0 w setach.
Roland 2013:
Jesse Levine - Kei Nishikori 0-3 [Correct Score] @ 1.70 Pinnacle ✅
Nicolas Mahut - Janko Tipsarevic 0-3 [Correct Score] @ 2.23 Pinnacle ✅
Caroline Wozniacki - Bojana Jovanovski [Games HC 0:4.5] 2 @ 2.00 Tobet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Istomin vs Dawidienko

Typ: Istomin +2,5s⛔⛔⛔0:3, ale w 2. secie Uzbek pokpił sprawę prowadząc 3:0 w gemach
Buk: Pinnacle
Kurs: 1,49
Stawka: 9/10

Typ: Over 38g⛔⛔⛔30g
Buk: Pinnacle
Kurs: 2,08
Stawka: 5/10

Analiza:
Rusek to ostatnio zagadka: nie wiadomo, co mu odbije. Bardzo możliwe, że wtopi, ale również prawdopodobne jest, że wygra gładko. Istomin pokonał ostatnio Mayera, a niedawno grał z Berankisem,Isnerem, Berdychem i Ferrerem, więc przetarcie miał dobre przed RG. Denko wystąpił w Dusseldorfie, gdzie zagrał śmieszny mecz z Bedene (oddał wygrany mecz). W Paryżu pokonał Serrę, ale to żadne wyzwanie. Jak spojrzeć na jego 6 ostatnich gier na clayu to czerwono jest. Moim zdaniem będą 4 sety, a kto wygra to zobaczymy.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie JJ&#39;a: Haase vs Janowicz
Typ: Haase +2,5s✅✅✅ 4:6,6:4,4:6,3:6 wyrównany mecz
Kurs: 1,54
Buk: Pinnacle
Stawka: 9/10

Typ: Haase win⛔⛔⛔
Kurs: 4,14
Buk: Pinnacle
Stawka: 2/10

Typ: Over 37,5g✅✅✅ 39g
Kurs: 1,76
Buk: Pinnacle
Stawka: 10/10

Analiza:
Mecz dwóch wysokich, dobrze serwujących graczy. Na plus dla Jerzego są drop shoty + ogólna koordynacja ruchowa. Holender po słabym początku roku poprawił się i ostatnio (od Oeiras w Portugalii) na mączce bardzo solidnie wygląda. Przegrał z Monfilsem w Nicei, ale widać, że dobrze mu się gra właśnie z wysokimi zawodnikami: pokonał na RG De Scheppera, w Nicei - Isnera i Matosevica. W korespondencyjnym meczu z Tsongą (Janowicz go pokonał niedawno) też walczył o czym świadczy wynik 6:7,6:7. To nie będzie łatwy mecz dla Jurka...Mimo, że jest w dobrej dyspozycji jakoś nie czuje się dobrze, gdy gra jako zdecydowany faworyt i wyraźnie lepiej wychodzą mu mecze, w których startuje z poycji underdoga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pada to zdąże cokolwiek opisać krótko:
Harrison - Isner, czy będzie TB w meczu? TAK 1,53 2/10✅
Panowie od mocnych serwisów zapewne stworzą widowisko oparte na sile i podaniach. Isner 3-0 z Berlocq ale czuje, że nie będzie dalej tak łatwo. Cały sezon Big John ma słaby, a na cegle przed Rolandem nie spisywał się zbyt dobrze. Może Ryan powalczyć. Grunt to trzmać serw.
Istomin - Davydenko powyżej 3,5 setów 1 1,50 2/10⛔
Nie widze tu dużych szans na 3-0 dla kogokolwiek. Davydenko to już nie ten gracz co kiedyś, a Istomin to nie byle amator. Uzbek w Rzymie ogral Malisse, w Madryie Isnera więc stać go tu na jednego seta.
Fognini - Rosol 1 1,50 2/10✅
Niby wygrana w Rumunii na cegle ale jakos do mnie Czech nie przemawia. Potem wielka meczarnia na chall w Pradze, marniutka gra z konca kortu. Fogniniego stać tu na dobry wynik, na cegle potrafi grac, w szlemach nie bedzie zadnej olewki i fochow na korcie.
Zeballos - Wawrinka over 3,5 setów 2,62 1.5/10
Spokojnie Horacio moze seta Wawrince urwac. Szwajcar znany jest z przestojów w grze, szczegolnie jak mecze sa dlugie. Argentynczyk na cegle potrafi grac i jelsi wykorzysta bledy rywala to jednego seta sobie wezmie. Stanislas juz seta stracil z De Bakkerem i dwa sety po 7-5 wiec forma srednia. Wiem, ze Zeba jest o maratonie ale to gral 28, dzis jest 30 i przy deszczu to jeszcze sie przeciaga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Verdasco vs Tipsarevic
Typ: Over 38,5g ✅✅✅ tj czułem - maraton ????
Kurs: 1,85
Buk: Pinnacle
Stawka: 8/10

Analiza:
Mecz dwóch niziołków, z których ciężko wybrać, który bardziej zawodzi w tym sezonie. Dasco jest mega słaby, mimo że gramy na jego ulubionej nawierzchni, Serb przekonuje tylko jako bloger Tipsy time:p Jak myślę o tym meczu to od razu widzę 5 setówkę✅, tak czuję więc gram na over. Moim zdaniem większe szanse na wygraną ma mimo wszystko Hiszpan, Janko nic nie grał w Niemczech skąd dotarł do Paryża. H2H 2:2.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Zeballos - Wawrinka over 3,5 setów 2,62 1.5/10 Spokojnie Horacio moze seta Wawrince urwac. Szwajcar znany jest z przestojów w grze, szczegolnie jak mecze sa dlugie. Argentynczyk na cegle potrafi grac i jelsi wykorzysta bledy rywala to jednego seta sobie wezmie. Stanislas juz seta stracil z De Bakkerem i dwa sety po 7-5 wiec forma srednia. Wiem, ze Zeba jest o maratonie ale to gral 28, dzis jest 30 i przy deszczu to jeszcze sie przeciaga.
Po pierwsze to grali 2 dni i wczoraj rozegrali jeszcze 17 gemów. Po drugie to Zeballos nie pokazuje nic ostatnio na clayu, leje go kto chce. Wawrinka jeśli tylko mu się zechce, pojedzie go gładko 3-0. Jeśli znów podejdzie do meczu z nastawieniem, że spotkanie samo się wygra to mogą być kłopoty. Myślę, że dziś już wyciągnie wnioski z poprzedniego meczu i zrobi szybką trzysetówkę. Jak będzie, zobaczymy, ale ja tu widzę 3-0.
Wawrinka - Zeballos 3-0 1.68 Unibet ✅ oraz under 34,5 g. 1.75 Unibet ✅
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Benoit Paire – Łukasz Kubot
Typ: Kubot +2,5s
Kurs: 1,78 Pinnacle

Dziś przed nami “polski” dzień na kortach Rolanda Garrosa, bo oprócz Kubota grają także Janowicz i Przysiężny, jednak skupmy się na tym meczu. Polak wiadomo w nieco słabszej formie niż pamiętamy kilka lat temu gdy osiągał najlepsze wyniki, jednak nadal jest groźny i gdy ma dzień potrafi nieźle namieszać i napsuć sporo krwi najlepszym. Dziś przeciwko Łukaszowi zagra gospodarz, Benoit Paire. Polak dobrze zna tego tenisistę, gdyż grali ze sobą 3 razy, niestety Francuz te spotkania wygrał, ale w dwóch udawało się wygrać seta Polakowi. W tym sezonie spotkali się na Indian Wells, tam Łukasz postawił twarde warunki, dziś zrobi to samo, gdyż wiemy jak jego gra serve &amp; volley potrafi być skuteczna. Francuz uporał się w pierwszej rundzie z Baghdatisem w 4 setach, ale Cypryjczyk już nie ta sama klasa co kiedyś. Przed RG, w Rzymie doszedł półfinału, tam uległ Federerowi, ale zdarzyła mu się także wpadka, przegrał z Victorem Hanescu, więc czemu mamy odbierać szanse Polakowi? Jeśli Łukasz będzie przyzwoicie serwował to ma spore szanse na wygranie seta. C’mon Lukasz!
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Haase - Janowicz
typy: over 39
1.9
Pinnacle
1 set over 9.5 gemów
1.54
Fortuna

Z obu stron siatki dobrzy serwismeni, pierwszy set wydaję mi się niemożliwością żeby jeden z panów nie wygrał conajmniej czterech własnych serwisów. Jerzy jest faworytem tego meczu, ostatnio jest w formie to prawda. Jednak no właśnie, mocną stroną Haase jest jego serwis i po cichu liczę na wygrany chociaż set Holendra 7:5 czy 7:6. Janowicz będzie musiał 3 sety być maksylnie skupiony i skoncentrowany żeby wygrać 3:0, tak że myślę że poluzuje troche w pewnym momencie, a wiadomo jakim on jest nerwusem.
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Haas - Sock under 34 gemów - milenium po 1,80.
Dla mnie dość pewny typ, uważam, że spotkanie zakończy się w 3 setach, Sock to nie jest przeciwnik na Tommego. Garcia Lopez pokpił sprawę przegrywając z Sockiem, widać było, że mu się nie chciało za bardzo, więc stąd ta linia jest za wysoka. 6-4, 6-4, 6-4 wchodzi ???? i jeszcze 4 meu zapasu, uważam , że linia spora i wysoka i typ wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Federer vs Benneteau
Poniżej 32.5 gema 1.70
Unibet

6/3 6/4 7/5

Świetną linię wystawił na to spotkanie Unibet, szczerze nie widzę Juliena ugrywającego tutaj seta w starciu z Rogerem. Federer w pierwszych dwóch rundach z kwalifikantami stracił tylko 11 gemów. Wydaje się, że wygląda jak na razie najpewniej z czołowki na Roland Garrosie. 32-letni Francuz w pierwszej rundzie pokonał Litwina Berankisa 3-1 i Niemca Kamke 3-2. W każdym z tych spotkań miał problemy, aż 3 tb, co widać miał problemy przy serwisach przeciwników, a z Rogerem nie będzie łatwiej. Przy takiej linii wystarczy po jednym przełamaniu Rogera w każdym z setów, więc linia kusi.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Hanescu V. - Kohlschreiber P. 3,20 1,34
To już trzeci typ przeciwko kursowemu faworytowi. Póki co bilans 1-1
Chodzą głosy, że Hanescu wykonuje laleczki vodoo swoich rywali i nakłuwa przed meczami. Do tej pory dwaj rywale Rumuna poddawali mecze.
Nie spodziewam się tu tak łatwiej przeprawy Kohlschreiber&#39;a jak sugerują to kursy. Niemiec nie jest wybitnym specjalistą od RG. Rok temu poległ w 2 rundzie, dwa lata temu odpadł już w pierwszej. W tegorocznej pierwszej rundzie seta urwał mu żółtodziób Vesley. Generalnie w tym meczu nie zarysowała się tak olbrzymia przewaga koliberka jaką można było się spodziewać. Wypoczęty Hanescu powinien postawić poprzeczkę znacznie wyżej
czekam na kursy Hanescu wygra przynajmniej jednego seta, bo nie spodziewam się tu 3-0 dla Kohlschreiber&#39;a, dlatego też 4 lub 5 setów pod obserwacją, ale także czekam na kursy.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
????Tommy Haas - Jack Sock
Typ: +33.5 gema
Kurs: 1.90
Tommy Haas, człowiek doświadczony staje na przeciw młodego Amerykanina.W zeszłym roku mimo dobrych turniejów na hardzie z US Open odpadł już w pierwszej rundzie. Podobnie było na Wimbledonie po wygranej w Halle. Bilans meczów, w których do wygrania potrzeba trzech setów ostatnimi czasy nie jest dla niego najlepszy. Dlatego też nie uważam by miał duże szanse na zawojowanie Rolland Garros. W pierwszej rundzie jeszcze łatwo poradził sobie z Ruffinem. Sock z kolei to pewna niespodzianka turnieju, bo młody Amerykanin bez problemu przebrnął kwalifikacje co już samo w sobie jest zaskakujące, a następnie w pierwszej rundzie pokonał Hiszpana Gullermo Garcię - Lopeza. Tego samego zresztą, z którym przegrał na challengerze w Bordeaux. Sock dysponuje dobrym serwisem i forehandem ;) Liczę w szczególności na ten serwis Socka ???? Bo jeśli spojrzeć na to ze Haas nie ma tak dobrej kondycji już można liczyć ze Sock urwie seta a to ze będzie przynajmniej jeden tie-break jestem pewny ;)
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Andreas Seppi - Nicolas Almagro under 35.5 gemów @1.83 Bet365
Kompletnie nie rozumiem linii wystawionej przez bukmacherów. Włoch od dawna pod formą, zresztą widać to po jego meczach. 1 runda i 3:2 z Mayerem gdzie dał się złamać 6 razy. 2 runda i 3:2 z Kavcicem - tym razem trochę lepiej bo tylko 3 stracone podania. Generalnie słabizna. Hiszpan jest w tym meczu zdecydowanym faworytem. 2 mecze do tej pory na Garrosie i tylko 2 stracone podania - forma serwisowa jest. Do tego lepsza forma ogólna, lepsze czucie i dobra gra z głębi kortu. Nie widzę szans dla Seppiego w tym pojedynku.
Można spróbować również typ 3:0 dla Almagro. @2.00 w Bet365.
???? Julien Benneteau - Roger Federer under 30.5 gemów @1.80 Bet365
Jak pech to pech. W 1 secie na dzień dobry stracone podanie, a w 3 secie przełamał Francuza o jeden gem za późno. Skończyło się na 31 gemach. :dfdrgdf:
O tym meczu trochę napisał już @jasper, z tym, że w 365 linia jest o 2 gemy niższa. Mimo wszystko trzeba grać bo kurs fajny a szanse spore. Dużo dopisywać nie trzeba. Roger w znakomitej formie. Nie sądzę, żeby Francuz był w stanie podjąć równorzędną walkę o zwycięstwo w secie.

???? Begemann/Emmrich - Fyrstenberg/Matkowski @2.50 Bet365
Ja rozumiem przegrać po walce, ale takie coś? To się w głowie nie mieści. No ale jak się swoje podanie wygrywa dopiero za 5 razem to nie ma się co dziwić. Ale tak jak pisałem na samym końcu analizy - w tym meczu zdarzyć się może wszystko.
Dopiero dziś rano wpadło mi w oko to spotkanie i aż żal nie spróbować po takim kursie. Pojedynek niemieckiej pary Begemann/Emmrich z rozstawionymi z numerem 16, Polakami Fyrstenbergiem/Matkowskim. Nasi rodacy w tym roku 8 spotkań na clayu, bilans 3-5. W 1 rundzie pokonali czeską parę Hajek/Stepanek 2:0, lecz wybitny mecz w ich wykonaniu to nie był na pewno. Generalnie ostatnio pod formą, gdzieś się zagubili i nie potrafią odnaleźć formy choćby sprzed roku. Natomiast para naszych zachodnich sąsiadów w tym roku w naprawdę dobrej formie. Tylko 1 porażka na 11 spotkań w tym roku na clayu. Może nie pokonali żadnej topowej pary, jednak zwycięstwa motywują, Polacy są jak najbardziej do ogrania i myślę, że przy odrobinie szczęścia i chłodnej głowy wygrają ten mecz i awansują dalej. Kurs okazały więc nie ma się co zastanawiać, w tym meczu zdarzyć się może wszystko.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Simon 1.45 bet-at-home
Giles gra słabo, mało atakuję,. ale dalej prowadzi cierpliwą grę i umie dobrze przebijać. Sam wygrał z Hajkiem ale procent pierwszego serwisu nie najlepszy, do tego jego zagrania nie są aż takie mocne jak by mogło się wydawać. Dla porównania Simon w meczu z Cuevasem zaserwował max 202 km, a Sam 212. Simon gra przed własną publika, jest wielka szansa na awans do 4-tejh rundy, ponieważ przeciwnik nie należy do wyjadaczy na clayu. Wszystko będzie zależeć od Simona, gdyż Sam nie jest w stanie poradzić sobie z trudnymi piłkami, które Francuz zapewne będzie mu słał. Do tego serwis Francuza musi być odpowiedni żeby Querrey nie zrobił mu krzywdy returnem. Z Hajkiem sam dał się przełamać 4 razy, a Czech mógł zrobić to więcej razy. Teraz przeciwnik trudniejszy. Simon, który jest bez formy ale dalej to groźny zawodnik. Nawierzchnia, styl Simona, który nie będzie pasował Amerykaninowi+ publika to plusy na rzecz Simona. Moim zdaniem tu wszystko będzie zależeć od niego.
Tsonga 1.2 bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom