>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

German Masters 2014 (29.01-2.02.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2014
29 stycznia - 2 lutego 2014
Snookerowy cyrk ciągle w ruchu. Ledwie opuściliśmy York po zakończonym w niedzielę UK Championship, a już cała ferajna przenosi do Barnsley, by od najbliższej środy rozegrać kwalifikacje do przyszłorocznych turniejów, a konkretnie German Masters (29 stycznia - 2 lutego 2014) i do World Open (10-16 marca 2014). Na pierwszy ogień pójdą kwalifikacj e do German Masters (11-12 grudnia), bezpośrednio po których zawodnicy przejdą do kwalifikacji do World Open (13-14 grudnia). Wszystkie mecze tego kwalifikacyjnego maratonu zostaną rozegrane w Barnsley Metrodome w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Drabinka oczywiście płaska, więc w akcji zobaczymy 128 snookerzystów, włącznie z całą czołówką, walczących o przepustkę do głównej drabinki tych dwóch turniejów.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Najszybciej z ofertą uporał się unibet i to jego kursy podaję, na razie tylko pierwszy dzień, ale i tak można już kilka dobrych typów wyłowić.

Zapraszam do dyskusji
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ok skończyły się uniesienia i zachwyty związane z UK Chamionship i trzeba wrócić na ziemię, a na niej pojawiają się kwale do German Masters. Swoją drogą nie jest źle bo ten turniej w miarę daje radę i sądzę, że nie będzie to jakieś wielkiej olewki. Ze snookerem jest tak, że jest dość mocno zawężona liczba graczy i dlatego jak jest czas obfitujący w zawody to każdy wie i widzi jak kto gra itp, dodając do tego fakt, że spotkań znowu jest miliard to analizy nie będą nie wiadomo jak długimi referatami (co nie powinno przełożyć się na skuteczność typów). Gramy do 5 wygranych framów.
Typy będą z Marathonu bo tam są handicapy przynajmniej przy części spotkań, bo jak mam podawać kursy po 1,05 to jestem chory.
Burnett - Clark
Różnica w kursach dość spora ale w umiejętnościach również. Burnett od ET6 zaczął grać lepiej i wygrywa mecze z zawodnikami słabszymi, lub równymi sobie i jak doliczymy do tego doświadczenie to powinno być wystarczająco dużo na Clarka, który jakiegoś frama zawsze ugra ale z wygrywaniem spotkań jest u niego mocno na bakier i nie wygląda, żeby miało się to zmienić.
Zwycięstwo w meczu: Burnett kurs 1,285✅
Day - Drago
Właściwie spotyka się dwóch jeźdźców bez głowy z tym, że Day coś tam gra natomiast Drago jak nie ma układu gdzie nie potrzeba ani jednego rozbicia to gra jak amator. Tony nigdy się nie oduczy tego, że warto czasami przymierzyć na spokojnie i dobrze bo to jego cecha charakterystyczna i niech tak zostanie bo i tak niczego nie zdobędzie. Day poprawił grę, wprawdzie na UK pokpił sprawę z Wakelinem ale wcześniejsze Euro Toury i International Championship uważam, że udane. Wszystko przemawia za Dayem i nawet jakby nie grał niczego specjalnego to można się łudzić, że Drago i tak tego nie wykorzysta.
Zwycięstwo w meczu: Day kurs 1,31✅

Gould - Yotharuck
Gould po okresie lepszej gry przypadającej na okres letni znowu prezentuje się bardzo mizernie, przegrał 5 ostatnich spotkań w tych 3-6 z Norburym na UKCh więc o co chodzi? Taj też nie porywa i jestem daleki od robienia sobie nadziei, że może tu wygrać ale od czego jest handi. Przy tak słabo grającym Martinie 3 partie są spokojnie w zasięgu.
Handicap w meczu: Yotharuck +2,5 kurs 1,81✅

Mehta - Yan
Hindus dał się łatwo ograć Robbie Williamsowi na UKCh ale wcześniej w ET7 zagrał całkiem nieźle pokonując chociażby tego lepszego Williamsa;] Typ głównie będzie przeciwko Li Yanowi, który nie dość, że dał walkowery na ostatnich Euro Tourach to przegrywa z każdym reprezentującym poziom Mehty lub wyższy. Ogrywa tylko ogórasów i tu nie spodziewam się jakieś odmiany.
Zwycięstwo w meczu: Mehta kurs 1,4✅
Milkins - Walker
A dam się ponieść magii nazwiska. Gdyby handi było 2,5 to bym się zastanowił czy nie grać w stronę Joela ale 1,5 to takie nie wiadomo co więc idę w czysty win Milkmana. Umiejętności zdecydowanie po jego stronie, oczywiście te moje wahania wynikają z bardzo dobrych wyników Walkera w ostatnich Euro Tourach jednak do zwycięstwa nie powinno to wystarczyć. Robert trochę pograł w UKCh, ograł Stevensa 6-2 no tylko, że potem Ronnie zrobił mu to samo co Binghamowi jakoś czas temu. Myślże, że Milkins będzie chciał szybko o tym zapomnieć i podejdzie do tego meczu w pełni skoncentrowany.
Zwycięstwo w meczu: Milkins kurs 1,38⛔
Ach ta magia nazwiska, widać Robercik jeszcze się nie otrząsnął po gwałcie Ronalda.

Chuang - Parsons
Jestem zdziwiony wysokim kursem na Liu. Parsons oczywiście miał na UKCh mecz życia, w którym przegrał &quot;tylko&quot; 3-6 z Dingiem ale to chyba nie jest powód, żeby kreować go na nie wiadomo kogo. Chuang jest w formie, rozniósł Drago 6-1 potem ostro powalczył z Milkmanem przegrywając po deciderze. To jest zawodnik, który bardzo dobrze czuje się na wbiciach, obserwowałem go jakiś czas temu kiedy był dobrze zapowiadającym się graczem i oglądając jego mecze na UKCh widzę znowu powrót do tego pierwotnego stylu gry. Na Parsonsa budowanie breaków 50pkt powinno spokojnie starczyć, a Liu umie to robić bez większego trudu.
Zwycięstwo w meczu: Liu kurs 1,42✅
Na razie tyle z pierwszego dnia, jak mnie coś najdzie to może jeszcze coś dopiszę;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę, że snookerzyści powyjeżdżali na urlopy po UK więc może ja sobie jeszcze trochę popiszę;)
Guodong - Hull
Co tu dużo mówić Hull miał w tym sezonie swój wlot gdzie niby postraszył Osę przegrywając 3-4, a poza tym nic ciekawego. Czar prysł 04 z Selbym, 2-6 z Markiem Davisem i tyle. Xiao to może zawodnik z niższej półki niż wymieniona trójka ale nie dość, że jest po prostu lepszy od Robina to jeszcze jest w formie. Wysoka porażka z Trumpem niczego mu nie ujmuje bo Judd zagrał w tamtym meczu swój najlepszy snooker. Hull to w najlepszym razie taki Pagett albo O`Neill, a jak z nimi poradził sobie Xiao w UK to każdy wie, a przynajmniej się domyśla;]
Zwycięstwo w meczu: Guodong kurs 1,285✅
Joyce - S. Wilson
Spokojnie nie zwariowałem to nie Gary ani Kyren ale Sydney Wilson. Nie powiem, żeby jakoś bardzo uśmiechało mi się granie na Joyce`a po niskim kursie ale bądźmy poważni. Pomimo oznak braku formy u Marka to i tak powinien poradzić sobie z amatorem tym bardziej, że dystans wcale nie jest jakiś krótki. Sydney ogrywa ogórów w kwalach do Euro Tourów ale w pierwszych rundach zbiera już solidne bęcki i tym razem będzie podobnie bo przez nową formułę trafia od razu na rywala jakby z pierwszej rundy.
Zwycięstwo w meczu: Joyce kurs 1,285✅
Holt - Haotian
Holt jak dla mnie cały czas z formą wiruje ze skrajności w skrajność, na UKCh nawet powalczył, nastraszył Allena, wygrał z McManusem i Pagem. Z Haotianem spotkał się w ET6 wygrywając 4-3. Ogólnie obaj często ostatnio występują w deciderach. Chińczyk właśnie po deciderze przegrał z Campbellem chociaż patrząc na to co tam się wyprawiało równie dobrze można by dać remis. Lu rozegrał świetne zawody Asian Tour 3 gdzie doszedł do finału ogrywając Guodonga, Dotta czy Andę także potencjał jest. Dla mnie to dość wyrównana para, dodatkowo sądzę, że Holt po niezłym UK może obniżyć loty bo lubi tak robić więc pogram w stronę młodego talentu.
Handicap w meczu: Haotian +1,5 kurs 1,88⛔
Tak jak powyżej wszystko Marathon.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
W najbliższych kwalach do German Masters i World Open nie spodziewam się zbyt dużej ilości niespodzianek w końcu to do rozegrania 2 mecze w przeciągu 2-4dni, a później kupa wolnego czasu do następnych rozgrywek, które rozegrane zostaną na początku przyszłego roku w związku z czym murowani faworyci powinni podejść do tego poważnie i zapewnić sobie na spokoju awans, w związku z czym skupiłem się na meczach o wyższych kursach.
Zgadzam się co do typów Ozborna na Burnetta, Daya, Mehte, Milkinsa i Chuanga. Co do typu na Yotharucka to się wstrzymuję ponieważ nie przepadam za graniem hc, aczkolwiek po tym co ostatnio zaprezentował sobą Gould wydaje mi się że to jak najbardziej do zagrania.
No to od początku:
Burnett - Clark ✅
Jak dla mnie różnica klas, Burnett który nieźle zaprezentował się na UKCH wygrywając z Wakelinem i Bedfordem doznał porażki dopiero z Higginsem który mimo ostatnio gorszej formy na UKCH zaprezentował się całkiem ładnie, a Burnett ugrał z nim 4 partie co nieźle o nim świadczy. Dla mnie jest to właśnie taki średniak który wygrywa z gorszymi od siebie, prowadzi wyrównane boje z podobnymi sobie,a i czasami uda mu się ugrać coś z czołówką. O Clarku za dużo pisać nie będę bo w sumie nie ma o czym no chyba że o tym że koleś od ponad pół roku wygrał zaledwie jeden mecz z Wellsem który do czołówki raczej się nie zalicza.
Day - Drago ✅
Pojedynek dwóch doświadczonych graczy, Drago jednak to już praktycznie emeryt, 48 lat na karku, największe sukcesy i 10 miejsce w rankingu w czasach gdy Day dopiero zaczynał profesjonalne granie. Obydwoje ostatnio bez jakiś spektakularnych sukcesów jednak dla mnie Day prezentował się ostatnimi czasy delikatnie lepiej, Drago coś tak ze słabiakami potrafi ugrać jednak wydaje mi się, że będzie to za mało na Ryana. Ostatni ich pojedynek wygrany przez młodszego z tej dwójki w stosunku 5:3 i mniej więcej takiego samego wyniku spodziewam się tym razem.
Mehta - Yan ✅
Bardzo podobała mi się ostatnio gra Mehty na ET7, który uległ dopiero w meczu z Lisowkim, o którym można powiedzieć że jest niezłym talentem więc ujmy to Mehcie nie przynosi. Na UKCH poszło mu już trochę gorzej, ponieważ zaliczył wtopę w pierwszym meczu. Yan to jeszcze młody bo dopiero 21letni zawodnik przed którym jeszcze kupa czasu na wspinanie się w rankingu. Niestety ostatnimi czasy ciężko cokolwiek dobrego o nim napisać. Najpierw porażki z Pengfeiem i Wenbo co akurat nie dziwne, następni kilka meczy oddane walkowerem i ostatnio w UKCH porażka z Jimmim Robertsonem, który jak dla mnie poza nazwiskiem nie ma nic, a już na pewno jest słabszy od Mehty więc jak widać z formą kiepsko. Mehta pewnie będzie chciał zatrzeć złe wrażenie po 1 rundzie UKCH i szybko upora się z młodym snookerzystą z Chin.
Milkins - Walker
Tutaj mimo sporych obaw jestem w stanie postawić na Milkmana. Obydwoje ostatnio nieźle sobie poczynają aczkolwiek lepsze wrażenie na mnie zrobił właśnie Milkins, który jeżeli się nie spali tak jak w meczu z Ronnim (w którym był bliski wygrania dwóch pierwszych partii, a następnie coś w nim pękło) i podejdzie do meczu odpowiednio skoncentrowany to powinien sobie poradzić z niezłym ostatnio Walkerem.
Chuang - Parsons ✅
Tak, tak Parsons ugrał 3 partie z Dingiem w UKCH no ale jak Ding prezentował się przez cały ten turniej wszyscy dobrze wiemy i zdecydowanie było widać że rozkręca się z meczu na mecz, dla mnie te 3 partie o niczym nie świadczą. Parsons potrafi powalczyć z amatorami i słabymi profesjonalistami ale Chuang to nie jest ani amator ani słaby profesjonalista dodatkowo jeżeli Saif potrafił wygrać z Parsonsem, a Chuang mógł ostatnio postraszyć Milkinsa to wydaje mi się tutaj szybkie 5:1/5:2 w stronę Chińczyka.
Lawler - Travis ✅
Lawler to stary wyjadacz który ostanimi czasy gra w kratkę jednak wydaje mi się że powinno to wystarczyć na Travisa, który ostatnio sprawił dwie niespodzianki wygrywając z Fu (swoją drogą Lawler także ma go na rozkładzie) i Maflinem, jednak widzieliśmy co zrobił z nim Morris który podszedł do meczu skoncentrowany i nie zlekceważył przeciwnika, poza tymi dwoma meczami Travis seria porażek od maja tego roku a tak to wygrane mecze z amatorami. Myślę że Lawler nauczony ostatnią porażką Fu i Maflina podejdzie do meczu skoncentrowany bo co jak co ale tak doświadczony zawodnik powinien do każdego zawodnika podchodzić na pełnej koncentracji, a wtedy mecz powinien zakończyć się szybkim 5:1/5:2, a kursik bardzo przyjemny.
Dodatkowo z niższych kursów w związku z czym opisy krótsze:
Bingham - chyba nie trzeba pisać dlaczego ✅
Hawkins który jest ostatnio w niezłej formie i potrafi powalczyć z czołówką nie powinien mieć problemów z 20 letnim Chińczykiem ✅
Mam mieszane uczucia co do Dinga ale przekonuje mnie wysoki kurs na niego no i co jak co ale jeżeli Ding przegrywa to z reguły z czołówką, a nie ze średniakami ✅
Williams który podłapał ostatnio formę i w listopadzie prezentował się bardzo dobrze powinien bez problemu poradzić sobie ze słabym Patrickiem, który w przeciągu kilku miesięcy wygrał zaledwie 2 mecze i regularnie dostaje lanie od nawet średniaków. ✅
Allen - dobra forma i kiepski bilans ze Steadmanem który przydałoby się podreperować sprawia że Allen pojawi się na moim kuponie ✅
Trump - no cóż jeżeli Trump odda więcej niż 1 partię bardzo słabemu Lamowi to będę w szoku ✅

Odpuszczam Forda który mimo to że potrafi przyłożyć jakoś mnie ostatnio nie zachwyca i nie jestem w stanie mu zaufać. Nie gram także Davis, który przez porażkę z Thirapongpaiboonem pozbawił mnie całkiem fajnej sumki i od tamtej pory nie potrafię mu zaufać, musi mnie do siebie przekonać. Nie jestem pewien co myśleć o Fu, ostatnio seria 3 porażek z czego jedna z Travisem co było szokiem dla bardzo dużej ilości osób i całkiem niezłym źródłem zarobku dla buków, myślę że to odpowiedni moment na jakąś wygraną i podbudowanie się psychicznie ale coś mi podpowiada żeby jeszcze tego nie ruszać, może w kwalach do World Open jeżeli tu się Fu dobrze zaprezentuje.
Jeżeli będzie mi się chciało ruszyć tyłek po zapas paliwa procentowego to skrobnę coś jeszcze dzisiaj na drugi dzień kwali, jeżeli nie to typy wrzucę jutro około 15-16
Ale tak na szybko:
Carter (Ali ostatnio niezła forma, Slessor wręcz przeciwnie więc 1,16 z pocałowaniem ręki)✅
Dott (1,16 na kropka w niezłej formie z cienkim Pagettem? dziękuję biorę) ✅
Guodong (ostatnio dobra dyspozycja, zaufałem mu parę razy i mnie nie zawiódł, a i kurs przyjemny)✅
Perry (ok Donaldson wygrał ostatnio kilka meczy ale z kim? Chenwei, Page, Duffy, Jones, tak poza tym to nieźle UKCH i chyba przez to mamy taki wysoki kurs na Perrego 1,36 który swoją drogą pokonał właśnie na UKCH Donaldsona 6:3)✅
Wenbo (serio? 1,14 z tragicznym Taylorem?)✅
O&#39;Brien✅
Selby (kurs 1,2? jeżeli Selby nie jest głową na kawacjach to będzie szybki meczyk)✅
Osa
Robertson
Walden (dobra forma a kurs 1,53)

Niestety potwierdziły się moje obawy co do Milkinsa, który zaliczył niezłą wtopę w postaci 5:0 z Walkerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Szykuje się spora grata dla fanów snookera. Ciśniemy ostro już od 11. Wszystko na William Hill.

11:00 Stuart Bingham ₋ Hammad Miah @ 1.07 ✅ [5:1]
11:00 Aditya Mehta ₋ Li Yan @ 1.36 ✅ [5:0]
11:00 Jamie Burnett ₋ Ryan Clark @ 1.22 ✅ [5:3] ale zamuła...
11:00 Michael White ₋ James Cahill @ 1.17 ✅ [5:3]
11:00 Ryan Day ₋ Tony Drago @ 1.25 ✅ [5:0]
11:00 Barry Hawkins ₋ Chen Zhe @ 1.17 ✅ [5:1]
Zarówno Walijczyk White jak i Hawkins są w dobrej formie. White pechowa porażka z Campbellem 4:6, Hawkins tak jakby coś pomału zaczął pukać do drzwi z dobrą formą. Ostatnie wyniki ma całkiem dobre, wysokie breaki, chińczyk nie powinien przeszkodzić Anglikowi w wygraniu meczu. Ciekawi mnie forma Mehty ????
15:30 Mark Williams ₋ Fraser Patrick @ 1.14 ✅ [5:1]
15:30 Anthony McGill ₋ Chris Norbury @ 1.28 ✅ [5:0]
15:30 Ding Junhui ₋ Kyren Wilson @ 1.22 ✅ [5:2]
Osobiście mam rudego Szkota na takiej małej liście no-bet, no ale spróbujmy mu dać szansę. Dla mnie gość jest kompletnie nieobliczalny. Potrafi wygrać 6:0 z graczem na swoim poziomie, albo przegrać w beznadziejnych okolicznościach. No ale wpada z Norburym to by był gwóźdź do trumny dla młodego zawodnika z Wielkiej Brytanii.
15:30 Kurt Maflin ₋ Robbie Williams @ 2.00 ⛔ [5:1] // Nie zrozumie tego Maflina. Przegrywa z dogami, a odprawia z kwitkiem gościa na swoim poziomie... Witamy na liście no-bet //

Widzę w tym meczu spore value. Przyznam, że gra Anglika z Neilem w 2 rundzie UK była katastrofalna, ale wyniki Maflina są jeszcze gorsze. Dostaje po tyłku od młodych angielskich wilków jak Joel Walker czy Slessor, albo męczy się w deciderach z takimi wyjadaczami jak Craig Steadman, Hallworth czy Li Hang. Remis w meczach bezpośrednich, spodziewam się wyrównanej gry z obu stron i dość dużej ilości +50 w breaku.
20:00 Judd Trump ₋ Sanderson Lam @ 1.04 ✅ [5:3]
20:00 Liu Chuang ₋ Antony Parsons @ 1.36 ✅ [5:1]
20:00 Mark Allen ₋ Craig Steadman @ 1.11 ✅ [5:3]
Reszty meczów nie opisuję, ozborn opisał to parę postów wyżej. Oby środa była w większości zielona od ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
v
typ:Hamilton A. @ 1,30, Bet365

Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Hamilton, doświadczenie oraz umiejętności po stronie Anglika, dodatkowo musi zmazać plamę po trzech porażkach z rzędu, mecz z Muirem wydaje się być do tego wymarzoną okazją. Widziałem ostatnie dwa spotkania Muira i nie wyróżniał się totalnie niczym.

