>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B - Argentyna, Nigeria, Korea Płd, Grecja

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ode mnie, pierw spotkanie Korei:

over 4.5 spalonych 1.95
Bwin

Koreańczycy dobrze łapią na spalone, po 4 razy złapali Greków i Argentyńczyków, dziś nie widzę przeszkód, żeby mieli łapać Nigeryjczyków.


over 35.5 wolnych 1.85
Bwin

Mecz walki, sporo fauli, do tego spalone i wszystko jasne. 36 wolnych to nie jest dużo.


over 10.5 rożnych 2.20
Bwin

Tak po prostu mi się widzi.




A teraz o meczu Argentyny.


over 35.5 wolnych 1.95
Bwin

Argentyna dziś będzie grała na luzie, swobodnie, a to znaczy, że będą sobie pozwalali na więcej klepy i kiwek. A Grecy gubią się przy takiej grze, więc fauli będzie sporo. Do tego Grecy dają się łatwo łapać na spalone, co zwiększy liczbę wolnych.


over 4.5 żółtek 2.70
Bwin

Irmatov potrafi dawać kartki, a Grecy pewnie nie raz mu pokażą, że na nie zasługują. Argentyńczycy też myślę, że ze 2 wyłapią.


over 10.5 rożnych 1.85
Argentyna over 6.5 rożnych 2.10
Bwin

Bo tak będzie, nie mam czasu na pisanie więcej.
 
B 6

brecht

Użytkownik
Argentyna będzie cisnąć do końca, rozpędziła się jak Brazylia i nikt jej teraz nie powstrzyma. Co do spotkania Korei z Nigerią to już wspomniałem w innym temacie, że Afrykanie nie są w stanie niczego zdziałać na tym turnieju, natomiast gra skośnookich zadziwia w każdym meczu coraz bardziej, więc tutaj też nie będzie niespodzianki i faworyt wygra.
Swoją drogą Betclic wystawił ciekawy zakład wiązany na wygrane kilku następnych meczy przez faworytów. Kurs - coś około 30, więc za głupie 5 zł można wyciągnąć 150 zł, a scenariusz zakładu jest wielce prawdopodobny, to już koniec niespodzianek na tych mistrzostwach (przynajmniej tych drastycznych).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
O
over 35.5 wolnych 1.85
Bwin
Mecz walki, sporo fauli, do tego spalone i wszystko jasne. 36 wolnych to nie jest dużo.
Z tego co się orientuję to spalone nie są liczone jako rzut wolny w statystykach. Do tego zaliczają się tylko faule.
Jeśli chodzi o mecz Grecji z Argentyną to zwraca uwagę fakt, że Grecy w obu spotkaniach mieli dwucyfrową liczbę rzutów rożnych. Dzisiaj szansę gry dostaną Aguero, Milito czy Bolatti. I choć Grecja żyje nadziejami... to moim zdaniem Albicelestes nie zawiodą.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ten mecz jest ciekawy ze względu na osobę Maradony :grin:, to że Argentyna dobrze się spisuje to nie zmieniło faktu że Ich trener ma małe pojęcie o taktyce i wydaje mi się że teraz w konfrontacji z Rehhagelem może się dużo wyjaśnić, zobaczymy czy Argentynę stać jest na równie dobrą grę z przeciwnikami nastawionymi na grę pod minimalne zwycięstwo 1-0 :cool:
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Grecja - Argentyna
typ: 2
kurs: 1,55
wynik: 0-2


Po kilku meczach tych MŚ stwierdziłem, że mam dość i będę obstawiał tylko za niższe stawki dla samych emocji, bo o jakikolwiek zysk do tej pory było bardzo trudno. Grecy grają w tym roku bardzo słabo, ich bilans bramkowy wynosi 4:9, a bilans Argentyńczyków 20:4. Również na samym mundialu ekipa Maradony prezentuje się lepiej i jak dla mnie sensacją byłby inny wynik niż ich wygrana.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Z tego co się orientuję to spalone nie są liczone jako rzut wolny w statystykach. Do tego zaliczają się tylko faule.
W statystykach faule są liczone jako faule, a spalone jako spalone, jednak w ogólnym rozrachunku każdy spalony daje rzut wolny czyli tak czy siak spalony=wolny.
Przynajmniej w bet365 spalony liczy się do wolnych ????
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Kurde dzis mi wszystko ładnie powłazilo ! Czekam tylko az argentyna wygra drugą połowę po kursie 1.82 i zgarniam dzis pieniązki od buka. Kursy na riberego,gignaca ze nie strzelą po 1.30 wzialem ???? buhaha jak za darmo...do tego urugwaj - meksyk 12 po kursie 1.92....dzis szlo zarobic
Niech wygra Argentyna z 10-0 !
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Grecy dobrze bronili się przez pierwszą połowę, ale w drugiej mocniej zaczęli atakować Argentyńczycy. Grecja oddała mało strzałów na bramkę, i w ten sposób nie mogli sprawić niespodzianki. Argentyna w drugiej połowie pokazała klasę, szkoda że Messi nie strzelił jeszcze bramki na tym mundialu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Argentyna od początku tylko czekała na odkrycie się Greków, grali zachowawczo z kilkominutowymi zrywami na rozbicie przeciwnika i doczekali się w chwili wyrównania na 2-2 w równoległym meczu, gdyby nie sytuacja w tabeli Grecy spokojnie ugrali by to 0-0
Co do Urugwaju z Koreą to już widzę te marne kursy i zbiorowe peffki Urugwaj raczej awansuje ale Żółci mogą pobiegać przez te 90 min robiąc dogrywkę w sumie ugrali te 4pkt w grupie
Urugwaj zrobił wrażenie ale trzeba sobie powiedzieć że żaden z ich rywali nie gra nic specjalnego na tym mundialu, Mexyk? ograł mierną Francje z którą chyba nasi by sobie poradzili, średni wysęp na inauguracje no i 4 pkt w grupie trafili na bardziej gibką Argentynę
Trochę otrożności teraz są eliminacje i inne taktyki jeden mecz i wóz lub przewóz
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Mi też się wydaje, że Urugwaj wcale nie jest takim stuprocentowym faworytem, choćmiło byłoby zobaczyć ich w ćwierćfinale. Mimo to Korea na pewno tak łatwo nie odpuści, a ambicji i umiejeności im nie brakuje..
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Mamy chyba najlepsza chwila żeby zacytować kilka postów które napisali &quot;znawcy tego forum&quot; :
To moje ulubione:

&quot;Moje zdanie jest takie ze Argentyna nie wyjdzie z grupy majac takiego trenera Argentyna nic na tych mistrzostwach nie ugra prognozuje jej 3-4 miejsce w grupie&quot;

kolejna genialna prognoza:
&quot;Maradona jest beznadziejnym trenerem. Argentyna ledwo ledwo w ogóle awansowała do MŚ, więc nie wiem czemu w samym turnieju miałoby być lepiej. Ta drużyna gra bez ładu i składu a teraz jeszcze Diego pominął Zanettiego, Lopeza czy Cambiasso. Brak zwłaszcza tego ostatniego mnie szokuje, bo jak dla mnie to gracz wybitny. Jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Nawet Argentyny nie stać by nie powoływać takich zawodnikow. Tak jak wspomniał kolega wyżej również brak Banegi czy Gago może dziwić. Powołał za to kilku graczy mniej znanych, kilku bez formy + weteranów jak Veron czy Palermo.
Według mnie wszystko to wskazuje na to że Argentyna będzie największym rozczarowaniem turnieju. Atak mają wyborny ale el. do MŚ pokazały już że Maradona nie ma pomysłu jak zestawić Teveza z Messim i z Aguero. Gra 3-4-3 też jest ryzykowne. Grupę mają słabą więc pewnie awansują choć wcale nie jestem przekonany że z pierwszego miejsca a nawet bałbym się postawić że w ogóle awansują. Grecja to bardzo niewygodny rywal, Nigeria i Korea Płd. to wielka niewiadomo. W ogóle bardzo ciężka do typowania grupa.&quot;

Jeszcze jedna:
&quot;O &quot;wyniki&quot; Argentyny możemy być spokojni :]
Nawet takich szans nie ma już Banega. Mózg Valencii, gracz, który przez większość sezonu nadawał ton grze trzeciej drużyny Primera División, nie dostał się nawet do 30-osobowej szerokiej kadry Diego Maradony. Boski Diego powołał za to do kadry takich pomocników, jak Sebastián Blanco (Lanús), Jesús Dátolo (Olympiakos Pireus) czy Juan Mercier (Argentinos Juniors).&quot;
Dopóki trenerem jest &quot;boski&quot; Diego ta reprezentacja nie stanowi żadnego zagrożenia. Nawet najlepszą ekipę można zepsuć nie mając pojęcia o tym co się robi. No ale skoro anonimowi ludzie są lepsi od Banegi, Garaya, Cambiasso czy Zanettiego to nie ma się co dziwić. Diego &quot;błyszczy&quot; &quot;

Kolejna:
&quot;Diego nie potrafi stworzyć zgranego kolektywu. Powoła do reprezentacji 5 napastników i 1 defensywnego pomocnika i myśli że błyszczy... Messi (niby najlepszy piłkarz na świecie...^^) w reprezentacji gra padakę&quot;

Może jeszcze jedna:
&quot;myslałem że na tym forum nie ma dzieci co kibicują Argentynom i za wszelką cenę ich bronią &quot;bo są najlepsi&quot; etc etc. A czemu by mieli nie miec 3 miejsca ? no powiedz ? Francja też miała w EURO 08 być pewniakiem do wyjscia z grupy i ? no własnie... a Argentyna przypomina mi taką południowoamerykańską Francję.. niby genialni, z duzym dorobkiem juz w przeszłosci, niby wielka firma a ledwo co łapią sie na mundial i na każdej imprezie rozczarowywują... Remis z Koreą i Nigerią całkiem realny jak nie porażka z Koreą, bo oni grają dość oryginalny futbol i nie jedną potęgę są w stanie pokonać , tymbardziej potęgę bez formy, Nigeria też mocna... To są MŚ, nawet z Kiwi trzeba sie liczyć !&quot;

Już mi się nie chce tego cytować ale znalazło by się jeszcze tego sporo ,
Na przyszłość: jak nie macie o czymś najmniejszego pojęcia to w ogóle się nie odzywajcie bo robicie z siebie pośmiewisko , Argentyna gra jak narazie najlepiej na turnieju i po przeciwnikach przejeżdża się z wielką łatwością , Maradona też pokazał że jest solidnym trenerem .
Trochę kasy pewnie przegraliście na tych iście boskich prognozach , ale cóż zrobić.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Eee tam gadasz Brat Boom. Zobacz jaką oni mieli łatwą grupę. Jak nie najłatwiejsza ze wszystkich. Korea Południowa to żaden przeciwnik dla Argentyny. Nigeria nawet dobrze zagrała w meczu z Argentyną i mogłby się równie dobrze skończyć wynikiem 0:0 gdyby nie ta wpadka na początku meczu. A Grecja to w ogóle już szkoda o niej gadać. Myślę ,że Meksyk może ich pojechać i zrewanżować się za poprzedni mundial.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Eee tam gadasz Brat Boom. Zobacz jaką oni mieli łatwą grupę. Jak nie najłatwiejsza ze wszystkich. Korea Południowa to żaden przeciwnik dla Argentyny. Nigeria nawet dobrze zagrała w meczu z Argentyną i mogłby się równie dobrze skończyć wynikiem 0:0 gdyby nie ta wpadka na początku meczu. A Grecja to w ogóle już szkoda o niej gadać. Myślę ,że Meksyk może ich pojechać i zrewanżować się za poprzedni mundial.
O czym ty człowieku mówisz? popatrz sobie na grupę np. Hiszpanii i zobacz jak gra mistrz Europy , zobacz jak żałośnie zagrali w meczu ze Szwajcarią która jest zespołem o podobnym poziomie co Grecja , z Hondurasem też nie zachwycili.
Zobacz sobie na grupę Angli i zobacz na jej wyniki , zobacz na grupę Włochów , o Francji nawet nie będę wspominał, a teraz zobacz na grupę Argentyny i na jej wyniki i styl gry , co widzisz? , bo ja widze to że Argentyna bije na głowe te drużyny a przecież nie powiesz mi że Algieria , Nowa Zelandia czy Szwajcaria to drużyny lepsze od Grecji , Nigerii czy Korei.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Hah Brat widzę Ty dalej wałkujesz swoje - moja racja jest świętą racją... &quot;Moc&quot; Argentyny szczególnie było widać w meczu z Nigerią, gdzie przypadkowa bramka ustawiła mecz. Pomijam już to, że Nigeryjczycy w 2 połowie cisnęli Argentynę aż miło.
2 spotkanie z Koreą... No dobra pewne zwycięstwo, ale gdyby Korea w pierwszych 15 minutach 2 połowy wykorzystała swoje okazje to było by licho. Później Azjaci z minuty na minutę co raz to bardziej &quot;otwierali się&quot; i skończyło się pogromem.
Co do meczu z Grecją to nie komentuje bo oglądałem tylko urywkami, ale na razie z tego co widziałem to tak jak było wiadomo na początku, Argentyna to w 90% Messi i długo, długo nic...

Tak jeszcze chciałbym dodać, że Twój Veron grywa jak na razie iście kapitalne zawody... ???? A tyle było hałasu, że co on to nie gra w Estudiantes. Następnym razem zamilcz nim będziesz wywyższał się ponad innych bo sam wiesz tyle co nic.

No i co do tego stylu to możesz coś o nim napisać ? Bo kompletnie nie wiem o jakim stylu piszesz... A porównywanie Argentyny do grającej słabo Francji, Hiszpanii, Anglii czy Włoch to tylko po raz kolejny obnaża to, że Twoim argumentem jest brak argumentów... Koniec przekazu.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Argentyna to 90% Messi ? Tylko ,że ten supersnajper jeszcze nie strzelił ani jednej bramki.
No tak masz całkowitą rację. No może poza tym, że w 3 spotkaniach oddał 20 strzałów w tym 11 na bramkę, to jednak nadal nie wybija się na tle kolegów. pomijam też to, że jak nie &quot;idzie&quot; to musi wracać się aż do linii pomocy i wyręczać kolegów z pomocy którzy są bardzo nieefektywni.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Patrolinho totalnie subiektywna opinia. Nie walczcie z nim, bo każdy wie jak jest naprawdę. W fazie grupowej Argentyna pomimo zaznaczam trudnej grupy zaprezentowała się najlepiej spośród faworytów. Choć Holandia zachowuje siły na późniejszą fazę, tak samo jak Hiszpanie (chociaż tym przydażyła się wpadka) to i tak Argentyna na dzień dzisiejszy gra najlepiej. Jeżeli uważacie, że Grecja , Nigeria i Korea to łatwa grupa to pozdrawiam i nie ma o czym dalej dyskutować. Zespół Argentyny to kolektyw, tam jeden drugiego poklepuje po ramieniu, a messi wcale nie musi udowadniać strzelonymi golami, iż jest najlepszym zawodnikiem świata... Pewnie wygrane trzy mecze i czekają teraz na Meksyk.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
O czym ty człowieku mówisz? popatrz sobie na grupę np. Hiszpanii i zobacz jak gra mistrz Europy , zobacz jak żałośnie zagrali w meczu ze Szwajcarią która jest zespołem o podobnym poziomie co Grecja , z Hondurasem też nie zachwycili.
Zobacz sobie na grupę Angli i zobacz na jej wyniki , zobacz na grupę Włochów , o Francji nawet nie będę wspominał, a teraz zobacz na grupę Argentyny i na jej wyniki i styl gry , co widzisz? , bo ja widze to że Argentyna bije na głowe te drużyny a przecież nie powiesz mi że Algieria , Nowa Zelandia czy Szwajcaria to drużyny lepsze od Grecji , Nigerii czy Korei.
Angole czy Włosi to drużyny które dopasowują grę do przeciwnika i lubią lekceważyć słabszych więc nie ma co się sugerować ich wynikami bo nawet dziecko wie że mają mocną składy, w sumie można się doczepić do ich postaw ale bardzo możliwe że przygotowania do mundialu były nastawione właśnie na rundę eliminacyjną każdy im dawał spacerek i 1 miejsce w grupie dzisiaj muszą się trochę napocić
To że parę ekip nic nie pokazały w grupach nie znaczy że w takim stylu wrócą do domu tak samo Argentyna u boku Brazylii wydają się najbardziej przekonującymi drużynami nagle nie dadzą ciała..już nie takie rzeczy pokazał ten mundial
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom