>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C - Anglia, USA, Algieria, Słowenia

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Będę totalnie zdziwiony jeśli z tej grupy nie wyjdzie Anglia i USA. Algieria i Słowenia zagrały na bardzo niskim poziomie i raczej nie daję im jakichkolwiek szans na awans.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jeśli Anglia lub USA nie awansuje to będzie sensacja . No ale algieria już raczej na awans szans nie ma a Słowenii wystarczy chyba 1 zwycięstwo do awansu :p
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jakies spostrzezenia przed meczami tej grupy? Ciekawie zapowiada sie mecz Sloweni z USA.
Tu są same spostrzeżenia ;), USA musi wygrać żeby liczyć się w walce o awans, do tego musi strzelać bramki ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że będą mieli tyle samo punktów po ostatnim meczu grupowym co Anglicy :razz:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Słowenia wygrała z Algierią są na 1 m i nic dziwnego, dwaj potentaci rozegrali ze sobą pierwsze spotkanie dzieląc się punktami.
USA to bdb drużyna było to widać na tle Anglików
Oglądając mecz Słowenców daje im mikroskopijne szanse na awans nic nie pokazali na tle słabnego rywala grają bojaźliwie na tle Angli czy USA będzie raczej kiepsko, tymbardziej że takie drużyny jak Słowacja to można się obawiać na ich terenie, nie prezentują się jako zespół turniejowy i nic więcej nie zdzialają
Jak juz wspomniałem obaj potentaci mają po pierwszym meczu remis jest to odpowiednia motywacja na zwycięztwo
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
W tej grupie sytuacja wydaje się jakby oczywista i przejrzysta. Wydaję się, że Anglia i USA zgromadzą po 7 punktów i kwestią 1 miejsca jest to kto nastrzela więcej bramek Algerii (osobiście wydaję mi się, że mimo wszystko Anglicy). Ze Słowenią obie drużyny też wygrają ale moim zdaniem będą to bardziej wyrównane mecze.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Anglia - Algieria Over 2.5 (1,92)
Zapowiedziałem koniec szachów swoją analizą i jak na razie wygląda to co najmniej przyzwoicie. Cztery mecze drugiej rundy fazy grupowej i wracamy na odpowiednie tory czyli zanotowaliśmy trzy overy. Na dzisiaj również proponuje over w spotkaniu Anglików, którzy w pierwszym meczu fazy grupowej stracili 2 punkty. Jednak warto dodać, że prawdopodobnie spotkali się z najlepszą drużyną spośród wszystkich trzech rywali w swojej grupie. USA obok właśnie Anglii jest typowane do awansu do 1/8. Oczywiście stratę punktów Anglicy zawdzięczają bramkarzowi, ale prawdę mówiąc nie ma co patrzeć na to co było, a trzeba patrzeć na to co jest i co trzeba wywalczyć w następnym meczu. A przed Wyspiarzami ekipa Algierii, która w pierwszym meczu uległa Słowenii 1:0. W tamtym spotkaniu bramkarza Algierii również dość mocno przyczynił się do starty bramki i w konsekwencji przegranej. W tej chwili szanse na awans Afrykańczyków są znikome, bo musieliby pokonać np. USA i liczyć na jeden punkt z Anglią co według mnie jest mało prawdopodobne. Jako, że Anglicy stracili punkty na początku liczę, że dzisiaj już zagrają na 100% pewnie i wysoko pokonując ekipę z północy afryki. Składów obu drużyn nie ma co porównywać. Chyba jedynie w bramce różnica nie jest, aż tak duża, ale na każdej innej pozycji górują tylko i wyłącznie Anglicy. Mam nadzieję, że to dzisiaj udowodnią i wygrywając swój mecz pokryją wyznaczoną przeze mnie linię bramkową.
Kurs z: Doxxbet
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Jeżeli USA potrafiło zremisować z taką potęgą jak Anglia ,to myślę ,że zwycięstwo ze Słowienią będzie tylko formalnością. Nie oszukujmy się ,ale w pierwszym meczu Słoweńców ,męczyli się z najsłabszą drużyną w grupie ,a co powiedzieć jak im przyjdzie się zmierzyć z USA ,albo Anglią ? Kurs na USA na prawdę wysoki i bardzo warty ryzyka. 2,00 na USA ! Jak dla mnie to mega prezent.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien co do Anglików. Raz, że nie wiadomo co zrobi Green, a dwa to oczywiście brak zespołowości w zespole prowadzonym przez Capello. Co jak co ale Algieria do super słabych zespołów nie należy, wręcz przeciwnie, stanowią Oni dosyć solidną grupę w której każdy stara się coś pokazać. Wczoraj po meczu Francji ktoś w Hiszpańskiej telewizji powiedział &#39;&#39; jednego faworyta właśnie żegnamy (Francja), teraz czas na Anglię ?&#39;&#39;. Brytyjczycy zagrają pod wielką presją i od początku zaczną cisnąć zespół z Afryki. Kluczowym momentem meczu może zostać pierwszy gol zdobyty przez Anglików. Jeżeli zdobędą go stosunkowo szybko (1-15min.) to gra będzie bardzo nudna, bowiem Anglicy przy średno-ofensywnej taktyce Algierczyków spasują, zrobią coś w stylu meczu z USA. Podejrzewam, że będziemy świadkami undera -1,5!!
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
Jeśli chodzi o presję to bym jej raczej nie brał aż tak strasznie pod uwagę. To dorośli dojrzali ludzie którzy piłkę kopią nie jedną już wiosnę, z reszto w każdym kraju który występuje na MŚ presja jest ogromna lecz w przypadku takich zespołów może być motywująca.
Uważam, że kurs na zwycięstwo Anglii jest za niski żeby grać a handi (-1) moim zdaniem zbyt ryzykowne. Ogólnie odradzam grać ten mecz bo moim zdaniem ciężko na nim będzie coś ugrać, jak dla mnie Anglicy nie odkryli swoich wszystkich kart i nie wiadomo na co ich stać.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
W tej chwili trwa druga połowa meczu Słowenii i USA. USA przegrywa 1:2 jeżeli do końca meczu utrzyma się taki wynik to Słowenia będzie pewna awansu, USA zostanie do rozegrania mecz z Algierią więc Anglia musi się sprężyć i pocisnąć kilkoma golami Algierię żeby być pewnym wyjścia z grupy w przypadku porażki ze Słowenią. Więc w gruncie rzeczy ten mecz równie dobrze może się skończyć 1:0 dla Anglii jak i 4:0 zależeć będzie to od chęci gry Anglików.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Wiem, wiem, że mistrzostwa pełne niespodzianek. Ale nie upatrujcie dziś sensacji w meczu Anglia - Algeria. Anglicy po prostu muszą wygrać ten mecz i go wygrają - tu nie ma innej opcji. A Słoweńcy to ładnie sobie dziś życie skomplikowali. Fakt, że grali z niezwykle trudnym rywalem, ale prowadzili 2:0 i nie powinni tego zwycięstwa oddać - a tu klops. Ammerykańce pykną Algerię i Słoweńcy będą bić się o awans z Angolami...
 
tytanowy09 0

tytanowy09

Użytkownik
Ja mam takie wrażenie, że w tych lepszych zespołach zawodnikom nie chce się grać. Wiadomo, że większość zawodników z mocnych drużyn gra w czołowych klubach europejskich i albo są jeszcze zmęczeni sezonem i mistrzostwa traktują jak gierkę albo boją się grać na 100% tak jak to robią w ligach. Dzisiejszy mecz jak dla mnie ma jednego faworyta, bo Anglia musi coś pokazać na mundialu a będzie im łatwiej zrobić to z Algerią, niż z Słoweńcami.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Anglia musi wygrać, nie koniecznie musi pokazać dobra grę, kurs jest mały ale wydaje się pewny, w końcu Anglia był przed Mundialem typowana na faworyta więc nie może nas rozczarować w meczu z Algerią :razz:
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Wielkie brawa dla Algierii!!! Bić faworytów! Tylko komentator mnie wku***ał tym ciągłym podkreslaniem, że dla Anglii to będzie wstyd zremisować z Algierią... Skąd to poczucie wyższości? Czy wyniki polskiej reprezentacji mu je dają? Bo jeśli nie, to ciekawe czy to samo by powiedział, gdyby nasi grali z Anglikami, czy inną klasową drużyną. A wydaje mi się, że Polacy nie zagraliby dziś tak rozsądnie i dobrze, jak Algieria...
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Nie no ten mundial jest nieobliczalny. Lepiej nie obstawiać go w ogóle.
Swięte słowa ???? Już chyba, ani złotówki nie posatwie na tych Mistrzostwach. Chyba, że na underdogów z podpórką. Padają takie rozstrzygnięcia na które nie wskazywały by żadne racjonalne argumenty. dla mnie cały ten turniej jest NO BET.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wielkie brawa dla Algierii!!! Bić faworytów! Tylko komentator mnie wku***ał tym ciągłym podkreslaniem, że dla Anglii to będzie wstyd zremisować z Algierią... Skąd to poczucie wyższości? Czy wyniki polskiej reprezentacji mu je dają? Bo jeśli nie, to ciekawe czy to samo by powiedział, gdyby nasi grali z Anglikami, czy inną klasową drużyną. A wydaje mi się, że Polacy nie zagraliby dziś tak rozsądnie i dobrze, jak Algieria...
mi się po prostu wydaje że komentator bardziej sympatyzował z Algierią i tak się trochę podśmiewał z Anglików ???? Kibicuje Anglikom na tych MŚ ale brawa dla Algierii za walkę , i nie przegranie tego meczu w głowach. To tylko potwierdza że na mundialu nigdy nie ma słabych drużyn. Ojjj ciekawie się robi ciekawie.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Bardzo przyjemnie mi się oglądało grę w wykonaniu Algierczyków. Co prawda nie zawsze grali z polotem ale byli znakomicie przygotowani technicznie i kondycyjnie . Pokazali kawał dobrego futbolu. Perfekcyjne przyjęcia piłki od swojego bramkarza na połowie rywala , świetne wymiany podań świadczyły o tym , że trener wiedział jakie błędy popełniali w poprzednim meczu. Niektóre akcje Algierczyków wręcz ośmieszało Angielskich piłkarzy. Co prawda, Algieria do potęg piłkarskich nie należy ale dzisiaj prócz tego , że Anglia zagrała słabo to śmiem twierdzić, że gdyby Algieria posiadała w swoim zespole choć jednego znacznie lepszego napastnika byliby w stanie umieścić piłkę w siatce rywali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom