>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

M 13

maniek1906

Użytkownik
Cześć,trochę śledzę już ten temat i bardzo spodobał mi się ten system. Mam pytanko,czy masz jakiś programik,który liczy jak dobierać stawki ,czy grasz cały czas tą jedną stałą stawką?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Bardzo możliwe, ale według mnie główną rolę odrywają tu szczęście i los. Przykład? Dzisiejszy mecz Salzburga (bilans bramek 98-26) u siebie z ostatnim w tabeli Innsbruckiem (33-61). Do tej pory na 29 spotkań Salzburga nie było wyniku 0-0, a w meczach Innsbrucku padł jedynie raz. Pomimo ostatnio lekkiej zadyszki Salzburga czy ktokolwiek lub intuicja kogokolwiek by powiedziała, że nie strzelą choc jednej bramki takim outsiderom? Kurs w 5min meczu na over 0,5 wynosił, uwaga:1.005
Wynik? 0-0.
Jeżeli autor wątku uzna powyższe posty za zbędne i jedynie zaśmiecające to czym prędzej je wywalic : )
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cześć,trochę śledzę już ten temat i bardzo spodobał mi się ten system. Mam pytanko,czy masz jakiś programik,który liczy jak dobierać stawki ,czy grasz cały czas tą jedną stałą stawką?
Progresja na stały zysk
W tego typu progresji nie ustalamy stawki początkowej, lecz zysk który chcemy osiągnąć na każdym poziomie progresji.
Stawka na każdym poziomie, zależy od aktualnego kursu.
Wzór na stawkę pierwszego poziomu wygąda następująco:
stawka = zakładany zysk / kurs – 1
Wzór na stawki dla kolejnych poziomów:
stawka = suma stawek z poprzednich poziomów + zakładany zysk / kurs – 1
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wzór na stawkę pierwszego poziomu wygąda następująco:
stawka = zakładany zysk / kurs – 1

Jeżeli planujesz zysk np. 2j. a kurs wynosi @3 to stawkę początkową daje:
2/3-1 czyli 2/2=1
Wzór na stawki dla kolejnych poziomów:
stawka = suma stawek z poprzednich poziomów + zakładany zysk / kurs – 1

Mając jako sumę przegranych stawek np. 7j. a zakładany zysk to 2j. zaś kurs @3 to:
7+2/3-1 czyli 9/2=4.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

