>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

P 5

pieczarka

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie chce się wymądrzać. To, ze jestem nowy na forum nie znaczy, że nie mam doświadczenia w bukmacherce. Moim zdaniem każda progresja prowadzi do bankructwa. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, ze grę progresją wymyślili samy bukmacherzy.
Odnośnie tego sposobu gry to przykładowo przed ostatnim progiem naszej progresji bukmacher może zawiesić zakłady więc jesteśmy w plecy. Niemniej autorowi i każdej osobie która gra w tej sposób życzę powodzenia.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie wymądrzasz się bo każdy merytoryczny głos w dyskusji jest ważny a za taki uważam twoją wypowiedź bo dodałeś kolejny ważny aspekt takiej gry niestety na minus
Tak,takie granie live niesie za sobą ryzyko zawieszenia zakładów tuż przed tym jak mamy postawić.....
A odnośnie progresji to się nie zgodzę że wymyślili ją bukmacherzy bo oni swoją dolę mają i bez progresji
Ja po swoich długoletnich przygodach z progresją stwierdzam że i owszem można na niej zarobić ale tylko i wyłącznie na kursach od @4,00 w górę
To tyle ja już nie przeszkadzam właścicielowi tematu niech robi swoje,jednocześnie życząc powodzenia!!!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Zaraz się odniosę do komentarzy ale póki co rozliczenie wczorajsze. Tak jak pisałem nie było czasu pisać na forum a typy słane z komórki ( gorąco nie polecam..). Stawiałem tak jak pisałem z tą różnicą że Real grałem również 2 bramke ( szkoda że tylko 2 i że spękałem przy Chelsea po 1 golu)

Chelsea - Galata
suma stawek
6j
wygrana
24j

Czysty zysk 18j ✅✅✅
Real - Schalke (1 gol)
suma stawek
35j
wygrana
55j
Czysty zysk 20j ✅✅✅

Real - Schalke (2gol)
suma stawek
15
wygrana
27,50
Czysty zysk 12,5j ✅✅✅

PODLICZENIE DNIA
Wtorek

suma stawek
56
wygrana
106,50
Czysty zysk 50,5j✅✅✅ :cool:
YIELD +90,1%
Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek)
Obecny stan konta 789,5j
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na wstępie przypomnę że każde komentarze wnoszące do dyskusji są mile widziane bo albo pomogą coś poprawić albo pomogą rozwiać wątpliwości w pewnych kwestiach.

Ano tak jest...juz byly tu tematy gdzie grali vabank over 0.5.
Ale coz...nawet Barcelona w styczniu zaliczyla 0-0...

Tu kolega w pierwszy poscie zrobil rozpis na 8 progow i 214j.Zalozmy ze na kazdej progresji zarobilby 20j(mysle ze zakladam duzo) tzn.ze na wygranie 200j trzeba zakonczyc szczesliwie 10progresji...
A kurs na dzis.mecz Chelsea-Galatasaray over 0.5 na BF(lay 0-0) to 1.07.
Taki kurs oznacza ze podobny zysk(dokladnie 193j) zrobimy grajac vabank 10meczy o takim kursie...
Bez kwitniecia dlugich godzin przed kompem....

Gdyby to było pytanie czemu nie gram po prostu over 0,5 uznałbym za zasadne. Stwierdzenie że się nie opłaca moim zdaniem wymaga trochę więcej niż zliczenia stawek i podanie kursu z 1 meczu ;)

Od czego tu zacząć, może od meczu Real - Schalke, na 1 bramce wygrałem 20j i to tylko dlatego że zagrałem trochę wcześniej próg licząc że mogą wejść dwa . Kurs na over 0.5 bramki w tym meczu wynosił 1,01. Tzn że musiałbym postawić 2000j na zdarzenie bez możliwości dalszego wpływu na obstawianie, do tego należy dodać że im później padłby gol tym większa wygrana ( przy Golu w 55 min byłoby to około 90j więc 9000j na over 0,5 ?) Myślę że widać że kursowo wypada lepiej takie granie a do tego jeszcze możemy załapać się na 2 progi. Kolejny ekstremalnie ważny fakt to jest właśnie ten wpływ na progresje, stawiamy dalej czy nie. Ile razy mieliście postawiony jakiś over i w 70 min wyłączaliście transmisje bo wiedzieliście że jak nie będzie cudu to nic w tym meczu się nie wydarzy.

Tutaj mamy możliwość przerwać, zanotować strate i odbić się na innym meczu a nie topić większa kase na nietrafionym typie bo taki prędzej czy później na pewno się zdarzy (czyt. u mnie Pilzno). To nie jest system czysto matematyczny bo uwzględnia wiele innych zmiennych, takich np. jak doświadczenie typera i umiejętność obserwacji bo wychodzę z założenia że oglądając mecz około 75 min już średniej jakości typer powinien być w stanie wytypować czy bramka padnie do końca meczu czy nie ze skutecznością powyżej 50% (oczywiście im więcej tym lepiej ale &gt;50 wystarcza) a to już zwiększa wartość oczekiwaną.

Teraz odniosę się Pieczarki

Myślę że większość typerów na forum przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym powinna znać zasady rachunku prawdopodobieństwa więc postaram się nie zagłębiać za bardzo i trochę będę upraszczał.

Jeżeli wystawiają kurs 1.8 na orła i 1.8 na reszkę to oczywiście że żadna progresja tu nie pomoże bo wartość oczekiwana wynosi 0.9 a wszystko poniżej 1 przynosi straty. Jednakże jakbyśmy się umówili że daje Ci kurs 2 na wyrzucenie kostką od 1-4 to progresja byłaby całkiem dobrym rozwiązaniem na szybsze wzbogacenie się(oczywiście nieważne jak dużo progów byś sobie ustawił to w pewnym momencie progresja zakończyłaby się porażką ale stan Twojego konta byłby wciąż dodatni). O ile z liczbami, lotto itp. matematyka bezwzględnie udowadnia że taka taktyka na długą metę nie ma szans powodzenia o tyle tutaj dochodzą zmienne, które nie jest tak łatwo ująć. Jak ślemy kurs 2 to zwykle jesteśmy przekonani że te zdarzenie wejdzie z prawdopodobieństwem większym niż 50%. I te przekonanie jest kluczowe bo jak pisałem to nie jest magiczny system tylko wciąż bukmacherka, ale skonstruowane tak żeby wyciągać maksymalnie możliwe zyski.

Grając progresje dostatecznie dużo razy (tu mam na myśli granice ) zyski/straty byłyby takie same jak granie bez progresji. Ja wierzę jednak że dzięki doświadczeniu, obserwacji jestem w stanie przeciągnąć tą wartość oczekiwaną poza 1, progresja pozwala mi zmniejszyć wahania a wpływ na nią jest kluczowy.


Jak ktoś to doczytał to gratuluję :grin:

Kto usnął klika dzięki ^^


Mądrzejsi będziemy za miesiąc, na ten moment ustawiłem sobie limit 300j na stracenie a już teraz po 5 dniach stan konta ✅589,5j. Moim zdaniem to dobry wynik a jak się skończy to zobaczymy ;)

W razie pytań, sugestii piszcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 498

addam44

Użytkownik
Tylko jedno ale;Ty podajesz kursy na over 0.5 z Bet365.Na Betfair sa czesto o 50% wyzsze.Dzisiejsze mecze LM;
Dortmund-Zenith 1.02-1.036
M.Utd-Olympiakos 1.05-1.062
Pierwsze wartosci z Bet365,drugie z Betfair po potraceniu podatku dla gieldy.
Po drugie;Twoje obecne imponujace wyniki zawdzieczasz szczesciu(przynajmniej raz;) ),a przedewszystkim agresywnemu stawkowaniu.Jednak ta agresywnosc wrazie wpadki spowoduje tez wieksze straty....
I dla jasnosci;nie pisze by bezmyslnie krytykowac ale by pokazac zagrozenia bo kazdemu zycze powodzenia.
W bukmacherce kazdy musi znalesc swoja droge do celu-moze to jest Twoja droga ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No moim zdaniem udana bukmacherka to wypadkowa doświadczenia, doboru systemu , chłodnej głowy, dobrego stawkowania, czuja i właśnie szczęścia ;)
Bez szczęścia ani rusz, chodzi o to aby szczęsciu pomagać ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
ManUtd GOOL!!

suma stawek
16
wygrana
30

Czysty zysk 14j✅✅✅

bez stresu i siłowania kolejny dzień na plus:grin:
Jutro LE wiec wiecej meczy prawdopodobniej zagram a jak wyjdzie to zobaczymy ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Szybkie podliczenie środy bo za bardzo nie ma co podliczać

PODLICZENIE DNIA
Środa
suma stawek
24
wygrana
45​

Czysty zysk 21j✅✅✅ :cool:

YIELD +87,5%

Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek)
Obecny stan konta 810,5j
Btw, sądząc po przyroście reputacji paru musiało zasnąć przy moim wywodzie:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dzisiaj na pewno będę uderzał od 1 min mecze Salzburga z Basel i Betisu z Sevilla.
Myślę też nad meczem Fiorentiny z Juventusem i Napoli z Porto ale tu się włacze do gry, bądź nie, w zależności od intensywności spotkania około 10-20 min.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Też się pod tym podpisuje. Identyczny system jest już w tym dziale bo zaczerpnęłam ten sposób gry. W testach był sam ✅ potem poszedłem spokojnie za real zaczynając od 5 zł. W 3 dni zarobiłem coś około 400 zł a później w ciągu 1 dnia na 4 progresja, 3 nieudane zakończone 0:0. Próbowałem modyfikacji np zaczynając od 20-30 min albo kończąc na 70 min. Niestety wszystko poszło tak jak u większości All in over 0,5 tylko ze nie z bankrutem ale lekkim ⛔
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie na prawde nie rozumiem tych porownan. Czy wyjdzie ten system ? Zobaczymy, ale jest to system bardziej złożony niż prezentujecie i nie stawiamy w ciemno. Porównujecie naleśniki i tort tylko dlatego że i tu i tu jest jajka i mąka.
Na ten moment liczby same się bronią, jak tendencja będzie niekorzystna to skończę. Na pewno na plusie ;)
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Na ten moment liczby same się bronią, jak tendencja będzie niekorzystna to skończę. Na pewno na plusie ;)
A ja policzyłem że na 13 meczy pomyliłeś się tylko raz. Gratuluję.
I uwaga: na czas 80.00 - FT kursy są wyraźnie mniejsze, zwłaszcza na początku przedziału. Zazwyczaj nie da się tu wygrać, co najwyżej zmniejszyć straty.
No i nie polecaj tego systemu mniej doświadczonym graczom, oni wtopią kasę szybko (wystarczy jeden nieudany mecz w początkowym okresie i nie będzie już kasy na następne pełne progresje).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jak sprawdzilem historie na koncie to meczy było 27. Z weekendu juz nie wklejalem.
1 Wtopa ale odpuszczone na szczescie, 2 z lekkim minusem bo zmniejszylem stawke na 80 min. Dlatego nie stawiam zbyt duzo spotkan zeby unikac te zagrozone wynikiem 0:0, a ze faktycznie czasem i Barcelona gra bez bramek to trzeba sie z tym liczyc i miec nadzieje ze takie spotkania bede trafial rzadko.
2 sluszne uwagi bo faktycznie w okolicach 90 min kurs zwykle jest miedzy 2,5 a 2,75 i to nie jest system dla nowych graczy ktorzy szukaja idealnego systemu zeby szybko sie wzbogacic.
&quot;system&quot; powinienem pisać bo każdym momencie wymaga uwagi i obstawiania, a nie korzystania z jakiegos wzoru.
Stworzylem go tylko dlatego że nie lubie nie mieć wplywu na poslany zaklad a i zysk udaje mi sie wyciagnac wiekszy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sevilla Gooooool!!
trochę wcześnie ale 2 progi zaliczone ????
dzięki Reyes

suma stawek
16
wygrana
46,75

Czysty zysk 30,75j ✅✅✅

Salzburg GOL

suma stawek
16
wygrana
26

Czysty zysk 10j✅✅✅


Napoli Gol
tutaj dopiero zagralem na gola do 30 min więc na waciki


suma stawek
3
wygrana
9,75
Czysty zysk 6,75j✅✅✅


Planowalem Seville i Salzburg grac podwojna stawka ale te komentarze, mimo ze nie przekonały to ślad widać zostawiły ;)
Trza być twardym a nie miętkim
Dzień na plus, mi wystarczy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
PODLICZENIE DNIA
Czwartek
suma stawek
169
wygrana
245

Czysty zysk 76j

YIELD +45%

Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek)
Obecny stan konta 886,5j

PODLICZENIE 1 TYGODNIA
✅586,5J:cool::cool::cool:

zakladając ten temat liczyłem na jakieś 200 j w tydzień ew koniec zabawy a tu miła niespodzianka ;)
 
Do góry Bottom