>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 25

decline11

Użytkownik
Powiem że zmusiliscie mnie do przeczytania swojego tematu ????

Widze że większość nie pofatygowała się żeby przeczytać całość.

Ja tam miałem zakładke i na Szachtarze i na Guangzhou. Yield odpowiednio 100% i prawie 180%

Swoja drogą to niesmowite jak zmienia sie sposob myslenia po 2 miesiacach ciaglego grania. Jakby to już kilka lat minelo ;)
Przy jakich kursach, ze zapytam?
 
D 25

decline11

Użytkownik
haha dobre ????
Może ktoś jeszcze wypowie się na temat anderlechtu ?
Nie gram, srednia goli taka sobie, mecz o pietruche. Jak juz to ekipom w meczu Brugia-Zulte powinno bardziej zalezec na roztrzygnieciu nie bazujacym na remisie.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
3 remisy bezbramkowe na 45 spotkań. Zobaczymy jeszcze, obejrzy się 2 minuty spotkania i będzie można osądzić ten Anderlecht.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, czy to jest czat?
Podejrzewam, ze wiekszosc malo interesuje czy ktos w danej chwili wygral na zakladce, czy byl w wc czy tez jadl wlasnie typowy polski obiad w postaci ziemniakow, schabowego i kapusty.

Anderlecht jest jak najbardziej do grania. Tak sie zastanawiam... ludzie dadza sobie na wstrzymanie dopiero w momencie przegranego zakladu tak? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
no offence ale nie bede robil kolejnego tematu &quot;jak grac&quot; bo leniom sie nie chce czytac pierwszego
nie gralem na gola druzyny
btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.

Jakbyś znalazł chwile swojego cennego czasu to rozwiń.
Ja wstawiam 0-0 FT Anderlecht - Lokeren do tabeli i wychodzi mi że są mistrzem. Faktycznie, motywuje mnie do grania ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Anderlecht gra u siebie z przecietnym Lokeren i bedzie grac na 0-0 zeby stracic jaakas przypadkowa bramke w koncowce i zaprzepascic rok pracy...
Bukmacherka bukmacherką ale czy nikt z was nigdy nie uprawiał sportu na trochę poważniej ?
Czy skończy się 0-0 ? Nie wiem, ale jestem przekonany że Anderlecht będzie cisnął niemiłosiernie a i Lokeren będzie na luzaku próbować coś strzelić.
 
D 25

decline11

Użytkownik
no offence ale nie bede robil kolejnego tematu &quot;jak grac&quot; bo leniom sie nie chce czytac pierwszego

nie gralem na gola druzyny

btw, mecz Anderlechtu o pietruche ??? Z takimi analizami to daleko nie zajedziecie...
Dużo bardziej by mnie przekonało jakbyś napisał &quot; jakoś nie czuje tego meczu&quot;.
A przepraszam, ze zapytam: o co gra Anderlecht majac 5 pkt przewagi nad drugim w tabeli w ostatniej kolejce???
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Tyle się napracowałem nad analizą Dodrecht - Sparta a mecz niegrywalny.
Anderlecht - Sporting stawki 2/5
Analiza:
Jak już wcześniej pisałem trzy remisy na 45 spotkań w zupełności mi wystarcza ta statystyka aby zagrać ten mecz. Anderlecht tylko 2 pkt przewagi nad Liege więc z pewnością będzie chciał wygrać te spotkanie. W ostatnich 5 spotkaniach Anderlecht jak i Lokeren notowali wyniki bramkowe. Również i w bezpośrednich starciach. Średnia Lokeren to aż 3,9 bramki na mecz i średnia Anderlechtu to 2,2. Myślę więc ze ten mecz również jest warty gry.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Hank ma racje moim zdaniem. Sam gram w piłkę i wiem z doświadczenia że nigdy na boisko się nie wychodzi z zamiarem remisu bezbramkowego (może są jakieś wyjątki). Do tego gra przed własną publicznością to też &quot;uskrzydla&quot;. I to co napisał Hank że andrelecht będzie chciał wcisnąć bramkę bo grać na 0:0 to zawsze spore ryzyko bo zawsze można głupio stracić bramkę i ostatecznie przegrać mecz... Za małą stawkę zagram ten mecz. Powodzenia!
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Anderlecht jeżeli by przegrał, to przy wygranej St.Liege (juz w 3 minucie wyszli na prowadzenie) da się wyprzedzić o jeden punkt....
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Niedługo gra juventus z calgari nie trzeba wspominać świetnej passy juve u siebie. Jakieś rady spostrzeżenia dotyczące tego meczu? Uważam że będą chcieli na koniec wygrac u siebie tym samym będa mieli ponad 100pkt! Oczywiście w można grać moim zdaniem tylko do 1 bramki bo sporo meczy kończy się właśnie jednobramkowym zwycięstwem juve...
 
Do góry Bottom