>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B - Argentyna, Nigeria, Korea Płd, Grecja

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa B​
Argentyna
Nigeria
Korea Południowa
Grecja

12 czerwca 2010
[13:30] Argentyna - Nigeria
[16:00] Korea Południowa - Grecja


17 czerwca 2010
[16:00] Argentyna - Korea Południowa
[20:30] Grecja - Nigeria


22 czerwca 2010
[20:30] Nigeria - Korea Południowa
[20:30] Grecja - Argentyna

Tabela:
1. Argentyna
2. Grecja
3. Nigeria
4. Korea Południowa
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy B. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Argentyny, Grecji, Nigerii i Korei Południowej. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Korea Poł. - Grecja 1 @ 3.1 betsson ✅
Grecja stare wygi. No właśnie stare. Stary trener, piłkarze, taktyka. Grecja muruje kaste i czeka na kontry. Częste undery. Hellada miała słabą grupę w el.MŚ i awansowała po barażach. Korea z kolei nie przegrała meczu w eliminacjach, remisowała zaś z Koreą Północną. Park i spółka powinni wygrać determinacją, są szybsi i zwinniejsi, a najlepszi z Greków grają u siebie albo w kiepskich ekipach z Niemiec jak np. w Herthcie Gekas. Jedynie Kyrgiakos gra na poziomie, ale jego L&#39;pool w tym sezonie kuleje jak wiadomo. Nie znam reszty koreańczyków, ale osiągają oni niezłe wyniki w meczach towarzyskich a Grecja gra archaik po prostu. Liczę na wpierdziel tym nudziarzom. Ten mecz będzie pierwszym z ostatnich Rehhagela. Stawiam na Koreę Południową!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jedna z bardziej wyrównanych i ciekawych grup. Argentyna mimo, że w drobnym kryzysie powinna jednak awansować z pierwszego miejsca. Myślę, że podopieczni Maradony choć ostatnio nie grają rewelacyjnie to na mundialu pokażą pełnię swoich umiejętności.
Co do drugiego miejsca, no tu jest problem. Odrzucam Grecję, która wedlug mnie będzie outsiderem tej grupy. Zostają więc Korea i Nigeria, ale która z nich zakwalifikuje sie dalej nie jestem w stanie przewidzieć. Decydujący będzie mecz z 22 czerwca pomiędzy tymi drużynami.

1. Argentyna
2/3. Korea Płd/Nigeria
4. Grecja
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jak dla mnie, grupa nudna i smutna. Najgorsza ze wszystkich. Argentyna - żenada. Nudny futbol, parę gwiazd i nic poza tym. Może i wygrają grupę ale bezbarwnie i podejrzewam, że bez furory. Korea... Niby taki super Azjatycki futbol a ja widzę tylko i wyłącznie AZJATYCKI średni poziom. Nie Światowy ! To samo tyczy się Nigerii- Afrykański słabeusz. Najgorsza reprezentacja z Czarnego Lądu na tych MŚ. Jedyna drużyna z zasadami to Grecja. Czuję, że szykują jakieś cuda. Tacy są już Grecy. Jest o nich cicho, a jak do czegoś dochodzi to iskry lecą.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jak dla mnie, grupa nudna i smutna. Najgorsza ze wszystkich. Argentyna - żenada. Nudny futbol, parę gwiazd i nic poza tym.
Nudny futbol? weź bo cie wyśmieje , pare gwiazd? koleś przestań bo nie wyrobie.
W Argentynie na każdej pozycji jest jakaś gwiazda światowego formatu , wystarczy powiedzieć same nazwiska z ataku : D.Milito,S.Aguero,L.Messi(najlepszy zawodnik świata),G.Higuain , C.Tevez - pare gwiazd? to są najlepsi strzelcy Europy i praktycznie wszyscy trzymają się w ścisłej czołówce strzelców w swoich ligiach.Do tego pomoc:
J.Veron(najlepszy zawodnik Ameryki da razy z rzędu) , A.Di Maria(bije się o niego pół Europy) , Maxi Rodriguez , J.Mascherano do tego jeszcze pare znakomitych nazwisk z lini obrony takich jak W.Samuel czy G.Milito.Jeżeli to jest pare gwiazd grających nudny futbol to gratuluje ci poczucia humoru.

! To samo tyczy się Nigerii- Afrykański słabeusz. Najgorsza reprezentacja z Czarnego Lądu na tych MŚ
.

hahahahaha , mówi ci coś 3 miejsce na PNA w tym roku?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nudny futbol? weź bo cie wyśmieje , pare gwiazd? koleś przestań bo nie wyrobie.
W Argentynie na każdej pozycji jest jakaś gwiazda światowego formatu , wystarczy powiedzieć same nazwiska z ataku : D.Milito,S.Aguero,L.Messi(najlepszy zawodnik świata),G.Higuain , C.Tevez - pare gwiazd? to są najlepsi strzelcy Europy i praktycznie wszyscy trzymają się w ścisłej czołówce strzelców w swoich ligiach.Do tego pomoc:
J.Veron(najlepszy zawodnik Ameryki da razy z rzędu) , A.Di Maria(bije się o niego pół Europy) , Maxi Rodriguez , J.Mascherano do tego jeszcze pare znakomitych nazwisk z lini obrony takich jak W.Samuel czy G.Milito.Jeżeli to jest pare gwiazd grających nudny futbol to gratuluje ci poczucia humoru.

.

hahahahaha , mówi ci coś 3 miejsce na PNA w tym roku?
Nie mówię o nudnym futbolu prezentowanym przez danego piłkarza, tylko o nudnej grze całej reprezentacji. Jest mało efektywna. Dla mnie Maradona nie jest żadnym trenerem. Oglądałem cały mecz z Jamajką z przed paru miesięcy. Rozumiem, że Argentyna grała w większości bez wielu podstawowych graczy ale bez przesady. Nuda i smutek. Według mnie nie Leo Messi zasługuje na miano bohatera eliminacji tylko Palermo. Jak dla mnie chłopak bomba. Reszta ? Nie zaskoczyli w eliminacjach, a przecież na podstawie tego oceniam ich grę. Argentyna fuksem gra w tych MŚ i wydaję mi się, że wypadną słabo. Pokonanie Haiti 4:0 to nie jest nudny futbol ? To Reprezentacja pokroju San Marino. No może przesadzam, ale do dobrej gry im daleko, a jak na drużynę uznawaną za faworyta Mistrzostw, wynik 4:0 to słabizna. Co do Nigerii to mogę się jeszcze bardziej wykłócać. Nigeria dobrą drużyną ? Powiem szczerze, że poza nazwiskami wielu dobrych piłkarzy, nic już nie mogą pokazać na MŚ. PNA też nie było jakimś mega udanym turniejem dla Zielonych. Zdecydowanie zamieniłbym Nigerię na Egipt. O wiele ciekawiej zapowiadają się występy Algierii.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Dla mnie Maradona nie jest żadnym trenerem. Oglądałem cały mecz z Jamajką z przed paru miesięcy. Rozumiem, że Argentyna grała w większości bez wielu podstawowych graczy ale bez przesady. Nuda i smutek
W większości? w tym meczu nie grał ANI JEDEN zawodnik który ma szanse wystąpić na MŚ , oceniasz grę Argentyny po obejrzeniu meczu w którym grała totalnymi rezerwami? a co to ma wspólnego z drużyną która zagra na mundialu?

Nie zaskoczyli w eliminacjach, a przecież na podstawie tego oceniam ich grę. Argentyna fuksem gra w tych MŚ i wydaję mi się, że wypadną słabo. Pokonanie Haiti 4:0 to nie jest nudny futbol ? To Reprezentacja pokroju San Marino. No może przesadzam, ale do dobrej gry im daleko, a jak na drużynę uznawaną za faworyta Mistrzostw, wynik 4:0 to słabizna
Czy ty nie odróżniasz rezerwowego składu od podstawowego? dla ciebie to jedno i to samo? co mają gracze z ligi Argentyńskiej (tylko tacy grali z Haiti) do składu który zagra na MŚ?
Popatrz sobie na ostatni mecz Argentyny w podstawowej jedenastce kiedy ograli Niemców na ich terenie.

PNA też nie było jakimś mega udanym turniejem dla Zielonych
W każdym razie wypadli lepiej od WKS czy Kamerunu.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Argentyna mimo masy gwiazd w swoim zespole od dawna nie potrafi pokazać na co ją stać. Trudno nie porównać ich do Realu Madryt, czy reprezentacji Hiszpanii (do przełomu 2006 i 07 roku). Praktycznie każda pozycja obsadzona graczami z czołowych lig europejskich (może za wyjątkiem bramkarza), do tego trzeba dodać najlepszego piłkarza świata Leo Messiego, czy innych gwiazdorów młodego pokolenia, które wielkie wyniki osiągało na imprezach młodzieżowych czy IO (w tej grupie jest też Nigeria, czyli finalista IO w Pekinie). Jak zaprezentują się w RPA trudno powiedzieć. Dla mnie drużyna ta, w dodatku pod wodzą ekscentrycznego i nieobliczalnego Maradony może zarówno wygrać turniej jak i przegrać w 1/8 finału z którymś z rywali z grupy A, bo akurat swoją grupę powinni przejść bez większych problemów. Grająca od wieków na takich imprezach &quot;antyfutbol&quot; Grecja nie powinna stanowić wielkiego oporu, Nigeria i Korea Południowa na pewno będą próbowały czymś zaskoczyć, ale ja wielkich szans dla tych drużyn w meczu z podopiecznymi Boskiego Diego nie widzę, chociaż nie odważyłbym się postawić na ich zwycięstwo w grupie.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
O &quot;wyniki&quot; Argentyny możemy być spokojni :]
&quot;Nawet takich szans nie ma już Banega. Mózg Valencii, gracz, który przez większość sezonu nadawał ton grze trzeciej drużyny Primera División, nie dostał się nawet do 30-osobowej szerokiej kadry Diego Maradony. Boski Diego powołał za to do kadry takich pomocników, jak Sebastián Blanco (Lanús), Jesús Dátolo (Olympiakos Pireus) czy Juan Mercier (Argentinos Juniors).&quot;
Dopóki trenerem jest &quot;boski&quot; Diego ta reprezentacja nie stanowi żadnego zagrożenia. Nawet najlepszą ekipę można zepsuć nie mając pojęcia o tym co się robi. No ale skoro anonimowi ludzie są lepsi od Banegi, Garaya, Cambiasso czy Zanettiego to nie ma się co dziwić. Diego &quot;błyszczy&quot; :]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Maradona jest beznadziejnym trenerem. Argentyna ledwo ledwo w ogóle awansowała do MŚ, więc nie wiem czemu w samym turnieju miałoby być lepiej. Ta drużyna gra bez ładu i składu a teraz jeszcze Diego pominął Zanettiego, Lopeza czy Cambiasso. Brak zwłaszcza tego ostatniego mnie szokuje, bo jak dla mnie to gracz wybitny. Jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Nawet Argentyny nie stać by nie powoływać takich zawodnikow. Tak jak wspomniał kolega wyżej również brak Banegi czy Gago może dziwić. Powołał za to kilku graczy mniej znanych, kilku bez formy + weteranów jak Veron czy Palermo.
Według mnie wszystko to wskazuje na to że Argentyna będzie największym rozczarowaniem turnieju. Atak mają wyborny ale el. do MŚ pokazały już że Maradona nie ma pomysłu jak zestawić Teveza z Messim i z Aguero. Gra 3-4-3 też jest ryzykowne. Grupę mają słabą więc pewnie awansują choć wcale nie jestem przekonany że z pierwszego miejsca a nawet bałbym się postawić że w ogóle awansują. Grecja to bardzo niewygodny rywal, Nigeria i Korea Płd. to wielka niewiadomo. W ogóle bardzo ciężka do typowania grupa.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Argentyna jest dobą drożyną, ale nie jest poukładana i najprawdopodobniej w Mistrzostwach będzie wygrywać ze słabszymi przeciwnikami, ale już z równorzędnymi bedzie miała kłopoty i po meczu właśnie z jakąś równorzędną dla nich drużyną najprawdopodobniej odpadnie, a szkoda bo w drużynie z Ameryki Południowej gra wielu piłkarzy na których grę wielu lubi patrzeć...
 
L 0

loocas

Użytkownik
Diego Milito to wg mnie obecnie najlepszy napastnik na świecie. A bardzo możliwe, że w ogóle zostanie pominięty. Atak powinien wyglądąć tak: Messi, Milito, Higuain; w pomocy Cambiasso, genialny Riquelme i Mascherano. Nie wiem czym się kieruje Maradona...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Diego Milito to wg mnie obecnie najlepszy napastnik na świecie.
teraz chyba trochę przesadziłeś. W Interze może i się wyróżnia, w Serie A może i też, ale już ogólnie w Europie to lekko spada w klasyfikacji, w świecie to w ogóle, chociaż poza Europą to Świat nie wiele ma do pokazania - bo kto ? ;D
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Diego Milito to wg mnie obecnie najlepszy napastnik na świecie. A bardzo możliwe, że w ogóle zostanie pominięty. Atak powinien wyglądąć tak: Messi, Milito, Higuain; w pomocy Cambiasso, genialny Riquelme i Mascherano. Nie wiem czym się kieruje Maradona...
Tym że Veron gra o milion razy lepiej od Riquelme odkąd obaj grają w Argentynie , Boca gra piach tak jak i Riquelme , Veron gra fenomenalnie tak jak i całe Estudiantes.

Czemu według ciebie Milito będzie pominięty? jest w kadrze i na 100 % w niej pozostanie.
Cambiasso i Mascherano? a po co dwóch defensywnych pomocników? starczy Masche.

teraz chyba trochę przesadziłeś. W Interze może i się wyróżnia, w Serie A może i też, ale już ogólnie w Europie to lekko spada w klasyfikacji, w świecie to w ogóle
W Europie lekko spada? przypomne że to m.in dzięki jego bramkom i asystom Inter wyeliminował takie potęgi jak Chelsea i Barca.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Argentyna powinna spokojnie wygrać tą grupe mają potęcjał jaki nie ma żadna drużyna w tej grupie co daje im dużą przewage nad resztą stawki o drugie miejsce powinna zawalczyć pozostała trójka chodz najwększe szanse daje Grecji
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brat Boom jak czytam Twoje wywody to Ty na wszystko masz wytłumaczenie i na każdą polemike kogoś kto ma inne zdanie na temat zespołu któremu będizesz kibicował na MŚ reagujesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.
Argentynie tacy gracze jak Zanetti i Cambiasso by się bardzo przydali. W to nie ma co wątpic. O Riquelme to już repra dawno zapomniała. Nie neguje że to wspaniały playmaker, ale znany jest jego styl gry i lekko mówiąc stoickie usposobienie na boisku. Rzadko kiedy podrywa się on do sprintu poprostu, no ale pzregląd pola i stałe fragmenty gry bajeczne.
To że Mascherano starczy sam na pivota to bardzo optymistyczna teza. A co jak dozna kontuzji ? Owszem są inni pomocnicy jak Bolatti czy Datolo, ale gdzie im do Cambiasso?
A to że Diego Milito może nie pojechac na mundial to wcale nie jest niemożliwa sytuacja. Podczas wczorajszego meczu Interu ze Sieną Kołtoń z Lepą komentowali wybory Maradony i cytowali jego słowa, że po meczu z Peru kiedy to Palermo dał awans Argentynie do RPA Diego powiedział że ten pan na pewno pojedzie ze mną na MŚ. Nawet ostatnio to potwierdził więc wątpie by zrezygnował z niego. Ogólnie to z napastników powołanych do tej 30 najmniej szans daje Lavezziemu. Tak więc Tevez, Aguero, Messi, Palermo i wychodzi na to że ktoś z dwójki Higuain - Milito może nie załapac się do samolotu do RPA... Tak wychodzi z mojego punktu widzenia, ale Diego i tak wie lepiej ;)
Ogólem Argentyna ma szczęście że trafiła do tej łatwiejszej mimo wszystko połówki. Przy wyjściu z grupy spotykaja się z kimś z grupy A czyli tak na dobrą sprawe są w stanie każdego przejśc. A dalej to jeżeli się rozpędzą to mogą się zgrac bardziej i kto wie strefa medalowa bardzo blisko. Ale może Diego nas nieraz jeszcze zaskoczy więc różnie to może byc z Albicelestes;)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Cambiasso i Mascherano? a po co dwóch defensywnych pomocników? starczy Masche.]
Wiesz, czasem warto zabrać wartościowych zmienników. Tym bardziej że Mascherano jest bardzo kartkogenny i wielce jest prawdopodobne że jeśli Argentyna zajdzie gddzieś dalej w tym turnieju to zawodnik ten z jakiegoś meczu za kartki może wypaść. Cambiasso dawałby spokój w budowaniu 11nastki, czasem trzeba też wyniku bronić np w dogrywakch, wprowadzenie drugiego defensywnego pomocnika może wtedy być bardzo przydatne.

Popatrz sobie na ostatni mecz Argentyny w podstawowej jedenastce kiedy ograli Niemców na ich terenie.
Ja bardziej niż meczami towarzyskimi sugeruje się meczami o punkty, np eliminacyjnymi. Polska w zeszłym roku w sierpniu Grecję 2-0 pokonała w spraringu, a dziś to jednak nie my a Grecy szykują się na mundial. Towarzyskie mecze to poligon doświadczalny, testowanie taktyk, składu. To nie są miarodajne spotkania.

Atak powinien wyglądąć tak: Messi, Milito, Higuain
No właśnie tych napastników jest tylu że cięzko ich jakoś sensowanie zestawić. Milito i Higuain to szpicowi dla mnie, raczej ich widziałbym wymiennie niż razem na boisku. Może Messi na lewe skrzydło, Tevez na prawo, Diego Milito na szpicę? Nie ma miejsca na Aguero w tej mojej wyliczance, no ale ilu nas jest na forum tyle moze paść ciekawych pomysłów;)
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Jak widzę to co robi Maradona żal się robi. Nie wiem w ogóle czemu on jest selekcjonerem tejże reprezentacji. Owszem jako piłkarz był uważany za genialnego (mi jakoś do gustu nie przypadł) ale jako trener to żenada.
Argentyna wyżej by zaszła napewno bez niego, lepszy od niego był Pekerman.
Diego nie potrafi stworzyć zgranego kolektywu. Powoła do reprezentacji 5 napastników i 1 defensywnego pomocnika i myśli że błyszczy... Messi (niby najlepszy piłkarz na świecie...^^) w reprezentacji gra padakę.
Ale pewnie im się uda wyjść z pierwszego miejsca. z drugiego moim zdaniem wyskoczy Nigeria- dosyć ich lubię i myślę że powalczą.
1. Argentyna- 7 pkt
2. Nigeria 7 pkt
3. Korea 3 pkt
4. Grecja 0 pkt
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Trener trenerem ale Argentyna mogłaby nie mieć trenera a i tak wyszłaby z grupy wystarczy spojrzeć na siłę ofensywną zespołu. Tu gole będą padać same. Z drugiej strony brak Cambiasso i Zanetteigo to jakieś nieporozumienie. Inter w finale a ich nie ma w kadrze Argentyny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom