>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

P 22

polasios

Użytkownik
Sam trener Kostaryki zapowiada, że chcą powalczyć o pierwsze miejsce w grupie, ale da odpocząć kilku zawodnikom i wyjdą &quot;eksperymentalnie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Co myślicie o szansach Włochów na wyjście? Trochę mi namieszała Kostaryka, bo chciałem żeby wyszli z grupy Włosi i Urugwaj, no ale jak widać nic z tego. Boję się, że Suarez coś wykombinuje i wyeliminuje Włochów :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Co myślicie o szansach Włochów na wyjście? Trochę mi namieszała Kostaryka, bo chciałem żeby wyszli z grupy Włosi i Urugwaj, no ale jak widać nic z tego. Boję się, że Suarez coś wykombinuje i wyeliminuje Włochów :/
Zgadzam się, do tego myślę że Kostaryka przegra z Anglią i w związku z tym mam takie oto fajne bety. Kursy z Fortuny bo akurat przeglądam ofertę, ale nie wierzę by na bukach internetowych nie było czegoś podobnego:
Ostatnie miejsce w grupie
Włochy

6.5
Sprawa prosta - Urugwaj wygrywa z Włochami 2:0 lub więcej, a Anglia wygrywa z Kostaryką. Kurs na pewno zachęca do gry. Anglia myślę że zepnie się by chociaż jako jedyna wygrać z Kostaryką. Urugwaj zlekceważył totalnie, Włosi pewnie też myśleli że jedna niespodzianka i niewięcej. Teraz już nikt Kostaryki na pewno nie zlekceważy a i na samych Latynosach ciąży niebywała presja. Każdy ich obserwuje, oczekiwania się zwiększyły - a i awans pewny więc Anglia wcale nie jest bez szans.
No i to co napisał kolega Polasios
Sam trener Kostaryki zapowiada, że chcą powalczyć o pierwsze miejsce w grupie, ale da odpocząć kilku zawodnikom i wyjdą &quot;eksperymentalnie&quot;.
I analogicznie:
TOP3 w grupie D
Anglia

3
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Panowie a co myslicie o kartkach w meczu Włochy-Urugwaj,
Urugwaj over 1,5 - 1,66
Włochy over 1,5 - 2,50

ew over 3,5 za 2,25 ( ale radził bym zagrac po paru min na live)
Cieżko mi wskazać faworyta tego spotkania, jedna bramka dla ktorejs z druzyn i juz robi sie gorąco a walka bedzie na pewno od poczatku podobnie jak w dzisiejszym meczu Chorwacja-Meksyk.
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Informacje istotne dla typujących cokolwiek w meczu Anglii z Kostaryką.
Trener Anglików zapowiedział 9 zmian w wyjściowej 11 na Kostarykę. Z pierwszego składu, który wyszedł przeciwko Włochom i Urugwajowi zostają tylko Gary Cahill i Daniel Sturridge.
England side to face Costa Rica: Ben Foster, Phil Jones, Gary Cahill, Chris Smalling, Luke Shaw, James Milner, Frank Lampard, Jack Wilshere, Ross Barkley, Adam Lallana, Daniel Sturridge.
skysports.com

Natomiast jeśli chodzi o Kostarykę to cytuję Jorge Luisa Pinto: - Będą zmiany. Pozwolę odpocząć kilku piłkarzom. Co nie oznacza, że odpuszczamy walkę o pierwsze miejsce w grupie. Niezależnie od składu zagramy o zwycięstwo - powiedział selekcjoner Kostaryki.
sport.pl

Wobec tego skłaniałbym się ku Anglikom. Ten przewidywany skład wygląda naprawdę imponująco. Kilku zawodników jak Shaw, Barkley, Lallana czy Wilshere to przyszłość tej reprezentacji budowanej teraz z myślą o Euro 2016. Ponadto będą chcieli się godnie pożegnać z turniejem więc powinni się zmobilizować na drugi skład Kostaryki, co zresztą zapowiadają.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
W meczu Włochów z Urugwajem na pewno nie doszukiwałbym się overów. Zapowiada się lekcja szachów, w której kto jak kto ale Włosi są mistrzami. Wiara Urugwajczyków w Suareza może być złudna, gdyż po urazie wątpię, aby był zagrać dwa równie wyczerpujące mecze w pełnym wymiarze czasowym. Również Cavani od czasu przejścia z Napoli do PSG nieco przytępił swój instynkt strzelecki. Zakładam remis z małą liczba goli.
Z kolei w starciu Anglii z Kostaryka po powyższych informacjach z otwartą przyłbicą zagrałbym zwycięstwo Brytyjczyków. Kostaryka grała nieźle, ale czas teraz oszczędzać siły na 1/8 finału. Spinanie się na Anglików może okazać się pyrrusowym zwycięstwem, tym bardziej, że wystawią oni świeżych zawodników głodnych gry i skorzystania z danej im szansy. 2-0 dla Anglii.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Cóż powiedzieć,przed mistrzostwami pewnie jak zdecydowana większość sądziłem,że po 2 kolejkach,awans zapewniony może mieć każdy,ale nie Kostaryka.
Dziś jedyne co może zrobić Kostaryka to odpocząć,Anglicy teoretycznie rezerwowym składem,ale pamiętajmy jak to było z Naszymi występami na MŚ - w Korei i w Niemczech wygrywaliśmy trzecie mecze o nic grając właśnie teoretycznie słabszym składem i w 2006 właśnie z Kostaryką.
Anglicy na pewno rozczarowani,ale też rozdrażnieni i ci którzy nie grali dotąd lub grali mniej,na pewno zagrają na 110%(pytanie ile jest warte 110 europejskich procent na bardzo nieprzychylnej staremu kontynentowi brazylijskiej ziemi),ale Kostaryka nie ma nawet co kalkulować - mogą się zajechać z Angolami i tak jak ktoś napisał odnieść pyrrusowe zwycięstwo,lub oszczędzić - wpływu na rywala i tak nie mają,bo jeśli Kolumbia zechce ominąć Urugwaj( a myślę,że tak właśnie może być) to i tak to zrobi,nawet kosztem porażki z Japonią.
Kurs w tej chwili w okolicy 1,85 i powoli zaczyna spadać,podczas gdy przed mistrzostwami było około 1,4.
Anglia wygra @ 1,85 bet365 ⛔⛔⛔

ojojoj, jednak nie,Kostaryka przede wszystkim zagrała w zasadzie najsilniejszym składzie,dobrze poukładani,mecz na remis z lekkim wskazaniem na Kostarykę,a Ruiz - piękne sztuczki ????
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Costa Rica ₋ Anglia | X1 @ 1.95 Bet365 ✅
- Chile rozbiło Hiszpanów i Australijczyków gdzie w ostatnim meczu przeciwko Holendrom, polegli gdyż byli pewni swojego
awansu, gdzie podobny scenariusz może paść i w tym spotkaniu. Kostarykanie zapewnili sobie awans tylko jeszcze stoi
pod znakiem zapytania ich wynik spotkania z Anglikami i wynik meczu Włochy - Urugwaj, by wiedzieć czy wychodzą z
miejsca pierwszego czy też drugiego.
Staram się już nieco patrzyć w przyszłość i w przypadku wyjścia z fazy grupowej drużyny Kostaryki to wypadną moim
zdaniem na drużynę Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie byłby to dla nich wygodniejszy rywal z racji tego że z ekipą Kolumbii
mają nie miłe wspomnienia :
02/07/11 Kolumbia 1 - 0 Kostaryka
18/07/04 Kolumbia 2 - 0 Kostaryka
16/06/97 Kolumbia 4 - 1 Kostaryka
18/12/46 Kolumbia 4 - 1 Kostaryka
18/02/38 Kolumbia 1 - 3 Kostaryka
Teraz się rodzi pytanie czy Anglia w tym spotkaniu zagra o Honor jak Hiszpanie w meczu przeciwko Australii ? Wg. tego
co media podają to trener Kostarykan oszczędził część swoich zawodników do tego spotkania bo bardzo dużo dali
z siebie by zadziwić cały piłkarski świat że państwo mające 4 mln ludności jest w stanie utrzeć nosa drużynom branym
jako faworytów obecnego mundialu. Anglicy również zmiany, Rooney nie zagra a na szpicy zagra jako jedyny wysunięty
napastnik Sturridge. Ben Foster stanie między słupkami bramki zamiast Joe Hart, oraz w obronie zadebiutuje świeża
trójeczka Phil Jones, Chris Smalling, oraz Luke Shaw.
Tak jak w poprzednim moim typie gdzie zagrałem na Meksykanów przeciwko drużynie Chorwacji zachowawczo DNB,
to w tym przypadku 1X to nie jest zła opcja biorąc pod uwagę fakt że Anglia gra tu o frytki, a uważam że Kostarykanie
wolą jednak wypaść na Wybrzeże Kości Słoniowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Włochy - Urugwaj
24.06.2014 18:00
Włochom w tym meczu wystarczy remis do awansu z drugiego miejsca. Prawdopodobnie zagrają tradycyjnym swoim ustawieniem 3-5-2 zamiast 4-1-4-1, które stosowali w dwóch poprzednich meczach. Linię obrony stanowić będzie znane trio z Juventusu - Bonucci, Barzagli, Chiellini. Zabraknie prawdopodobnie Daniele De Rossi&#39;ego i to jedyne osłabienie podopiecznych Prandellego. Po powrocie Suareza siła ataku Urugwaju jest olbrzymia, jednak jestem zdania, że to Włosi awansują dalej. Ich doświadczenie, zgrana i prawie bezbłędna linia obrony będą tutaj najistotniejsze. W całym meczu nie spodziewam się wielu goli, może być 0:0, może 1:0 dla drużyny z Europy, po jakiejś kontrze, kiedy Urugwaj już wszystko postawi na jedną kartę. Za drobne dodaję zakład na wygranie grupy. Kurs kuszący a nie zdziwiłbym się jak Anglia, przetasowanym składem, na pożegnanie z Mundialem rozbije Kostarykę, która awans ma już zapewniony.
Włochy +0.5 @ 1.497 Pinnacle (10/10) ⛔ (0:1)
Włochy wygrają grupę @ 8.430 Pinnacle (1/10) ⛔

Kostaryka - Anglia
24.06.2014 18:00
Anglicy żegnają się z Mundialem meczem z Kostaryką. Roy Hodgson zapowiedział 9 zmian w składzie w porównaniu do tego, który wyszedł na mecz z Urugwajem. Prawdopodobnie swój pożegnalny mecz z reprezentacją zagra Frank Lampard. W Kostaryce natomiast na pewno trener da odpocząć kilku graczom, ponieważ awans mają już zapewniony. Spore przetasowania w obu składach, gdzie zagrają wypoczęci, chcący się pokazać gracze, sugerują mi, że zobaczymy sporo bramek. Po cichu liczę na wysokie zwycięstwo Anglików i zepchnięcie Kostaryki na drugie miejsce w grupie.

Over 2.5 gola @ 1.877 Pinnacle (6/10) ⛔ (0:0)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Włochy-Urugwaj: Włochy over 1,5 kartki✅2Ż+1CZ @2,50 Bet365

Na tych mistrzostwach granie over&#39;a kartkowego to zdecydowanie nie najlepszy pomysł,bo sędziowie po prostu mają wytyczne aby kartkować jak najmniej.Kto to zrozumiał dość wcześnie,ten gra sobie undery i liczy kasę.Ja dziś jednak się wyłamię i zagram over samych Włochów.2 kartki w meczu decydującym o awansie,to nawet przy takim sędziowaniu wydaje mi się niewiele.A jeszcze taki kurs do tego.Italia do tej pory w 2 meczach ledwo 1 kartka.Ale sędziowie przechodzili tam samych siebie,zwłaszcza ten Chilijczyk w meczu z Kostaryką.Dziś znów Latynos,pan Rodriguez z Meksyku.I to jest kluczowa postać,bo że Włosi mocno się postarają o te kartki to jestem spokojny.Zwłaszcza jeśli mecz potoczy się inaczej jakby tego oczekiwali.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Kostaryka – Anglia
Kostaryka to największe zaskoczenie fazy grupowej. Po dwóch spotkaniach mają komplet punktów i zapewniony awans do kolejnej rundy, a przecież mieli być tylko tłem dla drużyn grających w tej grupie. Co najśmieszniejsze, Ci których pobili dalej liczą na awans, A Anglia już pewnie spakowana czeka na pożegnanie z turniejem. Z tego powodu raczej dziś Hodgson postawi na graczy, którzy nie mieli możliwości pograć w tym turnieju. Również trener Kostaryki zapowiedział odpoczynek dla kilku liderów więc na ławce być może rozpoczną Ruiz czy Campbell. Drugi garnitur Synów Albionu oceniam jednak trochę wyżej, tym bardziej, że pewnie będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony podobnie jak wczoraj Hiszpanie z Australią i z godnością zakończyć mistrzostwa.
Co do spalonych to szczerze mówiąc liczyłem, że zagra z grubsza pierwszy skład w Anglii. Tam nie ma bowiem gracza, który czeka na linii spalonego tylko wracali po piłki. Dzisiaj zagrać może Lambert. Nie liczę jednak, że jakoś drastycznie zmieni się obraz gry Anglików i zaczną grać długie piłki na napastnika. Kostaryka również nie ma gracza, który by czaił się pomiędzy obrońcami rywala.
Moje typy:
Anglia wygra 1,83 WilliamHill ⛔
Under 5,5 spalonych 1,85 Betsson✅

VS.

Włochy – Urugwaj
Mecz, którego stawką jest awans do kolejnej rundy. Włosi po dobrym meczu z Anglią zagrali bardzo źle z Kostaryką. Z kolei Urugwaj po fatalnym początku ograł Wyspiarzy. Duża tu zasługa powrotu do gry Suareza, który strzelił dwie bramki i był liderem swojego zespołu. Może też wpływ miało to, że Włosi i Anglicy pierwszy mecz zagrali w Manaus. Jak do tej pory kto tam grał to w kolejnym spotkaniu był strasznie niemrawy. Tak czy inaczej to kto wygra ten awansuje, remis z kolei premiuje Włochów. Dziś zabraknie u nich najprawdopodobniej de Rossiego, w ekipie Tabareza nie ujrzymy Diego Lugano. Prandelli, według gazet, szykuje na dziś bombę, która nazywa się Ciro Immobile. Czy jednak niespodzianka wybuchnie to się okaże. Oglądając graczy z Półwyspu Apenińskiego pomyślałem że w kolejnym meczu trzeba koniecznie zainteresować się liczbą spalonych. To co Ballotelli robi tam z przodu, a raczej to jak on śpi za linią obrońców, to aż ciężko wytłumaczyć. Patrząc w statystyki wygląda to tak: 7 spalonych graczy Prandellego z Anglią, 11 z Kostaryką (Urugwaj w swoich spotkaniach kolejno 6 i 3). Linia dość wysoka ale myślę, że obie ekipy się zrzucą na taki wynik. Zainteresowani grali ze sobą w Pucharze Konfederacji w zeszłym roku. Wtedy był remis 2-2 i w karnych górą byli piłkarze z Europy.
Moje typy:
Włochy DNB 1,73 Betsson⛔
Over 6,5 spalonych 2,09 Betsson⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kostaryka vs Anglia
Kostaryka(1x) kurs: 2,10 buk: Rivalo ✅ (niestety skontrowałem na Anglię w przerwie bo nie wiedziałem co tam się dzieje. Zapytałem w tematach czy warto kontrować na Anglię bo oglądałem Urugwaj-Włochy i zero jakiejkolwiek pomocy. Towarzystwo wzajemnej adoracji na forumku, jak się pyta o coś &quot;swój&quot; to się odpowiada, a tak to olewka. Dzięki panowie za pomoc. Jak ktoś inny zarobił to chociaż tyle z tego. No i wniosek kolejny: masówka forumkowa na Anglię w pizdu)
Zupełnie nie rozumiem ciągłego faworyzowania Anglii. Czym sobie na to zasłużyli ? Oprócz pierwszego meczu z Włochami nie pokazali specjalnie nic w meczu z Urugwajem. Wrzutki w pole karne do Rooney i jego beznadziejne wykończenia strzałów. Brak dokładności, brak takiego błysku, przyśpieszenia. Głównym jednak powodem, dla którego gram na Kostarykę nie jest słaba gra Anglii tylko to, że Kostaryka bez oglądania się na innych musi zdobyć choćby jeden punkt aby nie trafić na Kolumbię. Zaszli tak daleko więc dlaczego mają nie powalczyć o wyższe cele niż tylko wyjście z grupy. Grecja, WKS jak i Japonia są w ich zasięgu. Trąbienie o odpoczynku dla graczy to jest jak sądzę zasłona dymna, żeby Anglia sobie zlekceważyła przeciwnika. Reasumując mamy sytuację w której Anglia, gra o honor, a Kostaryka jak najbardziej o coś. W takiej sytuacji z całym szacunkiem dla &quot;honoru Anglii&quot; nie sądzę aby Anglicy sobie wypruwali w tym meczu flaki. Mają pozamiatane. Absolutnie nie można tego porównywać do wczorajszego meczu Hiszpanii z Australią (który zresztą prawidłowo zagrałem na handi Hiszpanów), bo Australia nie grała też o nic więc nie było żadnej spiny. Hiszpania praktycznie strzelała do pustej bramki. Dzisiaj Kostaryka nie odpuści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
24 Jun 2014, 18:00 Soccer » World » World Cup 2014 » Italy - Uruguay
typ Kartki w 1. połowie 2-3 @⛔
kurs 3.40
wh


Oj już nie mogę sie doczekać tego meczu będzie sie działo mam po grane na Urusow jako win world cup...i Cavaniego jako króla strzelców for fun:p ale...mecz którzy cieszy sie sporym zainteresowaniem typujących na pewno zobaczymy sporo walki dramaturgi i emocji...Jak dla mnie każdy wynik możliwy- niestety włosi w lepszej sytuacji ale tak po prawdzie.... OBIE Ekipy sa temu winne zawaliły mecze swoje z Kostaryka i teraz trzeba grac jakby grało sie o mistrzostwo świata już...Potencjał porównywalny z tym ze obrona po stronie włoskiej jak dla mnie słynę catenaccio może być góra..chyba ze zobaczymy szybkiego gola i wtedy... uda sie Ursom zagrać taki mecz jak z Anglia...zobaczymy kartek na pewno nie zabraknie.Bardzo dobry typ warto grania nikt tutaj nogi nie odstawi- po takim kursie nie mogę przejść obojętnie. Wiem wiem ze w zadnym meczu tych drużyn jeszcze nie było 2-3 kartek do polowy imo duże ryzyko a singiel do grania jak nic... ale dzisiaj liczę nawet na red card- linie na kartki w meczu także ciekawie ułożone np.lsbet 3,5 po 2,15 można złapać wiele opcji myślę ze warto...referee :Marco Rodriguez (Mexico) a wiec kolejny latynoski temperament- mecz z podtekstami bo w obu drużynach grali wielcy piłkarze z tych krajów w czasie wojny popularny kierunek emigracyjny włoscy o rundi stanowili o sile tej reprezentacji...
 
L 88

lenny

Użytkownik
Po wczorajszym bardzo udanym dniu z meczem Chorwacji i Meksyku, w którym weszły wszystkie moje typy dziś ładuje kolejne. ???? A przyglądam się spotkaniu, w którym gra zespół Kostaryki z Anglią. Kostaryka to zespół, który zadziwił chyba cały świat, wygrywając z Urugwajem i Włochami. Z kolei Anglia od początku nie wyglądała mi na faworyta do wygrania tej grupy. Dlatego nie dziwi mnie to, że pierwsze 2 mecze przegrali i mają już zerowe szanse na awans z tej grupy. Sytuacja w grupie jest następująca:

1. Kostaryka 6 pkt
2. Włochy 3 pkt
3. Urugwaj 3 pkt
4. Anglia 0 pkt

Dziś rozegrane zostaną ostatnie mecze w tej grupie. O 18 jednocześnie rozpoczną się spotkania Kostaryki z Anglią i Urugwaju z Włochami. Niezależnie od wyniku Urugwaju z Włochami z grupy wyjdzie Kostaryka. Z kolei niezależnie od wyniku Anglii z Kostaryką, zespół Lwów Albionu odpada z mundialu. Bo w końcu ktoś z pary Urugwaj - Włochy zdobędzie punkty a Anglia zdobędzie dziś ich maksymalnie 3. Z racji tego, że jest to ich pożegnalny mecz na tych mistrzostwach i prawdopodobnie ostatni mecz Franka Lamparda w kadrze, spodziewam się, że będą chcieli to uhonorować i powinni wygrać ten mecz. Poza tym Kostaryka nie ma już nic do stracenia i w najgorszym wypadku skończą na drugim miejscu w tej grupie. Myślę, że warto zagrać dziś na Anglię. Dlatego moim głównym typem na dziś będzie:

Kostaryka - Anglia 2 @1.83 Bet365 ⛔

Ponadto daję jeszcze parę innych moich typów na mecze tej grupy z dziś:

Urugwaj - Włochy +2,5 gola w meczu @2.00 Bet365 ⛔
BTS w meczu? TAK ! @1,72 Bet365 ⛔

EDIT : łooo ale lipa ???? może jutro będzie lepiej
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolega wyżej podał na sucho typ na over 2.5 w meczu Włochy-Urugwaj a ja ide w druga stronę i juz mówię dlaczego.Moim zdaniem zobaczymy szachy żadna drużyna nie bedzie chciała zaryzykować utraty bramki bo to moze ich słono kosztować.Rozumiem ze Urugwaj ma wielki potencjał w ofensywie ale nie mozna zapominać o defensywie Włochów Suarezowi nie bedzie tak łatwo jak z Anglia.Z drugiej strony liczę ze Urugwaj zagra na 100% i także nie bedzie dopuszczał Balotelliego do sytuacji.1 max 2 bramki moim zdaniem w tym meczu.Wlochy-Urugwaj under 2.5 gola 1.80 Pinnacle ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Urugwaj
Urugwaj(2x) + pow. 2,5 żółtych kartek kurs łączny: 2,36 buk: Rivalo ✅ (naprawdę się cieszę, że Włochy odpadały i to nie tylko dlatego, że przewidziałem prognozę co do scenariusza w tym meczu, ale za ten ich anty futbol co dzisiaj do bólu było widoczne. Wszyscy skorzystamy jak to Urugwaj będzie dalej grał)
Rivalo pozwala jako jeden z niewielu buków łączyć różne rynki w tym samym zdarzeniu i za to plus. Kartki - wydają się w takim meczu dość oczywiste i mimo łagodności sędziów w tym meczu będzie iskrzyło, a linia 2,5 jest bardzo niska. Dlaczego gram w stronę Urugwaju ? Cały czas bronię tezy, że drużyny europejskie będą miały coraz mniej siły w tych rozgrywkach i pomijam już to co widzieliśmy w meczu z Kostaryką. Drugi powód taki, że nawet remis urządza Włochów, a znając ich minimalizm i mocną defensywę będą bronić remisu za wszelką cenę. Zakład wydaje mi się całkiem sensowny - kartki z linią 2,5 to mimo wszystkich dyrektyw powinny wejść a i Urugwaj lub remis wydaje się niezłą opcją.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Kostaryka - Anglia
Typ: Anglia częściej w posiadaniu piłki w pierwszej połowie @1.45 uni.bet ⛔
Obie ekipy wyjdą dzisiaj pewnie w odmienionych składach z wiadomych powodów. Tak czy siak Anglicy powinni przeważać w tym elemencie gry. Kostaryka gra futbol nastawiony na kontratak. Anglia będzie chciała godnie pożegnać się z mundialem, a zawodnicy rezerwowi pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że wyspiarze zdominują ten mecz i przy wyniki 0:0 będą prowadzić grę. Hodgson ma w swojej kadrze wielu kreatywnych młodych graczy, którzy potrafią utrzymać się przy futbolówce. W meczu z Urusami gdzie do 39&#39; utrzymywał się bezbramkowy remis Anglia miała 60% posiadania piłki w pierwszej połowie. Myślę, że tutaj możemy spodziewać się podobnego wyniku.
edit/ tak to bywa jak człowiek jest pazerny i gra posiadanie w pierwszej połowie zamiast w całym meczu bo kurs większy :/
Do tego w meczu Japonia - Kolumbia gram:
Japonia częściej w posiadaniu piłki @1.42 co daje mi ako 2.05 ????
Włochy - Urugwaj
Typ: Remis lub Urugwaj @1.55 uni.bet ✅
Rozum mówi żeby grać w stronę Włochów, serce natomiast by zaufać Urusom. Wczoraj miałem podobny dylemat w meczu Meksyku z Chorwatami, wybrałem głos serca i się nie zawiodłem tak więc dzisiaj zrobię podobnie, ale z jeszcze większym zabezpieczeniem. Urusi by przejść dalej muszą ten mecz wygrać. Wydaje mi się, że o tym spotkaniu zostało już wszystko powiedziane. Ja dodam jedynie, że Urugwaj na pewno jest bardzo podbudowany zwycięstwem z Anglikami i w moim odczuciu jest dużo bardziej ambitną i waleczną drużyną i myślę, że to dzisiaj może zadecydować o wyniku, ale nie zdziwi mnie remis i awans Włochów.
Do tego w meczu Grecji z WKSem gram over 1.5 @1.32 co daje mi ako 2.05 w unibecie :p.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Kurs na Anglię zjechał już do 1,72 w bet 365,ale po podaniu składów,gdy okazało się,że Kostaryka ma swoich najlepszych zawodników w składzie i będzie walczyć o awans z pierwszego miejsca,wzrósł w ciągu kilku minut do 1,83.
Kostaryka chce minimum jednego punktu,ale wg mnie Kolumbia,będzie uciekać przed Urugwajem,Włochów się bać nie będą.
 
Do góry Bottom