>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

A 498

addam44

Użytkownik
Limity nie sa problemem jesli sie o nich predzej pomysli.
Na miejscu Hanka -skoro ma takiego nosa do takiej gry-juz teraz przeniosl bym czesc srodkow do Betfair i gral czesciowo tam.
Tzn.np.3 pierwsze progi
0-10
10-20
20-30
gral na Bet365 a czwarty na BF over 0.5 HT.I analogicznie w drugiej polowie ;
45-60
60-70
70-80 w Bet365 a potem over 0.5 jesli jeszcze wczesniej nie wszedl na BF.
W ten sposob bedzie czesto wyprowadzal kase z Bet365 i limitow nie bedzie.Bo na BF ich nie dorobi ????
Zreszta...po co meczyc sie i stawiac czasem 9 progow jak mozna stawiac tylko 2 na Betfair.
1/over 0.5 HT-kursy najczesciej 1.40-1.50 a jak w HT 0-0 to
2/over 0.5 FT-kursy najczesciej 1.25-1.40.
Drugi prog musialby by byc X4-X5.
I dodatkowy plus tego jest taki ze obstawiamy wylacznie przed meczem i w przerwie a wiec nie grozi nam zawieszenie rynkow czasem na pare min tak ze nie zdazymy postawic nastepnego progu a pada gol...
Ale...wolnosc Tomku w swoim domku ????
 
H 8

hyip

Użytkownik
Hank nie gra okreslonych zakresow czasowych 10-20min, 20-30min. itp., tylko ze bramka padnie do np. 40, 50,60 min i tak dalej. Przy odrobinie szczescia dzieki takiej grze czasami moga mu sie pokryc dwa progi. Taka oferte na ta chwile ma Bet365 i predzej czy pozniej limity sie pojawia.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Hank nie gra okreslonych zakresow czasowych 10-20min, 20-30min. itp., tylko ze bramka padnie do np. 40, 50,60 min i tak dalej. Przy odrobinie szczescia dzieki takiej grze czasami moga mu sie pokryc dwa progi. Taka oferte na ta chwile ma Bet365 i predzej czy pozniej limity sie pojawia.
Gra jak napisalem.Bo kursy 3.0 i wyzsze ma na 0-10min,10-20min itd.A jesli bedzie czesciej na Bet365 przegrywal(wygrywal w tym czasie na BF)to uniknie limitow.Zreszta podobne mozliwosci grania oferuje i Bwin ale tam sa zakresy 15minutowe.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Hyip ma racje Hank nie gra zakresow 10-20, 20-30 itd tylko zakresy ..do 20, 30 itd wtedy kursy sa zmienne i zwiekszaja sie z uplywem czasu.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Gra jak napisalem.Bo kursy 3.0 i wyzsze ma na 0-10min,10-20min itd.A jesli bedzie czesciej na Bet365 przegrywal(wygrywal w tym czasie na BF)to uniknie limitow.Zreszta podobne mozliwosci grania oferuje i Bwin ale tam sa zakresy 15minutowe.
jest opcja w betfair 0-10 gola?
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dobra niech wam bedzie ???? nie gra 0-10 tylko do 10...ot wielka roznica i nie 10-20 ale do 20.Itd.
Jak mozna grac to na Betfair opisalem w poscie z wczoraj z 23.51.
Nie jest to to samo ale metoda unikniecia limitow jesli dalej chlopu bedzie dobrze szlo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Dobra niech wam bedzie ???? nie gra 0-10 tylko do 10...ot wielka roznica i nie 10-20 ale do 20.Itd.
Jak mozna grac to na Betfair opisalem w poscie z wczoraj z 23.51.
Nie jest to to samo ale metoda unikniecia limitow jesli dalej chlopu bedzie dobrze szlo.
Chyba czegoś nie rozumiesz... jest różnica między ,,gol padnie w przedziale 10-20 min.&#39;&#39; bo wtedy może paść tylko w ciągu 10 minut. Grając na Becie, że ,,gol padnie do 20 min.&#39;&#39; oznacza, że może paść w ciągu 20 minut (przy założeniu, że zakład pójdzie od początku meczu, ale oczywiście gra się dopiero po wyższym kursie czyli załóżmy w 17 minucie). Prościej napisać nie można :razz:
 
A 498

addam44

Użytkownik
Chyba czegoś nie rozumiesz... jest różnica między ,,gol padnie w przedziale 10-20 min.&#39;&#39; bo wtedy może paść tylko w ciągu 10 minut. Grając na Becie, że ,,gol padnie do 20 min.&#39;&#39; oznacza, że może paść w ciągu 20 minut (przy założeniu, że zakład pójdzie od początku meczu, ale oczywiście gra się dopiero po wyższym kursie czyli załóżmy w 17 minucie). Prościej napisać nie można :razz:
Prosciej bylo w ogole nie pisac bo...w pierwszym zdaniu postu ktory cytujesz sie poprawilem...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No musiałem dzisiaj sporo przekopać żeby znaleźć swój ostatni post.
Co do limitów to jak pisałem nie gram sam więc póki co nie jest to problemem, jedyna słuszna uwaga jaka się pojawiła do tej pory to że faktycznie over 0,5 gola po 80 min mogę grać u innego buka bez szkody dla systemu a czasem nawet z większym zyskiem.

Co do propozycji adama44 to pierwszy pomysł się nie sprawdzi bo z racji tego że ciąg stawek nie jest ciągiem arytmetycznym zmniejszenie kursu na 4progu (over 0,5 gola w 1 połowie w 30 min) i 5 progu (gol przed 60) nawet zyskując to że 3 progi zamieniamy w 2 wiązałby się z dużo większym nakładem stawek przy podobnej ewentualnej wygranej.

Co do over 0,5 HT czy potem w 2 połowie to już pisałem wcześniej że koszty takiego grania byłyby kosmiczne bo np. weszła zakładka wczoraj na Austri- Rapid w 2 połowie i wygrałem 350j. Aby tyle wygrać to musiałbym postawić 1000j ponad w 2połowie( plus jeszcze pierwsza). Aż tyle na ten mecz bym nie postawił. Zresztą również już pisałem, że system jest skonstruowany w ten sposób żeby zarabiać tym więcej im później padnie bramka bo jednak poświęcamy swój czas i nerwy. Do tego nie ukrywam że w ostatnim czasie ponad 60% mojego zysku stanowią zakładki, mimo że stanowią około 20-25% wszystkich spotkań które gram.


Co do zmniejszenia kursów przez buka to nie ma takiej opcji bo automatycznie musiałby zwiększyć kursy że bramka &quot;nie padnie &quot; co prowadziłoby do jeszcze bardziej dochodowej progresji w drugą stronę a w niektórych przypadkach pewnie do surebetów z innymi bukami.


Wracając do meczów i grania weekendowego to w sobotę tak jak pisałem grałem mało bo czasu nie było, ale kilka zakładek siadło i mimo, że na początku meczów to taka wygrana jest zadowalająca. ✅307j za niecałe 1,5h przed komputerem uważam za sukces.
No ale potem przyszła niedziela...
Trochę więcej czasu było to trzeba było więcej meczy zagrac.... błąd!
Zacząłem od Basel x3 i pomimo tego że sporo bramek mogło paść to skończyło się 0:0 i zacząłem niedziele od -704j. Jak zawsze powtarzam trzeba się z tym liczyć co nie sprawia niestety że taka wtopa boli mniej :;/:.

Potem przyszła Liga włoska, niemiecka, pięknie wpadła austriacka, Legia też zakładka, Sevilla zakładka i o godzinie 20 już byłem na lekkim plusie.
No ale cóż potem zacząłem grać Valladoid - Valencia... Ciekawy mecz ale również zakończony 0:0. Dobrze że stawkowałem słabiej, ale to wciąż 350j na minusie. Lekko zirytowany zdecydowałem się jeszcze zagrać póżnym wieczorem ligę argentyńską Arsenal Sarandi - Tigre. Na przekór stawkom, które wyraźnie wskazywały że mecz będzie underowy. Późno zacząłem i stawkowanie x1. Jak zobaczyłem co się działo między 50 a 60 min (2 gole ze spalonego, nie strzelony na pustą bramkę, poprzeczka itd.) to wiedziałem że dzisiaj już nic z tego nie będzie. Odpuszczone w 80 min a bramka padła w 84 :grin:

Tak się zakończył najczarniejszy jak dotychczas dzień tego systemu, chociaż wynik ⛔297j za niedzielę nie uważam za tragiczny biorąc pod uwagę jak to wczoraj wyglądało.
Bilans Sobota- Niedziela
✅10j :grin::grin::grin:
Tyle wygrać...

Bilans Progresji ✅35 94j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
TYP DNIA

Lokomotiv Moskwa - Volga Novgorod

Prawdopodobnie będę grał 5,10 itd.

Ponieważ temat zaczął żyć własnym życiem i liczba postów niemoich jest dominująca to myślę że nie ma sensu podawać wszystko co gram po fakcie. Będę podawał tylko te spektakularne wygrane i wtopy. Bilans będę dalej liczył normalnie żeby każdy miał wgląd w sytuacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja po ostatnich wpadkach z Valladolid - Valencia &amp; Barnsley - Brighton uważam, że lepiej wybierać mniej, a pewnych spotkań, niż wybrać o jedno za dużo ;)
jak to mówią: &quot;małymi łyżeczkami a regularnie&quot;
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ktoś tam kiedyś pisał że wcześniej czy później trafi się pechowy okres, no to chyba zaczynam to rozumieć ????

Wczoraj wydarzenia bez precedensu. Najpierw karny niestrzelony przez First Vienna kosztował mnie :zoltakartka:100j bo taka była różnica w zakładce, karny niestrzelony przez Atletic Bilbao na szczęście mnie nic nie kosztował, karny niestrzelony przez Furth kosztował mnie???? 310j. 3 przestrzelone karne na 3 próby to tak jeszcze nie miałem, no cóż czasem bywa i tak. Zapowiadał się na prawdę udany dzień a skończyło się na ✅46j. Mam nadzieję że limit pecha na ten tydzień już wykorzystałem i teraz będzie tylko lepiej ;)

Najwazniejsze że mimo wtop wciąż nie notuje w ogólnym rozrachunku strat, skoro przy pechu jest taki wynik to czekam aż dopisze szczęście ????


Bilans Progresji ✅3640j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja po ostatnich wpadkach z Valladolid - Valencia &amp; Barnsley - Brighton uważam, że lepiej wybierać mniej, a pewnych spotkań, niż wybrać o jedno za dużo ;)
jak to mówią: &quot;małymi łyżeczkami a regularnie&quot;
Nie ma czegoś takiego jak &quot;pewne spotkania&quot;, mecze z dużym prawdopodobieństwem już bardziej. Ja wczoraj grałem typ dnia:grin: x2, FC Porto x2 i AC Milan x2 i ładnie weszło, nie za bogato ale coś tam się ugrało.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
A co powiecie na stawkowanie w ten sposób
przed 20 minutą 10j
przed 40 minutą 35j
przed 60 minutą 70j
przed 80 minutą 140j
i wrazie wpadki na mecz 0-0 do 80minuty przeniesienie się na kolejne spotkanie i tam wejście na 280j albo przed 20 minutą albo przed 40 w zależności od rozwoju meczu...każdy kurs łapiemy na poziomie 2,00 mamy mniejszy zysk ale i zmniejszoną ilośc progów Tak czy siak brawo dla autora pomysłu ....
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Myślę że stawkowanie to indywidualna kwestia ale progi dałeś dość wysokie. No i kursy 2.00 przy progresji to trochę mało. Licząc jednostkę po złotówce to już masz na max progresje 255zł, to niezbyt bezpieczne zwłaszcza dla tak niskiego kursu. Przechodzenie z jednego meczu na inny z kontynuowaniem progresji? Oj to niezbyt dobry pomysł zwłaszcza że mamy kolejne 280zł....Trafiamy dwa mecze jak Hank w niedziele i leżym i kwiczym.
 
K 0

keinam

Użytkownik
Moim zdaniem bez sensu. Koszt przedstawionej przez Ciebie progresji to 255j, natomiast progresji co 10 minut stawkowanie 3,5,8... to 228j. Sam powiedziales ze zyski mniejsze wiec po co
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
podałem przykład na większe progi natomiast można to zawiesić niżej oczywiście.... sens jest taki żeby nie blokować się w jednym meczu gdy np w nim utrzymuje sie długie 0-0 bo z danego spotkania wynosisz się po 4 progach natomiast w grze sposobem Hanka tkwisz aż do 8 progu czasem 9 kiedy lecisz jeszcze po over 0,5 po 80 minucie
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Stawkowanie można sobie dobierać indywidualnie, ja starałem się dobierać pod siebie, biorąc pod uwagę jak bramki padają itd, możesz sprawdzić jak to działa i porównamy ;)

ale osobiście nie jestem pewny czy będziesz w stanie złapać jakąkolwiek zakładke przy kursie 2 na 20 min odstępach w meczach overowych z założenia. Tak jak piszę najpierw sprawdzamy. Ja tydzień testów robiłem zanim 1 post dodałem więc jak zrobicie chociaż kilka godzin to będzie można to lepiej ocenić.
 
Do góry Bottom