>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Francja,Australia,Peru,Dania]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Australia - Peru Australia powyżej 13,5 fauli 1,74 Fortuna ⛔ 13
Buki się mocno sugerują spotkaniem z Danią, gdzie Australijczycy faulowali tylko 5 razy przy 7 faulach rywali. Mecz dziwny, Dania wcale nie jest tak mocna, a Australii zabrakło determinacji, by wyrwać coś więcej niż remis. Jutro przy przegranej Skandynawów z Francją mają szansę na awans - trzeba wygrać z Peru, a 1-0 może nie wystarczyć. Z tego powodu liczę, że włączą wyższy poziom agresji i będzie to widoczne w faulach. Z Francją, gdzie poczuli krew i mieli widoki na korzystny wynik, przekraczali przepisy 19 razy. Wydaje mi się, że mecz z Peru będzie bardziej podobny do tego pojedynku, niż do spotkania z Danią. Peru mimo dwóch porażek gra bardzo ciekawy futbol. Dużo strzałów, ciąg na bramkę spory. Dużo grają skrzydłami, szczególnie podobać się może ich prawa strona, gdzie Carillo ze wspomagającym go Advinculą fajnie robią zamieszanie. Takich trzeba zatrzymywać jak najdalej od bramki. Peru co prawda już ma spakowane walizki ale jak pisałem przy okazji meczu Hiszpania - Maroko - tutaj nikt nie odpuści, choćby to był mecz o pietruszkę to każdy walczy, szczególnie ekipy, dla których wyjazd na mundial nie jest codziennością. Australia żeby się przeciwstawić musi zagrać agresywniej. A mają o co grać, bo potknięcie Danii otwiera im drogę do wielkiego sukcesu.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Francja - Dania
Bez większej merytorycznej analizy proponuję tutaj wejść w bezbramkowy remis do przerwy. Duńczycy raczej nie myślą o awansie z pierwszego miejsca i na pewno zadowolą się drugim. Remis każdego satysfakcjonuje, więc nie ma sensu od początku forsować tempa. Myślę, że nikt nikomu tutaj nie będzie chciał zrobić krzywdy. Oczywiście może się zdarzyć błysk geniuszu, któregoś z piłkarzy i kupon do kosza, ale spodziewam się spokojnej gry od pierwszych minut. Kursy na remis trochę pospadały, dlatego według mnie warto pokusić się o wytypowanie pierwszej połówki. Dania jest znana z gry na remis, co kiedyś pokazała ze Szwecją. Tu nie przewiduje takiego układu, ale rozsądnej gry z obydwu stron, tak aby w pierwszej kolejności zabezpieczyć tyły.
Mój typ:
0-0 HT @ 2.22 fortuna (czekamy oczywiście na happy hour) ✅
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Jutro idę w stronę Australii ⛔ w meczu z Peru - kurs 3,15 (iforbet).
Dla jasności absolutnie nie sądzę, że reprezentacja z Ameryki Południowej się tutaj podłoży czy zagra jakoś od niechcenia, mimo że szans na awans już nie mają. Natomiast drużyna Australii na tych mistrzostwach po prostu mi imponuje. Zagrali naprawdę fajnie i zupełnie bez kompleksów z Francją (warto jednak wspomnieć, że trójkolorowi zagrali w tym spotkaniu po prostu słabo), a w drugim meczu w wielu momentach grali lepiej od Duńczyków. Kruse, Nabbout, Jedinak, Mooy - piłkarze mało mi znani szczerze mówiąc przed mistrzostwami (może z wyjątkiem tego ostatniego) wyróżniają się i pokazują że potrafią grać w piłkę. Australia cały czas ma szanse na wyjście z grupy - musi jednak liczyć na wygraną Francji z Danią, co nie jest jakoś bardzo niemożliwe. Liczę że jutro powalczą i wyrwą Peruwiańczykom trzy punkty, być może przy odrobinie szczęścia zajmując tym samym drugie miejsce w grupie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Według mnie warto jutro pójść w więcej fauli Duńczyków po 1,75, według mnie Dania się zabarykaduje i będzie grała na remis co sprawi ze będą więcej faulować, posiadanie piłki również do rozważenia z tym ze szybki gol dla Francji może położyć ten zakład wiec idę w faule. Za to pójdę w posiadanie piłki na Peru 2,05 które zarówno z Francją jak i Dania wygrało ten element gry, gol dla Australii tylko podniesie pewność typu a przy remisie to raczej Peru będzie prowadziło grę jak to drużyny z Ameryki południowej maja w zwyczaju, myśle ze Australią nastawi się na kontry i dopiero przy remisie koło 60min zacznie atakować większa liczba zawodników, a wcześniej taktyka będzie raczej dać pograć piłka Peruwianczykom
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Australia - Peru over 2.5 gola 1.95 totolotek
Peru jeszcze bez gola na tym turnieju a w kazdym meczu mieli na to duzo okazji. Potrafią budować akcje, ale brakuje im troche szczęścia. Z pewnością zagraja mega ofensywnie i zdobędą chociaż jednego gola.
Australia musi to wygrać, wiec prędzej czy pozniej zaczną atakować i zrobi sie radosny futbol.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
odrzut 54

odrzut

Użytkownik
Adam Mooy powyżej 80% celnych podań Betsson 1.76. Grajcie póki jest nie mam czasu na analizę dziś, jutro coś skrobnę. Polecam
Można sprawdzić gdzieś statystyki jego celnych podań we wcześniejszych meczach?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Jutro idę w stronę Australii w meczu z Peru - kurs 3,15 (iforbet). ????
Peru mi bardzo zaimponowało na tych mistrzostwach. Grają bardzo dobrą piłkę, dobrzy technicznie, szybcy. Widać, że trafili z formą, a przegrali swoje mecze z Francją i z Danią po poważnych bojach tracąc tylko po jednej bramce w każdym spotkaniu.
W spotkaniu z Australią pewne dla mnie jest, że Peru strzeli pierwszego gola na mistrzostwach (kurs 1,25 w STS) ale tego wariantu nie ma sensu grać. Peru zagra dziś mecz o honor i nawet nie ma co gdybać, że się podłożą by komuś w czymś pomóc. Moim zdaniem Australia dziś poniesie klęskę. Obstawiam zwycięstwo Peru po kursie 2,35 w STS ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
furman19 928

furman19

Użytkownik
Francja v Dania
remis @2.6 ✅✅ kabaret
Brak kartki @ 9.75 forbet wielka szkoda kartka przed koncem polowy ⛔
Co jako pierwsze się wydarzy? Koniec pierwszej połowy @ 7 STS/ Zmiana zawodnika @ 10⛔???? 47 minuta kurrrrrr...
W tej grupie raczej wszystko rozstrzygnięte, znalazłem kilka bardzo fajnych zakładów. Remis w tym meczu jak najbardziej realny nie sądzę, aby robili sobie krzywdę. Siły potrzebne będą na kolejne mecze. Spodziewam się spokojnego spotkania, bez agresji.Idąc tym tropem wpadłem na pomysł, aby zagrać w STS &quot;Co wydarzy się jako pierwsze&quot; Koniec pierwszej połowy po atrakcyjnym kursie. Te zdarzenie puszczony jako singiel, dodatkowo za mniejszą stawke zmiana zawodnika. Na dzisiaj mój głowny typ to Argentyna powyżej 58.5 % posiadania, te typy traktuje jako mogą wejśc, a nie muszą ale widzę w nich sens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Australia - Peru x @ 3.60 Forbet
Dziś na Stadione Olimpijskim w Soczi zmierzą się ostatnie drużyny w grupie C. Australia ma jeszcze szansę na awans, ale musiała by wygrać z Peru, a Dania musiała by przegrać z Francją.