Wynik:
Hamilton A. - Muir R. 5-3 ✅
v
typ:Day R. @ 1,30, Bet365

Jak Tony nie gra z amatorem to z chęcią gram przeciwko niemu, jeśli chodzi o smykałkę do wbijania to owszem, posiada ją, tylko taki chaos jaki prezentuje ten zawodnik to po prostu niekiedy nie przystoi. Ostatni mecz z Chińskim zawodnikiem był tego doskonałym przykładem. Day w tym sezonie faluje jednak myślę, że na Drago jego aktualna forma wystarczy.

Wynik:
Day R. - Drago T. 5-0 ✅
v
typ:Wenbo L. @ 1,14, Marathon

Statystyki Taylora w tym sezonie: 1 zwycięstwo - 13 porażek, to mówi samo za siebie, Taylor odstaje znacząco od średniaków, a tym bardziej od nieźle prezentującego się Wenbo. Wynik może być tylko jeden - zwycięstwo Lianga.

Wynik:
Wenbo L. - Taylor A. 5-4 ✅
v
typ:Williams R. +1,5 @ 1,666, Marathon

Zapowiada się niezły pojedynek, typem jaki proponuję na to spotkanie jest dodatni handicap w stronę Williamsa. Jest to zawodnik bardzo równo grający, jeżeli przegrywający to po wyrównanych meczach (wyjątek stanowi ostatnie spotkanie z Neilem, w którym presja kamer i siły Kangura stłamsiła go totalnie). Jego przeciwnikiem będzie, zawsze groźny Maflin, jednak jest to dla mnie zawodnik zagadka, potrafi zagrać bardzo dobry mecz a potrafi przegrać z Travisem czy Kingiem. Myślę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie jednak skłaniam się w kierunku Williamsa.
Wynik:
Maflin K. - Williams R. 5:1 ⛔
Dodatkowo bez analizy polecam z czystym sumieniem (kursy z Marathonu):
Bingham - Miah @ 1,08 5-1 ✅
Hawkins - Zhe @ 1,15 5-1 ✅
Williams M. - Patrick @ 1,15 5-1 ✅
Carter - Slessor @ 1,16 5-3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
H 177

h3sus

Użytkownik
Ok naszła wena na kolejne wypociny na drugi dzień kwali, skupię się na typach które już wcześniej podałem, nie będę nic dodatkowego wyszukiwał, a więc:
Typy na zwycięzców:
Carter - Ali ostatnio b. dobra forma, jeżeli przegrywa to tylko z kimś z topu, dobrze zaprezentował się w UKCH i stoi na przeciwnym biegunie w porównani ze Slessorem który jest ostatnio w tragicznej formie i od paru miesięcy przegrywa mecze za meczem wygrywając jedynie z kiepskimi graczami. Do tego dochodzi korzystny bilans spotkań dla Cartera i całkiem niezły kurs.✅
Dott - Kropek tak jak wyżej ostatnio również dobra forma, dobre występy na UKCH gdzie odprawił wyżej wspomnianego Aliego,a przegrał dopiero z finalistą czyli Selbym, Pagett w kratkę, potrafi wygrać z Hawkinsem, ale także dostać od Drago który jest snookerowym emerytą. W UKCH odprawił go Goudong 6:1 i myślę że ten mecz zakończy się podobnym wynikiem.✅
Guodong - ostatnio dobra forma i jak już wspominałem parę razy mu zaufałem i nie zawiodłem się ani razu, mecze ze słabszymi graczami wygrywa pewnie, jak zalicza wtopy to z reguły z kimś lepszym od siebie, Hull postraszył co prawda Osę ale ja to traktuje jako rozluźnienie Osy a nie dobry mecz Hulla.✅ wyciągnięty mecz ze stanu 2:4
Perry - po pierwsze świetny kurs na Perrego który jest ostatnio w dobrej formie, co prawda Donaldson też ostatnimi czasy notuje dodatni bilans no ale z kim on wygrał Chenwei, Page, Duffy, Jones. Co prawda ostatnio doby występ na UKCH gdzie pokonał Selta i Davisa ale Ci dwaj ostatnio nie grzeszą formą. Na wspomnianym UKCH Perry uporał się z nim 6:3 i w tym przypadku liczę na podobny przebieg meczu.✅
Wenbo - Wenbo którego bardzo lubię to bardzo solidny gracz, który nie zwykł przegrywać z graczami gorszymi od siebie, a Taylor zdecydowanie do takich graczy należy, jeden wygrany mecz w przeciągu roku w porównaniu do niezłej formy Wenbo zwiastuje nam szybki meczyk dla azjaty✅ taka sama sytuacja co u Guodonga, mecz wyciągnięty ze stanu 2:4
O&#39;Brien - Fergal to solidny średniak, który wygrywa z tym z kim ma wygrać, czasami postraszy albo nawet wygra z kimś z topu, a gorszych od siebie odprawia z kwitkiem, sytuacja podobna co w przypadku Wenbo i Taylora, Fergal niezła forma, a Page na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy sporo wtop i 2 mecze wygrane z przeciętniakami.✅
Selby - Advani może coś tam potrafi pograć i wygrać z Allenem ale kurs 1,2 na Selbiego aż się prosi o zagranie, jeżeli tylko Selby sobie nie odpuści tych kwali powinien zakończyć to szybko, gładko i przyjemnie.✅
Walden - Walden wtopa w ET7 i 4:1 z FU, później szybka porażka z Binghamem w CoC, ale za to w UKCH zaprezentował się wyśmienicie odprawiając Dinga i Allena, a także prowadząc w miarę wyrównany mecz z Selbym, formę powinien podtrzymać, boję się jedynie tego że czasami po dobrych turniejach następuję seria wtop ale z reguły dotyczy to średniaków którym wyjdzie jeden turniej, a umówmy się Walden do średniaków raczej nie należy, Wilson ostatnio solidnie, wygrana z Wenbo, porażki z lepszymi ale zdarza mu się przegrać z graczami gorszymi od siebie a do tego kurs na Waldena 1,53 aż się prosi o zagranie.
No i coś na sucho bo chyba nie trzeba opisywać dlaczego taki wybór
Osa
Robertson
Osobiście Waldena nie zagrałem więc został mi kangur i Osa do tego by pięknie zakończyć kwale do German Masters i rozmyślać nad kwalami do World Open
 
esend 218

esend

Użytkownik
Widzę już koledzy sporo typów dodali więc mogą się powtarzać. Ja gram następujące zdarzenia:
Bingham - Miah
Bingham wygra - 1.083

✅ 5-1
Nie trzeba analizy, właściwie 8% lokata ... lepsza niż w bankach ???? Gdyby były handi to bym z czystym sumieniem pograł -2,5. Miah słabiutki, oklepy nawet z amatorami pokroju Barbera. Dwa snookerowe światy, mecz powinien być bardzo przyjemny.
Hamilton - Muir
Hamilton wygra - 1.4
✅ 5-3
Po tym co Antek zrobił na UKCH nie powinienem mu zaufać, ale skoro płacą 1.4 za pojedynek ze słabym bardzo Rossem to biorę. Ross w sezonie tylko jeden dobry wynik, ogranie Dinga na już dawnym Asianie. Poza tym w łeb, dwa razy z Osą, ale także z Maguire, ostatnio z Kingiem, McGilem czy Yupengiem. Myślę że tym razem Szeryf nie zawiedzie.
Ding Junhui - Kyren Wilson
Ding wygra - 1.25
✅ 5-2
Ding niespodziewanie odpadł z UKCH z Waldenem, ale to ciągle marka która idzie w parze z niemałymi umiejętnościami. Takich graczy jak Kyren to Ding ogrywa, szczególnie na dłuższym dystansie. Wilson utalentowany gracz, w tym sezonie dobre wyniki, ale nie wierze że Ding nie zagra na German Master. H2H też na korzyść Dinga.
Mark Williams - Fraser Patrick
Williams wygra - 1.14
✅ 5-1
Borsuk dobry sezon, forma jest, w PTC bardzo dobre wyniki. Nie przebrnął tylko kwali do Shanghai Masters. W tamtym tyg przegrał z Waldenem, ale Walden zagrał turniej konia. Fraser słaby sezon, wygrana tylko z O&#39;Donnellem i belgijskim amatorem. Zbyt duża różnica klas i umiejętności. Kolejny typ do taśmy jak znalazł.
Marco Fu - Adam Duffy
Fu wygra - 1.25
✅ 5-2
Typ trochę na przełamanie Marco. Wtopa roku czyli porażka z Barmanem Mitchellem już za nim, spowodowała na pewno bardzo dużo sportowej złości. Sezon bardzo dobry, widać że forma jest (choć dwa ostatnie mecze to porażki). Duffy z kolei to zawodnik który umiejętności na pewnym poziomie posiada - nie zaprzecze, ale ten sezon jest dla niego słaby. Właściwie poważne nazwiska z nim jadą ... nie poważne niestety też. Fu ograł go 6-2 w kwalach do IC i liczę że jutro będzie podobnie.
Już nie chce mi się pisać o Higginsie ✅ który gra ze słabym Swailem czy Allenie✅ który powinien odprawić Steadmana. Ciekawy jest typ na słabszego z Williamsów ⛔ który zgadzam się z kolegami radocesc i KubaRKS że powinien ograć Muflina (tu może paść też 100 ale takiego typu chyba nigdzie nie ma).
Wszystkie typy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f59/snooker-assi-88669-13.html#post4077804
Fajny kurs na Lawlera. Bukmacherzy chyba myślą, że barman i telemarketer powtórzy wyczyn z Yorku. Śmiem wątpić. 1,52 na mecz niezłego, solidnego rutyniarza na dodatek mającego tajną broń zwaną zamulaniem każdego z totalnym, przeciętnym amatorem to naprawdę niezły kąsek. Podobnie sprawa ma się z Liu Chuangiem, tu mamy 1,42. A Chińczyk świetnie wypadł w Yorku, od dawna w MT, niezły zawodnik, przeciwko totalnemu dziadowi, który wygrał z Dingiem trzy frejmy bo Dingowi się po prostu nie chciało. A Fu odpuszczę, nie wiem, może mu się coś poprzestawiało, a Duffy z Rońkiem nie grał aż tak źle.
PS Selby i Ding po under 1,25 z Advanim i Wilsonem? No nie wiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Panowie jak to będzie teraz z tym rankingiem? Kasa ma się liczyć. Kiedy się to zacznie? Czy będzie to wpływać na ten turniej i w jaki sposób? Pula nie jest jakaś ogromna...
Stuart + Barry + M. Williams + M. Allen ✅
(+Chelsea) na głównym kuponie z pierwszego dnia.
Mehta + Chuang ✅
na drugim kuponie
@psotnick
Dzięki! Musiałem źle zrozumieć, bo usłyszałem że od nowego roku będzie nowy ranking, a to najwyraźniej chodzi o nowy sezon.
E. i była taśma w kolejnym poście Allen + Trump + Fu + Lawler + Pengfei ✅
ale została skasowana przez moda.
All in GREEN ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak to będzie teraz z tym rankingiem? Kasa ma się liczyć. Kiedy się to zacznie? Czy będzie to wpływać na ten turniej i w jaki sposób?
Ranking oparty na wygranych w turniejach pieniądzach ma ruszyć od przyszłego sezonu, więc wątpię, żeby to teraz zaprzątało głowy zawodników.
Co do typowań, to z większością już podanych typów się w pełni zgadzam, zwłaszcza na faworytów w formie, bo trudno spodziewać się żeby problemy mieli Bingham @1.08 ✅, czy Hawkins @1.15 ✅, obaj mają miernych rywali i powinno być łatwo. Podobnie rzecz się ma z Dingiem @1.28 ✅, bo choć tutaj rywal dużo bardziej wymagający (Wilson), to wątpię by to miało przełożenie na wynik końcowy, może poza tym, że dog ugra 1-2 frejmy więcej.

Burnett, Jamie vs Clark, Ryan
Typ: Burnett, Jamie @ 1.285 ✅ 5-3

Day, Ryan vs Drago, Tony
Typ: Day, Ryan @ 1.31 ✅ 5-0

Mehta, Aditya vs Yan, Li
Typ: Mehta, Aditya @ 1.40 ✅ 5-0

W tych 3 meczach faworyci dość wyraźnie określeni, zarówno Burnett, Day czy Mehta to solidni średniacy, dużo bardziej doświadczeni na tym poziomie , a co ważniejsze w nie najgorszej obecnie formie. A że za rywali mają albo nieopierzonych debiutantów (Clark), schodzących ze sceny weteranów (Drago), czy chińskiego przeciętniaka, który w tym sezonie ogrywał tylko amatorów i debiutantów (Li). Moim zdaniem cała trójka powinna pewnie zaklepać sobie miejsce w Berlinie.

Maflin, Kurt vs Willams, Robbie
Typ: Willams, Robbie (+1.5) @ 1.666 ⛔ 5-1

Tutaj over aż sam by się narzucał, bo obaj gracze prezentują bardzo wyrównany poziom, na dodatek są w niezłej formie w ostatnich tygodniach. Z braku laku wybieram dodatni handicap na doga, bo widzę w tym jakieś value, zwłaszcza, że niewykluczone, że obaj panowie pograją na pełnym dystansie, a wtedy handicap będzie jak znalazł.

McGill, Anthony vs Norbury, Christopher
Typ: McGill, Anthony @ 1.30 ✅ 5-0

Różnica co najmniej klasy jeśli chodzi o aktualne możliwości i jeszcze większa jeśli chodzi o potencjał na przyszłość, co dobrze pokazuje ich mecz z ubiegłego tygodnia w UK, gdzie Szkot przejechał się jak walec po rywalu (6-0). Dzisiaj nie spodziewam się whitewashu, ale też zupełnie mnie by to nie zdziwiło.

Jones, Jamie vs Davison, Paul
Typ: Davison, Paul (+1.5) @ 1.88 ✅ 3-5

Walijczykowi ostatnio trudno ufać, bo już kilka razy udowodnił, że z głową u niego nie tęgo i wiele spotkań przegrywa właśnie na płaszczyźnie mentalnej. Umiejętności ma spore, o czym od czasu do czasu przypomina (półfinał ET 6), ale generalnie ten sezon jak na razie przeciętny. Davison wprawdzie również bez szału, ale na rozkładzie ma już kilku solidnych graczy i wydaje mi się, że przeciwko rozchwianemu Jonesowi jest w stanie jeśli nie sprawić niespodziankę, to przynajmniej doprowadzić do decidera.

Pengfei, Tian vs Wasley, Michael
Typ: Pengfei, Tian @ 1.666 ✅ 5-4

Lepsze wrażenie sprawia ostatnio Chińczyk, w ubiegłym tygodniu nieźle wyglądał w UK, potknął się dopiero na Selbym, ale napsuł obrońcy tytułu trochę krwi (3-6). Wasley ostatnio raczej obniżka formy, wtopy z Jimmym (4-6), czy Cope’em (1-4) chwały Anglikowi raczej nie przynoszą, bo obaj w raczej w rekreacyjnej formie ostatnio. Stawiam na lepszą aktualną dyspozycję Tiana, jeśli pokazę to co prezentował w UK, to awans będzie kwestią czasu.

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Shane Castle - Gerard Greene ▶ Shane Castle [2,65] ⛔ 3:5 Marathonbet​


Młody z 3:1 dostał 3:5... Brak doświadczenia jednak wyszedł ale Shane w przyszłości na pewno będzie odnosił spore sukcesy, tylko czekać aż na dobre wskoczy do touru.

Typ bardziej na czuja niż poparty jakimś konkretnych faktem. Castle to 15-latek który ma dyspozycje i umiejętności na coś więcej w przyszłości. Takie jest moje zdanie. W UK z meczu z samym Selby&#39;m pokazał kawałek dobrej gry i uważam, że z takim przeciwnikiem jak Greene może namieszać. Irlandczyk nie notuje ostanio dobrych wyników a wręcz przeciwnie. Idealna okazja na sprawienie niespodzianki przez tego młodziaka. Leciutko to pobieram.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f59/snooker-assi-88669-13.html#post4077804
Fajny kurs na Lawlera ✅. Bukmacherzy chyba myślą, że barman i telemarketer powtórzy wyczyn z Yorku. Śmiem wątpić. 1,52 na mecz niezłego, solidnego rutyniarza na dodatek mającego tajną broń zwaną zamulaniem każdego z totalnym, przeciętnym amatorem to naprawdę niezły kąsek. Podobnie sprawa ma się z Liu Chuangiem ✅, tu mamy 1,42. A Chińczyk świetnie wypadł w Yorku, od dawna w MT, niezły zawodnik, przeciwko totalnemu dziadowi, który wygrał z Dingiem trzy frejmy bo Dingowi się po prostu nie chciało.
Jakim cudem ten koleś wygrał wtedy z tym Fu, to nadal nie umiem zrozumieć. Lawler sprowadził go na ziemię i tam gdzie jego miejsce. Szkoda, że jutro już nie ma takich perełek. Na pewno O&#39;Brien, kurs nawet znośny, a rywal słabiuteńki. 50% formy Fergala wystarczy, żeby wygrać.
 
esend 218

esend

Użytkownik
Z meczy na dzień dzisiejszy:

Allister Carter - Elliot Slessor
Carter wygra - 1.16
✅ 5-3

Kapitan w dobrej formie. Dobrze zaprezentował się na CoC, na UKCH wyeliminował go Dott. Największym jego wrogiem w tym sezonie jest choroba, nie wiadomo jakby się sezon potoczył gdyby Ali mógł grać na 100%. Slessor słabo, płaci jeszcze frycowe. W listopadzie panowie razem zagrali, skończyło się na 4-0 dla Cartera. Dzisiaj powinno być podobnie.

Graeme Dott - Andrew Pagett
Dott wygra - 1.16
✅ 5-0

Dott od października złapał formę, może daleko mu do formy z 2006 r. ale miło patrzy się na renesans jego formy. Przegrywał w ostatnim czasie tylko z takimi mocarzami jak Ding, Selby, Allen czy Bingham. Dobry występ na UKCH gdzie przegrał dopiero z finalistom Selbym. Pagett natomiast bardzo słabo, na Euro Tourach nie istnieje, niewiele lepiej w Azji. Różnica klas i formy, podobna jak w pojedynki Cartera.

Fergan O&#39;Brien - Lee Page
O&#39;Brien wygra - 1.22
✅ 5-0


Fergal to dla mnie synonim takiego porządnego rzemieślnika. Nie jest to wybitny gracz, ale prezentuje poziom poniżej którego nie schodzi, nie ma wyraźnych przestojów w grze i gracz swojego poziomu i słabszych pokonuje. Do tej ostatniej grupy zalicza się właśnie Page. Page w tym sezonie tylko dwa zwycięstwa, z Wakelinem i Brecelem (który chyba kolekcjonuje porażki z freakami ???? ). Reszta spotkań w plecy. Ugrywa pojedyńcze frejmy, ale spotkań to on nie wygrywa.

Neil Robertson - Ian Burns
Robertson wygra - 1.12
✅ 5-2


Wczoraj była lokata 8% dziś jest 12%. Nie lubię być czegoś tak pewnym, ale nie dość że bardzo lubie Kangura, to mam świadomość dzielących jego i Burnsa umiejętności. Burns to nie jest bot, ale umiejętności Neila to on nie ma, a w dodatku nie jest chyba w najwyższej formie, w ostatnich miesiącach przegrywał z Wattaną, Jamie Jonesem i ... Pagettem!!!

Wszystkie typy z Bet365
Ako 1.87

Do tego można kombinować jeszcze Rakiete 1.083, Wenbo 1.14 ✅ czy Selbiego 1.20. Jak to w eliminacjach, do wyboru do koloru!!!
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Maguire, Stephen vs Carrington, Stuart
Typ: Maguire, Stephen @ 1.20 ✅ 5-1
Perry, Joe vs Donaldson, Scott
Typ: Perry, Joe @ 1.363 ✅ 5-0
Wenbo, Liang vs Taylor, Allan
Typ: Wenbo, Liang @ 1.143 ✅ 5-4
O&#39;Brien, Fergal vs Page, Lee
Typ: O&#39;Brien, Fergal @ 1.222 ✅ 5-0
Selby, Mark vs Advani, Pankaj
Typ: Selby, Mark @ 1.21 ✅ 5-1

McManus, Alan vs Jones, Jak
Typ: McManus, Alan @ 1.333 ✅ 5-1

W dwóch pierwszych dzisiejszych sesjach chyba najpewniejsze typy. Faworyci jasno określeni, wyraźnie górujący nad rywalami imiejętnościami, doświadczeniem, a przede wszystkim aktualną formą. Można zżymać się na kiepską postawę Maguire’a w ćwierćfinale UK, gdzie nawet nie podjął walki z Robbo, ale trudno spodziewać się, by problemy sprawił mi akurat Carrington, który góruje głównie nad debiutantami i amatorami. Z Perrym może być trudniejsza przeprawa, bo Joe ostatnio spuścił z tonu, ale liczę na powtórkę sprzed tygodnia, kiedy to dość łatwo wybił z głowy Donaldsonowi dobry wynik w UK (6-3). Pozostałe 4 typy już zdecydowanie bardziej oczywiste, bo przewaga Lianga, O’Briena, Selby’ego i McManusa nad rywalami praktycznie w każdym elemencie snookerowego rzemiosła nie podlega żadnej dyskusji i każdy w miarę wyrównany mecz będzie niespodzianką.

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Wczoraj bardzo solidny dzień. Allen trochę słabiutko, ale w końcu dopiął swego.
11:00 Graeme Dott ₋ Andrew Pagett @ 1.14 ✅ [5:0]
11:00 Xiao Guodong ₋ Robin Hulll @ 1.25 ✅ [5:4] // Chiński fart ???? //
11:00 Liang Wenbo ₋ Allan Taylor @ 1.12 ✅ [5:4] // Chiński fart ???? //
11:00 Allister Carter ₋ Elliot Slessor @ 1.17 ✅ [5:3]
11:00 Stephen Maguire ₋ Stuart Carrington @ 1.17 ✅ [5:1]
Podobnie jak we wczorajszych meczach, nie powielam analiz poprzedników, podpisuje się pod każdym zdaniem. Ja od siebie dorzucam zawsze groźnego Szkota Maguire&#39;a który na pewno kwalifikując się do German Masters będzie chciał zapomnieć o bardzo słabym meczu z Neilem w Barbican Center, a rywal na pewno jest w jego zasięgu. Powinno być łatwo i przyjemnie.
15:30 Jimmy White ₋ Vinnie Calabrese @ 2.00 ⛔ [5:4] // Tak wtopić decider... niech mnie pokręci... //
15:30 Fergal O&#39;Brien ₋ Lee Page @ 1.22 ✅ [5:0]
15:30 Mark Selby ₋ Pankaj Advani @ 1.20 ✅ [5:1]
15:30 Shaun Murphy ₋ Michael Leslie @ 1.14 ✅ [5:0]
15:30 Mark Joyce ₋ Sydney Wilson @ 1.25 ✅ [5:2]
2 sesja troszkę ryzykowna głównie dzięki wariatowi z Oceanii. Lecą kursy na Kangura, więc pobieram bo 2.00 na Vinniego w meczu z (nie czarujmy się) słabym już Whitem to trochę przesada. 26-latek może pokusić się o jakąś niespodziankę bo potrafi grać. 6:5 z Dale&#39;m, wygrana z Selbym w którymś z PTC.
Granie na Murphyego po 1.14 to też trochę samobójstwo, ale zobaczymy. Z Hawkinsem było widać, że coś już jest fajnego w grze Magika. Lisek &quot;tanio skóry nie sprzeda ???? ???? ???? &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Shaun Murphy - Michael Leslie @ 1.17 ✅
Mark Selby - Pankaj Advani @ 1.17 ✅
Neil Robertson - Ian Burns @ 1.11 ✅

Ako 1.52

Kursy słabe, ale za większą stawkę opłacalne, większych problemów tutaj faworyci nie będą mieli z wygraniem tego spotkania Wcale się nie zdziwie jakby ten mecz faworyci wygrali szybko i gładko. Przynajmniej dla mnie każdy wynik niż ich wygrana będzie ogromną niespodzianką


Walden - Wilson @ 1.53 ⛔

Spróbuje zagrać jeszcze na tego pierwszego. Jest dużo lepszym zawodnikiem i musi to potwierdzić dzisiaj ogrywając Wilosna. Nie będzie to jednostronny pojedynek, ale przewagą jednego frejma Walden jest w stanie to wygrać. Może Walden nie notuje jakiś dobrych wyników, ale warto spojrzeć na jego pojedyncze mecze, gdzie przecież nie tak dawno ogrywał Dinga czy Allena. Zrobił na mnie wrażenie pokonując Chińczyka. Każdy dobrze wie w jakiej formie znajduje się ten zawodnik. Tego dobrego nie można powiedzieć o jego rywalu. Owszem stać WIlsona na dobry mecz, ale jest w porównania do Walden jest bardzo nierówny. Zdarzają mu się dobre mecze, a zaraz przegra z dużo słabszym rywalem. Walden będzie miał dobrą okazję do rewanżu za poprzedni mecz w PTC, gdzie przegrał z Wilsonem 4-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jakim cudem ten koleś wygrał wtedy z tym Fu, to nadal nie umiem zrozumieć. Lawler sprowadził go na ziemię i tam gdzie jego miejsce. Szkoda, że jutro już nie ma takich perełek. Na pewno O&#39;Brien ✅, kurs nawet znośny, a rywal słabiuteńki. 50% formy Fergala wystarczy, żeby wygrać.
Jakoś tam w sumie idzie, wieczorem został Robertson i McManus, którego grałem na dodatkowym kuponie. Jeżeli ta dwójka wygra, to będzie całkiem nieźle. Wczoraj zawalił tylko Baird, wystarczyło aby ugrał 4 frejmy, prowadził 3-1 i przegrał 3:5 ???? uwalając taśmę z ako = 80 ???? Bywa. Mnie bardzo interesuje Walden z Wilsonem, to może być ciekawy mecz i absolutnie nie do obstawiania, nie zdziwię się jak Gary wygra.
PS Wieczorem z Lisowskim gra Khaled Belaid Abumdas - nie wiem kto to i nikt chyba nie wiem. 1,06 to żenująco mało, ale pewnie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Małe podsumowanie kwalifikacji do German Masters.
Generalnie faworyci prawie nie zawiedli.
To prawie to porażka O&#39;Sullivana 4-5 z Thepchaiya Un-Nooh.
Anglika niestety nie zobaczymy w Niemczech. Oprócz Osy z mniejszych faworytów przegrali Milkins (0-5 Walker) oraz Walden (3-5 G.Wilson).
Kto miał wygrać to wygrał i dzięki temu udało się zarobić trochę grosza.

Wydarzeniem eliminacji były maksymalne breaki Dechawata Poomjaenga i Gary Wilsona
To odpowiednio 101 i 102 wbity max w historii snookera.
Padły 23 setki w 64 meczach. Oczywiście swoją setkę dołożył Neil Robertson i w sumie ma już ich 59 w tym sezonie. Jeszcze 3 i rekord Judda Trumpa zostanie poprawiony. Pewnie podczas Masters.

Czekamy na turniej główny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jimmy White - Xiao Guodong
Xiao Guodong @ 1,40
✅
White fajnie się bawił na Mastersie siedząc na trybunach z Ronem Woodem i kibicując Ronniemu. Jakoś nie wydaję mi się aby w tym czasie specjalnie trenował i przygotowywał się do kolejnych startów. Z każdym kolejnym sezonem Jimmy bardziej przypomina emeryta niż profesjonalistę i tego już nic nie zmieni. W pojedynkach z takimi rywalami jak Xiao zbyt dużych szans nie ma. Chińczyk gra najlepszy sezon w karierze, potrafi powalczyć z najlepszymi. Byłaby to ogromna niespodzianka gdyby przegrał z coraz słabszym Anglikiem.
Ryan Day - Cao Xinlong
Ryan Day @ 1,25
▶
Dobrze, że Day zagrał dwie grupy CLS, bo jest jakiś tam podgląd na jego formę. I nie jest źle. Finał i półfinał, kilka niezłych meczów i brejków. Poza tym ogranie meczowe. Przeciwnik najlepszy z możliwych bo jeden z najgorszych w MT. Xinlong cudem awansował w ogóle do turnieju głównego pokonując 5-4 Burdena wbijając łącznie tylko jeden brejk powyżej 50 punktów (54). Cały sezon to pasmo niepowodzeń i tragiczne wyniki. Dzień po wygranej z Burdenem przyszło aż 0-5 z beznadziejnym Dalem. To dużo mówi o faworycie tego spotkania.
Shaun Murphy - Ken Doherty
Shaun Murphy @ 1,28
✅
Murphy od początku roku nie próżnuje. Dużo gier w CLS bo aż cztery grupy, maks, pełno pojedynków z elitą (Robertson, Selby, Trump, Maguire), dwie cenne wygrane w Mastersie z Dingiem i Fu. To wszystko wpływa pozytywnie na Magika, który powoli wraca do formy, co zresztą sam zapowiedział. Rywal to podobnie jak White, kolejny emeryt, który więcej czasu spędza w budce komentatorskiej niż przy stole. Doherty ma tragiczne wyniki, jeżeli wygrywa to tylko z ogórkami. W całym sezonie tylko 10 zwycięstw, z czego w ostatnich pięciu miesiącach tylko 2. Tragedia. Oby tylko Murphy się nagle nie zaciął, tak jak on to potrafi. Ale z tak słabym przeciwnikiem chyba mu to nie grozi.
Ali Carter - Dechawat Poomjaeng
Ali Carter @ 1,25
⛔

Obrońca tytułu polegnie w 1 rundzie? Absolutnie nie. Carter początek nowego roku i końcówkę starego miał taki sobie. Awanse do GM i HWO wymęczone, ale są. CLS grupa 1 super, grupa 2 kiepsko, ale dramatu nie ma. Przeciwnie niż Taj, który oczywiście ostatni poważny mecz rozegrał w połowie grudnia i była to wtopa z Pinchesem. Dzień wcześniej wygrał 5-3 ze słabiutkim Suretym, ale wrażenie zatarł maksem. Wcześniejsze wyniki? 0-6 z Trumpem, 1-4 z Joycem i 1-4 z M.Davisem. Meczu z Tepczają (wygrana 6-5) nie biorę pod uwagę, bo każdy kto widział ten wie, że... nie dokończę bo będzie pożywka dla spiskowców.
Gary Wilson - Daniel Wells
Gary Wilson @ 1,40
✅
Pewnego poziomu Wells po prostu nie przeskoczy. Mogą mu się zdarzyć wyrównane boje czy pewne wygrane z takim kimś jak Bond, ale to wszystko. Pytanie brzmi - czy Wilson utrzymał formę z zeszłego roku, kiedy grał najlepiej w karierze. Jeżeli tak - wygra bez problemów. Maks z Waldenem i wygrana to bardzo cenny rezultat, później wtopa z Gilbertem, ale to akurat wstydem nie jest. Poza tym wiele cennych rezultatów i sporo setek. Wells chwalić się nie ma czym. Trumfy nad Bondem czy Burdenem to naprawę nie jest nic wielkiego.
Stephen Maguire - Mark Joyce
Stephen Maguire @ 1,28
✅
Maguire złapał znakomitą formę. Wygrana w grupie 4 CLS w stylu do pozazdroszczenia - 8 meczów i 8 zwycięstw, półfinał w Masters, gdzie przegrał dopiero z wiadomo kim i dwa pewne triumfy w eliminacjach GM i HWO. Chyba jeden z głównych kandydatów do wygrania w Berlinie. Naprzeciwko stanie Mark Joyce. Dość nieobliczalny zawodnik, ale z tak prezentującym się rywalem nie ma szans. Szczególnie, że w ostatnim czasie zdarzały mu się okropne wpadki jak 2-6 z O&#39;Neillem w UKC. Marathon.
Marcus Campbell - Rod Lawler
Rod Lawler (+1,5) @ 1,533
✅
Zdecydowanie przesadzone faworyzowanie Szkota notującego beznadziejny sezon. Lawler znacznie lepszy w ostatnich miesiącach i to on powinien tutaj wygrać, a jeżeli przegra to po zaciętym meczu. Marathon.
Jack Lisowski - Tepczaja Un-Nooh
Tepczaja Un-Nooh (+1,5) @ 1,666
⛔
Taj gra w turnieju głównym bo wywalił samego Ronniego. Wypada więc coś tutaj osiągnąć. Na pierwszy ogień dostaje beznadziejnego Lisowskiego, który zamiast trenować i korzystać z tego, że ma ogromny talent woli bawić się w ruchacza na dyskotekach. Spoko, oby tylko Taj zagrał czysto i pogoni liska, albo przynajmniej go postraszy. Marathon.
Poza tym oczywiście cztery pewniaki po niskich kursach - Neil Robertson (1,10) ✅, Ding Junhui (1,12) ✅, Mark Selby (1,12) ✅ i Judd Trump (1,14) ✅. Każdy z nich zaliczył w ostatnim czasie jakąś wpadkę (Robbo beznadziejny półfinał w Mastersie, Selby rozgromiony w finale Mastersa, Ding i Trump porażki w 1 rundzie Mastersa), ale to tym bardziej świadczy za stawianiem na nich, bo za bardzo nie powinni sobie pozwolić na kolejną niespodziankę. Rywale przeciętni, w tym sezonie kiepscy, bez większych wyczynów. Kursy z Bet365.
Jeżeli komuś mało, biorę pod uwagę jeszcze Higginsa (1,25) ✅, Binghama (1,16) ⛔, Wenbo (1,57) ✅ i Fu (1,25) ⛔, ale to raczej za mniejszą stawkę i na osobnym kuponie. Cała czwórka powinna wygrać, bo jest znacznie lepsza od swoich rywali, ale nie grają też z ogórkami, którzy nie mają szans.
Poza dwoma handicapami wszystkie kursy z Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom