>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
z tą reputą bym się ws trzymał bo Chiasso -270 ????
grałem z pełnym przekonaniem ale taki mecz musial sie zdarzyc
inna sprawa ze metz na 2 progach siadl przy podwojnej wiec polowe straty sam odrobil
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
odrobione czesc na metz, czesc na Setubal a Sociedad szedł pierwszy raz ze stawką x6.
Sumarycznie, mimo pechowego Chiasso bo jak na ten poziom rozgrywek i drużyny to świetny mecz, +102j✅✅✅

Wtorki niestety mam bardzo zajete ale koło południa wrzuce 3 mecze które grałbym grubiej.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Po wczoraj to na pewno przynajmniej jedno z powiedzeń ze szczęściem odnosi się do mnie. Na usta ciśnie się głupi ma zawsze szczęście ;D
Czasu wczoraj nie było za dużo więc nie miałem kiedy wkleić ale grałem Horn - Paderborn i Ingolstadt
1 1. gol przed 30:00 FC Ingolstadt v Bochum
(Czas następnego gola) 25/03/2014 Brak 3.00 Wygrana
Stawka: 10,00 Zwroty: 30,00

Dowód zakładu - GK0902843210F - Flash Czas zakładu: 25/03/2014 17:53:13
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 1. gol przed 40:00 FC Ingolstadt v Bochum
(Czas następnego gola) 25/03/2014 Brak 3.00 Wygrana
Stawka: 20,00 Zwroty: 60,00

wyszło +40 j
Nastepnie pewniaki czyli Manchester - Manchester i Arsenal - Swansea

nie obłowiłem się bo weszły na 1 progu ale zawsze +16j

i teraz najlepsze, miałem grać Borrusie -Schalke, ale ..... kursy były za niskie xD
Tak bukmacherzy ustawili kursy że nie było sensu grać progresji ^^ a byłoby z 500j w plecy.

Do tego po późnym powrocie do domu zdecydowałem się na granie ważnego meczu dla układu tabeli Zamora - Nacional.
Kursy bardzo dobre, zakładka blisko 6minutowa i ... gol w 58 min ????

Wyglądało to w tym momencie tak

1. gol przed 70:00 @ 3.00
70,00 PLN Singiel
26/03/2014 01:57:02 70,00 210,00



1. gol przed 60:00 @ 3.25
40,00 PLN Singiel
26/03/2014 01:28:06 40,00 130,00

i +172 j

Sumarycznie wczorajszy dzień mógł a nawet powinien skończyć się sporą wtopą a wyszło +228j✅✅✅

Stan konta po 12 dniach progresji +1380j✅✅✅
 
A 498

addam44

Użytkownik
Na meczu Dortmund-Schalke to na live bet365 wczoraj cuda sie dzialy.Nie wtopilbys 500j bo nie moglbys w II polowie postawic.Miedzy 60-85min niemal nieprzyjmowali zakladow.Pojawiala sie taka mozliwosc na 1-2min i znowu zamykali na 5-10min.
Grajac to co grasz wskazane by bylo miec tez kase u innego bukmachera.Np.Bwin wczoraj na ww.mecz przyjmowali cala druga(bo ta polowe obserwowale)polowe normalnie.Sa tam co prawda inne zakresy(15minutowe)i co zatym idzie kurs nizszy ale zawsze jestesmy kryci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
A to nie wiedziałem. nie zerkałem nawet na ten mecz. Dzięki za info. Strata jeżeli po 1 połowie jest 0-0 a na druga jest rynek zamknięty nie jest na tyle duza żeby chciało mi się kombinować z innymi bukami i zakładami. Sytuacja jest na tyle rzadka że nie wymaga interwencji, a jak widać czasem nawet pomaga ;)

Dzisiaj sporo meczy do grania, niestety kursy nie zachwycają. Niemiecka liga ma dzisiaj chyba najlepsz stosunek szans do wyniku z bramką do kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Może się przyda:
Kalkulator dla grających live i prezentujący - po wpisaniu aktualnego stanu meczu i minuty w przedziałach co 10 - procentowe szanse na określone końcowe rozstrzygnięcie ( w oparciu o statystykę z kilku tysięcy meczów ) :

http://www.statissimus.com/serien.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Grając tym systemem opłacalne jest branie kursu min. @3.00, tak? ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
edi8, bardzo przydatne narzędzie. Użyje do zoptymalizowania stawkowania. Reputa poszła.

cody4eva po ostatnich modyfikacjach zawsze śle w momencie gdy kurs 3 się pojawia. Przy wejściu tylko 1 progu wygrana jest relatywnie niewielka chociaż dla mnie wystarczająca. Natomiast najlepsze są zakładki, jak poślesz gol do 30 min to w przeciętnym meczu koło 25min na zdarzenie gol do 40 min kurs wynosi 3. Jeśli gol padnie w 32 min to wygramy pewnie niezbyt wiele, ale jeśli padnie w 28 to wchodzą nam 2 progi i wypłata jest zacna. Im zakładka wejdzie później tym większa kumulacja ????

Wczoraj meczy nie brakowało i mimo że zakładki w ogóle nie wchodziły to wynik zacny:cool:
Grałem wczoraj
West Ham, Liverpool grubo, Vallecano grubo ( na ostatnim progu tylko żeby się zwróciło), Atletico grubo, Sevilla grubo, całą niemiecką tak jak polecałem. Atalanta, Cagliari, Napoli, Botev, Kopenhaga. Nie licząc niemieckiej to większość od 20-30 min jak widziałem co się dzieje, Zdecydowana większość weszła na 1-2 progu więc zysk niewielki ale summa summarum nazbierało się ✅630j w jeden dzień. Wynik o tyle dobry że nawet gdyby 0-0 skończyło się Rayo które wygrało bardzo szczęśliwie to dzień bym skończył z +230j.

Po 13 dniach progresji jestem ✅2010j. Uwzględniając że wkład był tylko 300j to wynik zdecydowanie więcej niż zadowalający.
Plan progresji był wygrywanie około 250 j tygodniowo, póki co nie popadam w huraoptymizm i czekam na słabszy dzień.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
rozpiska stawek jest na 1 stronie, w zależności od tego jak pewnie się czuje stosuje do nich mnożnik 1,2,3 itd. Główna zmiana w stosunku do strony 1 jest taka że przesunąłem stawki o 1 i zaczynam od 20 min, jeżeli czuje że bramka może paść do 10 min to gram 3,3,5,8 itd. Zaoszczedza to nerwów przy ostanim progu i gotówki a różnica w zysku nie jest tak dotkliwa. Przy wyborze spotkania decyduje wszystko, od formy przez strzelone stracone bramki, absencje, moje wrażenia na temat ostatnich meczy bo jednak sporo tego oglądam itd
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Co myślisz o dzisiejszym meczu AZ vs Ajax? Warto pograć od razu over 0,5 do 10 min? Kurs @5.00 zachęca.
Dzięki za wskazówki powyżej ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No można rzucić to już na 1 progu, ja ten mecz będę grał. Czy już od 10min to nie wiem ale z punktu widzenia progresji to nie jest aż tak ważne ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No i właśnie ten mecz Interu z Udinese mnie wczoraj pogrązył, a że mało meczy było to nie było gdzie się odbić ;/
Całe szczęście odpuszczony w 80 min
Jakby jeszcze tego było mało to zagrałem Lanus późnym wieczorem i nie wziąłem pod uwagę zmęczenia tygodniem i przysnąłem więc tam gdzie powinna być wygrana była lekka wtopa.

Po 2 tygodniach testów dochodzę do wniosku że częścią tego systemu która jest najbardziej zawodna to człowiek. System wymaga sporo uwagi i nie ważne jak dochodowy by nie był to nie sposób zawiesić całego życia. Te życie kosztowało mnie już 350 j ????

Czekałem na słaby dzień i się doczekałem. Bilans czwartku ⛔309j

Stan progresji 1701j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
zauwazylem takie co gol od 10min- 19.59 kurs 3.75
i czas pierwszego gola przed 20minuta kurs 4.00!

jak to rozumiec? wynik 0:0 Nice-Psg
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
zauwazylem takie co gol od 10min- 19.59 kurs 3.75
i czas pierwszego gola przed 20minuta kurs 4.00!
jak to rozumiec? wynik 0:0 Nice-Psg
Zapewne spojrzałeś na czas 1. gola drużyny, bo tam takie kursy są wyższe ;)
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Zapewne spojrzałeś na czas 1. gola drużyny, bo tam takie kursy są wyższe ;)
wlasnie ze nie czas 1 gola(glo przed 10minuta) kurs 4 i over 0.5 do 10minuty kurs 3.75

teraz jest 2:0 dla shalke i over 0.5 do 60minuty 3.5 a czas gol 3 przed 60minuta 4.5
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
wlasnie ze nie czas 1 gola(glo przed 10minuta) kurs 4 i over 0.5 do 10minuty kurs 3.75

teraz jest 2:0 dla shalke i over 0.5 do 60minuty 3.5 a czas gol 3 przed 60minuta 4.5
To wszystko zalezy od tego kiedy patrzysz, to są 2 różne rynki i faktycznie kursy się różnią, np najczęściej przed rozpoczęciem over 0.5 gola w przedziale 0-9:59 jest 4 a gol do 10 minuty tylko 3,5.
W drugą stronę akurat nie zauważyłem aż takiej różnicy chociaż w trakcie spotkania np w 28 czy 29 min można złapać kurs 3.5 na gola do 40 min a kurs over 0.5 gola 30-39,59 też jest 3.5, zawsze 1.5min do przodu ;). Niewykluczone że tuż przed 30 min kurs na bramke przed może jeszcze minimalnie podskoczyć ale aż tak dużych różnić nie spotkałem osobiście co nie znaczy że ich być nie może. Takie błędy już widziałem u buków że nic mnie nie zdziwi.


Co do wczoraj to poszło lepiej niż dobrze. Pograne PSG, Schalke, Kapfenberg, St. Polten, St. Pauli

Kolejna konkluzja dotycząca systemu. Weekendy mimo że obfitują w mecze to należe uważać bo po alkoholu to często się błędy trafiają :razz:
Na szczęście wczoraj na moją korzyść.
Bilans wtorku ✅ 245j
Bilans progresji ✅1946j
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Grałem &#39;na sucho&#39; też koło 2 tygodni. Wiem, że to mało ale &#39;zyski&#39; były na tyle zadowalające, że stwierdziłem &#39;od tego weekendu gram za kasę&#39;. Wytypowałem sobie kilka spotkań, przeanalizowałem je jeszcze dokładniej niż przy grze na sucho. Pierwszy mecz, 0-0.. Się nagrałem ???? Los sobie ze mnie chyba lekko drwi. To tyle moich wyżaleń bo i tak nikogo to nie obchodzi ????
Mimo wszystko spróbuję dalej tak grac, bo w dłuższym okresie czasu powinno się to opłacic. Dzięki za system i powodzenia!
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ważna jest intuicja w tym wszystkim ;) Np. Taki dzisiejszy mecz PSV. Od razu czułem żę będzie bramka i to szybko. No i wpadła po pierwszych 3 minutach. Tyle że na bet365 nawet tego meczu w live nie dałem rady znaleźć xD
 
Do góry Bottom