Peru jak na razie bez bramki oba spotkania z Danią i Francją praegrane 1-0. Natomiast Australia z Fracnją przegrała 1-2 a z Danią zremisowała 1-1, co ciekawe bramki Australijczyków (obie) zostały zdobyte po rzutach karnych.
Przewiduję w tym spotkaniu zacięty mecz, lecz bezbramkowy.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Australia - Peru
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Ostatnia kolejka w grupie C w której pozostała w zasadzie jednak niewiadoma tj. czy Duńczykom uda się obronić miejsce dające awans do 1/8 czy może jednak rzutem na taśmę &quot;zabiorą&quot; im je Australijczycy. O ile bowiem porażkę Duńczyków z Francuzami jestem w stanie sobie wyobrazić, choć nie ukrywam, że zarówno jedni i drudzy jak na razie nie zachwycają to jednak w rywalizacji Australii z Peru wcale nie jestem przekonany, że tym pierwszym uda się wygrać.
Peru jak wiemy po ponad 30 latach powrócili na MŚ i w zasadzie nie mają się czego wstydzić, zagrali naprawdę fajne otwarte spotkanie z Danią, gdzie potrafili sobie stworzyć naprawdę kilka świetnych okazji ale brakowało szczęścia i zapewne umiejętności. Z Francją już tak kolorowo nie było bo tych okazji mieli jak na lekarstwo jednak na pewno pozostawiają po sobie dobre wrażenie i dzisiaj nawet nie mając szans na awans zapewne zrobią wszystko by tak trochę radości swoim kibicom, których akurat w Rosji nie brakuje. Obstawiam, że priorytetem dla drużyny Peru będzie w tym meczu zdobycie bramki. Nie chce specjalnie sprawdzać ale wydaj mi się, że są obecnie jedną z dwóch ekip (obok Kostaryki) która nie zdobyła na tym Mundialu bramki. Osobiście uważam, że jeśli Peru dzisiaj znów zagra otwartą piłkę jak z Duńczykami to te sytuacje bramkowe się pojawią i jakąś (może więcej niż jedną) bramkę na tym Mundialu strzelą.
Co do Australii to oprócz śledzenia wyniku Dania - Francji przed nimi też jest wymóg aby pokonać Peru i wtedy właśnie liczyć na korzystny wynik drugiego meczu. Stąd obstawiam, że Australia dzisiaj zagrać dość ofensywnie i będzie szukać zdobyczy bramkowych (nie tylko z rzutów karnych :) ).
Moja propozycja na to spotkanie to over 2.5 (asekuracyjnie, bowiem może być i wyższy). Australia musi, natomiast Peru będzie chciało z honorem pożegnać się z imprezą na którą wrócili po wielu, wielu latach. Myślę, że zarówno jedni i drudzy jakieś bramki w tym meczu zdobędą. Zresztą kurs na over 2.5 jak na standardy MŚ w Rosji jest dość niski co również pokazuje, że akurat w tym meczu możemy się chyba spodziewać bramek
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Australia - Peru
Dla mnie to nie będzie mecz do jednej bramki czy 0-0. Peruwiańczycy chcąc zostawić dobre wrażenie pójdą na całość i oby zagrali tak jak z Danią, a wreszcie powinni strzelić zasłużonego gola. Kangury są waleczne i też widzi mi się siata w ich wykonaniu. Zaryzykuje 4 single za 3/4 każdy
BTTS @1.70
Over 2.5 @1.88
Peru over 1.5 @2.18
Australia over 1.5 @2.60
Uni
⛔ ⛔ ✅ ⛔
Mało brakowało ;/
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Australia - Peru
Australia ma teoretyczne szanse na awans....i wbrew pozorom może to być szansa dla Peru. Australia musi wygrać 2 lub 3 do zera i liczyć na to że Francuzi ograją Duńczyków. Jeźeli się odkryją , może to oznaczać szansę dla Peru. Peruwiańczycy podobali mi się w poprzednich spotkaniach i jestem skłonny dać im szansę dzisiaj.
Grają fajny futbol, tylko że razili nieskutecznością. dziś grają z najsłabszą ( teoretycznie ) drużyną z tej grupy oprócz nich. Podobnie jak powyżej Grzesznik, to ich widzę jako zwycięzców dzisiejszego meczu.

Peru strzeli kurs 1,30
Peru wygra kurs 2,50
Peru - 1 kurs 4,85

Jeżeli analiza się przydała kliknij dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dycyplina: Piłka Nożna, MŚ
Spotkanie: Dania - Francja
Typ: Spotkanie/obie strzelą - 0 / nie
Kurs: 6.6
Bukmacher: fortuna
Godzina: 16:00
Na dziś wybrałem to własnie spotkanie. Obie drużyny są w bardzo komfortowej sytuacji, nie mają dużego ciśnienia na wygraną. W przypadku remisu są zadowoleni jedni i drudzy, Francja wychodzi z pierwszego, Dania z drugiego. Nie sądzę aby którakolwiek z drużyn forsowała tempo, gdyż siły mogą przydać się bardziej na dalszą fazę rozgrywek. Stąd właśnie spodziewam się małej ilości goli, a dokładniej to ani jednego. Do tej pory na tych mistrzostwach nie mieliśmy ani jednego bezbramkowego meczu! No to kiedy jak nie teraz? Dodam jeszcze, że Francja będąc w takiej samej sytuacji w tabeli grupowej na MŚ 2014 ostatnie spotkanie właśnie zremisowała 0:0 z Ekwadorem, mimo, że Ekwador od 50&#39; grał wówczas w osłabieniu po czerwonej kartce jednego z zawodników. Takim samym Wynikiem zakończył się mecz na ME 2016 ze Szwajcarią, gdzie sytuacja w tabeli była identyczna z tą dzisiejszą dla wszystkich zespołów w kontekście rozgrywanych dwóch ostatnich meczów. Może trochę typ ryzykowny, ale biorąc pod uwagę całą sytuacje to jest dość spore prawdopodobieństwo do pokrycia tego typu. Kurs na pewno zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
edit. A i jeszcze zapomniałem dodać Pana gowniaka ????
Wiecie czemu Australia zmieniła sobie strefę eliminacyjną jakieś 12 lat temu na azjatycką? No pewnie, że tak ???? A do tego ostatni mecz wygrany z zespołem ze strefy eliminacyjnej Ameryki Pd (w regulaminowym czasie) był w 2001 r. Co prawda było to 1-0 z Brazylią (w składzie z Didą, Edmilsonem, Amaralem i Ze Maria)..ale w Pucharze Konfederacji więc... Tak, czy siak boisko zweryfikuje, czy Peru zostanie ofiarą losu (bez punktów) w tej chwili grupie. Osobiście nie sądzę ????
No i Peru się pokazało z dobrej strony, tym razem było po mojej myśli. Mam nadzieję, że ktoś wziął moje wypociny pod uwagę. Tym bardziej było mi trudno snuć temat przeciwko Australii z wiadomych względów i kolejny raz wyszło, że Aussie nie potrafią grać przeciwko zespołom z Ameryki Pd. Pamiętajcie o tym jbc ????
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Fajnie się ta grupa ułożyła. Naprawdę Peru zasługuje na oklaski, we wszystkich trzech meczach zachwycali. Szkoda, że z Danią nie udało się ugrać choć punktu bo mógł być awans. Teraz Francja spotka się z Argentyną w fazie pucharowej i to będzie prawdziwy test dla Francuzów, których myślę spora grupa stawia w roli faworytów do przynajmniej top 3.
Danii raczej nie wróżę sukcesu w potyczce z Chorwacją, którą ja uważam za jak narazie najlepszą drużynę mundialu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom