>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie ja zachęcałem do komentowania i udzielania ew rad w temacie nie do dyskusji na temat wszystkiego co wam do głowy przyjdzie ;)
Bo zaczęło się od dygresji potem była dygresja od dygresji i kolejna dygresja...

Stwierdziłem że będę podawał jeden Typ Dnia, który śle wraz ze stawkowaniem.

Wczoraj tak jak pisałem nie było czasu na gre, ale jak ktoś tym systemem zagrał LM to ładnie przytulił ;)

Mój typ na dzisiaj Real- Borrusia
od 1 min grany, z racji tego że kursy małe to stawkowanie 5,10, 20 itd.
zakładka przy kursie 2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No i przed chwilą ładnie wpadły 54j za mecz
Jeonbuk (Kor)- Guangzhou (Chn)

Dobry prognostyk na dziś czy miłe złego początki ? ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
od 20 min podstawowa x2 czyli 6 potem 10 itd. Do 10 min dałem 3 zl w stylu a może się uda ;)
Do 80 min to wyszła stawka za 100
11. gol przed 80:00 Jeonbuk Motors v Guangzhou Evergrande
(Czas następnego gola)02/04/2014Brak3.25WygranaStawka: 100,00 Zwroty: 325,00

3,25 dlatego bo zakłady były zawieszone na ponad 5 min.

Sumarycznie postawione za 271j
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Odnośnie uwag i komentarzy w temacie.

Jeżeli już ktoś się decyduje odezwać w temacie to liczę że ma przeczytany cały temat bo tak to na te same pytania co 2 strony będę odpowiadał.


szachu83, tak żeby się nie rozdrabniać to tylko 2 kluczowe argumenty przytoczę, reszte można doczytać. Po 1 to w trackie meczu wciąż podejmuje decyzje, mając coraz więcej danych. Po 2 to dla przykładu na Barcelonie ugrałem 300j++ grając grubo w ostatniej kolejce a weszła bez zakładki. Sprawdź ile bym musiał przed meczem postawić na over 0,5 żeby tyle zarobić ;)

ja takiego kapitału nie mam, ani nie byłbym skłonny takiego zaryzykować.

Aczkolwiek jak każdy, swoje zdanie możesz mieć. Z 2 strony skoro mój system niewiele wnosi to znaczy że jestem tak nieprawdopodobnie dobrym typerem biorąc pod uwagę stan konta ????

Jaka by prawda nie była, to i tak mnie zadowala ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To co już pisałem wcześniej, zostałem poniekąd zmuszony do zmiany formuly tematu więc nie wypada mi na takie pytania odpowiadać ;)

Ale sądząc po przyroście repy sporo osób czyta ten temat więc w drodze wyjątku...
... ja gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jeśli idzie o zysk to bez szału ale popołudnie wyjątkowo bezstresowe, wkład praktycznie żaden a coś tam wpadło ;)

Tak jak pisałem grałem Real , Twente x3 oraz Feyenoord x3( 1 i 2 bramke) Psg x2, Breda x2

Miała być jeszcze Roma ale przegapilem początek.

Wszystko w 1 połowie

165 j ✅ wpadło dzisiaj przy praktycznie 0 nakładzie sił i środków ;)

Bilans Progresji ✅3046j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 25

lukasz_

Użytkownik
Witam.

Miałbym pytanka do autora tego wątku i prośbę, by się nad nimi pochylił w wolnym czasie.

Z tego co widzę grasz u jednego buka. Czy opcję na taką grę jaką prezentujesz: czas bramki w odstępach 10minutowych można gdzieś jeszcze spotkać poza bet365? Mam na myśli tutaj możliwość pokrycia dwóch progów, gdy bramka pada np w 30&#39;?

Druga sprawa, czy istnieje jakaś możliwość byś przy takiej grze, progresją i powiedzmy stawkowaniu np x6 odniesionym do Twoich liczb na pierwszej stronie, do tego przy regularnym ✅✅✅ został zlimitowany w jakiś sposób?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Druga sprawa, czy istnieje jakaś możliwość byś przy takiej grze, progresją i powiedzmy stawkowaniu np x6 odniesionym do Twoich liczb na pierwszej stronie, do tego przy regularnym ✅✅✅ został zlimitowany w jakiś sposób?
Napewno by zlimitowali.. Żaden buk nie lubi jak się go ogrywa a w tym przypadku autor miałby około 12 tysięcy zysku w przeciągu kilku tygodni. Jak dla nich byłoby to za dużo
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Gram u jednego buka, ale nie gram na jednym koncie. Mam kumpla do pomocy i w planach jeszcze ze 2 więc wygrana przypadająca średnio na 1 konto nie jest aż tak duża. Póki co limit na zakład to ponad 6000 a największy jaki posłałem jednorazowo to 400zl więc myślę że mam jeszcze trochę czasu.

Co do wczoraj to nie podawałem obiecanego typu dnia bo nie byłem przekonany do tego stopnia żeby wam je polecać. Wybrałem mecz Alkmaar - Benfica ale po przeczytaniu komentarzy i typów innych graczy trochę zwątpiłem.
Mimo wszystko sam pograłem go x3 i pięknie siadło na zakładce ????
Grałem też Basel x2, Porto x3 i za namową Juve x3 od 2 połowy, które odpuściłem w 80 min.
Zarówno granie jak i odpuszczanie okazało się błędem, połowa z wczoraj na tym meczu stracona ale i tak czwartek na ✅96j więc zaliczam do udanych.
Dzisiaj podam Typ Dnia jak będzie chwila.

Bilans Progresji ✅3142j
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
TYP DNIA
Hamburger- Bayer Leverkusen

Jeszcze nie zdecydowałem się jak będę to stawkował, czy x4 czy stawkowaniem zarezerwowanym dla napewniejszych z pewnych pewniaków czyli 5,10,20 itd.

W sumie pełnej analizy tego meczu nie bardzo mi się chce pisać, ale w tym meczu spodziewam się otwartej piłki bo remis nie szczególnie urządza żadną ze stron. Do tego trzeba dodać że Hamburger w defensywie, mimo poprawy, to orły nie są. Leverkusen w rundzie wiosennej też bardzo dużo traci więc liczę że mecz będzie bezstresowy dla mnie.

Jest dzisiaj kilka meczy do grania wiec kto gra moim systemem to wybierać mądrze i powodzenia ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
TYP DNIA
Hamburger- Bayer Leverkusen

Jeszcze nie zdecydowałem się jak będę to stawkował, czy x4 czy stawkowaniem zarezerwowanym dla napewniejszych z pewnych pewniaków czyli 5,10,20 itd.
Rozumiem że modyfikujesz stawkowanie w zależności od większej pewności co do meczu ale zawsze wychodzisz od stawki podstawowej 3, 5 , 8.. i stosujesz mnożniki do niej? Właśnie x4, czy x5, dobrze rozumiem?
Ogólnie system bardzo dobry, brakuje tylko czasem możliwości obstawiania lig o mniejszej randze, zwłaszcza tam gdzie pada grad bramek, np. w ligach angielskich.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
tak, nie licząc tej specjalnej kategorii pewniaków która gram tak jak napisałem 5,10, 20 itd. 2 ligi holenderskiej nie można a to faktycznie boli, na szczęście np.austriackie się da ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Proponuje też pochylić się nad ligą australijską A-League, dziś o 10.30 zaczął się mecz Adelaide Utd - Melbourne Heart można było i jeszcze można zarobić niezła kasę, a liga też bramkostrzelna.

 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
mój system opiera się na 1 bramce, w wyjątkowych sytuacjach gram 2. Granie wyżej z nadzieją na gruby over nie jest częścią tego systemu, ale zgadzam sięże australijska to też dobra liga do grania
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 22

pgrom

Użytkownik
Zgadza się jedna bramka dobre rozwiązanie i bardziej bezpieczne, licząc na więcej można nieźle popłynąć, ale bet365 daje możliwość &quot;obserwowania&quot; meczy a to duże ułatwienie, widać co się dzieje na boisku i czasami można próbować grać dalej. Zwykle też &quot;pewniaki&quot; gdzie zespoły z góry tabeli grają ze spadkowiczami są obarczone dużym ryzykiem i często padają wyniki bezbramkowe, choć większość graczy spodziewa się po takich meczach pogromów.
 
Do góry Bottom