maniek1906

Użytkownik
Dzięki wielkie ???? A pytanie jeszcze do autora pytania,co robisz jeśli już powiedzmy 1 razy wygrasz,grasz dalej ,czy odpuszczasz?
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie bo to i taki system.
W kazdej chwili mozna bolesnie polec.Szczescie autora tematu polega w duzej mierze na tym ze poki tam gdzie gral stawka x2-x4 lub wyzej bramki padaly....Ale gdyby nie dawno mecz Interu ktory przegral zaczal nie od stawki jaka zaczal ale 2-3 wyzsza co przeciez juz robil to i by wiecej przegral.
Nie pamietam juz w jakiej lidze poludniowo amerykanskiej(nieoceniony edi8 pewnie pamieta;) )w jednej kolejce padlo 8wynikow 0-0!!!
Z kolei na konkurencyjnym forum gracz prowadzi z powodzeniem cierpliwa progresje na DW 0-0.
I ciezko ja przegrac skoro kapital 1000j dla stalego zysku 9j starcza na 45 progow niemal.I to przy kursie 10 a czesto jest przeciez znacznie wyzszy.
Wreszcie jest cos takiego jak intuicja w dobieraniu meczy.Juz o tym tu w tym temacie wspominalem.Byc moze autor tematu ma &quot;nosa&quot;do tej metody gry i akurat jemu bedzie to wchodzic,a innym nie.
Jest jeszcze problem taki ze jak wyczysci Bet365 na odpowiednia kwote(akurat w live pozwalaja na wiecej)to go oblimituja.Ale....daj mu boze taki problem bo tzn.ze zgolil ich rowno ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Bardzo możliwe, ale według mnie główną rolę odrywają tu szczęście i los. Przykład? Dzisiejszy mecz Salzburga (bilans bramek 98-26) u siebie z ostatnim w tabeli Innsbruckiem (33-61). Do tej pory na 29 spotkań Salzburga nie było wyniku 0-0, a w meczach Innsbrucku padł jedynie raz. Pomimo ostatnio lekkiej zadyszki Salzburga czy ktokolwiek lub intuicja kogokolwiek by powiedziała, że nie strzelą choc jednej bramki takim outsiderom? Kurs w 5min meczu na over 0,5 wynosił, uwaga:1.005
Wynik? 0-0.
Jeżeli autor wątku uzna powyższe posty za zbędne i jedynie zaśmiecające to czym prędzej je wywalic : )
To o czym tu piszesz to są wyjątki od reguły i one będą występować i nic na to to nie poradzicie
W innym temacie tu na forum gość który @Inwestujewsport i też gra na live piszę że nie dokłada już od końca tamtego roku do bukmacherki bo kieruje się pewnymi wytycznymi które obserwuje w trakcie meczu czyli:celne strzały,rożne,niebezpieczne ataki,posiadanie piłki i takie tam różne inne pierdoły
Nie wiem nie chce mi się sprawdzać jak to było w rzeczonym meczu Salzburga ale podejrzewam że wszystko co ważne było po ich stronie,a jednak nie udało się wygrać
To że autorowi tematu jak na razie udaje się je omijać te wyjątki nie znaczy że zawsze tak będzie
Ja osobiście chylę czoła jemu za to że porwał się na tak trudne granie jakim jest progresja live z 200j i efekty są co najmniej zadawalające
Kibicuje mu jak chyba większość z was ale jednocześnie nie napalam się jak co po nie którzy na takie granie bo jest to progresja a walczę już z nią od bardzo dawna i efekty są różne
Poza tym ja niestety nie mam czasu na live,a tu żeby coś ugrać naprawdę jest on potrzebny w dodatku trzeba mieć bardzo podzielną uwagę i trzeźwy umysł co sam autor wątku zauważył :grin:
Widzę już tu pierwsze rozczarowania...&quot;grałem na sucho i wszystko pięknie szło,wpłaciłem kasę zagrałem a tu 0:0..&quot;no cóż tak bywa..ile razy ja to już przerabiałem
Nie trzeba się poddawać tylko walczyć dalej,aczkolwiek jeśli mogę coś doradzić wpłacając kasę i chcąc się bawić progresją w jakiejkolwiek jej formie przygotujcie się na większe wydatki niż 200j z którymi zaczął autor
A tobie @Hank życzę żebyś szybko nie musiał zmieniać buka ???? bo wiadomo że żaden nie lubi dzielić się swoimi pieniędzmi, choć w necie ich pod dostatkiem to wieści roznoszą się szybko he,he
Pozdrawiam
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sporo postów więc będę się odnosił do wszystkiego po kolei.

Seyonne, ja też miałem PSV w swoich meczach na sobotę niestety nie wiem dlaczego bet365 nie wystawił live dla tego zdarzenia mimo wcześniejszych zapowiedzi.

Maniek1906, jeśli idzie o pierwsze pytanie to stawkowanie jest na 1 stronie. Lekko je ostatnio zmodyfikowałem, przesunąłem o 10 min w góre a do 10 min gram połowe 1 stawki, co do drugiego pytania to nie bardzo wiem czy rozumiem co masz na myśli mówiąc gram dalej. Chodzi Ci o 2 gola ? Jeżeli tak to rzadko, ale gram 2 gola, zależy od sytuacji na boisku i kto strzelił pierwszego.

Ms15, w bukmacherce od szczęścia się nie ucieknie, nie ma takiej możliwości, jednakże ze stwierdzeniem ,że głównie szczęście wpływa na wynik tej progresji kompletnie się nie zgadzam. Tak można pisać o każdym trafionym kuponie, który kiedykolwiek został opisany na tym forum. Trafiamy-szczęście, nie trafiamy-pech. Konkretnie co do Salzburga to oczywiście analizowałem ten mecz jako że grają w 1 z moich ulubionych lig do tej progresji czyli Austriackiej. Po analizie ostatnich meczy obu drużyn i co chyba ważniejsze kursów stwierdziłem że nie ma sensu ruszać tego spotkania, za dużą kwotę trzeba było postawić żeby coś ugrać a Salzburg z mistrzostwem i sporo grali w ostatnim czasie. Czy zdziwiłby mnie wynik 5:0 ? Nie, ale na pewno nie posłałbym tego meczu za grubą kasę a tyle trzeba by było włożyć przy tych stawkach. Z podobnego powodu odpuściłem sobie Bayern a skończyło się 3:3. Przy teoretycznie mocno overowych spotkaniach które odpuszczam te 9/10 meczy kończy się bramkowym wynikiem, często overowym , ale dla tego 1 warto odpuścić bo przy takich meczach stawki są nieopłacalne więc nie jeżeli nie jestem przekonany co do meczu to nie gram. Stwierdzenie że system jest oparty w głównej mierze o szczęście dlatego że Ty byś postawił jakiś mecz wydaje się być lekko zarozumiałe :p No offence ;) Ja od pierwszego postu pisałem że to nie jest automatyczny system i 80% tego &quot;sytemu&quot; to człowiek przed monitorem.


Edi8, zdecydowanie do tej progresji nie polecam stawkowania na stały zysk. Skoro wraz z przedłużającym się czasem bez bramek, tracę coraz więcej swojego czasu, do tego ryzykuję coraz większą gotówkę i tracę nerwy to powinno być to ujęte w wynagrodzeniu ;) Przy moim stawkowaniu mimo ze zysk zwiększa się wraz z kolejnym progiem dosyć nieznacznie to w dłuższym okresie czasu jest to odczuwalne.

addam440, co do interu to stawka była x2 ;) straty ograniczone o połowe tylko dlatego że oglądałem ten mecz i odpuściłem w 80 min



Uwagi: Z racji inwestorów, zajmuje się tym systemem wraz z kumplem bo nie ma się co oszukiwać jest to czasochłonne, nie odpuszczę sobie jakiejś whiskey w sobote ze znajomymi bo są mecze na których mogę potencjalnie zgarnąć 100 zl ;) Gra w 2 znacząco ułatwia sprawę, jeżeli system będzie się sprawdzał to docelowo myślę o 4 osobach.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Podliczenie Soboty
Zagrane mecze
ManUTD, Southampotn (strata z racji awarii bet365), Arsenal, Barcelona(uff), Athletico, Real(konretnie ze Real strzeli, i potem to samo z 2 bramką), Leverkusen, Dortmund, Admira, Plzen, Vitesse, Nijmagen.

Wszystko szło za x2 bądź x3 stawkę a do Barcy i Realu miałem odrębne stawkowanie.

Bilans soboty ✅ 804j


Co do Niedzieli to jednak więcej czasu z rodziną czyli mniej meczy pogranych.

Zagrane mecze:
Almeria, Valencia, Hannover, Roma, Sparta

Bilans Niedzieli ✅141


Bilans Progresji ✅2891
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Może nieodpowiednio to ująłem i przez to zrozumiałeś, że uznaję cały system jako zależny od szczęścia. W takim razie postaram się sprecyzować swoje zdanie. Chodziło mi o to, iż oczywiście dokładna analiza to podstawa jak w prawie każdym systemie. Lecz po niej potrzebna jest nutka szczęścia, jak to zwykle bywa przy zakładach (może jedynie poza surebetami) I bez niego najlepsza analiza i czyste statystyki nie pomogą tak jak w przypadku tego nieszczęsnego Salzburga.
Chciałbym powtórzyć że absolutnie nie uważam całego systemu jako zależnego od szczęścia. Po prostu podałem przykład, w którym jednoznaczne statystyki obu zespołów jak i całej ligi austriackiej nie pomogły.
Sam system zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie i jest według mnie bardzo obiecujący, prawdopodobnie najlepszy z jakim spotkałem się podczas mojej krótkiej przygody na tym forum. Sam się na niego zdecydowałem i uważnie śledzę Twoje sukcesy. Rozwiązanie z graniem ze znajomym(i) też może okazać sie bardzo trafione, bo faktycznie już po krótkim zapoznaniu widac ze czynnik ludzki i czas jest najwiekszym problemem przy tym systemie. To tyle, bardzo szanuję i doceniam Twoją pracę i pomysł na grę.
Życzę dalej powodzenia, pozdro ;)
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
hej Hank
fajny system, kiedyś też podobnie tak grałem progresją na rynkach 10 i 15 minutowych z dużym powodzeniem do momentu aż kiedyś trafiłem na dwie wtopy 0:0 podrząd w overowych ligach szkockiej i holenderskiej, czego tobie nie życzę!
od tamtej pory gram przeciw remisowi na betfairu do pierwszej strzelonej bramki w/g mnie to lepszy sposób:
po 1. nie absorbuje tyle uwagi - obstawiam mecz, ustawiam sobie głośno sygnał dźwiękowy gola i zajmuje się czymś innym
po 2. nie gram progresją - dzięki czemu jeśli zaliczę wtopę to straty są nie znaczne i do odrobienia
minus jest taki że zyski nie rosą może gwałtownie ale spokojnie cały czas jestem na plusie już od kilku lat grając tą metodą
czasami ją mieszam z twoim systemem np. wykupuje bramkę na bet365 do 20 minuty jeśli nie padnie to tanio kupuje laya przeciw remisowi na betfairu itp sztuczki
pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 52

androlo

Użytkownik
hej Hank
fajny system, kiedyś też podobnie tak grałem progresją na rynkach 10 i 15 minutowych z dużym powodzeniem do momentu aż kiedyś trafiłem na dwie wtopy 0:0 podrząd w overowych ligach szkockiej i holenderskiej, czego tobie nie życzę!
od tamtej pory gram przeciw remisowi na betfairu do pierwszej strzelonej bramki w/g mnie to lepszy sposób:
po 1. nie absorbuje tyle uwagi - obstawiam mecz, ustawiam sobie głośno sygnał dźwiękowy gola i zajmuje się czymś innym
po 2. nie gram progresją - dzięki czemu jeśli zaliczę wtopę to straty są nie znaczne i do odrobienia
minus jest taki że zyski nie rosą może gwałtownie ale spokojnie cały czas jestem na plusie już od kilku lat grając tą metodą
czasami ją mieszam z twoim systemem np. wykupuje bramkę na bet365 do 20 minuty jeśli nie padnie to tanio kupuje laya przeciw remisowi na betfairu itp sztuczki
pozdrawiam i życzę powodzenia
witam
moglbys przyblizyc sens gry
grasz ze nie bedzie remisu czy obstawiasz ze nie bedzie 0-0?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na szczęście kapitał który zgromadziłem powinien wystarczyć na 2 grube wtopy pod rząd chociaż liczę że tak się nie stanie ;)

Jak dotychczas to meczy 0:0 które z pełnym przekonaniem wytypowałem były 2, reszta to mecze zagrane bo &quot;się nudziło&quot; i mimo że 9/10 takich meczy trafiam to bilans ogólny w tej kategorii jest ujemny.

Wczoraj dokonałem niemożliwego i wybrałem jedyny mecz 0:0 ???? 2 ligi szwajcarskiej. Oczywiście z nudów :;/: Multum sytuacji, dużo biegania, żadna drużyna nie grała na czas, ale bramka nie padła. Myślę że to dobry kolejny zimny prysznic, jak teraz się nie nauczę to chyba nigdy :razz:

Najgorsze w bukmacherce jest to że jak idzie to człowiek zaczyna grać więcej meczy niż zakładał no i potem są wtopy.

stawkowane x1 jak to mecze z nudów ale to wciąż ⛔240j za 1 mecz

Wczoraj grałem takie mecze z takim stawkowaniem, Sunderland x3, Betisx4(piekna zakladka ???? ) Inter x2 w 30 min zmieniony na x3, Mlada x3, CSKA x3, Steaua x3. Miało być jeszcze Fenerbahce ale wycofali mój zakład z oferty :zoltakartka:.

Bilans dnia ⛔10j

Bilans Progresji ✅2881

Dzisiaj wtorek, mało czasu więc raczej nic nie będę grał.
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
witam
moglbys przyblizyc sens gry
grasz ze nie bedzie remisu czy obstawiasz ze nie bedzie 0-0?
Witam ponownie
nie chciałbym zaśmiecać czyjegoś wątku a swojego nie chcę mi się tworzyć.
ogólnie jest to temat rzeka
w dużym skrócie
1. stawkowanie
do stawkowania i zarządzania budżetem używam tzw. Systemu Marii
na forum i w necie jest to dokładnie opisane tak więc nie będę o tym pisał
2. obstawianie
najczęściej obstawiam tylko lay przeciw remisowi na betfairze - czasami stosuje system mieszany np. jednocześnie obstawiam lay przeciw remisowi i back na 0:0 lub 1:1 lub 2:2 - wszystko w zależności od meczu, ligi i drużyn itp albo tak jak Hank kupuje gola na bet365 ale do 20 min i jak gol nie pada to kupuje tańszy lay przeciw remisowi
3. gra
zazwyczaj gram do pierwszego gola, ewentualnie kiedy widzę że drużyna która zdobyła gola przeważa w meczu (ilość rogów, ataków i strzałów) to zostawiam taki mecz do następnej bramki tej drużyny lub końca meczu
kiedy gola zdobywa underdog to czekam chwilę aż się kursy ustatkują i po najniższej możliwej stracie (zazwyczaj rzędu od kilku centów do 2 euro) uciekam z meczu
4. zasady
generalnie wyszukuje meczów swoich ulubionych lig overowych o jak najbardziej wyrównanych kursach bez zdecydowanego faworyta, są ligi które omijam szerokim kilometrowym łukiem ponieważ mam złe doświadczenia z przeszłości np. ligi włoskie i polskie oraz różne egzotyczne
nie gram na siłę, nie ma ciekawego meczu - nie gram - zgodnie z zasadą &quot;jutro będzie nowy dzień i nowe mecze&quot;
w tym systemie najważniejszy jest dobór meczu - ligi głównie overowe ale bez przesady ;) statystyki są ważne ale najważniejsze jest doświadczenie dlatego nowicjuszom na początku takiej zabawy zalecam grać za niedużą kasę żeby się wdrożyć
generalnie chodzi o to żeby lay przeciw remisowi kupić jak najtaniej a ewentualne backi jak najdrożej
laya przeciw 0:0 nie gram bo jest bardzo drogi np. w lidze holenderskiej taki lay na początku meczu kurs dochodzi nawet do 40 czyli żeby zarobić 2 euro trzeba zastawić 78 euro, natomiast żeby wygrać 2 euro na layu przeciw remisowi dla kursu np. 3,5 wystarczy obstawić ok. 10 euro wygranej ze zobowiązaniem 25 euro a po pierwszej bramce spokojnie kasujemy ok. 2 euro i wychodzimy z meczu
!ważne! należy pamiętać aby nie spieszyć się z kupowaniem laya przeciw remisowi ponieważ kurs takiego laya spada z biegiem czasu przy stanie 0:0
warto poczekać parę minut - oczywiście jak na samym początku meczu padnie gol to wtedy lipa i wtedy szukamy kolejnego meczu itd
!ważne! nic nie kombinujemy w czasie meczu nawet kiedy mecz się nie układa po naszej myśli - nie kupujemy i nie sprzedajemy kursów - czekamy do samego końca - z własnego doświadczenia wiem że najwięcej bramek pada pod koniec meczu - kiedy mecz zakończy się remisem nie rozpaczamy i nie próbujemy się na siłę odegrać - wtopy się zdarzają chodzi o to żeby zarażały się bardzo rzadko - z doświadczenia wiem że wszelkie kombinacje z kupowaniem i sprzedawaniem kursów w czasie meczu przy niekorzystnym wyniku jeszcze bardziej nas pogrążą dlatego odradzam!

ogólnie gram tym systemem od kilku lat jestem na cały czas plusie - to chyba najlepszy system jaki miałem okazje dotychczas stosować a w bukmacherce siedzę już bez mała 10 lat, tak wiec coś tam wiem ;)

to chyba wszycho
mówił Uszaty
pozdrawiam
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
również podbijam kolegę wyżej ???? mógłbyś jaśniej ? ????
Witam ponownie
nie chciałbym zaśmiecać czyjegoś wątku a swojego nie chcę mi się tworzyć.
ogólnie jest to temat rzeka
w dużym skrócie
1. stawkowanie
do stawkowania i zarządzania budżetem używam tzw. Systemu Marii
na forum i w necie jest to dokładnie opisane tak więc nie będę o tym pisał
2. obstawianie
najczęściej obstawiam tylko lay przeciw remisowi na betfairze - czasami stosuje system mieszany np.
jednocześnie obstawiam lay przeciw remisowi i back na 0:0 lub 1:1 lub 2:2 - wszystko w zależności od meczu,
ligi i drużyn itp albo tak jak Hank kupuje gola na bet365 ale do 20 min i jak gol nie pada to kupuje tańszy lay przeciw remisowi
3. gra
zazwyczaj gram do pierwszego gola, ewentualnie kiedy widzę że drużyna która zdobyła gola przeważa w meczu (ilość rogów, ataków i strzałów) to zostawiam taki mecz do następnej bramki tej drużyny lub końca meczu
natomiast kiedy gola zdobywa underdog to czekam chwilę aż się kursy ustatkują i po najniższej możliwej stracie (zazwyczaj rzędu od kilku centów do 2 euro) uciekam z meczu
4. zasady
generalnie wyszukuje mecze swoich ulubionych lig overowych o jak najbardziej wyrównanych kursach bez zdecydowanego faworyta, są też ligi które omijam szerokim kilometrowym łukiem ponieważ mam złe doświadczenia z przeszłości np. ligi włoskie i polskie oraz różne egzotyczne
nie gram na siłę, nie ma ciekawego meczu - nie gram - zgodnie z zasadą &quot;jutro będzie nowy dzień i nowe mecze&quot;
w tym systemie najważniejszy jest dobór meczu - ligi głównie overowe ale bez przesady - statystyki są ważne ale najważniejsze jest doświadczenie dlatego nowicjuszom na początku takiej zabawy zalecam grać za niedużą kasę żeby się wdrożyć
generalnie chodzi o to żeby lay przeciw remisowi kupić jak najtaniej a ewentualne backi jak najdrożej
laya przeciw 0:0 nie gram bo jest bardzo drogi np. w lidze holenderskiej taki lay na początku meczu
kurs dochodzi nawet do 40 czyli żeby zarobić 2 euro trzeba zastawić 80 euro, natomiast żeby wygrać 2 euro na layu przeciw remisowi dla kursu np. 3,5 wystarczy obstawić ok. 10 euro wygranej ze zobowiązaniem 25 euro a po pierwszej bramce spokojnie kasujemy ok. 2 euro i wychodzimy z meczu
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
C.D.
!ważne! należy pamiętać aby nie spieszyć się z kupowaniem laya przeciw remisowi ponieważ kurs takiego laya spada z biegiem czasu przy stanie 0:0 warto poczekać parę minut - oczywiście jak na samym początku meczu padnie gol to wtedy lipa i wtedy szukamy kolejnego meczu itd
!ważne! nic nie kombinujemy w czasie meczu nawet kiedy mecz się nie układa po naszej myśli - nie kupujemy i nie sprzedajemy kursów - czekamy do samego końca - z własnego doświadczenia wiem że najwięcej bramek pada pod koniec meczu - kiedy mecz zakończy się remisem nie rozpaczamy i nie próbujemy się na siłę odegrać - wtopy się zdarzają chodzi o to żeby zdarzały się bardzo rzadko - z doświadczenia wiem że wszelkie kombinacje z kupowaniem i sprzedawaniem kursów w czasie meczu przy niekorzystnym wyniku jeszcze bardziej nas pogrążą dlatego odradzam!
ogólnie gram tym systemem od kilku lat i jestem cały czas na plusie - to chyba najlepszy system jaki miałem okazje dotychczas stosować a w bukmacherce siedzę już bez mała 10 lat, tak wiec coś tam wiem
to chyba wszycho
mówił Uszaty
pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie a nie lepiej np grac over 1.5 do przerwy albo over 2.5 do przerwy stosujac tutaj metode oscylatora.po kilku tygodniach testow osiagnalem ladne zyski niewielkm nakladem bo stawki mam nie duze a oscylator jest o wiele lepszy jak zwykla progresja czy plaska stawka.duzo takich meczow jest.mozna nawet over 1.5 do ht zagrac dwa mecze na kuponie wtedy ako mamy ladniutkie.
Jakiego oscylatora?
1.2.3.4.5.6.7 itd Grasz wysokie kursy a po trafieniu cofasz sie tyle poziomow ile wygrales?
To w sumie przerobka Labouchere.Stawki predko nie rosna,ale...jak nie trafisz np. 20razy z rzedu to juz ponad 200j postawiles....A o to wcale nie trudno przy kursach ponad 3.00(najlepiej sporo ponad 3)do ktorych oscylator zostal stworzony.I trzeba potem predko trafic pare razy z rzedu by zejsc na nizsze poziomy.A granie na pale(over 1.5 czy 2.5 HT to ruletka)tez predzej-pozniej wpedzi nas w wysokie progi.
A zyski stosunkowo nie wielkie.
Niemniej to bezpieczny sposob bo...gralem nim ???? Tyle ze ja bralem wysokie kursy dobrych typerow.Ale to metoda dla cierpliwych.
 
Do góry Bottom