>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C - Anglia, USA, Algieria, Słowenia

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ja chciałbym zwrócić uwagę na rolę takich gwiazd jak Rooney, Heskey czy Lampard. Roo zagrał fatalny mecz - nic mu nie wychodziło, Algierczycy z łatwością odbierali mu piłkę. Przed meczem Steven powiedział, że czekają na odblokowanie Wayna i na jego bramki - czy w takim kraju jak Anglia strzelanie goli ma zależeć tylko od jednego zawodnika?
Nigdy nie byłem zwolennikiem talentu Heskey&#39;a, a dziś moje twierdzenia się potwierdziły - w roli masywnego klocka w ataku reprezentacji Anglii milion razy lepiej wypadłby Bent. Wejście Defoe trochę rozruszało grę, ale to wciąż zbyt mało.
Lampard w kadrze gra zupełnie inaczej niż w Chelsea. Ja rozumiem, tutaj mniej zależy od niego, bo jest jeszcze Gerrard czy Barry, ale na miłość Boską czy nie można podbiec 20 metrów z piłką nie mając nikogo przed sobą zamiast odgrywac do obstawionego rywala?
Nie mam ochoty znęcać się nad resztą Anglików, ale najgorszy na boisku był dla mnie Johnson - zero dokładnych dośrodkowań, średnia postawa w defensywie i fatalne krycie. Tym niemniej Anglicy awansują z drugiego miejsca w grupie i zagrają w 1/8...
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
W takie cuda to ja nie wierze,ciekawi mnie o jakie horrendalne sumy tu sie rozchodzi,zeby
Anglia cos takie odwaliła...Oczywiscie brawa dla walke dla Algierczyków,ale to Anglia im pozwolila zremisowac,a nie oni to sobie wywalczyli...Anglia i tak awansuje a po dzisiejszym meczu bukmacherzy-wszechświat 1000:0...Można mówić &quot;bić faworyta&quot;,&quot;na mundialu nie ma słabych drużyn&quot;,ale nie wierze,że nagle wszyscy grają inaczej niż w klubach i to z minami jakby musieli tak grać..Jedyne to czekać na wypowiedź Capello,że mundial będzie ciekawszy...
Co do meczu ze Słowenią to tu pewnie wygrają,nagle łapiąc formę i tłumacząc to tym,że wiele drużyn miało falstart na MŚ a później dochodziło wysoko...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Można to w ten sposób tłumaczyć jak DZIKI PLUTO albo pomyśleć o tym, że &quot;Wielkie&quot; zespoły jak Francja, Włochy i Anglia przeżywają kryzys. Nie chce mi się wierzyć, że drużyna Capello nie wyjdzie z grupy ale to co dzisiaj zaprezentowali świadczy o tym, że coś jest nie tak. Może afera Terre&#39;go wychodzi teraz? Może jest konflikt w drużynie, przecież dzisiaj nikt z pierwszej 11 nie rozegrał dobrego spotkania. Niewidoczny Rooney, Gerrard, Lampard, Lennon a to zawodnicy od których zależy gra reprezentacji Anglii. Żeby nie zdominować Algierii i nie mieć żadnej sytuacji po której mogła paść bramka? Komentator stwierdził, że Anglia dysponuje najlepszym sładem w całej historii, że są mocniejsi od tych którzy zdobywali Mistrzostwo Świata w 1966 r ( Jak dobrze pamiętam) W eliminacjach grali świetną piłkę i liczyłem, że namieszają w tym turnieju, ale wiadać, że gwiazdy nie potrafią ze sobą grać choć potencjał mają duży.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja patrząc dzisiaj na Anglików miałem wrażenie jakby ktoś im kazał grać a nie jakby chcieli. Masa piłek była takich które przelatywały obok nich a im się nie chciało zrobić kroku do przodu i przeciąć jej toru. Tak jak ktoś już wcześniej wspominał nie przetrzymywali piłki tylko pozbywali się jej od razu. Ogólnie strasznie dziwny mecz. Mam nadzieję że pojadą teraz Słoweńców i wyjdą z grupy bo chciałbym ich zobaczyć w dalszej fazie.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Bardzo przyjemnie mi się oglądało grę w wykonaniu Algierczyków. Co prawda nie zawsze grali z polotem ale byli znakomicie przygotowani technicznie i kondycyjnie . Pokazali kawał dobrego futbolu. Perfekcyjne przyjęcia piłki od swojego bramkarza na połowie rywala , świetne wymiany podań świadczyły o tym , że trener wiedział jakie błędy popełniali w poprzednim meczu. Niektóre akcje Algierczyków wręcz ośmieszało Angielskich piłkarzy. Co prawda, Algieria do potęg piłkarskich nie należy ale dzisiaj prócz tego , że Anglia zagrała słabo to śmiem twierdzić, że gdyby Algieria posiadała w swoim zespole choć jednego znacznie lepszego napastnika byliby w stanie umieścić piłkę w siatce rywali.
hmm. w jednym się zgodze, Algierczycy mieli bardzo ładne przyjęcia piłki, ale podania to nie były perfekcyjne. Najbardziej nie podobało mi się , że tworzyli akcje niby zapowiada się taka ładna, a tu dupa bo atakują 2-3 zawodnikami, którzy zresztą zamiast się wystawiać na pozycje to stoją w miejscu. Co do gry to rzenada dla Angoli. Coś mi się zdaje, że bukmacherzy nieźle zapłacili i Angolom, Francuzom Włochom i Hiszpanom by zrobiły sensacje, ale to moje domysły. Zresztą zawsze takie mam, jak widzę, że piłkarz mający piłkę na pół metra przed sobą, patrzy na nią jak przelatuje i nie chce mu się wystawić nogi. No ludzie...
 
G 0

gwiazdorvoytas

Użytkownik
najbardziej wkurza mnie na tych mnie na tych mistrzostwach minimalizm drużyn pretendujaących do mistrzostwa, Anglia, francja, Włochy, Hiszpania myślą że mecze sie same wygraja i ktoś im sprezentuje wyjście z grupy lub wyjście mają z urzędu bo są silni. Po tym co ogladałem wczoraj w meczu Anglia - Algieria najchetniej pozegnalbym Anglie po meczach grupowych, to co grali to żenada, żaden z nich nie blysnął choćby przez ułamek sekundy, wogóle te mistrzostwa są smutne, nie ma radości w grze piłkarzy brakuje akcji zapierających dech, jedna wielka ŻENADA
ENGLAND BACK HOME
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mówi się że drużyny skazane na porażkę przegrywają w głowach już mecze jeszcze za nim taki się zacznie , Anglia jak i inne drużyny widać mają odwrotnie , wygrywają w głowach taki mecz jeszcze przed 1 gwizdkiem. Ciężko zmobilizować się na mecz z rywalem teoretycznie dużo słabszym no i dzięki temu mundial nabrał trochę rumieńców. Co do Anglii sądzę jednak że awansują z tej grupy. Słowenia jak by nie było rywal teoretycznie silniejszy i stawka meczu inna. USA Algierii zlekceważyć raczej nie powinni , USA to nie Anglia i na nich nie ma presji wygrania turnieju.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
było to już wałkowane nie raz. Co wielki turniej zawsze powtarzają się te same ekipy do wygranej. Francja , Anglia , Włochy , Niemcy , Portugalia , Holandia , Hiszpania , Argentyna , Brazylia to czemu i tym razem miało by być inaczej. Przed 4 laty Francuzi też nic nie grali a zdobyli vice mistrzostwo.
dlatego dziś z przekory mój ojciec postawił sobie dychę na mistrzostwo Francji ???? na początku pokazałem mu żeby sie popukał po głowie, ale z drugiej strony - Meksyk wcale nie będzie chciał zremisować z Urugwajem - nikt nie chce zagrać z Argentyną. Francuzi (mimo wszystko) są w stanie ograć nawet różnicą 3 bramek RPA, a w fazie pucharowej... wszystko będzie możliwe ???? a kurs 160 kusi... ;)
Co do tej grupy, widziałem gdzieś zakład na to, z jakiej grupy wyjdzie mistrz świata i odwrotnie - z której grupy mistrza nie będzie (kursy około 1,2). Jeśli ktoś wie gdzie takie coś mogę jeszcze znaleźć to będę wdzięczny za info, ponieważ z tej grupy zespoły nie mają szans na Mistrzostwo. ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
To co pokazała Anglia w meczu z Algierią to szczyt antyprofesjonalizmu. Czasem i przegrać przychodzi, ale nie w takim fatalnym stylu. Pal licho mój fajny kupon, gdzie tylko Anglia zdupiła po najniższym kursie a np Dania 2,55 weszło. Typowałem ich jako MŚ... i mam nadzieję, że tak się stanie... Cała drużyna grała dno. Teraz mam nadzieję że z nożem na gardle ograją Słowenie, która nie jest dla nich wygodnym rywalem, lecz mimo to niedoświadczona na takich imprezach co potwierdził mecz z USA. Mam nadzieje, że angole się przebudzą, Capello dam im nowy impuls do gry i zaczną marsz po puchar świata. Lepiej teraz fatalnie zacząć niż w rundzie pucharowej się zaciąć, także do roboty!
 
K 23

kajzer

Użytkownik
USA - Algieria

Typ:1
Kurs:1.95

Sytuacja w grupie C jest naprawdę bardzo ciekawa ponieważ szanse na awans mają nadal wszystkie drużyny a różnice są naprawdę niewielkie nawet ostatnia do tej pory Algieria może nawet wygrać grupę. Nic więc dziwnego, że dzisiejszy mecz pomiędzy USA a Algierią jest bardzo ważny dla obu ekip. Oczywiście faworytem tego spotkania jest zespół USA, który posiada więcej znanych zawodników. W dodatku Algieria nadal ma szanse na awans głównie za sprawą dobrej gry w obronnie ale niestety w tym meczu muszą zmienić swoją taktykę i zagrać bardziej ofensywnie przez co się odkryją i ułatwią zadanie doskonale grjącym w ataku Amerykaną, którzy z pewnością szybko to wykorzystają. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ Amerykanie grają naprawdę dobrze w tych mistrzostwach i są moim zdaniem najlepiej prezentującą się drużyną jak dotąd w tej grupie.
Słowenia - Anglia

Typ:2
Kurs:1.45

Czas na kolejny mecz w ramach trzeciej kolejki w grupie C w której niespodziewanie liderująca Słowenia zmierzy się z głównymi faworytami do wygrania grupy Anglikamii. Oczywiście mimo dość słabej postawy Anglików to oni są zdecydowanym faworytem tego spotkania ponieważ posiadają dużo bardziej znanych i grających w wielkich klubach zawodników w odróżnieniu od swojego rywala. Anglicy z pewnością wyjdą do tego meczu bardzo skoncentrowani i zmoblizowani ponieważ jeżeli chcą awansować do 1/8 finału muszą po prostu ten mecz wygrać w innym wypadku najprawdopodobniej odpadną co będzie ogromną sensacją i wielkim zawodem dla kibiców angielskich, którzy przed mistrzostwami mieli naprawdę spory apetyt na mistrzostwo ale patrząc na grę swojej drużyny zaczynają tracić nadzieję i zaczynają ostro krytykować swoich graczy a co dopiero będzie jak Anglicy nie wyjdą nawet z grupy.
 
lfcrider 0

lfcrider

Użytkownik
Ciekawy będzie mecz Anglia - Słowenia. Anglicy muszą wygrać aby być w grze tak samo Słoweńcy, a za ich plecami czaji się USA które gra z Algieria. Anglia zagra bez Carraghera który pauzuje za kartki, ciekawe jak Capello poukłada defensywę??
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
USA-ALGIERIA✅✅✅
Miejmy nadzieję, że jutro po meczu zobaczymy uśmiechy na twarzy fanów USA

Po pierwszym meczu USA z Anglią zanosiło się na łatwą wygraną ze Słowenia jak dobrze wiemy tak się nie stało padł kolejny remis 2:2 a mogło być 2:3 dla Stanów gdyby nie fatalny błąd sędziego. W drugiej połowie piłkarze USA się obudzili i pokazali na co ich stać. Myślę, że przyszedł czas aby udowodnić to na co na prawdę ich stać i wygrać jutro różnicą co najmniej 2 bramek. Algieria jak dla nich Bomba, że zdołali zdobyć 1pkt z beznadziejną Anglią i to im wystarczy bo z USA nie będzie łatwo jak zagrają to co w drugiej połowie ze Słowenią od początku meczu;)
Kurs 1.9 dobry. Ryzykujemy :cool:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ciekawa sytuacja w grupie, przy potencjalnej wygranej Anglii USA leczy tylko 3pkt dwaj faworyci grupy jeszcze bez wygranej obie cały mecz na pełnym gazie zobaczymy jak to się skończy
Amerykanie w sumie pokazali się z dobrej strony z Anglikami, ze Słowenią w 2 połowie pokazali dobrą piłę daleko mi od wyrokow jeszcze jest parę innych scenariuszy na zakończenie tej grupy.
 
K 0

krawcu1910

Użytkownik
ja licze ze Anglia sie otrzasnie i pokaze jutro ze w pilke grac potrafia, bo w ostatnim meczu troche z ta gra bylo na bakier...
a co do usa jak dla mnie bez wiekszej wczówy pykna algierczykow....
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Anglia - Słowenia: nie wyobrażam sobie, aby Anglicy nie zakończyli fazy grupowej pewną wygraną nad rywalem. Żarty się już skończyły i po dwóch wpadkach, jakimi niewątpliwie były remisy ze zdecydowanie niżej notowanymi rywalami, piłkarze Capello nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów, gdyż to byłoby równoznaczne z odpadnięciem z Mundialu. Aby awansować, trzeba wygrać. Anglicy dadzą z siebie wszystko i zagrają skutecznie, aby udowodnić swym fanom, że wciąż mogą grać jak w eliminacjach.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja powiem tak jesli Anglicy nie potrafili strzelic bramki Algierczykom to co dopiero ze Słowenią która jest silniejsza od afrykanów chodz pierwszy mecz nie pokazał między nimi jakięs dużej róznicy w poziomie gry więc zobaczymy ja stawiam na remis ciekaw jestem waszej opini oczywiscie nikt sobie turnieju bez Angli nie wyobraża ale popaczmy z innej na to grają słabo od początku turnieju i co najgorsze nie widac żeby była jakaś poprawa w ich grze a co za tym idzie zdebycie trzech punktów przez Anglików na tym mundialu Anglicy są naprawde do ogrania mimo iż mają tyle gwiazd w zespole napapierze powinni wygrac tą grupe zdecydowanie a jak to wygląda w praktyce sami widzieliscie Słoweni wystarczy remis ???? anglicy muszą wygrać :grin:
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Jagr brakło mi tchu czytając Twój post , zapomniałeś użyc przecinków ????
Nie mozesz brac 1szego meczu jako odniesienia do formy druzyny. Popatrz na BRazylie , zlitowała się nad Koreą 2:1 by ( nieuczciwie ) wygrac z WKS . Tam już był inny football. Anglicy mają formę jak Włosi czy Francuzi , ale ich plusem jest to , że nie są skłuceni i jeśli im się zachce - wygrają. Tam prasa wywiera duży wpływ na graczy , Francja pojechala do domu ( mieszkaja za granica ) wiec mozna i olac kraj , Angole - wracają do siebie i żeby nie zostać pożarci , dziś wygrają.
Jeśli będzie remis jak mówisz Jagrze , wyje...ie z dyńki 1szemu angolowi na lotnisku w Pyrzowicach jakiego zobacze ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rewelacji może nie zagrali jednak w 1 połowie strzelili 2 bramki a poźniej bardzo beznadziejnie liczyli na dowiezienie tego wyniku no i sie nie udało...Ja bym widział w tym meczu UNDER 2,5 Słowenia się broni i kontruje natomiast Anglia gra bez pomysłu i powoli każda akcja rozbijana na ok 30 metrze przed bramką no i wynik kończy się remisem 0:0 bądź 1:1;) Liczę że dziś Anglia nie wygra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom