>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 25

decline11

Użytkownik
Powiem że zmusiliscie mnie do przeczytania swojego tematu ????

Widze że większość nie pofatygowała się żeby przeczytać całość.

Ja tam miałem zakładke i na Szachtarze i na Guangzhou. Yield odpowiednio 100% i prawie 180%

Swoja drogą to niesmowite jak zmienia sie sposob myslenia po 2 miesiacach ciaglego grania. Jakby to już kilka lat minelo ;)
Przy jakich kursach, ze zapytam?
 
D 25

decline11

Użytkownik
haha dobre ????
Może ktoś jeszcze wypowie się na temat anderlechtu ?
Nie gram, srednia goli taka sobie, mecz o pietruche. Jak juz to ekipom w meczu Brugia-Zulte powinno bardziej zalezec na roztrzygnieciu nie bazujacym na remisie.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
3 remisy bezbramkowe na 45 spotkań. Zobaczymy jeszcze, obejrzy się 2 minuty spotkania i będzie można osądzić ten Anderlecht.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, czy to jest czat?
Podejrzewam, ze wiekszosc malo interesuje czy ktos w danej chwili wygral na zakladce, czy byl w wc czy tez jadl wlasnie typowy polski obiad w postaci ziemniakow, schabowego i kapusty.

Anderlecht jest jak najbardziej do grania. Tak sie zastanawiam... ludzie dadza sobie na wstrzymanie dopiero w momencie przegranego zakladu tak? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
no offence ale nie bede robil kolejnego tematu &quot;jak grac&quot; bo leniom sie nie chce czytac pierwszego
nie gralem na gola druzyny
btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.

Jakbyś znalazł chwile swojego cennego czasu to rozwiń.
Ja wstawiam 0-0 FT Anderlecht - Lokeren do tabeli i wychodzi mi że są mistrzem. Faktycznie, motywuje mnie do grania ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Anderlecht gra u siebie z przecietnym Lokeren i bedzie grac na 0-0 zeby stracic jaakas przypadkowa bramke w koncowce i zaprzepascic rok pracy...
Bukmacherka bukmacherką ale czy nikt z was nigdy nie uprawiał sportu na trochę poważniej ?
Czy skończy się 0-0 ? Nie wiem, ale jestem przekonany że Anderlecht będzie cisnął niemiłosiernie a i Lokeren będzie na luzaku próbować coś strzelić.
 
D 25

decline11

Użytkownik
no offence ale nie bede robil kolejnego tematu &quot;jak grac&quot; bo leniom sie nie chce czytac pierwszego

nie gralem na gola druzyny

btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.
A przepraszam, ze zapytam: o co gra Anderlecht majac 5 pkt przewagi nad drugim w tabeli w ostatniej kolejce???
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Tyle się napracowałem nad analizą Dodrecht - Sparta a mecz niegrywalny.
Anderlecht - Sporting stawki 2/5
Analiza:
Jak już wcześniej pisałem trzy remisy na 45 spotkań w zupełności mi wystarcza ta statystyka aby zagrać ten mecz. Anderlecht tylko 2 pkt przewagi nad Liege więc z pewnością będzie chciał wygrać te spotkanie. W ostatnich 5 spotkaniach Anderlecht jak i Lokeren notowali wyniki bramkowe. Również i w bezpośrednich starciach. Średnia Lokeren to aż 3,9 bramki na mecz i średnia Anderlechtu to 2,2. Myślę więc ze ten mecz również jest warty gry.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Hank ma racje moim zdaniem. Sam gram w piłkę i wiem z doświadczenia że nigdy na boisko się nie wychodzi z zamiarem remisu bezbramkowego (może są jakieś wyjątki). Do tego gra przed własną publicznością to też &quot;uskrzydla&quot;. I to co napisał Hank że andrelecht będzie chciał wcisnąć bramkę bo grać na 0:0 to zawsze spore ryzyko bo zawsze można głupio stracić bramkę i ostatecznie przegrać mecz... Za małą stawkę zagram ten mecz. Powodzenia!
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Anderlecht jeżeli by przegrał, to przy wygranej St.Liege (juz w 3 minucie wyszli na prowadzenie) da się wyprzedzić o jeden punkt....
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Niedługo gra juventus z calgari nie trzeba wspominać świetnej passy juve u siebie. Jakieś rady spostrzeżenia dotyczące tego meczu? Uważam że będą chcieli na koniec wygrac u siebie tym samym będa mieli ponad 100pkt! Oczywiście w można grać moim zdaniem tylko do 1 bramki bo sporo meczy kończy się właśnie jednobramkowym zwycięstwem juve...
 
Do góry Bottom