>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

British Grand Prix - Cardiff (28.06.2008r)

Lista startowa:
1. (2) Leigh Adams (Australia)
2. (13) Lukas Dryml (Czechy)
3. (8 ) Scott Nicholls (Wielka Brytania)
4. (12) Niels Kristian Iversen (Dania)
5. (9) Chris Harris (Wielka Brytania)
6. (4) Tomasz Gollob (Polska)
7. (15) Fredrik Lindgren (Szwecja)
8. (7) Rune Holta (Polska)
9. (16) Edward Kennett (Wielka Brytania)
10. (1) Nicki Pedersen (Dania)
11. (14) Krzysztof Kasprzak (Polska)
12. (3) Jason Crump (Australia)
13. (6) Greg Hancock (USA)
14. (5) Hans Andersen (Dania)
15. (10) Andreas Jonsson (Szwecja)
16. (11) Bjarne Pedersen (Dania)
17. (17) Tai Woffinden (Wielka Brytania)
18. (18 ) Simon Stead (Wielka Brytania)
Czerwonym kolorkiem co oczywiste zaznaczyłem Polaków ;) Jeśli chodzi o naszych rodzimych zawodników to chyba jedynie Tomek Gollob może odegrać jakąś pierwszoplanową rolę, bo Krzysiek Kasprzak to debiutant w cyklu GP i wielu rzeczy jeszcze musi się uczyć i bądźmy szczerzy Jego awans do półfinału będzie można uznać za sukces, bo nawet na domowym torze w Lesznie wykręcił zaledwie 3punkty. Jeśli chodzi o Ryśka to po za występem w Goeteborgu, gdzie wygrał nie zachwyca, w pozostałych 3 eliminacjach nie awansował nawet do półfinałów, jeśli dołożymy do tego nie najlepsze wyniki ostatnio, to o sukces naprawdę będzie ciężko, zresztą co by tu dużo mówić Rune nie lubi po prostu torów czasowych, a ten w Cardiff również mu nie odpowiada. To tyle jeśli chodzi o polskich zawodników - Tomek Gollob powinnien zakwalifikować się do półfinału ale z awansem do finału, może być gorzej. Patrząc na wyniki sprzed lat to tylko w 2001 roku Tomkowi udało się dojechać do finalu w Cardiff. Jeśli Gollob powtórzy swój wynik sprzed 7 lat to powinnien być zadowolony.
Przejdźmy teraz do głównych faworytów, a tu nie zmienia się prawie nic - cały czas te same nazwiska : Adams, Crump, Pedersen, Hancock, Jonsson, Gollob, Andersen. To właśnie między tymi Panami powinna odbyć się decydująca batalia o zwycięstwo, jednak może powtórzy się sytuacja sprzed roku, gdzie w kapitalnym stylu wygrał Chris Harris - nie sądze jednak aby w sobotni wieczór wygrał jakiś `czarny koń`, chociaż może wreszcie zaskoczy Scott Nicholls (ale jego zostawmy na potem). Faworyci, faworyci - uważam, że pierwszoplanowe rolę odegra ktoś z dwójki Kangurów : Jason Crump bądź Leigh Adams, szczególnie ten pierwszy w moim odczuciu może wygrać - ostatnio Jason prezentuję się wybornie, wygrywa wszystko gdzie tylko się pojawi - Memoriał Edwarda Jancarza, wczoraj również był niepokonany w turnieju Craiga Boyce, naprawdę Jason znajduję się w fenomenalnej formie, kolejnym Jego atutem powinna być znajomość angielskich torów - na codzień rudowłosy australijczyk jeździ w drużynie Asów z Manchesteru. Tak naprawdę to Crump zawsze radził sobie świetnie w Cardiff w ostatnich 7 latach, Crump aż 4 krotnie stawał na podium Grand Prix Wielkiej Brytanii, odpowiednio 2001 rok - 2miejsce; 2003 - 2miejsce, 2006 - 1miejsce, 2007 - 3miejsce. Widać, że czuję się tu świetnie. Z kolei Leigh Adams mówi, że znajduję się w najlepszej formie od lat, jednak dopiero 5 miejsce w Klasyfikacji Generalnej cyklu GP, tego nie potwierdza, czas najwyższy to zmienić i piąć się do góry, Leigh jest w dobrej sytuacji, gdyż wylosował dobry numer startowy. Układ pól jest dla Australijczyka dużo łaskawszy w Cardiff - w fazie zasadniczej dwukrotnie pojedzie z pierwszego toru. Widać ogromną motywację Australijczyka przed zawodami, wie, że jeżeli teraz nie dojedzie co najmniej do finału, jego szanse na pierwszy mistrzowski tytuł w karierze się bardzo zmniejszą. Oczywiście nie można zapomnieć o aktualnym Mistrzu Świata - Nickim Pedersenie, to on wg. bukmacherów jest głównym faworytem do zwycięstwa w Cardiff, jednak w tegorocznym cyklu popularny `Power` nie wygrał ani razu - ale aż 4 krotnie meldował się na podium i to on jest aktualnie liderem klasyfikacji przejściowej. Nicki powinnien zameldować się w finale, ale mam wrażenie że w ostatnim czasie w najważniejszych chwilach Nicki po prostu się spala. Jeśli miałbym szukać jakiś `Czarnych Koni` to myślę, że mógłby to być Greg Hancock, Andreas Jonsson lub Scott Nicholls ( o ile w ogóle można ich nazwać czarnymi końmi ;) Pierwszy z nich już stał na najwyższym stopniu podium w Cardiff w 2004 roku, oraz byl drugi rok temu. AJ był drugi przed dwoma laty, w osiągnięciu dobrego miejsca powinny pomóc Szwedowi znajomość angielskich torów, gdyż na codzieńjeździ na Wyspach. Jeżeli chodzi natomiast o Scotta Nichollsa to będzie miał za sobą prawie 40tys fanów, którzy będą z pewnością liczyć na sukces swojego rodaka. Scott chyba prezentuję z pośród wszystkich brytyjczyków najrówniejszą formę - niedawno został Indywidualnym Mistrzem Anglii, przez ostatnie 5 lat Nicholls zawsze w Cardiff meldował się w półfinale. Anglicy z pewnością liczą na powtórkę sprzed roku gdzie triumfował ich rodak - Chris Harris, teraz czas na Scotta ?
Teraz przejdźmy do typów ;)
British Grand Prix - Best UK Rider ▶ Scott Nicholls @1,72


Tak jak już wcześniej wspomniałem Scott znajduję się w naprawdę dobrej formie ostatnio podczas turnieju S. Johnstona w Coventry, gdzie pokonał m.in - Leigh Adams czy Jasona Crumpa. Nicholls na Wyspach czuję się naprawdę świetnie pod względem średniej biegowej ustępuje tylko dwójce Kangurów. Nicholls zdaję się stabilizować swoją formę na wysokim poziomie w barwach Eastbourne dwa razy po 12 punktów ostatnio kręcił, 11 punktów w Szwecji dla Hammarby. Jego rywalem w tym `bratobójczym` pojedynku będzie Chris Harris oraz Edward Kennet, popularny Bomber ostatnio uległ wypadkowi z Joe Screenem i dopiero we wtorek zanotował swój pierwszy start po prawie tygodniu przerwy, w pierwszym meczu po kontuzji zanotował 6 punktów dla Vasterviku, jednak mimo to narzekał na ból w kolanie. Kennet za to pojedzie z dziką kartą i w pojedynku z Nichollsem nie powinnien mieć nic do powiedzenia ;)

Jason Crump (1-4) @1,70


Krótko i na temat (bo dłuzsza wypowiedź znajduję się wyżej) : Jason w świetnej formie, jest ogromnie zmotywowany aby wygrać sobotnie GP, świetna jazda na torze w Cardiff w ostatnich 7 latach - 4 razy podium. Awans do finału powinnien osiągnąć ;)

Takie moje skromne zdanie na temat tych zawodów, jeżeli pojawi się bardziej szczegółowa oferta myślę, że jeszcze coś wymyślę. Zapraszam do dyskusji na temat najbliższego GP. Bo póki co ten dział jest chyba jednym z najmniej odwiedzanych :/
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ładnie to nam zapowiedziałeś, świetny tekst, ja chętnie skorzystam z kilku podpowiedzi, ale co do typów to myślę, że w ofercie są ciekawsze.. Nie twierdzę, że te się spalą, ale mi jakoś nie podchodzą :p Poza tym warto poczekać na prognozę pogody, bo w tym roku GP jakoś nie ma szczęścia do aury..
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ładnie to nam zapowiedziałeś, świetny tekst, ja chętnie skorzystam z kilku podpowiedzi, ale co do typów to myślę, że w ofercie są ciekawsze.. Nie twierdzę, że te się spalą, ale mi jakoś nie podchodzą :p Poza tym warto poczekać na prognozę pogody, bo w tym roku GP jakoś nie ma szczęścia do aury..
póki co jest taka oferta a nie inna ;) a myślę, że można zagrać w/w typki, kursy całkiem do zniesienia, a prawdopodobieństwo .. spore ;) pojawi się lepsza oferta w bukach netowych, to będziemy rozkminiać coś dalej a póki co trzeba się cieszyć tym co mamy :jezora:pozdrawiam
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Jutrzejsze zawody Wielkiej Brytanii odbeda sie na krotkim, technicznym torze w Cardiff na Millenium Stadium. Warto dodac, ze tor ma tylko 275 metrow. Łuki sa dosc waskie. Z tego co wiem to szerokosc wynosi 14 metrow.

Kluczem do zwyciestwa bedzie na pewno dobry start i umiejetnosci techniczne zawodnikow. Do typow startowcow mozna zaliczyc: Leigh Adamsa, Nicki Pedersena, Jasona Crumpa, Krzysztofa Kasprzaka.

Kto zwyciezy?

Wg. mnie spore szanse maja: Jason Crump (rakietowe starty w ostatnich dniach. Sekundy mu brakowalo do poprawienia wlasnego rekordu na torze w Anglii. Jak sam mowi uporal sie z problemami technicznymi i psychicznymi i jego forma rosnie z dnia na dzien)

Nastepnym kandydatem jest Nicki Pedersen: bardzo rowna forma. Ostatnio &quot;wpadka&quot; o ile mozna nazwac to wpadka 11+1 bonus w lidze szwedzkiej, gdzie dwa razy przegral ze znajdujacym sie w wybornej formie Gregiem Hancockiem

Trzeci kandydat Greg Hancock: rok temu byl tam drugi. Bardzo dobrze czuje sie na tym torze. Pare dni temu powiedzial, ze ma zamiar walczyc o mistrzostwo swiata. Czy mu sie to uda?

Ostatni kandydat Leigh Adams: w lidze polskiej jezdzi srednio. Chociaz praktycznie zawsze robi te 10+. Jesli wyjda mu starty, a dwa razy jedzie z pierwszego pola startowego. Ma szanse znalezc sie w finale, a potem wszystko moze sie zdarzyć ????

Nie stawiałbym na Hansa Andersena, ktory jezdzi niepewnie. Sam mowi, ze ma problemy ze startami i to bardzo widac. Wczoraj zrobil tylko 6 pkt (raz jechal jako joker i zdobyl 4pkt) jak dla mnie masakra. Potrafi pojechac pieknie i dotrzec do finalu, a moze pojechac tragicznie i nie wejsc do pierwszej osemki.

O Andreasa Jonssona tez sie troche boje. Mimo, ze ostatnio robi non stop 13 -14 pkt to jego forma jest dla mnie lekka niewiadoma. Nie widzialem jak jezdzi od ostatniego grand prix. Jesli ktos wie to niech napisze ???? bylbym wdzieczny. Chodzi mi o wyjscie spod tasmy i czy ma szybki sprzet.

Co do Scotta Nicholssa uwazam, ze do pierwszej osemki dojdzie. Bedzie 7 albo 8. Dalej nie wiem czy przejdzie. Jesli bedzie mial szczescie to tak ???? Scott raczej nie imponuje startami, a jak mowilem to bedzie klucz. Motocykli tez nie ma diabelnie szybkich aby wyprzedzic 2 swiatowej klasy zawodnikow na dystansie. Nie to co Jason Crump ????


Moje typy: w STS:

Jason Crump 1-2 2,75 ✅
Nicki Pedersen 1-4 1,40 ✅
Leigh Adams 1-8 1,22 achh 9:/ ⛔
Greg Hancock 1-8 1,35 ✅
Andreas Jonsson 1-8 1,30 ✅
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Co sądzicie o Jonsson - Kenneth E. 1 i o Adams - Holta 1 wedlug mnie i Jonsson ja Adams sa zdecydowanie lepsi od swoich rywali , co potwierdza ich ostatnio forma .
Jakby mogl mi rzucic ktos strone z ostatnimi zawodami na pw.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Jonsson - E. Kenneth. Mysle, ze kurs na Jonssona, chociaz widzialem na STS Hancock- Kenneth co mi sie wydaje jeszcze pewniejszy. Jonsson jest ostatnio w formie, choc ogladajac teraz filmiki nie zachwyca startami. JEdnak ma szybki sprzet, jest waleczny. Zwyciestwo Jonssona z Edwardem oceniam na 90%

Adams- Holta. Tutaj tez kurs na Adamsa. Pewnosc kursu wydaje mi sie na 75% - 80%. Holta w ostatnim czasie nie zachwyca. Robi srednio 7-8 pkt i mysle, ze jutro zdobedzie jakies 6-7 co nie wystarczy ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jonsson nie tylko nie jest w formie ale tez narzeka na tor, duzo dziur a on ma klopoty z od pcozatku sezonu z przelozeniami i zdrowiem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rox szczerze mówiąc to nie wiem o jakich problemach mówisz. Owszem kontuzje on miał ale w kwietniu i od tego czasu żadnych problemów nie ma. Słaba forma ? Hmmm, fakt rewelacyjnie to on jakoś nie jeździ ale swoje robi. AJ narzeka na tor ale może to być zasłona dymna, bo on akurat na kopie potrafi jeździć jak mało kto. Według mnie nie ma szans by Kennett z nim powalczył. Anglika stać na 4-5 punkty, może jakby miał dzien konia 6-7 a dla AJ 7-8 punktów to minimum jakie zdobywa w GP ... Zwłaszcza na tym torze mu nieźle zawsze idzie .
Natomiast uważałbym na Adamsa. To już nie jest ten zawodnik co w poprzednich latach. W GP &quot;wącha&quot; ogony i ciężko mu jest wejść nawet do półfinałów. A jak mają być dziury to nie widzę Adamsa w czołówce. Inna sprawa, że Holta też bez formy (paradoksalnie obaj wygrali po jednym Grand Prix :p). Myślę, że obaj skończą gdzieś w granicach 7-11 miejsca.
 
D 5

doniu1993

Użytkownik
Mam pytanie co do pary Ch.Harris - R.Holta . Postawiłem na tego pierwszego, zasugerowałem sie zwycięstwem przed rokiem na tym torze. Co wy sądzicie o tej parze?? Jak im idzie w klubach?? Prosze o pomoc:-D
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
No to się troche poczepiam ???? .
Trzeci kandydat Greg Hancock: rok temu byl tam drugi. Bardzo dobrze czuje sie na tym torze. Pare dni temu powiedzial, ze ma zamiar walczyc o mistrzostwo swiata. Czy mu sie to uda?
Jak może odpowiadać zawodnikowi tor, który istnieje jakies 2-3 dni ???? ? Przeciez co roku to wszystko wygląda ZUPEŁNIE inaczej (geometria, nawierzchnia). Sukcesy w danym mieście są jedynie zbiegiem okoliczności i ew. sugerowanie się wynikami z poprzednich lat jest na zasadzie wróżenia z fusów.

Co do narzekania na tor przed AJ to w zasadzie każdy zawodnik narzeka na niego. Skoro jest dziurawy to adrenalina nie powie, że wszystko jest super. Niestety dobre tory czasowe to na dzień dzisiejszy żadkość, a przez to wyniki są bardzo zaskakujące, vide Lindgren w Szwecji.

doniu nie grałbym Harrisa. Jest to cień zawodnika z poprzedniego roku. Sukces z 2007 ocenialbym jako szczesliwy zbieg okoliczności. Jest Chris awansuje do 1/2 to bedzie mógł mówic o udanym GP. Zarówno w GP jak i każdej z lig (może oprócz angielskiej), bomber jeździ tragicznie. Holta co prawda także nie jeździ jakos super, ale i tak jest dużo lepiej!

Co do Adamsa to faktycznie o medalu w tym roku raczej może pomażyć, ale ma on dobre starty, umie jeździć na torach czasowych i w tym upatrywałbym jego szanse na dobry występ w GP WB 2008.

Moje typy (także STS) są następujące:
J.Crump - A.Jonsson 1,50
Crumpie ostatnio jest w niesamowitej formie. Doskonałe wystepy w każdej z lig, turniejach towarzyskich, oraz poprzednim GP oznaczające, że możemy spodziewać się tego &quot;zwierzaka&quot; z 2006 roku. Z kolei Andreas jeździ solidnie, ale nic ponad półfinał. Myślę, że jak na 1,50 jest to bardzo pewny typ.

H.Andersen - F.Lindgren 1,30
Kurs nie za wysoki, ale wierze w ... Fredrika. Jest on dla mnie pomyłką w gronie uczestników GP. Hans co prawda nie błyszczy ostatnio, ale w GP niezależnie od ligi, zawsze prezentuje pewny poziom. Do tego dysponuje w miare dobrymi startami, co ostatecznie powinno mu dać 1/2, a więc etap, ktorego Lindgren nie będzie w stanie osiągnąć. To wystarczy.

N.Pedersen - T.Gollob 1,40
Zero sentymentów. Kibicuje Tomaszowi z całego serca, ale w tej zabawie nie o to chodzi. Nicki jest w gazie, idzie chyba jednak na kolejnego mistrza. Tomek jeździ ostatnio super, ale według doniesień z Cardiff rozleciał mu się najlepszy silnik (specjalnie przygotowany na to GP). Znając życie rezerwa już nie będzie taka silna. Dodatkowo nasz mistrz ma problemy na torach dziurawych, a takiego można się spodziewać dzisiejszego wieczoru. Dla mnie typ nr 1.

L.Adams - B.Pedersen 1,40 (superoferta)
Leigh to Leigh. Jeździ dobrze na czasowych, pozatym ostatnio widac zwyżkę formy. Szczególnie zapadł mi w pamięci niedawny mecz w Toruniu gdzie aussie odjechał KAPITALNE zawody. Bjarne mimo, że jeździ w Gdańsku (moje miasto:p) to jakos nie przekonuje. Czasami mu się uda awansować do 1/2, a nawet do finału ale to jest bardzo sporadyczne. Mimo wszystko Adams jest dla mnie dużo wyżej klasyfikowanym zawodnikiem i nawet ostatnie 18 pkt (duzy komplet) duna w Rawiczu mnie nie przekonuej (taki żarcik) ;).

S.Nicholls - N.K.Iversen 1,45
Hot Scott jeździ u siebie. Ostatnio miał pecha bo w każdym kolejnym turnieju było o krok od awansu do 1/2. Albo brakowało 1 pkt, albo bilans wygranych biegów uniemozliwiał mu awans. Iversen podobnie jak kolega z Falubazu jest nieporozumieniem. Duńczyk jeździ bezbarwnie i jakoś mnie nie przekonuje. W mojej opini 12 miejsce to jego maks. Z kolei angolowi życzę upragnionego awansu do 1/2, a wtedy wszystko się może zdarzyć. Kto wie czy po zeszłorocznej sensacji w postaci zwycięstwa Harrisa, tym razem nie padnie na Nicholls. Jako, że zagrałem taki typ, tego życzę reprezentantowi Stali.

To na tyle.
pzdr
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
hehe pewnie, ze tor jest taki sam. A co dlugosc sie zmienila? nie. Geometria tez sie nie zmienila, moze tylko nawierzchnia, ktora jest nakladana pare dni czy tydzien przed zawodami.

Tomek Gollob bardzo narzekal na tor w Cardiff i co powiecie, ze zrobi 1 pkt? watpie.

Mysle, ze AJ dzisiaj bedzie czarnym koniem.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Przeciez ten tor jest układany zupełnie od nowa...
Długość inna, geometria inna, nawierzchnia inna. TO JEST ZUPEŁNIE NOWY TOR. Jedynie umiejscowienie jest takie samo, czyt. Stadion Milenium w Cardiff.

Tomek nie powinien odegrac dzisiaj znaczacej roli. Tak jak to miało miejsce w GP Szwecji.

/edit
Weszło 4/5. W sumie moglo być lepiej. Gdyby sedzia podejmował inne decyzje to wszystko mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Sytuacja najpierw z Adamsem, a potem z B.Pedersenem to śmiech na sali. Nie istotne są dla mnie wyniki tego turnieju. Ja zapamietam ten turniej z bardzo złej strony. Po 1 tor, a po drugie sędzia - szmaciarz, niestety Polski ???? .
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Brawa dla Jasona i Herbiego za wspaniałą walkę w finale i to im należały się te dwa miejsca i chociaż tyle sprawiedliwości w tych zawodach...
To co wyprawial Pan sędzia Marek Wojaczek (Polska) to lekko pisząc skandal... Wykluczenie Adamsa wiązało się z późniejszym wykluczeniem świetnie jeżdżącego tego dnia Bjarne Pedersena... Dziwnym trafem wszystkie związane z upadkami Nickiego Pedersena. Z kolei w półfinale 3 powtórki startu, po atomowych wyjściach spod taśmy Ej Dżeja(3 pole- ktróre w ogóle nie jechało), a zważywszy na to, że Adrenalina w momencie startu stał nieruchomo, więc nie było mowy o ukradnięciu... ale ileż można przerywać. Ciekawie skomentował to Skóra, który powiedział: &quot;ciekawe, gdyby Andreas został 2 sekundy z tyłu też by bieg został przerwany...&quot;. Ogólnie brawa dla Crumpiego i Hancocka za piękną jazdę przez całe zawody, a także dla Nicholsa, który wreszcie wylądował w finale i miejmy nadzieje, że to ostatnie takie zawody z udziałem pana Wojaczka.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
u mnie weszlo wszystko, ale obstawilem 3 zaklady. Ten co podalem na forum to Adams nie wszedl:/ widac, ze aktualnie pewnych zawodnikow jest tylko trzech: Crump, Hancock, N. Pedersen. Choc mial wielkie szczescie dzisiaj. Ciezko teraz bedzie sie obstawialo zuzel.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Dziś chyba większość co stawiała na faworytów powinna wygrać jakąs kasę...choć na pewno pare osób ucierpiało na kontrowersyjnych decyzjach sędziego... u mnie natomiast miało to pozytywny wpływ i także troche grosza wpadło. Kończmy już ze sztucznymi torami i niech Polacy zaczną znów wygrywac...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

12 lipca na torze w Lesznie rozpocznie się tegoroczny turniej finałowy Drużynowego Pucharu Świata. Poznaliśmy już składy wszystkich zespołów, jakie zostały zgłoszone na otwierające zmagania zawody w Lesznie i Coventry

Nie opadły jeszcze emocje po ostatnim turnieju z cyklu Grand Prix, a już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się turniej finałowy Drużynowego Pucharu Świata. W tym roku zmagania zostaną zainaugurowane zawodami w Lesznie (12 lipca) i brytyjskim Coventry (14 lipca), których zwycięzcy awansują bezpośrednio do finału (19 lipca w duńskim Vojens), a zespoły z drugich i trzecich pozycji będą rywalizowały o dwa pozostałe miejsca w barażu (17 lipca, również w Vojens).
Menedżerowie wszystkich drużyn odkryli już karty i zgłosili wyjściowe składy na zawody w Lesznie i Coventry. Przed rozpoczęciem rywalizacji będą mogli dokonać w nich jeszcze korekt, jednak będą to raczej kosmetyczne zmiany.
2008 FIM NordicBet Speedway World Cup
Zawody 1 - Leszno - 12 lipca 2008
Australia (kaski czerwone):
1. CRUMP Jason
2. ADAMS Leigh (kapitan)
3. SULLIVAN Ryan
4. WATT Dave
5. HOLDER Chris
Team Manager: BOYCE Craig
Rosja (kaski niebieskie):
1. GIZATULLIN Denis (kapitan)
2. LAGUTA Grigory
3. POVAZHNY Roman
4. LAGUTA Artem
5. SAIFUTDINOV Emil
Team Manager: SAVIN Andrey
Węgry (kaski białe):
1. FERJAN Matej
2. TIHANYI Sándor (kapitan)
3. TABAKA József
4. MAGOSI Norbert
5. SZATMARI László
Team Manager: JACSO Tibor
Polska (kaski żółte):
1. KASPRZAK Krzysztof
2. HOLTA Rune
3. GOLLOB Tomasz (kapitan)
4. HAMPEL Jarosław
5. JAGUŚ Wiesław
Team Manager: CIEŚLAK Marek
Zawody 2 - Coventry - 14 lipca 2008
Wielka Brytania (kaski czerwone):
1. NICHOLLS Scott (kapitan)
2. HARRIS Christopher
3. RICHARDSON Lee
4. STEAD Simon
5. ALLEN Oliver
Team Manager: LYNCH James
Szwecja (kaski niebieskie):
1. LINDGREN Fredrik
2. LJUNG Peter
3. JONSSON Andreas (kapitan)
4. DAVIDSSON Jonas
5. NERMARK Daniel
Team Manager: JOHANSSON Tobias
Czechy (kaski białe):
1. KŮS Matěj
2. DRYML Aleš (kapitan)
3. RYMEL Adrian
4. DRYML Lukáš
5. TOMÍČEK Luboš
Team Manager: ŠPINKA Milan
Dania (kaski żółte):
1. PEDERSEN Nicki
2. IVERSEN Niels Kristian
3. BJERRE Kenneth
4. ANDERSEN Hans (kapitan)
5. PEDERSEN Bjarne
Team Manager: STAECHMANN Jan
http://www.sportowefakty.pl
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
DMŚ półfinał w Lesznie
Holta - Sullivan (+0,5) - 2 kurs 1,60
Holtańskiemu tor w Lesznie nie leży (w ostatnim meczu 3 oczka przywiózł). Sulli spokojnie zwycieży

Jaguś - Watt (+3,5) - 2 kurs 1,85
Jagus to startowiec , nie radzi sobie na lotniskach bo kurczowo sie małej trzyma. Watt tez nie blyszczy w tym roku ale nie sądze zeby az taką iloscia oczek go pokonał.
Holder - saiftudinov (+1,5) - 2 kurs 1,90
Holder tez nie radzi sobie po zewnętrznej a emil jak najbardziej

Za dychacza 65 zł. Warto
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
co do Holder - Saiftudinov to wcale nie bylbym taki pewien. W koncu Rosjanin pojedzie przeciwko Gollobowi, Hampelowi, Crumpowi, Adamsowi, Sullivanowi = min 4 pkt mniej. A Australijczyk nie pojedzie przeciwko Jasonowi i Lee. Z drugiej strony Rosjanin zapewne pojedzie jako Joker i duzo bedzie zalezalo ile zdobedzie punktow w tym biegu.

Holta - Sullivan. Tez moim zdaniem zaklad ryzykowny. Holta tak jak mowiles ostatnio 3 pkt w Lesznie. W Elitserien 11 pkt. Wielka niewiadoma. Sullivan sadze, ze zrobi 9-10 pkt. Ile zrobi Holta tego nie potrafie powiedziec.

Jagus - Watt moze byc na styku ???? Watt pewnie 6-7 pkt +3,5 w Handicapie. CZy Jagus zdobedzie 11 pkt? chyba jednak nie

Osobiscie chcialbym aby te zaklady ci weszly, bo postawilem na Australie ;)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Holta - Sullivan (+0,5) - 2 kurs 1,60

Holtańskiemu tor w Lesznie nie leży (w ostatnim meczu 3 oczka przywiózł). Sulli spokojnie zwycieży


Jaguś - Watt (+3,5) - 2 kurs 1,85

Jagus to startowiec , nie radzi sobie na lotniskach bo kurczowo sie małej trzyma. Watt tez nie blyszczy w tym roku ale nie sądze zeby az taką iloscia oczek go pokonał.

Holder - saiftudinov (+1,5) - 2 kurs 1,90

Holder tez nie radzi sobie po zewnętrznej a emil jak najbardziej


Za dychacza 65 zł. Warto
A czy sądzisz, że w Lesznie będzie tor nadający się do walki na dystansie i szeroka będzie trzymac? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom