>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Francja,Australia,Peru,Dania]

Status
Zamknięty.
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Peru zagralo wg mnie bardzo dobre zawody z faworyzowanymi Dunczykami, ale jak to bywa w zyciu i w pilce, czesto nie ma sprawiedliwosci. Zabraklo skutecznosci, wyrachowania i zimnej krwi. Moze jeszcze doswiadzenia.
Francja natomiast ma 3pkt po slabym meczu.
Nawet bez tych danych kursy na Francje sa zdecydowanie nie warte gry, wszak rywalem nie jest team z Azji czy Afryki, ale druzyna z Am.Pld., ktora przez poltora roku byla niepokonana. Zespol, ktory na ostatnim Copa America ogrywal Brazylie, a w eliminacjach nie dal sie ogrywac lub wygrywal z silnymi ekipami Argentyny, Urugwaju czy Kolumbii.
Osobiscie w dwoch dzisiejszych meczach widze undery oraz wyniki oscylujace wokol remisow, byc moze nawet 2 remisy.
Moje bety:
PERU
draw no bet 4.5 x 5/10
FRA-PERU dokladny wynik 0-0 11.5 x 1/10
UNDER dubel 1.73 x 1.58 x 4/10
kursy FORTUNA.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Dania v Australia powyzej 55 punktów karnych @ 6 forbet
Na temat kartek wszystko zostalo powiedziane. Ja jednak zagram ze względu na stawke tego spotkania i głównie dlatego że sędziuje największy świr w Hiszpanii. Z tym kolesiem się nie dyskutuje za to go lubię. Potrafił pokazać nie raz ponad 10 kartek. Licze że posędziuje po swojemu ,a nie co kaze Fifa. Jak stracic to już wolę na wysokim kursie.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Francja - Peru - BTS @2,2
Francja w meczu z Australią nie wyglądała najlepiej, obrona popełniała błędy, to co zrobił Umtiti podchodziło pod sabotaż. Peru pokazało z Danią że nie będą chłopcami do bicia, do remisu brakowało naprawdę nie wiele. Moim zdaniem Francja dzisiaj wygra ale Peru dołoży bramkę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Australia 1:1
Dania 2,01
Tak zastanawiałem się czy aby remis Danii nie będzie pasował i nie zagrają na remis ale po dłuższym zastanowieniu jednak stawiam na zwycięstwo Danii. Remis w tym meczu dla Danii będzie moim zdaniem złym rezultatem bo w 3 kolejce zagrają z Francją i porażka min 2 golami co jest prawdopodobne spowoduje, że Australia będzie miała bardzo duże szanse na awans, wystarczy wygrać z Peru, natomiast jeśli Peru zremisował by z Francją to oczywiście Francja musi wygrać a i w meczu Peru - Australia wygrywający praktycznie przeskakuje Danię.
Dlatego Dania gra dziś o 3 punkty i awans do kolejnej fazy. Australia niby postawiła się Francuzom ale to Francja zagrała kiepsko i to trzeba sobie powiedzieć prosto. Dania zagrała wyrachowanie z Peru i dziś może zagrać bardzo podobnie, do przerwy dadzą się wyszumieć Australii a po przerwie strzelą bramkę i będą kontrolować spotkanie.
Dlatego takim pobocznym typem zaryzykuję:
remis/Dania (1 połowa/mecz) 4,50​
 
M 158

murzyn30

Użytkownik
Nie no serio ktoś z Was stawiał na jakąkolwiek zdobycz punktową Australii w tym dzisiejszym meczu? Jak dla mnie 1-1 mega sensacja ,przeciez dania komplikuje sobie wyjście z grupy w tym momencie strasznie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie no serio ktoś z Was stawiał na jakąkolwiek zdobycz punktową Australii w tym dzisiejszym meczu? Jak dla mnie 1-1 mega sensacja ,przeciez dania komplikuje sobie wyjście z grupy w tym momencie strasznie
--&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
Dania vs Australia(2x) kurs: 1,81 buk: fortuna ✅✅✅✅✅
Dania vs Australia (remis) kurs: 3,30 buk: fortuna ✅✅✅✅✅
Australia bardzo dobrze zaprezentowała się na tle Francji. Główną zasługą tego były warunki fizyczne graczy, waleczność i odwaga. Francja miała spore problemy. Dania z kolei zaprezentowała bardzo dobrą grę defensywną odpierając &quot;wiatraki&quot; Peru. Obecnie dla Australii to mecz o życie. Dania remisując nie narazi się na jakieś wielkie problemy. Uważam, że jeśli Australia potrafiła zagrozić Francji to tym bardziej będzie umiała zagrozić Danii.
Francja vs Peru Francja i pow. 2,5 goli buk: LBET kurs: 2,25
To może być mecz z dużą ilością bramek. Peru jak i Francja umieją prowadzić grę ofensywną. Peru zostawia bardzo dużo przestrzeni, której nie miała Francja w meczu z Australią to wszystko spowoduje, że Francja będzie miała się jak pokazać. Z 2 strony dla Peru to mecz o życie, a że mają filozofię gry do przodu, na pewno się odkryją, muszą się odkryć. Ten mecz uważam nie będzie przypominał meczy z wczoraj.
I dubelek:
Francja vs Peru (pow 2,75 goli w meczu) + Dania vs Australia (poniżej 3 goli w meczu✅) kurs AKO: 2,61 buk: LVBET
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Adrian Mierzejewski jest gwiazdą w tej lidze australijskiej(najlepszy piłkarz rundy zasadniczej na wiosnę), ale mówili wszyscy że tam jest poziom polskiej 2 ligi i nie ma co dawać powołania. No rzeczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej że bieda u nas ze skrzydłowymi przy problemach Kuby. A jak dzisiaj widzę poziom niektórych zawodników z tej ligi to zadaję sobie tylko pytanie jaki dobry musi być Adrian. Nikt nie chcę go nawet sprawdzić, smutne.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Nie no serio ktoś z Was stawiał na jakąkolwiek zdobycz punktową Australii w tym dzisiejszym meczu? Jak dla mnie 1-1 mega sensacja ,przeciez dania komplikuje sobie wyjście z grupy w tym momencie strasznie
Tak sensacja ;-) :) Chyba se jajca robisz i dlatego BUKI placili ponad 2.0 na Danie. Na moim TV Dania grala z Australia a nie z Malta ;-) :)
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Adrian Mierzejewski jest gwiazdą w tej lidze australijskiej(najlepszy piłkarz rundy zasadniczej na wiosnę), ale mówili wszyscy że tam jest poziom polskiej 2 ligi i nie ma co dawać powołania. No rzeczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej że bieda u nas ze skrzydłowymi przy problemach Kuby. A jak dzisiaj widzę poziom niektórych zawodników z tej ligi to zadaję sobie tylko pytanie jaki dobry musi być Adrian. Nikt nie chcę go nawet sprawdzić, smutne.
nie żeby coś, ale w całej kadrze Australii jest chyba dwóch tylko zawodników z ich ligi xd
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Nie no serio ktoś z Was stawiał na jakąkolwiek zdobycz punktową Australii w tym dzisiejszym meczu? Jak dla mnie 1-1 mega sensacja ,przeciez dania komplikuje sobie wyjście z grupy w tym momencie strasznie
Straszna sensacja bo Australia to są tacy chłopcy do bicia jak San Marino... A remis nie jest dla Dani zły, jak dziś Francja nie przegra z Peru to ostatni mecz se zagrają na remis i obie spokojnie wyjdą a Aussies jeszcze by musieli wygrać z Peru co wcale nie będzie takie proste ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Tak,tylko Francja grając rezerwami jest w stanie spokojnie 2,3-0 wygrać przy ich potencjale,a wtedy Australii wystarczy skromne 1-0,co po dzisiejszym meczu nie jest takie nierealne.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Peru
Z jednej strony dość taki podchwytliwy mecz....Słabiutki mecz francuzów w pierwszej kolejce a z drugiej dobrze grające Peru ale...grające dość pechowo... Myślę że tu górę weźmie doświadczenie. Francja to ekipa turniejowa i często nie błyszczy w fazie grupowej a rozkręca się później. Typ dość intuicyjny.. Z handicapem bym tu nie szalał...Wzrostu kursowe o dziwo na Francję....
Francja kurs 1,62 STS
wynik 1:0 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Francja - Dania X 7/10 po 2,6 forbet
Sytuacja jest banalnie prosta, Francja ma 100% awans z grupy, druga Dania ma 4 punkty i obie drużyny potrzebują punktu, żaby do 1 miejsca a Dania do pewnego awansu, bo jeśli Australia wygra choć jedną bramką a Duny wtopią to awansuje ekipa z Antypodów. Jest to turniej, więc z pewnością obie ekipy zagrają mecz przyjaźni, Deszamp da pograć kilku rezerwowym, będą oszczędzali siły na dalsze boje. Francuzi już tak robili w identycznej sytuacji z 6 punktami po 2 meczach, zarówno w 2014 jak i na ostatnim Euro, gwarantując awans Szwajcarom. Więc wynika z tego, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobili to kolejny raz Warto grać już teraz bo w dzień meczu to będzie pewnie poniżej 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 144

menocompadre

Użytkownik
Australia - Peru - Peru nie zdobędzie bramki @3,75
Wierzyłem w te drużyne po meczu z Danią gdzie zagrali naprawdę dobre spotkanie, nie strzelili karnego lecz mimo to walczyli i byli blisko wyrównania. Po meczu z Francją jestem niemalże przekonany że z tego turnieju wyjadą bez zdobytego punktu, ba, nawet bez zdobytej bramki. Jedynym piłkarzem który z tej ekipy mi zaimponował jest Andre Carrillo, świetny w pojedynkach 1v1, dobry drybling, sprawiał problemy bocznym obrońcom przy każdym ataku. Jednak co z tego gdy ma kto pokiwać, podać a nie ma kto wykończyć? Guerrerro jest fatalny, z Francją miał przynajmniej 2 sytuacje do strzelenia bramki i nie wykorzystał ich. Australia nie jest taka słaba jak sie zapowiadało przed turniejem, moim zdaniem są w stanie wymęczyć te 1:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Francja - Dania X 7/10 po 2,6 forbet
Sytuacja jest banalnie prosta, Francja ma 100% awans z grupy, druga Dania ma 4 punkty i obie drużyny potrzebują punktu, żaby do 1 miejsca a Dania do pewnego awansu, bo jeśli Australia wygra choć jedną bramką a Duny wtopią to awansuje ekipa z Antypodów. Jest to turniej, więc z pewnością obie ekipy zagrają mecz przyjaźni, Deszamp da pograć kilku rezerwowym, będą oszczędzali siły na dalsze boje. Francuzi już tak robili w identycznej sytuacji z 6 punktami po 2 meczach, zarówno w 2014 jak i na ostatnim Euro, gwarantując awans Szwajcarom. Więc wynika z tego, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobili to kolejny raz Warto grać już teraz bo w dzień meczu to będzie pewnie poniżej 2.
Zacznę od końca. W dzień meczu co będzie poniżej 2.0? Kurs na remis? No już nie przesadzajmy, nie wierzę w takie spadki, a przynajmniej nie spotkałem się nigdy z tak niskim kursem na czysty remis. ???? Co do samego meczu to mam podobne odczucia. Francuzi nic nie muszą, ale meczu z Duńczykami nie przegrają, bo mają za dużo jakości. Ekipę Legolandu z kolei taki remis w pełni zadowoli, być może niektórzy kibice tej reprezentacji oczekują wygrania przez Duńczyków grupy, ale nie wiem, czy w tym przypadku chytry nie straciłby dwa razy. Wierzę w taką małą teorię spiskową, innym przykładem mogą być Chorwaci, którzy też mogliby sobie odpuścić w ostatnim meczu, ale po słowach Modricia &quot;Zamierzamy wygrać z Islandią, tym samym pomagając Argentynie&quot;, trudno uwierzyć w taki obrót spraw. Także granie remisu w meczu Dania - Francja jest jak najbardziej logiczne.
 
P 0

pardi

Użytkownik
Przede wszystkim witam serdecznie Wszystkich bo to mój pierwszy post chodź siedzę tu już jakiś czas. Kolego winiar93 ja już widziałem kurs 1.8 na remis w fazie grupowej LM (chyba Arsenal Porto?) więc jeszcze mało widziałeś. No i było 1:1
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W sumie nie tak dawno temu w jakimś meczu 2 czy 3 ligi hiszpańskiej remis był po 1,2 ;) i skończyło się 0:0 i bez strzału na bramke.
Tutaj kurs pewnie jeszcze spadnie do poziomu 2,2- 2,4
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Dania-Francja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 16:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkania w tej grupie, ekipa Danii zmierzy się z zespołem Francji. Francuzi po 2 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie komplet punktów, ale grają do te pory bardzo minimalistycznie , wiadomo że zagrają już w następnej rundzie a w starciu z Danią wystarczy im zaledwie remis, ale wiadomo też że muszą pokazać lepszy futbol niż w starciu z Australią gdzie rzutem na taśmę wygrali 2:1 oraz Peru gdzie wygrali , ale tylko 1:0 i po prostu brakowało im w tamtym spotkaniu skuteczności. Dania natomiast w pierwszym meczu pokonała Peru 1:0, później podzieliła się punktami z zespołem Australii, teraz czeka ich zdecydowanie najcięzsze spotkanie i Francja na pewno będzie tutaj kontrolowała spotkanie od pierwszych minut i to Duńczycy częscie j będą musieli biegać za piłką , grać z kontry i to raczej nie oni będą tworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji podbramkowych. Jak wspomniałem wcześniej Francji wystarczy tylko podział punktów i myślę że tu znów wymęczą swoje 3 punkty, bowiem patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami to Francuzi rzadko gubili punkty z zespołem Daniii. Stawiam więc na wynik 1:2 dla zespołu Francji, bowiem myślę że Dania zdoła strzelić tutaj przynajmniej jedną bramkę, bowiem ekipa z Francji wcale nie jest monolitem w defensywie.
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Dania - Francja
26.06.2018 16:00
liczba rzutów rożnych
Typ: +8.5
Kurs: 1.58
fortuna
Francji już nikt nie odbierze awansu do 1/8 finału ich celem na jutro będzie uzyskanie 1 miejsca w grupie a to da już remis z Danią po zwycięstwach Australią i Peru Didier Deschamp ma wprowadzić kilka zmian. Według gazet francuskich w pierwszym składzie zobaczymy Sidibe, Lemara, Nzonziego, Kimpembe, Osman Dembele zabraknie miejsca między innymi dla Pogby, Mbappe, Umtitiego. Francuzi mają na tyle jakościowy skład że te zmiany nie powinny mieć wpływu na grę Trójkolorowych obecność Lemara i Dembele (skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia) skłaniają mnie do opcji na rzuty rożne w tym meczu zwłaszcza że Dania również potrafi zdobyć wiele cornerów o czym mogliśmy się przekonać w meczu z Peru.Duńczycy tak naprawdę nie mogą pozwolić sobie na remis i przy niekorzystnym wyniku mogą atakować dość prostymi środkami strzałami z dystansu czy dośrodkowaniami z bocznych stref co sprzyja zdobywaniu rzutów rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Adam Mooy powyżej 80% celnych podań Betsson 1.76. Grajcie póki jest nie mam czasu na analizę dziś, jutro coś skrobnę. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom