>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa B - Argentyna, Nigeria, Korea Płd, Grecja

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Grecja - Nigeria


Typ:2
Kurs:1.91


Czas na kolejne mecze tym razem w ramach drugiej kolejki grupy B spotkają sięze sobą Grecja i Nigeria. Pierwsze spotkanie Greków pokazało to czego obawiałem się przed mistrzostwami a mianowicie to, że są oni w bardzo słabej formie i nie mają żadnych wartościowych zawodników, którzy potrafili by pociągnąc zespół. W pierwszym meczu Grecy przegrali bo bardzo słabym meczu ze swojej strony w pełni zasłużenie 2:0 a mogło być jeszcze gorzej. Nigeria natomiast w pierwszym meczu mieżyła się z jednym z faworytów do mistrzostwa a mainowicie z ekipą Argentyny tak więc porażka 1:0 nie jest aż tak złym wynikiem. Tak naprawdę po pierwszym meczu Nigeri nic nie wiem ponieważ musieli oni przyjąc obronną taktykę i nie mogli pokazać całych swoich możliwości ale w meczu ze słabiutką Grecją napewno będą mieli okazję się wykazać.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Może to co napiszę będzie istną herezją, ale nie wróżę wielkiego sukcesu Argentynie po tym co zagrali z Nigerią. Wygrali i co z tego skoro ich gra opierała się tylko i wyłącznie na chwilowych przebłyskach gwiazd, natomiast nie było widać żadnej myśli szkoleniowej, schematu, który staraliby się zagrać. Możecie napisać, że się nie znam ale o wiele bardzie podobało mi się to co zagrała Korea z tej grupy ( chodzi o to jak się zaprezentował zespół, a nie indywidualności, o schematy które realizował). Brak solidnego trenera szybko się zemści na grupie naprawdę wielkich piłkarzy, ale nie tworzących jak na razie drużyny.
Mam identyczne zdanie co Ty, jak to ktoś powiedział wyżej Argentyna mogła wygrać ten mecz spokojnie kilkoma bramkami &lt;smiech&gt; ale mogła ten mecz spokojnie zremisować. Granie na przewagę jednej bramki to co najmniej głupota, wystarczyła jedna dobra kontra Nigeryjczyków i by maradona zamiast całować jak GAY każdego zawodnika bił by po głowach. W następnym meczu Argentyny tj. z Koreą postawię właśnie na Azjatów, możliwe że z remisem x2. Grają oni jako zespół, są zgrani i bardzo dynamiczni, oglądając ich mecz z Grekami byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, Grecy zagrali słabo bo przeciwnik był niespodziewanie dobry. Granie na Argentynę po tak niskich kursach to tylko niepotrzebne nerwy, lepiej zaryzykować i się po &#39;90 minutach cieszyć.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Mimo wszystko wydaje mi się, że jednak Argentyńczycy wygrają z Koreą. Też jestem pod wrażeniem Azjatów i spotkanie z Grecją miało przebieg taki jakiego się w sumie spodziewałem. Myślę, że kluczem do ich wyjścia z grupy będzie wygrana z Nigerią. Zgodzę się też, że Maradona to żaden trener ale jednak siła indywidualności w zespole Argentyny pozwoli wygrać ten mecz. Tak się nawet zastanawiałem, że w sztabie szkoleniowym są ludzie ustalający taktykę a sam Diego jest jakby tylko mentorem i dobrym duchem zespołu - widać, że ma posłuch i piłkarze go gigantycznie szanują.
Moje typy na mecze w tej grupie:
Nigeria - Grecja 1
Argentyna - Korea 1
Korea - Nigeria 1
Argentyna - Grecja 1x
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

KOREA PŁD - ARGENTYNA
Typ : Argentyna @ 1,40
Bet-at-home ✅1:4
Argentyna do meczu przystępuje bez kontuzjowanego Juana Sebastiana Verona. Zastąpi go w podstawowym składize jak dzisiaj podają media Maxi Rodriguez. Reszta zestawienia w porównaniu z meczem z Nigerią się nie zmieni. Obawiam się o Jonasa Gutiereza,aby nie dał się za bardzo ogrywac Parkowi Ji Sung... Nigeryjczycy czasem go bardzo robili na &quot;miekko&quot;. Spóźniał się do defensywy, do akcji ofensywynych rzadko się włączał. Ogólnie to od dłuższego czasu nie wiem co Maradona w nim widzi... Javier Zanetti jak nikt by pasował na jego miejsce. A skoro jego nie ma, to Nicolas Burdisso bym wystawił na prawą obrone zamiast Gutierreza, który będąc pomocnikiem nie djae za wiele w ofensywie, a popełnia jeszcze błędy w tyłach. Z Nigerią wygrali tylko 1:0 bo napór postawił bramkarz Enyema. Koreańczycy natomiast zagrali dośc obiecująco na tle baardzo słabych Greków. Teraz więc pytanie czy to Grecy są tak słabi czy może Korea zamierza powalczyc o awans z tej grupy. Wg mojej analizy to bardziej Grecja jest tak tragicznie słaba. Jeżeli o mnie idzie to ja w tym meczu widzę wygraną Argentyny i awans tego zespołu jako pierwszego do kolejnej rundy MŚ. Można pisac różnie na temat Maradony, ale Argentyna ma Messiego i paru jeszcze graczy jak walczaka Teveza i Mascherano który czyścił z Nigerią wszystko co się dało.

-----------------

W drugim starciu widzę małą liczbe bramek Nigeryjczyków z Grekami. Grecy jak pisałem wcześniej zagrali tragedie lub dramat jak kto woli przeciwko Koreańczykom. Nigeria coś tam starała się odgryzac Argentynie. W bramce mają świetnego Enyeme. Grecy pewnie bardziej skupią się na zabezpieczeniu tyłów niż w meczu z Koreą. A z przodu nie ma kto straszyc nawet. Mecz o wszystko dla obu zespołów. Wiele wskazywałoby za tym, że padnie więc sporo bramek, ale na tych MŚ rządi bardziej gra zachowawcza. A Afrykanie to już całkowicie z tego słyną. Wg mnie under tutaj będzie. Kurs nie zachwyca może, ale ja pobieram bo widze ten mecz wokół wyników 1:0 dla Nigerii, 1:1 lub 0:0. :wink:
 
T 9

theart

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Korea Płd.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kolejny dzień Mistrzostw Świata pełnych frustrującej kopaniny i narzekań na cud techniki, który ma swoją jaźń i wpada do bramki dopiero gdy sam tego chce. A wpada gdy wskaźnik irytacji wuwuzelami sięga zenitu. Dlaczego stawiam na Argentynę? To pewny faworyt a kurs jest akceptowalny. Korea Płd w pierwszym meczu z Grecją pokazała ładną piłkę i zdobyła komplet punktów. Mamy tu więc do czynienia z kalkulacją iż teraz mogą mieć wpadkę, do fazy pucharowej raczej wyjdą bo afrykański rodzynek w tej grupie nie zachwyca. Weźmy też tutaj pod lupę to iż Grecja to kandydat do ostatniego miejsca a Argentyna pokazała ofensywną piłkę w spotkaniu inauguracyjnym. Dlatego też zwycięstwo jest tutaj &quot;pewne&quot;, choćby dlatego by mieli spokojny trzeci mecz. Mimo to mecz może być emocjonujący, obie drużyny jako jedne z nielicznych pokazały że umieją grać. Mój typ to Argnetyna też ze względu na chcące się pokazać gwiazdy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
&quot; Niemiecki trener Greków, 72-letni Otto Rehhagel bazuje na perfekcji w grze obronnej, ale żeby pozostać w RPA, jego podopieczni muszą zacząć trafiać do siatki. Stąd prawdopodobna decyzja o desygnowaniu na murawę stadionu w Bloemfontein trzech napastników. Oprócz Salpingidisa, od pierwszej minuty mają zagrać Giorgos Samaras i Fanis Gekas. &quot;

Źródło:
[URL='http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-pierwszy-mecz-o-zycie-w-rpa,1,3283008,wiadomosc.html']http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-pierwszy-mecz-o-zycie-w-rpa,1,3283008,wiadomosc.html [/URL]

Jestem ciekawy gry Grecji. Osobiście uważam że mimo zmiany ustawienia ich gra jakoś znacząco się nie zmieni. Oni mają &quot;wpojone&quot; do swojej mentalnośco grę defensywną. Wydaje mi się że remis jest wielce prawdopodobny. Bo Nigeria nie bedzie chciała przegrać w tym meczu, dlatego nie nastawi sie na super atak. Under nawet -1.5 w całym meczu możliwy. Grecja ostatni mecz gra z Argentyna która pewnie na pożegnanie &quot;wsadzi&quot; im kilka bramek. Natomiast dla Nigeryjczyków nie mecz z Grecją jest najważniejszy. Oni mecz o życie zagrają z Korea Południowa.. i na tamtym spotkaniu sie bardziej skupią.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Argentyna - Korea Płd. Over 2.5 (2,15)

Tak jak wczoraj pisałem zakończyły się szachy w Mistrzostwach Świata w RPA. W końcu rozpoczęły się mecz w których możemy spodziewać się większych ilości bramek. Dziś zmierzą się drużyny w grupie B. Ja wybrałem pojedynek Argentyny oraz Korei, które po pierwszych meczach mają na koncie 3 punkty. Zwycięzca tego spotkania przybliży się bardzo mocno do awansu. Oczywiście faworytem jest zespół z Ameryki Południowej, który w pierwszym meczu pokonał Nigerię 1:0. Mimo niskiego wyniku mecz się mógł podobać, a gdyby zakończył się wynikiem 3:1 nikt nie mógłby powiedzieć, że jest on niesprawiedliwy. Fenomenalnie w tamtym spotkaniu bronił bramkarz Nigeryjczyków. Dziś zespół piłkarsko na pewno nieco gorszy, ale Korea już pokazała w pierwszym meczu, że jest jak zwykle przygotowana fenomenalnie szybkościowo. Pewna wygrana 2:0 z Grecją postawiła ich w bardzo dobrym świetle. Czy są w stanie powalczyć z jednymi z faworytów w tym turnieju? Uważam, że tak. Być może nie uda im się wygrać czy nawet zremisować, ale są w stanie zdobyć bramkę, która byłaby bardzo ważna w kontekście mojego typu. Mam nadzieję, że zobaczymy kolejne porywające widowisko, które przyniesie sporo bramek. Oby tylko skuteczność strzałów po stronie Argentyny była wyższa, a o wynik można być spokojnym.

Kurs z: Doxxbet
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Korea Płd.
Typ: over 1,5 w pierwszej połowie
Kurs: 3,00
Bukmacher: Expekt

Bardzo wysoki kurs jak na ten typ z tymi druzynami, myśle że są szanse aby to weszło. Argentyna na pewno zagra ofensywnie tak jak z Nigeria, wystarczy że poprawią skutecznośc i przy ich determinacji oni sami mogą wbic 2 gole w pierwszej połowie. Do tego jeszcze dobre i szybkie kontry Koreanczyków z ktorych rowniez moga strzelic bramke. Wiec wystarczy tylko aby Messi i spółka wyregulowała celowniki a mecz będzie na pewno overowy a byc moze w pierwszej połowie padnie wiecej bramek.
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
Bardzo wysoki kurs jak na ten typ z tymi druzynami, myśle że są szanse aby to weszło.
Ile już razy podczas tych mistrzostw przewidywaliśmy podobne typy? Zawsze miało być dużo bramek, zawsze ktoś miał strzelać. I co z tego wynikało? Nic. Myślę, że podobnie będzie i w tym meczu i bardziej obstawiałbym under (1,5) do przerwy bądź remis.
Ja na ten mecz postawiłem over (10,5) strzałów w światło bramki, po kursie 2,07 w Tobet.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Wydaje mi się że remis jest wielce prawdopodobny. Bo Nigeria nie bedzie chciała przegrać w tym meczu, dlatego nie nastawi sie na super atak. Under nawet -1.5 w całym meczu możliwy. Grecja ostatni mecz gra z Argentyna która pewnie na pożegnanie &quot;wsadzi&quot; im kilka bramek. Natomiast dla Nigeryjczyków nie mecz z Grecją jest najważniejszy. Oni mecz o życie zagrają z Korea Południowa.. i na tamtym spotkaniu sie bardziej skupią.
Kompletnie się nie zgadzam, jak możesz mówić, że dla Nigerii ten mecz nie jest najważniejszy. Remis im za bardzo nic nie daje, bo później trzeba koniecznie pokonać Koreę, a to nie będzie takie proste. Dlatego Nigeria dzisiaj zrobi wszystko, żeby mieć te 3 pkt i to w najlepszym bilansie, żeby później w razie czego asekurować się remisem z Koreą. Tak czy inaczej, każdy mecz na mundialu jest najważniejszy. Nie wierzę, że Nigeria nie będzie chciała wygrać. Na pewno zgadzam się, że Grecja zaprezentowała się fatalnie w pierwszym meczu, a Nigeria wręcz przeciwnie, pozostawili niezłe wrażenie, na pewno mają lepszy atak niż Grecy, jest kim straszyć w ofensywie i uważam, że warto zagrać na zwycięstwo Nigerii w tym meczu.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
No komuś się nudzi i lubi usuwać czyjeś posty :] Brawo dla was drogie modki. Nawiązując do meczu. Korea swoją grą nie zasłużyła na takie lanie. Grali bardzo ambitnie, niestety pogubili się trochę w tyłach . Argentyna chcąc myśleć o tym, żeby coś tu zdziałać musi zrobić coś z defensywą. Drewniany Demichelis znów się macha, a Jonas też szału nie robi. Higuain też bardzo słabo, mimo strzelonego hattricka.. Strzelenie dwóch bramek na pustaka to nie sztuka. W mojej opinii zdecydowanie lepszy na tej pozycji byłby Aguero, który tuz po wejściu na murawę zagrał ciasteczko właśnie do gwiazdora Realu. Na pochwałę niewątpliwie zasługuje Tevez - jak narazie jeden z najlepszych napastników tych mistrzostw. Narazie nie może nic ukuć, ale nadrabia to swoją walecznością :]
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
No i po ładnym kursie bez problemu wszedł typ o którym pisałem zaraz przed meczem.
matesarninho - tobie zwracam honor jeżeli chodzi o over (1,5) z pierwszej połowy. Tak jak pisałem w poprzednim poście, nie chciało mi się wierzyć w taki układ spraw, ale wyszło jak wyszło. Na pewno duży wpływ miała ta bramka samobójcza i błąd Demichelisa przy bramce Korei. Tak czy siak wygrana po kursie 3,00, brawo.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
No to się narobiło:cool:. Kto oglądał mógł dobrze zarobić. Według mnie od momentu czerwonej kartki kurs na Greków był ponad 4,5 lekka przesada, widać było , że mają znaczną przewagę w 11. Głupie zachowanie Nigeryjczyka i tyle. Zrobiło się teraz ciekawie w tej grupie....:razz:
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
WYJDZIE Z GRUPY - Nigeria @4,3 Betfair
Mimo dzisiejszej porażki z reprezentacją Grecji 1:2 spowodowanej w głównej mierze beznadziejnym i nieodpowiedzialnym zachowaniem Kaity, drużyna z czarnego lądu ma w moich oczach duże szanse na awans do 1/8. Aby tego dokonać muszą zostać spełnione następujące warunki:
1) Wygrana z Koreą Płd. dowolnym stosunkiem bramkowym
2) Zwycięstwo Argentyny nad Grecją

Ad.1
Uważam, że Super Orły grają naprawdę dobrze na tym Mundialu, a brak punktów spowodowany jest klasą przeciwnika(1 mecz) i grą przez większą cześć czasu w dziesiątkę(2 mecz, gdy grali w &quot;11&quot; byli stroną przeważającą i prezentowali się bardzo dobrze, podobnie jak w meczu z Argentyną).
Ad.2
Grecja to drużyna Grająca nudny, defensywny, nieciekawy i nieskuteczny futbol. W meczu ze świetnie prezentującą się Argentyną są bez większych szans, nawet jeśli Albicelestes wybiegną w innej &quot;11&quot; to nie znaczy to, że będzie to słabsza jedenastka, ponieważ dysponują świetnym i co istotne wyrównanym składem.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Superorły z lekko podciętymi skrzydłami przystąpią do spotkania z Koreańczykami. Czy są w stanie ograć Koreańczyków? Popatrzmy na sytuację w grupie B na chłodno.
Grecy są zespołem słabym, co udowodnili zarówno z Nigerią jak i Koreą. Gdyby nie czerwona kartka to z Afrykanami nie zdobyliby 3 pkt. Teraz czeka ich spotkanie z Argentyną - wielką Argentyną prowadzoną przez Boskiego Diego. Pytanie brzmi - czy Maradona da odpocząć podstawowym graczom? Moim zdaniem - nie. W teorii Albicelestes jeszcze nie awansowali, a krytykowany przez wielu osobników trener będzie chciał zamknąć usta niedowiarkom zdobywając 9 pkt. Choćby wystawił rezerwowych napastników, jak na tle greków wygląda duet Milito - Aguero (Messi zagra na 99,999%)? Jak dla mnie pewne zwycięstwo Argentyny. Jak się ma Korea na tle Nigerii? Moim zdaniem Koreańczycy są zdecydowanie lepszą, szybszą i bardziej zgraną drużyną. Problemem mogą być stale fragmenty i wędrówki rosłych Superorłów pod pole karne niziutkich Azjatów. Zaporą nie do przejścia w zespole Nigerii ma być znakomity Enyama, ale to &quot;tylko&quot; bramkarz.
In my opinion przejdzie Korea, która skontruje Nigeryjczyków, obejmie prowadzenie i nie da im wygrać spotkania.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Grecja - Argentyna

Typ:2
Kurs:1.55

Z dość bogatej oferty spotkań do postawienia postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Grecją a Argentyną. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest doskonale się spisująca druzyna Argentyny. Grecja natomiast zawodzi na tych mistrzostwach na całej lini co prawda zdobyła trzy oczka w spotkaniu z Nigerią ale miała więcej szczęścia niż umiejętności i tak naprawdę to Nigeria przegrała ten mecz na własne życzenie. Jak widać wszystko przemawia za zwycięstwem Argentyny ale jest jedno małe ale ponieważ Argentyńczycy zapewnili już sobie awans i praktycznie o nic nie grają i nie wiadomo, że wystąpią w najmocniejszym składzie ale mimo wszystko myślę, że nawet nieco rezerwowoy skład Argentyny jest dużo lepszy od podstawowego Grecjii.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TYP: 2
KURS: 2,55
BUK: Betgun

Rusza ostatnia faza spotkań grupowych na Mundialu. Na stadionie w Durbanie dojdzie do pojedynku Nigerii z Koreą Południową. Przed tym spotkaniem w zdecydowanie lepszej sytuacji są Koreańczycy, którzy mają na swoim koncie trzy punkty. Mimo zerowego dorobku, Nigeria ma również szanse na wyjście z grupy. Zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli grupy b, lecz matetatyczne szanse na awans jeszcze posiada. Obecnie Korea zajmuje drugie miejsce z trzema punktami na koncie. Tyle samo oczek co Korea Południowa zgromadziła do tej pory Grecja, którą w ostatniej kolejce czeka jednak bardzo trudne spotkanie z Argentyną. W tym spotkaniu będzie widoczne małe osłabienie graczy z &quot;czarnego lądu&quot; bowiem muszą sboe poradzić z brakiem pauzującego za czerwoną kartkę Saniego Keity.



Myślę ze Korea zagra podobnie jak w pierwszym spotkaniu na mistrzostwach z Grecją i w ładnym stylu pokona Nigierię. Na plus przemawia również wiadomość iż trener Koreańczyków Hugu Jung-moo nie ma żadnych problemów kadrowych. Wystawi najlepszy skład. Moim zdaniem to właśnie Korea jest obok Argentyny głównym kandydatem do wyjścia z grupy. Ani słabi Grecy, ani szarpiąca na tych mistrzostwach Nigieria nie powinna zespuć im planów w awansie. Kluczek będzie pierwsza zdobyta bramka. Jeśli strzelą ją gracze z Azji to potem wystrczy się bronić i zachować czyste konto. W przypadku remisu Grecji z Argentyna , wystrczy tylko remis w tym meczu i dalej gra Korea. Ale myśle że nie będzie zachowawczej gry na remis, bo w tych mistrzostwach juz za wiele niepsodzianek było. Dlatego Korea powinna udowodnić swoja wyższość na boisku. Są bardzo dobrze przygotowani kondycyjnie, choć Nigieryjczycy też mają żelazne płuca. Zobaczymy mój typ 0:1 dla Korei.

 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
a co powiecie na zwycięstwo Nigeri i Remis Gracji z Argentyną ??
Nigeria gra ostatni mecz w tym mundialu bedą chcieli godnie sie pożegać z Mundialem i z pewnoscią będą chcieli wygrać spotkanie na zakonczenie co do mecczu greków i argentyny to zwylke ci drudzy swoje mecze ostatnie remisują a zsepołowi maradony wynik remisowy nie będzie miał większego zanczenia ponieważ i tak wyjdą z grupy :cool:
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
a co powiecie na zwycięstwo Nigeri i Remis Gracji z Argentyną ??
Nigeria gra ostatni mecz w tym mundialu bedą chcieli godnie sie pożegać z Mundialem i z pewnoscią będą chcieli wygrać spotkanie na zakonczenie co do mecczu greków i argentyny to zwylke ci drudzy swoje mecze ostatnie remisują a zsepołowi maradony wynik remisowy nie będzie miał większego zanczenia ponieważ i tak wyjdą z grupy :cool:
Pożegnanie, co Ty gadasz? oni mają szanse na awans.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Jagr moim zdaniem Argentyna nie odpusci sobie tego meczu mimo tego że awans ma zapewniony. Grecy graja ponad przecietnie i myślę że Argentynczcy wypracuja sobie małym nakładem sił 99% akcje i skutecznie je wykorzystując naznacza Greków wynikiem 2-0 3-0. Takie jest moje zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom