>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
irasziom - nie będę szerzej komentował twojej ostatniej wypowiedzi (pomijając to że same bzdury piszesz na mój temat-widać że masz problem czytania ze zrozumieniem) bo nie warto. Cóż. Ja mam więcej szacunku do ludzi i pokory wobec innych / siebie / losu. Obaj wiemy że wyładowałeś tutaj tylko swoją frustrację a dzieli nas zapewne sporo (w wielu kwestiach). Zresztą podejrzewam że opisałeś w tym poście swoje emigracyjne przeżycia (zważywszy na domene co.uk twojego adresu email) :)
&quot;Nie ten jest mocny kto burzy tylko ten który podpiera&quot; - dlatego ja przyjmę te brednie i jad na siebie i się tylko uśmiechnę i życzę ci powodzenia... everything what goes around, comes around !
Novak Djokovic to win RG 2.0 bet365
Oglądałem mecz Murraya z Kohlim - tragedia ..... tak słabego Murraya dawno nie widziałem, ma problemy z aktywnym ofensywnym graniem (jak zwykle, tylko gorzej), serwis średnio, brak pewności siebie, pasywność ....strasznie mnie denerwował w tym meczu z niemcem i cudem wymęczył choć wiele razy był na włosku. W 4 secie bodajże miał podwójne przełamanie i zrobił taki zjazd że przegrał wszystkie swoje serwisy potem i wtopił tego już prawie wygrane seta. Kaszana. Na na niego już ani złotówki nie postawię. Czekam by go ustrzelić grając jakiś typ przeciw niemu ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szelech 120

szelech

Użytkownik
Nadal Lajovic
Czeka nas chyba ciekawy pojedynek. Oczywiście jeśli Dusan wyjdzie na 100 % umiejętności i koncentracji. Rywal z drugiej części pierwszej setki ale na szlemy się mobilizuje widać, w AO odpadł z Nishikorim na hardzie, a jego nawierzchnią clay. Nie widziałem go w akcji chyba nigdy, więc z chęcią zapoznam się z opinią kogoś kto go oglądał. Gość ma serwis pierwszy w porządku(na papierze jak Mayer ok.), drugim pewnie nie zaszkodzi Nadalowi zbytnio. Dobry net aproach i imponująco mała liczba błędów we wszystkich meczach na Rolandzie, chociaż przeciwników miał akurat w swoim zasięgu. To akurat lepiej niż Mayer- dziki i waleczny, choć nie oszukujmy się, że grając z Nadalem trzeba ryzykować by myśleć o obronie własnego serwisu.
Pierwszy mecz Lajovica wygrany z Delbonisem jako zaskoczenie, bo Delbonis w Nicei przegrał dopiero w finale. Tak czasami bywa, ale dla mnie zwyżka formy Dusana. Nie dał się mu przełamać ani razu, a dwóm następnym przeciwnikom tylko 3 razy łącznie. 3 mecze, (3:0)x3, 3 razy utrata serwisu, ani razu tiebreak, jeden set 7:5- wygrany.
Pewnie ostatecznie nijaki przeciwnik by stanąć na drodze Nadalowi. Ale kurs na 3:0 dla Nadala coś koło 1,13 więc nie ma sensu.
Do tej pory miałem nosa na FO i niemal bezbłędnie typowałem więc liczę, że passa się utrzyma.
Sądzę, że to jest dobry moment na dodatnie handi w stronę Dusana. Nadal zwykł szybko przełamywać tutaj przeciwników, myślę że Lajovic wytrzyma pierwszego seta jako tako i dopiero później przewaga się zarysuje.
1 set ov 8,5g (1,6) ⛔
Nadal -9,5g (1,55) ✅
Lajovic +11,5g (1,55) ⛔
Typy się ubezpieczają i niekoniecznie wykluczają, uważam że jest spora szansa na zmieszczenie się w widełkach handicapów. Gdybym miał pobawić się we wróżkę to wyniki setów koło: 6:3, 6:1, 7:5.
e: przegapiłem linię gemową, a jest niska 25,5. Zakładając 3 sety i brak przedłużonego, to Lajovic ma do zrobienia 8 gemów... Moim zdaniem wykonalne zdecydowanie i proponuję over za 1,85. ⛔
No i pierwszy blad wiekszy. Dla tych co nie ogladali, Lajovic przegral mecz zakladajac ze kazdy atak musi byc na 140% a Nadal przebijal spokojnie i czekal na errory co wykonczylo Lajovica tak, ze tylko jak mial okazje zdobyc zw. pilke to publicznosc byla cala za nim. Powinien przeciwnika nie wiem, wybiegac, zmeczyc a nie mu pozwalac na forehendy caly czas.. Sam gra jednorecznym backh. i to wygladalo bez sensu totalnie momentami. Nadal gral na 50 % od czasu do czasu pokazujac absolutne masterstwo. Czekam pojedynku nastepnego. Wiesza mi sie net jakos, ale chyba Ferrer nastepny. A tego tez widzialem dzisiej kawalek i nie ma szans absolutnych imo, na tym turnieju w tej formie co pokazal z Andersonem. Przecenilem Dusana papierowego, chociaz fajny chlop. Beda z niego ludzie.
PS. Wiem, że to miejsce na analizy, a nie przemyślenia ogólne, ale do innych działów mało kto zagląda, zwłaszcza tych chyba z regulaminem. Nie moderatora tu trzeba, niech śpi- też człowiek. Trzeba zobaczyć chyba jak prowadzone są dyskusję w dziale 2 ligi niemieckiej w nogę, by nauczyć się nie tylko dobrego podejścia do typowania, ale też kultury wymiany zdań. Dział ligi hiszpańskiej w obliczu meczu Real-Barca trzyma większy poziom niż ludzie piszący do siebie apropo ATP czy WTA. Nie wiem czy to jakiś schemat psychologiczny stawiania na jedną osobę zamiast na cały team i to wzmaga traktowanie czysto osobiste bettingu, czy przypadek, że tyle tu niewychowanych osób. Może narzekam z rana, ale który to turniej, w którym ta energia mogłaby zużyć się lepiej. Na podzielenie całej drabinki i wszystkich spotkań na grupy użytkowników np., którzy napiszą relację z każdego bez wyjątku spotkania, dla tych którzy nie widzieli by sformować team opinii i wniosków, w dyskusji, a jakże inaczej. By golić buków a nie snuć wizję o własnych mamach, które wiadomo- puszczały się.
pozdrawiam
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP Roland Garros
Spotkanie: Anderson vs Ferrer 1-3 ⛔
Typ: Ferrer -2,5seta
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cofnijmy sie o rok... Jest Roland Garros 2013 w 4 rundzie dochodzi do meczu Ferrer vs Anderson i tamto spotkanie wygrywa Hiszpan oddajadc tylko 5gemow. Anderson nie byl bez formy bo doszedl do 4rundy ,a po drodze wywalil i Donskoya i Raonicia. Tego drugiego 3-0. W tym roku Hiszpan broni punktow w rankingu za final. Po koleji odprawial po 3-0 Sijslinga, Bolleliego oraz Seppiego, natomiast &quot;afrykanczyk&#39; Roberta, Michona, a Karlovic skreczowal po 1 secie.Ferrer jest typem praktycznie nie do zabiegania, bedzie latal do kazdej pilki, tytan pracy. Mysle ze mecz sie skonczy podiobnie jak wo zeszlym roku
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W odpowiedzi na pytanie z poprzednich postów, ja oglądałem bardzo dokładnie cały mecz Richarda z Verdasco i absolutnie zwycięstwo hiszpana, tylko dzięki fatalnej dyspozycji tego dnia Gasqetsa. Francuz nie był w stanie używać normalnie swojego pięknego mocnego jednoręcznego backhandu. Ogólnie widac, że coś mu w tym meczu przeszkadzało. Jesli chodzi o gre Verdasco bardzo przeciętna i zdecydowanie nie popieram typów na Hiszpana w dzisiejszej batalii ze Szkotem.
Na dzisiaj moje propozycje :
Anderson - Ferrer
Ferrer -2,5 seta
1,65 betsson

Typ oparty na solidności Ferrera, który mimo mało spektularnego tenisa wykonuje bardzo dobra prace. To taki tenisista, na którego warto grać dopoki nie trafi na kogos typu Djoko, Nadal, Fedex.
Rok temu odprawił dość gładko Andersona 3:0, więc i tym razem myślę, że będzie podobnie.

Murray + Monfils na kupon po kursie 2,46 !

Tak jak wyżej napisałem dla mnie dzis szkot poradzi sobie z Verdasco, bo w ostatnim meczu hiszpana nie widzialem niczego w jego grze co pozwoliloby zatrzymac takiego zawodnika jak Szkot.
Jeśli chodzi o Monfilsa to gra w tym turnieju naprawde dobrze. Widac, że bardzo mu zalezy, publicznosc go uwielbia i dzisiejszy przeciwnik jest spokojnie do ogrania dla jego mozliwosci. Wyrównał już swój rekord jesli chodzi o RG to mysle, że dziś pokusi się o kolejną rundę do przodu.Zwłasza, że po dzisiejszym potencjalnym zwysięstwie trafia na Andy&#39;ego i tam raczej juz zakonczy swoją przygodę z RG ????
Dla odważniejszych ... można połączyć wszystko na jeden kupon co daje kurs ponad 4 i ja tak to gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ferrer -Anderson 2 +7,5g 1,95 fortuna ⛔ gdyby nie zwyciestwo andersona w 3 secie;p

Anderson dobrze trzyma swoje podanie i gra naprawde przyzwoicie na tym turnieju. Pomimo tego ze jest to mączka, to jego serwis i tak robi spustoszenie. Ferrer zawodnik świetny, ale jeśli chodzi o return to nie jest tak dobry jak chocby Murray, Liczę na jakies tie breaki i jeden luzniej wygrany set przez Ferrera
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Monfils G. vs Garcia-Lopez G. | ✅
Monfils wygra @ 1,67 SportingBet
Czwarta runda turnieju French Open, który wkracza powoli w decydującą fazę. Po dzisiejszych meczach w stawce zostanie już tylko ośmiu graczy, którzy będą się bić o wygranie turnieju. Dzisiaj pod lupę biorę mecz ostatniego Francuza, który pozostał w grze czyli Gaela Monfilsa, którego przeciwnikiem będzie Guilhermo Garcia-Lopez.
Zgodnie z moimi przewidywaniami Gael wczoraj pokonał Rumuna Victora Hanescu po czterech setach spędzonych na korcie. Francuz zagrał konkretne spotkanie, nie można się martwić straconym secie bo każdy kto choć trochę interesuję się tenisem wie, że Gael nie należy do zawodników, którzy nie wygrywają gładko swoich spotkań. Po kontuzji prawej stopy odniesionej w Bukareszcie nie ma już ani śladu i myślę, że przy dobrej drabince turniejowej ma szansę na dobry wynik podczas Roland Garros.
Gael wczoraj zgodnie z planem pokonał młodego Niemca Jana Lennarda Struffa, którego nalezy pochwalić za wczorajsze spotkanie bo zagrał na prawdę solidne zawody i napsuł krwi Monfilsowi, pomimo tego, że LaMonf wygrał w trzech setach. Gael jednak mnie zadziwia swoją grą, jest to zupełnie inny zawodnik niż kiedyś, zauważam, że z dnia na dzień staję się bardziej stonowany i skupia na samej grze. Wczoraj opierał się na grze defensywnej co dało stu procentowy efekt. Co jakiś czas w dogodnej sytuacji decydował się na konsekwentne ataki.
W meczu z Fogninim Gael Monfils po raz kolejny zagrał bardzo konsekwentny tenis, co pozwoliło mu wygrać to spotkanie. Pojawiła się słabość w czwartym secie, jednak Gael zaprezentował &#39;cwaniactwo&#39; i kompletnie odpuścił tego seta, wychodząc na świeżości na decydującą partią i wygrywając ją bez żadnych problemów. Sądzę, że Gael zdaje sobie sprawy, że taka drabinka może się prędko nie powtórzyć i taką szansę wykorzystuje.
Guilhermo Garcia-Lopez również był przeze mnie w tym sezonie kilkukrotnie obserwowany - zawodnik ten poczynił ogromny postęp w grze, jednak jak patrzę na jego występy sprzed kilku miesięcy porównując je z teraźniejszą grą nie widzę żadnej zmiany - wszystko chyba tkwiło w głowie. Podczas turnieju Hiszpan mierzył się z fatalnie grającym Wawrinką, następnie pokonał Mannarino i w trzeciej rundzie męczył się z Donaldem Youngiem. Guilhermo to nie jest mega ofensywny gracz, jednak nie można powiedzieć, że gra defensywnie. Prezentuje jednak taki styl, który na mączce nie daję mu większych szans na pokonanie Francuza, który potrafi bardzo długo przebijać.
Ostatnio Panowie mierzyli się w Miami, jednak zaznaczam, że nie ma sensu się kierować tym meczem bo LaMonf grał wtedy z kontuzją łokcia, która mu uniemożliwiała rozegranie dobrego meczu. Spodziewałem się niższego kursu, jednak w takiej sytuacji warto korzystać. Dodatkowo Gael nigdy nie przegrał z GGL-em na mączce, allez Gael!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
anzelmo 141,5K

anzelmo

Użytkownik
Tennis » France » ATP French Open » Verdasco F. - Murray A. 02 Jun 2014, 14:30
over 3,5 seta
kurs 1,44⛔
bet 365

Jak dla mnie najlepszy bet na to spotkanie(plus over gemowy) jeśli obu dopiszą siły i nic sie nie wydarzy, możemy oglodać bardzo długie spotkanie. Skłaniałbym sie ku Fernado ale...Andy faworytem buków- obaj mieli juz w tym turnieju bardzo trudne momenty(szkot niesamowity pojedynek Kohlschreiberem 3:6, 6:3, 6:3, 4:6, 12:10 Hiszpan z Cuevsem 4:6, 6:7, 7:5, 6:4, 6:3) obaj podtrawia grac kapitalnie, ale miewają sporo przestojów H2H 2:9 dla Murraya. Z reguły ich spotkania sa bardzo zacięte - nie kończą bez ugrania seta dla obu. Ciekawostka jest fakt ze będzie to ich 1 spotkanie na cegle gdzie Andy mimo wszystko czuje sie najgorzej a dla Hiszpanów to...raj na ziemi,a wiec liczę na dzisiaj na dobry długi meczyk- 1 set dla Andego a reszta dla Fernado. &lt;tv&gt;
 
T 10

tevezz

Użytkownik
Tennis » France » ATP French Open » Verdasco F. - Murray A. 02 Jun 2014, 14:30
over 3,5 seta
kurs 1,44
bet 365

Jak dla mnie najlepszy bet na to spotkanie(plus over gemowy) jeśli obu dopiszą siły i nic sie nie wydarzy, możemy oglodać bardzo długie spotkanie. Skłaniałbym sie ku Fernado ale...Andy faworytem buków- obaj mieli juz w tym turnieju bardzo trudne momenty(szkot niesamowity pojedynek Kohlschreiberem 3:6, 6:3, 6:3, 4:6, 12:10 Hiszpan z Cuevsem 4:6, 6:7, 7:5, 6:4, 6:3) obaj podtrawia grac kapitalnie, ale miewają sporo przestojów H2H 2:9 dla Murraya. Z reguły ich spotkania sa bardzo zacięte - nie kończą bez ugrania seta dla obu. Ciekawostka jest fakt ze będzie to ich 1 spotkanie na cegle gdzie Andy mimo wszystko czuje sie najgorzej a dla Hiszpanów to...raj na ziemi,a wiec liczę na dzisiaj na dobry długi meczyk- 1 set dla Andego a reszta dla Fernado. &lt;tv&gt;
Nie neguję typu choć sam gram grubo na wygraną Murraya. Co do preferowanych nawierzchni to akurat dla Hiszpana ta w Paryżu nie jest jakoś specjalnie ulubioną. A Andy jak to Andy, po kontuzji nie widać ani śladu, mocny w każdym elemencie. Nie sugerowałbym się &quot;męczarnią&quot; z Kolbą, bo Niemiec postawił poprzeczkę bardzo wysoko rozgrywając jeden z lepszych meczów w ostatnim czasie. Verdasco bardzo lubie, ale jego styl to woda na młyn dla Szkota, przebijanie wysokich piłek nad siatką na Murraya może nie wystarczyć. Liczę na ciekawy mecz i jednak spory zarobek na wygranej Szkota ????

Ostatni mecz i ostatnia nadzieja gospodarzy na dobry wynik. Monfils w niezłej formie, z pewnością zdążył już dojść do siebie po trudnym meczu z Fogninim i dzisiaj zagra na 100%. O formę francuza jestem spokojny, bardziej zastanawia mnie co zaprezentuje Garcia-Lopez... Mam przeczucie, że na szybkim 3-0 się nie skończy a Hiszpan może napsuć trochę krwi gospodarzom, aczkolwiek końcowego triumfatora tego spotkania upatruję w ulubieńcu paryskiej publiczności i dorzucam do dubelka z Murrayem. Powodzenia
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Gael Monfils +1,5 seta v Andy Murray 1 @1,84 Ónibet ✅ (2:3)
Gael Monfils +4,5 gema v Andy Murray 1 @1,75 Pinnacle ⛔ (17:23)
i dla odważniejszych
Gael Monfils v Andy Murray 1 @3,05 Marathon/ @2,98 Pinnacle ⛔

#194
Monfilsa gram z powodu paru powodów- gra tu naprawdę świetny tenis, defensywa jak zwykle na kapitalnym poziomie, ale też sporo udanych ataków głównie za sprawą FH. Co najważniejsze nie widać śladów zmęczenia, ew. kontuzji. Wygrał z Fogiem- i to z Fogiem, który nie odpuścił meczu.. a to już jest spore osiągnięcie. Garcia-Lopez zagrał bardzo dobrze ze Staszkiem, jednak odniosłem wrażenie, że ten się słabo poruszał, źle bronił + popełniał masę EU. Totalne przeciwieństwo Monfilsa. W poprzedniej rundzie prawie przegrał ze stanu 2:0, tutaj też nie wydaje mi się, żeby utrzymał taką wysoką efektywność przez choćby większość spotkania przy takiej defensywie Francuza.
Tak pisałem o Monfilsie w poprzednim meczu.
#194
Murray zagrał ostatnio lepsze spotkanie od poprzednich meczy, ale wciąż nie zachyca. Brak mu regularności, pewności siebie i koncentracji przy najważniejszych piłkach. Od czasu kontuzji w najważniejszych momentach nie zachowuje się wcale jak przystało na TOP światowy, masa DF, proste błędy, złe decyzje.
A tak o Szkocie.
Zdanie podtrzymuję, chociaż ten drugi na pewno zrobił jakiś tam progres w grze.
Kolejny raz jednak próbuję pograć coś w kierunku rywala Murraya (póki co przynosi mi to zysk). Szkot zagrał dzisiaj lepsze spotkanie niż wczoraj, ale też trzeba powiedzieć, że Dasco nie zachwycił. Słaby BH, za krótko grał i dawał mnóstwo okazji do ataków temu defensywnemu zwykle zawodnikowi. Serwis trafiany z dużą skutecznością(pod 80% chyba około z tego co pamiętam), ale zdecydowanie nie było to podanie mogące zagrozić wyspiarzowi(komukolwiek). Dobrze się bronił przy BP (15/19 obronionych, chociaż to też po części sprawa Murraya, który nie zachowywał zimnej krwi przy BP), ale oprócz nich popełniał zbyt dużo błędów, zagrał słabsze spotkanie w ofensywie niż z Gasquetem, a te jego niedociągniętę piły podniesione w pół kortu w niektórych momentach to istna tragedia. Obaj panowie zresztą popełniali sporo błędów (45-50 w UE czyli łącznie prawie 100) mimo zaledwie 3 rozegranych setów.
Monfils dzisiaj rozjechał GGL- tak jak pisałem, te szturmowe ataki mogły wychodzić Hiszpanowi na plus na przestrzeni meczu ze słabo wtedy broniącym Stasiem, jednak z tak regularnie grającym i kapitalnym w difensie zawodnikiem jakim jest La Monf to nie zdało egzaminu. Dobrze returnował, Hiszpan miał wielkie problemy z własnym serwisem(tak pierwszym, jak i drugim). Mało UE ze strony przeciwnika(nawet pod presją, czyli FE) i Hiszpana nie było(28 UE Francuza). Monfils gra świetny turniej, a co najważniejsze w dalszym ciągu wygląda świeżo i zapowiada się tu ostra batalia o półfinał z Andym Murrayem. Czy Gael ma szanse? Czemu nie, w końcu na Clayu ma bilans 1/1 ze Szkotem, w spotkaniach rozgrywanych we Francji również 2/0(hard i clay). Nie przywiązywałbym tu wielkiej wagi do H2H, jednak widzimy tu po prostu wyraźnie, że Monf nie ma kompleksu Szkota. Zdecydowanie polecam pogranie w jego stronę, bo kursy już podchodzą pod @3 (obecnie @2,87 w Pinnku), granie na Panicza po @1,45 - 1,5 nie ma większego sensu ;) Sam czekam na jeszcze wyższy, niż to @2,87
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mecz Verdasco i Murray był tak smutny, że każda część mojego ciała płakała oglądając tą potyczkę. Oczywiście zdarzyło się parę pięknych zagrań ALE... Murray - widać, że zmęczony po meczu z Kolbą, na jego twarzy regularnie pojawiały się grymasy i oznaki &quot;bólu&quot;. Mocno zwracał na to uwagę nawet komentator insynuując, że może być to echo kontuzji. Szkot grał generalnie słabo. Popełniał w cholerę błędów, często bardzo głupich. Jego forma była chimeryczna. W jednym momencie mógł się popisać soczystym returnem lub niezłym dropszotem by za chwilę walnąć w siatę 100% piłkę ze środka kortu... Hiszpan? Jak patrzyłem na to co robił to otwierałem oczy ze zdumienia. Koleś, który w swoim posiadaniu ma jeden z lepszych forehandów, nadający rotację awansującą niczym Nadal sprawiał, że broń ta nie była w ogóle straszna. 75% zagrań tymże uderzeniem to były piłki lobowe, lecące z 4m nad ziemią w punkcie kulminacyjnym, które szkot zbijał płasko i mocno.(Tu akurat muszę pochwalić Hiszpana bo niektóre rzeczy wyjmował wręcz soczyście). Główka też się gotowała i Verdasco przez głupotę przegrał wygrane spotkanie. Murray był tu spokojnie do ogrania....
Dlatego też idę dalej w swoich przemyśleniach - Chodzi o konkurenta szkota mianowicie Monfilsa. Ku mojemu zdziwieniu francuz GŁADKO pyknął Ggl`a, który w tym sezonie jest swego rodzaju niespodzianką. Nie oglądałem meczu jednak znajomi obserwatorzy mówią, że była to bardziej nieudolność ggl niż super eksta hiper forma Monfilsa. Niemniej jednak forma jest a do tego chłopak gra u siebie i ma za sobą publiczność. Monfils to chłopak, który może powalczyć z najlepszymi(przypominam tutaj finał Doha gdzie wielu ludzi uderzało we frenchmena i wiele nie zabrakło) to dlaczego nie miałby wygrać ze słabo spisującym się Murrayem. Nie jestem pewien czy jest to bardzie bet przeciw szkotowi czy za francuzem. Wydaje mi się, że i zarówno jedno jak i drugie.
Gael Monfils @2.7 (jeszcze się wstrzymuję bo liczę na masówkę na Murraya i może kurs podskoczy)
Drugie spotkanie, do którego chciałbym się odnieść to Berdych - Gulbis. Obaj panowie mają wielu fanów a jeszcze więcej wrogów. Obstawiając zwycięzcę meczu odradzam sugerowanie się dwoma argumentami - tym, że Gulbis ograł Ferdka i że clay nie leży Berdychowi. Oglądałem jego mecz z Bautistą i pisałem tak:
O ile nie przepadam za Berdychem i lubię grać przeciw niemu tak tutaj bym tego nie robił. Mówisz, że nie przekonuje Cie jego gra jednak w spotkaniu z Bautistą pokazał kawał świetnego tenisa. Na pewno nie powiedziałbym, że mecz ten był dla niego &quot;ciężką&quot; 4setówką. Ciężki i zacięty mecz to miał Isner. To co mnie najbardziej szokowało w Berdychu to jego return w tym meczu. Z tej perspektywy bomby Isnera tracą delikatnie na wartości.
Moje słowa się sprawdziły. Idąc tym tokiem myślenia, nie sposób nie zauważyć, że dużym atutem obu panów w meczu Fedex - Gulbis był ich serwis.
Łotysz wznosząc się na wyżyny swych umiejętności jest w stanie rywalizować z każdym. Pytanie brzmi czy tak się stanie i czy głowa pozwoli? Niezmiernie ciężko wytypować tu zwycięzcę. Serce mówi Gulbis rozum mówi Berdych. Najciekawiej wygląda tutaj over setowy jednak nie mogę znaleźć żadnego betu na takie zdarzenie Over 42 gemy chodzi w pinku po 1.92 jednak nie jestem na 100% przekonany co do słuszności.
 
T 10

tevezz

Użytkownik
Tomas Berdych vs Ernest Gulbist
Wygra Berdych 1.65

Nie jestem wielkim fanem Czecha, ale trzeba mu oddać, że jest solidnie przygotowany do paryskiego turnieju. Do tej pory nie grał z nikim wymagającym, to w meczu z Bautistą i Isnerem pokazał wielką dojrzałość i był skoncentrowany od pierwszej do ostatniej piłki. Solidny przy swoich podaniach, groźny w returnach i z głębi kortu.

Ernest &quot;no bet&quot; Gulbis zawsze groźny, co pokazał w meczu z Ferdexem. Aczkolwiek Szwajcar przegrał na własne życzenie mając 5-3 40-15 i piłkę na siatce w drugim secie postanowił dać szanse Ernestowi co ten wykorzystał. Takich prezentów ze strony Berdycha się nie spodziewam. Nie lubię stawiać na Gulbisa ani przeciwko niemu, bo jest nieobliczalny i wie to chyba każdy kto choć trochę ogląda tennis, ale w tym przypadku jestem dość spokojny o głowę i umiejętności Czecha, który powinien zameldować się jutro w kolejnej rundzie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Thomas Berdych - Ernest Gulbis
Typ: Gulbis✅
Kurs: 2,34 | Marathonbet

Czas na pierwsze ćwierćfinały na tegorocznym Rolandzie Garrosie i od razu wpada w oko nam typ po dobrym kursie. Uważam, że Ernest jest w gazie i to on jest psychicznie w lepszej sytuacji niż Berdych, który tak naprawdę nie miał jeszcze mocnego przetarcia. Mecz z Polanskym, Niedovyesovem czy Bautistą nie należały do trudnych, ale z dwoma ostatnimi seta stracił. Szczególną niespodzianką jest utrata w meczu z Kazachem. W 1/8 zmierzył się z Isnerem, już nieco wymagający rywal, ale nie zbyt groźny...Na dodatek serwis nie funckjonował najlepiej u Amerykanina, stąd taka gładka wygrana.
Gulbis ma za sobą mecze z groźnym Kubotem i Stepankiem, pokonał zwłaszcza Federera w 5 setach, więc forma jest naprawdę wysoka. Dobry serwis przede wszystkim i sporo winnersów. Wszystko tak jak Berdych można by rzec, ale jest coś, co może być kluczem..., mianowicie jest to return, który Łotysz ma naprawdę dobry i w dużej mierze dzięki niemu wygrał ze Szwajcarem. Berdych wiadomo, że półka nie ta sama, więc drugim czynnikiem będzie podejście Ernesta do meczu, ale na tym szczeblu nie sądzę, by robił sobie jaja i powalczy na 100%. Moim zdaniem 50/50 więc lekki value mamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

malytyper

Użytkownik
Thomas Berdych - Ernest Gulbis
Typ: Gulbis
Kurs: 2,34 | Marathonbet



Gulbis ma za sobą mecze z groźnym Kubotem i Stepankiem, pokonał zwłaszcza Federera w 5 setach, więc forma jest naprawdę wysoka.
z tego co widziałem te spotkanie fragmentami to Federer miał problemy z nogą - mniej lub bardziej odczuwalne ale jednak były przerwy w grze. Zwycięstwo tak więc w &quot;sprzyjających okolicznościach&quot;.

Mój typ to Berdych ????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
z tego co widziałem te spotkanie fragmentami to Federer miał problemy z nogą - mniej lub bardziej odczuwalne ale jednak były przerwy w grze. Zwycięstwo tak więc w &quot;sprzyjających okolicznościach&quot;.
Mój typ to Berdych
Gdyby nie Federer i jego czujność, która spada ostatnio do zera tak jak z Chardy to pewnie mecz byłby wygrany przez Federera. Mówie o tych 2 piłkach na seta i jednej 100% sytuacji na &quot;smecza&quot;.
ALE nie powiedziałbym, że w sprzyjających okolicznościach. Łotysz grał owiele lepiej, przynajmniej w decydującym secie, który właśnie zadecydował o wygranej. Znikome błędy, skuteczność i inteligencja na korcie. Nie grał na pałe ani nic takiego. Jutro też może to zadecydować o losach spotkania.
Nie ma opcji żeby to się skończyło dla któregoś z Panów 3:0.
Berdych pokazał opanowanie w ostatnim meczu z Bautistą, ale skoro potrafi przegrywać z Dimitrovem po pierwszym wygranym secie to z Gulbisem też ma spore szanse na porażkę.
Czech ciągle prezentuje podobny poziom i prawie nic ponad to. Jego gra jest opanowana ale jak dla mnie schematyczna i dlatego ogrywają go zawsze rywale z TOP 5 oraz inni gracze, którzy znajdują na Berdycha jakiś sposób jak ostatnio Bercolq.
Dla mnie najpewniejszy typ to OVER 3,5 SETA
Kurs: 1.44 może nie jakiś duży ale do AKO z kimś innym się nadaje.
BET365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz Verdasco i Murray był tak smutny, że każda część mojego ciała płakała oglądając tą potyczkę. Oczywiście zdarzyło się parę pięknych zagrań ALE... Murray - widać, że zmęczony po meczu z Kolbą, na jego twarzy regularnie pojawiały się grymasy i oznaki &quot;bólu&quot; (WAT?). Mocno zwracał na to uwagę nawet komentator insynuując, że może być to echo kontuzji. Szkot grał generalnie słabo (WAT?). Popełniał w cholerę błędów, często bardzo głupich. Jego forma była chimeryczna. W jednym momencie mógł się popisać soczystym returnem lub niezłym dropszotem by za chwilę walnąć w siatę 100% piłkę ze środka kortu... Hiszpan? Jak patrzyłem na to co robił to otwierałem oczy ze zdumienia. Koleś, który w swoim posiadaniu ma jeden z lepszych forehandów, nadający rotację awansującą niczym Nadal sprawiał, że broń ta nie była w ogóle straszna. 75% zagrań tymże uderzeniem to były piłki lobowe, lecące z 4m nad ziemią w punkcie kulminacyjnym, które szkot zbijał płasko i mocno.(Tu akurat muszę pochwalić Hiszpana bo niektóre rzeczy wyjmował wręcz soczyście). Główka też się gotowała i Verdasco przez głupotę przegrał wygrane spotkanie (WAT? W KTÓRYM MOMENCIE ON CHOCIAŻ RAZ BYŁ NA PROWADZENIU?). Murray był tu spokojnie do ogrania....
Bzdura goni bzdurę, mam zupełnie odmienne zdanie odnośnie tego meczu.
Smutny mecz to był GGL z Monfilsem który dopiero zaczął grać w 3 secie, bo wcześniej przez dwa sety ugrał bodajże 2 gemy? Murray zagrał na tyle ile trzeba było, a to i tak nie przeszkodziło mu wygrać mecz w 3 setach.
Zresztą co turniej wielkoszlemowy czytam jak ten Murray gra słabo, już na Wimbledonie się mogłem naczytać jak to prawie odpadł z Verdasco, a później okazało się, że w finale na oczach &quot;Kamerona&quot; (premiera WB) pogonił Djokovica w trzech setach nie pozostawiając złudzeń.
???? Berdych T. - Gulbis E.
Berdych T. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 4:2. Berdych w tym sezonie wygląda bardzo solidnie, nawet śmiem twierdzić, że jest to dla niego najlepszy sezon. Po raz pierwszy znalazł się w półfinale Australian Open, a i Roland Garrosie ma na to dość spore szanse.
We Francji gra bardzo solidnie o czym świadczą jego dobre wyniki. Pokonał pewnie Isnera, a Bautiście-Agut nie dał najmniejszych szans. Gulbis również w tym sezonie wygląda solidnie, pokonał nawet Federera, ale ten Pan z 17 tytułami wielkiego szlema ma już swoje lata i w 5 setowych meczach ma oczywiście moim zdaniem mniejsze szanse. Już podczas turnieju w Holandii mówiono, że Gulbis może powalczyć z Berdychem. Okazało się co innego, gładkie 6:3 6:2 dla reprezentanta Czech. Moim zdaniem wynik będzie wyglądał 3:1 dla Czecha.
Wynik: 3:6 2:6 4:6 ⛔
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Berdych T.-Gulbis E. win Berdych 1,60 optymistycznie 3-0 Berdych 4,50
Dziś dojedzie do pierwszego ćwiercfinału pomiędzy Berdychem a Gulbisem na 6 rozegranych meczy pomiędzy nimi zwycięsko 4 razy wychodził Czech. ostatnie ich spotkanie odbyło się 15 lutego 2014 na twardej nawieszchni gładka wygrana Berdycha 2-0 .Odrazu przyznaje ze nie przepadam za łotyszem i jego zachowaniem na korcie ale jedno musze przyznać że ostanio prezentuje się całkiem nieźle bardzo dobrze serwuje potrafi przytrzymać piłke w korcie i zagrać wykańczającą piłke .wydaje mi się że w meczu z Berdychem nie bedzie wielu wymian i Czech bedzie starał sie konczyc szybko akcje a ma on do tego niesamowite predyspozycje gra płasko i piekielnie mocno to zniechęci do gry łotysza który wpadnie w flustracje i całkowicie wybije go z rytmu .Jeśłi Berdych bedzie utrzymywał swoje podanie i posyłał asy jestem przekonany że pokona Gulbisa gładko .Czech wygląda solidnie nie schodzi poniżej pewnego poziomu jest zmotywowany i napewno czuje szanse na sukces w Paryżu uwazam że jest lepszym tenisistą i powinien to pokazać podczas meczu .3 mam kciuki i Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom