>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grupa B - Argentyna, Nigeria, Korea Płd, Grecja

Status
Zamknięty.
gaga 10

gaga

Użytkownik
No coś Ty, niemożliwe, żeby na mundialu w meczu Argentyny był wałek. Trochę chyba za dużo się naczytałeś ;)
Poza tym nie zgodzę się, że Nigeria jest słabiutka. To solidny zespół, który ma bardzo duże szanse na wyjście z tej grupy. Potem trafiają na zespół z grupy A, a tam nikt nie jest poza ich zasięgiem. Tym sposobem mają szansę na awans do ćwierćfinału i na zostanie czarnym koniem imprezy.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Argentyna - Mimo iż w ekipie Maradony zabrakło kilku świetnych graczy, chodzi mi głównie o Zanettiego, Cambiasso czy Banege, to jednak skład nadal jest naprawdę silny. Szczególnie jeśli chodzi o siłę ofensywną: Messi, Tevez, Di Maria, Aguero, Lavezzi czy Higuain. Siła ognia rzeczywiście piekielna. Trochę gorzej prezentuje się defensywa, choć Samuel czy Demichelis na swoim fachu też się znają. Argentyna wygra grupę, ponieważ nie ma tu ekipy, która mogłaby im zagrozić. W dalszej fazie rozpocznie się prawdziwy sprawdzian dla ekipy Diego.
Grecja - Długo myślałem kto obok Argentyny awansuje z tej grupy i po długim namyśle zdecydowałem się na Greków. Mimo, że w sparingach grają słabiutko, przegrywając mecz za meczem, to jednak nie można ich lekceważyć. Chyba wszyscy pamiętają ich triumf w EURO 2004, gdzie taktycznie w słabym i brzydkim dla oka stylu zwyciężyli ten turniej. Kto wie, czy Rehaggel znów nie szykuje nam jakiejś niespodzianki taktycznej. Wykonawców ma na wysokim poziomie, bo czy to Gekas, Salpingidis, Katsouranis czy reszta to piłkarze europejskiego poziomu, którzy posiadają niesamowite doświadczenie i dlatego właśnie ich widzę w następnej fazie.
Korea Południowa - Myślę, że piłkarze z Azji są jedynymi, którzy w tej grupie mogą zagrozić Grekom i Argentynie. Długo zastanawiałem się nad ich szansami na awans, jednak wybrałem Grecję, choć wciąż mam mieszane uczucia. Koreańczycy w sparingach grają dosyć dobrze, być może nie posiadają większych gwiazd, po za Parkiem z Man U. Dlatego siłą ekipy jest kolektyw. 90% kadry to zawodnicy z ligi koreańskiej czy japońskiej, także większych nazwisk tu nie będzie. Koreańczycy jak zwykle świetni kondycyjnie, waleczni, wybiegani mogą sprawić tu niespodziankę.
Nigeria - najsłabsza ekipa w grupie. To co pokazali na PNA to była naprawdę słabizna. Ogólnie ten ostatni PNA wypadł dość słabo, nikt tam się nie wyróżnił. Afrykański zespół mimo iż w składzie posiada kilku światnych graczy: Martins, Uche, Yakubu to jednak szans na awans nie mają żadnych. Przede wszystkim nie potrafią bronić, co jest mankamentem afrykańskim ekip. W ataku także szału jakoś nie ma. Nie zdziwię się, gdy nie zdobędą tutaj punktu.
1. Argentyna
2. Grecja
3. Korea Południowa
4. Nigeria
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Argentyńczycy mają tak nieziemski skład, że powinni iść na mistrza. Jeżeli Maradona czegoś głupiego nie zrobi naprawdę mogą powalczyć. Bo kto im może przeszkodzić ? Chyba nikt. Mają prostą grupę którą powinni roznieść. A drugie miejsce może zająć każdy. I mam nadzieję, że nie będą to Grecy.
No i nie wiadomo co rozkminił Maradona. Coś sobie wymyśl dziwnego. Argentyńczycy nie grają w sparingach, Diego ich zamknął i ich zajedzie bo sie nie zna, także szkoda by było.
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Maradona to jest główny problem Argentyny. Takiego potencjału jak ma ta drużyna to może jeszcze z 1-2 max na świecie mają. Oni są tam trochę zapatrzeni w swoją &quot;myśl szkoleniową&quot;, bo podejrzewam, że gdyby jakiś dobry trener pokroju Hiddinka, albo może nawet troszkę słabszego wziął ten team to Mundial by mieli wygrany ;) To jest skład, z zamkniętego treningu kadry: romero; demichelis, samuel, heinze; gutierrez, mascherano, veron, di maria; messi, higuain, tevez. Jak widać 3-4-3 dość ofensywne ;) Ja typuję, że wyjdą z grupy na 1. miejscu i jeśli gra obronna będzie wyglądała dobrze, tzn. jacyś kelnerzy z Nigerii im nie postrzelają to mają szanse dużo w tej imprezie ugrać. Jeśli będzie to bardziej radosny futbol z tyłu to sorry, ale 1/8 to będzie koniec imprezy dla nich.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ustawiasz Nigerie na drugim miejscu a piszesz ze zakoncza przygode z mundialem po fazie grupowej??Dla Twojej wiadomosci z grupy wychodza dwa zespoly ???? i moze nie rozpisuj dalej tych mistrzostw bo wyjdzie ze w finale zagra Nowa Zelandia z Koreą Północną ????
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Ustawiasz Nigerie na drugim miejscu a piszesz ze zakoncza przygode z mundialem po fazie grupowej??Dla Twojej wiadomosci z grupy wychodza dwa zespoly ???? i moze nie rozpisuj dalej tych mistrzostw bo wyjdzie ze w finale zagra Nowa Zelandia z Koreą Północną ????
Troche sie nie zrozumielismy, chodzi mi o to ze Niegeria w 1/8 finału odpadnie... (fakt przyznaje ze troche dziwnie napisalem z tą Nigerią) ;) I bardzo dobrze znam zasady na Mistrzostwach Świata :razz:
 
O 0

okon247

Użytkownik
katastrofy by nie bylo ,bo to jest nierealne ,.a jesli by byly to by cos musieli pokazac naprawde ,a dla nich wyjscie z grupy to juz za duzo//katastraofa to bedzie jak Wlosi by byli w finale//a wybraniec napisal po fazie grupowej grupowej nie widzi Nigerii , a nie ze zakoncza na fazie grupowej wiec troche trzeba ruszyc glowa by zrozumiec to tak naprzyszlosc
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Argentyna – Nigeria

Typ:1
Kurs:1.40
Bukmacher: bah

I w końcu przyszedł czas na tak długo oczekiwane Mistrzostwa Świata w RPA, w drugim dniu turnieju zostanie rozegrany mecze pomiędzy reprezentacją Argentyny a reprezentacją Nigerii. Oczywiście zdecydowanym faworytem będzie zespół argentyński, który jest stawiany w gronie jednego z faworytów do wygrania całego turnieju choć moim zdanie nie mają oni na to zbyt dużych szans ale mimo wszystko to spotkanie powinni bez większych problemów wygrać ponieważ drużyny afrykańskie jak pokazały to ostatni Puchar Afryki i mecze towarzyskie są bardzo daleko za piłką europejską i najlepszymi drużynami z Ameryki a do takich z pewnością zalicza się Argentyna. W mistrzostwach mecz otwarcia jest zawsze bardzo ważny dlatego myślę, że Argentyna wyjdzie na to spotkanie bardzo skoncentrowana dzięki czemu odniesie okazałe zwycięstwo nad dość słabo spisującą się drużyną Nigerii.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Korea Południowa - Grecja
under 2,5 1,50 10/10
under 1,5 2,50 5/10
Pamiętam zespół Grecja kóry strzela mało bramek ale i również mało zdobywa wyniki przeważnie 1:0 0:0 1:1 2:0 więcej niż 2 bramki to w tym meczu nie padną no chyba że Koreańczycy czymś zaskoczą.... Nie chce mi się wierzyc aby Grecja strzeliła więcej i straciła wiecej niz 1 bramkę....
 
M 0

mateheuszek

Użytkownik
Grecja dla mnie odpada bez punktów , w grze pomaga im odrobina szczęścia. Ciekawie będzie wyglądała walka Nigerii z Koreą, jednak Azjaci wg mnie ograją Nigerię. Argentyna pewnie nie zdobedzie kompletu punktów ale wyjdzie z pierwszego miejsca.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


TYP: L.Messi (strzeli gola)
Kurs: 2,10
Buk: Betgun

Argentyna na początek gra mecz z państwem z czernego lądu. Pierwsze spotkanie może być odrazu kluczowe dla układu tabeli. Cała Argentyna żyje mistrzostwami. Maradona - najbardziej kontrowessyjny trener mundialu, Messi najlepszy napastnik świata, choć ja osobiście za takiego nie uważam go. Myśle że wybiegnie od pierwszej minuty w tym spotkaniu. Ma on chrapkę na króla strzelców całych mistrzostw. Wiecle prawdopodobne że nim zostanie, myślę że zacznie strzelanie już od pierwszego spotakania! Nigieria jest słabiutka, niby w towarzyskich meczach walczyli, a wyniki osiągali średnie. Z Łotwa ostatnio wygrali, ale skromnie. Nie nie mają atutów, żeby powstrzymać w turnieju tak klasową reprezentację jaką jest Argentyna. Spodziewam się zwycięstwa do zera. Wynik 2:0 lub 3:0 dla Argentyny. Messi jedna lub dwie bramki. Kurs na snajpera Barcelony zachęca do grania. Jak Argentynie nie idzie to... podaj piłkę do Messiego on coś tam poczaruje i być może nawet strzeli. Taką zasadą kieruje się ostatnimi czasy Argentyna. Nie przecze, że to jest mało skuteczne. Ale potwierdzi się to w pierwszym meczu. Argentyna bez Messiego to jak dziecko bez matki ???? Nigieria musi szukać punktów z Korea.. bo Grecy też powinni sprawić im lanie.

 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Typ: Argentyna (-1.0) @ 1.95 Bet-at-home ⛔ 1:0 Już jutro na stadionie w Johannesburgu , swoją mundialową przygodę jako trener rozpocznie Diego Armando Maradona. Debiut przypada na spotkanie z Nigerią. Faworytem nie może być nikt inny- tylko Leo Messi i spółka.
Na ostatnim Mundialu Argentyńczycy dotarli do 1/4 finału, Nigeryjczycy nie zagrali na niemieckich mistrzostwach.
W moim odczuciu, Argentyńczycy to typowy samograj, grając ze słabszym rywalem nie potrzebują ingerencji trenera. Grają sami, sami strzelają bramki. Trener może tylko patrzeć. Obawiam się, że w dalszej fazie, gdy rola trenera będzie nieco większa, Argentyna może odpaść. Jutro jednak Albicelestes powinni wygrać przynajmniej dwoma bramkami.
W składzie Nigerii zabraknie Johna Obi Mikela, to największa ostatnio gwiazda Super Orłów. Argentyna dysponuje szerokim składem, zwłaszcza w ofensywie. Nie trapią ich żadne kontuzje, mając pięciu napastników na wysokim poziomie, Maradona ma duży komfort pracy. Moim zdaniem jutro Argentyna zwycięży 3:0 po bramkach Messiego, Teveza i Aguero.​
 
N 0

noname92

Użytkownik
Jak dla mnie Argentyna nie powinna mieć w tej grupie problemów i z kompletem punktów powinna bez problemu awansować dalej ;) Walka o 2 miejsce będzie zapewne zacięta i do końca nie przekreślał bym żadnej z 3 pozostałych drużyn a już na pewno nie Korę i myślę że to właśnie Korea obok Argentyny awansuje z tej grupy ;)
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Argentyna - Nigeria
Faworyt do zdobycia mistrzostwa Świata podopieczni Diego Maradony spotkają się z nieobliczalnym na każdym turnieju zespołem Nigerii. Patrząc na skład Nigerii rzuca się oczy linia obrony którą tworzą zagraniczni zawodnicy i to nie z byle jakim doświadczeniem bo 2 z nich gra w premiership Odiah, Yobo , Taiwo oraz Shittu to może być bardzo dobre zestawienie obronę przez które Tevez , Messi i spółką mogą mieć problem przejść. Jedynym słabszym punktem Nigerii jest bramkarz. Jestem ciekaw występu w drużynie Argentyny Di Marii który już podobno porozumiał się z Realem Madryt jak na niego wpłynie ta zmiana w Benfice spisywał się znakomicie co prawda warunkami fizycznymi nie grzeszy lecz nadrabia to wszystko ambicją oraz znakomitym dryblingiem. Zespoły spotykały się ze sobą czterokrotnie od 1994 do 2002 roku , Dwa razy wygrywała Argentyna, raz Nigeria oraz padł jeden remis. Dzisiejsze spotkanie powinno dostarczyć wiele emocji kibicom.

Moje propozycje :
Win Argentyna @@ 1,45
Strzelec Gola Messi @@ 1,95
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Argentyna nie da rady, musi wygrać, chce, czy nie chce. Zresztą jej dwie poprzednie konfrontacja z Nigerią zakończyły się zwycięstwami, a i to była wtedy znacznie silniejsza Nigeria. Grecja i Korea pewnie under 2,5, no i kto wie, czy nie remis.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja bardzo ciekawy jestem co dziś Argentyna zagra, składy obu tych drużyn są nieporównywalne, lecz nie do końca wiadomo jak Argentyńscy zawodnicy będą grać razem (w sensie spójności) gdyż nawet jeśli Argentyńskie indywidualności będą w formie to wszystko może zniszczyć komunikacja w zespole bo sami napastnicy meczu nie wygrają, prawdopodobnie Argentyna będzie kontrolowała mecz lecz z uwagi na zbyt ofensywne ustawienie można się spodziewać dużej ilości kontr ze strony Nigerii, uważam że Argentyna nic wielkiego nie osiągnie w tym turnieju ale mam nadzieję że swoje wygra i dziś stawiam na Argentynę ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jak na razie przeglądam ofertę na mecz Argentyna - Nigeria i cały czas mam dylemat. W końcu Nigeria to jeden z kandydatów do wyjścia z grupy, a większość meczy rozegranych w PNA odnotowali z pozytywnym skutkiem. Bardzo zaskoczyły mnie sparingi jak ten z chociażby słabą Arabią Saudyjską zremisowany 0-0. Duże znaczenie miał skład w tamtym meczu, więc podejrzewam, iż dziś Nigeria pokażę naprawdę klasowy futbol. Oczywiście Argentyna to zdecydowany faworyt i obstawianie zwycięstwa Nigerii to ciężki typ i mało prawdopodobny ale trzeba znaleźć zastępczy typ. Może over 1,5 w pierwszej połowie ? W końcu Messi może coś upchnąć, a zdeterminowana Nigeria za sprawą pary Obinna - Martins postara się o szybkie odrobienie straty gola ? Na bank szykuję się bardzo bramkostrzelny mecz i wszelkie overy mogą zaprocentować i obrócić się w fajną gotówkę. Moj typ to over 1,5 w pierwszej połowie. A co do meczu - jeszcze do końca nie przemyślałem sprawy. Mam zamiar pchnąć ten mecz za sporą gotówkę tak więc tym bardziej szukam zastępczych wysokich kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom