>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Chorwacji jakieś przemyślenia ? Jak dla mnie Nigeria ostatnie miejsce w grupie do gry... Bardzo ciekawie będzie wyglądał ostatni mecz w grupie Chorwacji i Islandii. Jak by Chorwacja wygrała z Argentyną może chcieć celowo wywalić Argentynę z grupy remisując lub przegrywając z Islandią... Oczywiście jak Islandia będzie miała choć 1 pkt z Nigerią... Będzie tu naprawdę ciekawie...
Sportowo mimo wszystko uważam, że Chorwacja będzie bardziej &quot;leżała&quot; Argentynie niż Islandia, ale zobaczymy... Islandia może w tej grupie jeszcze sprawić dużą niespodziankę.
Dla mnie Chorwaci są trudni do obstawiania i meczu z Argentyną nie będę tykał w pre.
Nigeria - Islandia
X2 @1.40 ⛔
Chcę to zaatakować jak najszybciej, wiec juz szukam czegoś do ako, myślę, że spadnie do 1.33. To będzie super widowisko - dla Nigerii mecz o wszystko, dla Vikingów w sumie też jest to mecz o wyjście z grupy, bo z Chorwatami, dobrze uporządkowanymi w obronie, będzie im ciężej niż z Argentyną chyba, pewnie spróbują zagrać na 0-0 przeciw Chorwacji. 2 scenariusze dla meczu Nigeryjczyków z Vikingami:
1) Czarni obejmują prowadzenie 1-0: poprawiam Vikingów na X2 i wchodzę w btts/over (oby nie wyłapali czerwa),
2) Islandia obejmuje prowadzenie 1-0: nie martwie się o pokrycie X2:movember: i może zaatakuje jakis overek, bo Nigeria sie otworzy na maxa wtedy.
0-0 tutaj nie będzie;) może padnie remis, który pokryje wspomniane X2, ale wątpie????
E: Może jeszcze kilka słów o tym dlaczego tak wierzę w wyspiarzy. Powodem na pewno jest ostatni występ na Euro. Sprawili ogromną niespodziankę, po czym zakwalifikowali się na mundial i po upływie 2 lat od Euro nabrali jeszcze większej mocy. To pokolenie Vikingów będzie groźne do końca swojego istnienia. Teamwork na najwyższym poziomie, są jak wataha, która czeka na błąd ofiary żeby zaatakować z morderczym skutkiem ???? Lekko zdesperowana Nigeria, która musi atakować w tym meczu, będzie idealna pod styl Islandczyków. Nie mogę się doczekać tego spotkania.
Do boju Polska! Do boju Islandia!
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Z tego co mówili komentatorzy, to sędzia w ewidentnym przypadku dostaje info na słuchawkę od sędziów VAR. Jeśli Marciniak był pewien swojej decyzji a od sędziów VAR nie dostał żadnego info, no to co ma sprawdzać?Argentyna zagrała lipę, jak na taką drużynę i niech pretensje mają do siebie. Jak się nie podaje w dobrej sytuacji do lepiej ustawionego kolegi tylko na siłę próbuje wykończyć akcję wjeżdżając w dwóch czy trzech obrońców to co tu gadać...
Może są i kontrowersje w tym meczu, ale Argentyna sama sobie jest winna, potwierdza się że jako drużyna są tacy sobie, mimo iż indywidualnie zawodników mają dobrych.
to znaczy, że można ich oszukać jak są tacy sobie? XD gościu, jest ewidentny karny to ma być karny, od tego jest VAR żeby nie było drukowania.
No a widzę, że drukowanie dalej jest i nic tutaj sie nie zmienia. Nie może być tak, że sędzia nie gwiżdże drugiego karnego, bo &quot;Argentyna sama jest sobie winna&quot; jest karny to jest karny i koniec. Albo dalej grajmy sobie w loteriade, którą piłka była przez tyle lat, że decyzje sędziów wypaczały połowe spotkań.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
No to już pretensję tylko do tych którzy oglądają ten VAR i w razie czego mogą dać info głównemu sędziemu, który w meczu widzi o wiele gorzej od nich. Tylko do nich może iść pytanie dlaczego nie naciskali na karnego. Może to dla nich nie było takie wielkie przewinienie, aczkolwiek Ronaldo z Hiszpanią wywalczył podobnego karnego, też lekki kontakt i gleba. Tam był karny, tutaj nie było.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
W UK nie sa jeszcze &quot;oswojeni&quot; z VAR wiec tym bardziej uwaznie sie temu przygladaja. Mundial tutaj pokazuja dwie stacje: BBC i ITV. I w obu komentatorzy/eksperci byli zgodni. Po co nam technologia za miliony, z ktorej nie korzystamy? Dlaczego sedzia nie uzyl VAR?
Osobiscie uwazam, ze skoro byl karny dla Portugalii, Francji, a pozniej Peru to rowniez powinien byc dla Argentyny.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
A ja proponuję typ na bts - tak w meczu Argentyny z Chorwacją. Argentyna ruszy na całego dlatego że nie mogą pozwolić na zgubienie punktów, a co za tym idzie będzie łatwo ich skontrować. Mecz Chorwacji pokazał że zgranie i wykończenie akcji mają na dobrym poziomie. Podejrzewam że mecz będzie toczony w szybkim tempie. Kurs 1,95 w totolotku jak najbardziej uczciwy i ja go pobieram ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Argenttyna powyżej 56 % posiadania 1.85 uni✅
Argentyna potrzebuje punktów, linia dla mnie zdecydowanie za niska. Wystawił bym ponad 60 %, w każdym meczu Argentyna posiadanie na wysokim poziomie. Chorwacja na pewno zagra z kontry takze bez problemu powinno to wejsc. W ruskim linia 55.5 takze równiez polecam.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa D
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Argentyna over 5.5 rzutow roznych
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Zapowiadaja sie kolejne meczarnie &quot;Albicelestes&quot; w meczu przeciwko dobrze zorganizowanej ekipie jaka jest niewatpliwie Chorwacja. Z cala pewnoscia rywale zastosuja jedyna skuteczna taktyke przeciwko Argentynie czyli maksymalne zageszczenie srodka pola, oddanie im pilki i pozostawienie wiecej miejsca w bocznych strefach boiska gdzie wielkiego zagrozenia Messi i spolka nie potrafia zrobic. Przewiduje, ze sporo cornerow beda tutaj tluc gracze bialo-blekitnych bo to jedyna droga przy silnym i skondensowanym srodku pola. Meczenie buly w tym meczu wielce prawdopodobne a linia wedlug mnie niska i bardzo atrakcyjna. W pierwszym meczu z Islandia padlo az 10 rzutow roznych po stronie samej Argentyny.
 
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja
Obie drużyny zdobędą bramkę @ 2.00 ⛔
Argentyna i over 2.5 bramki @ 4.50 - Unibet ⛔


Argentyna trochę skomplikowała sobie sytuację remisem z Islandią, mają przecież mocną grupę, a z teoretycznie najsłabszym zespołem stracili punkty, o awans może być ciężko, tym bardziej, że już jutro mierzą się z Chorwacją i na tym meczu się skupiam. Głównym typem na to spotkanie będzie BTS, Argentyna bardzo mocna siła ofensywna, na dodatek mają Messiego, który nie prezentuje się tak świetnie, jak chociażby kilka sezonów tego, ale jest to piłkarz, który potrafi zrobić różnicę i zdobyć bramkę z niczego, dołączmy do tego jeszcze takich napastników jak Aguero, Higuain, czy Di Maria na skrzydle i mamy świetną ofensywę. Na dodatek ten remis w pierwszym meczu, Argentyna musi wygrać to spotkanie, Chorwacja może, myślę, że Chorwatów zadowoliłby nawet remis, spodziewam się szybkiej gry od początku spotkania, przy czym Argentyna będzie narażać się na kontrataki, a Chorwacja ma jeden z lepszych środków pola na tych mistrzostwach, więc już tam często będą kończyć się akcje Argentyny. Chorwacja powinna zagrać na luzie i myślę, że również coś ustrzelą, Argentyna nie broni tak dobrze, Caballero też zbytnio mnie nie przekonuje, myślę, że tu obie drużyny zdobędą bramkę. Typem pobocznym jest zwycięstwo Argentyny i over 2.5 bramki, myślę, że Argentyna wyciągnie wnioski z pierwszego spotkania i wygra to spotkanie, stawiałbym tu na 2:1 po dużych męczarniach, ale zwycięstwo to zwycięstwo.
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Argentyna - Chorwacja
21.06.2018 20:00
więcej żółtych kartek
Typ: 2
Kurs: 2.13
fortuna
Argentyna po remisie z Islandią zaczyna znajdować się pod ścianą. ie może pozwolić sobie na porażkę z Chorwacją a i remis przy niekorzystnym wyniku meczu Islandia - Nigeria może bardzo pokrzyżować plany Albicelestes. Argentyna w meczu z Islandią wyglądała podobnie jak w meczach eliminacyjnych w których rzutem na taśmę zapewnili sobie awans. Mimo wielu klasowych graczy wszyscy skoncentrowani są na Messim, który oddał aż 11 strzałów jednak ani razu nie trafił do siatki. Chorwacja pokonała w pierwszym Nigerię 2-0 mecz spokojnie rozegrany pod względem taktycznym przede wszystkim zabezpieczone były tyły. Teraz Chorwacja zrobi wszystko by nie przegrać meczu z Argentyną co praktycznie spowoduje że wychodzą z pierwszego miejsca. Chorwaci grali bardzo twardo ostro i podobnej gry spodziewam się jutro. Dlatego myślę że warto wejść w zakład na większą ilość żółtych kartek po stronie drużyny z Europy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Argentyna - Chorwacja Chorwacja strzeli bramkę: TAK 1,55 Fortuna ✅
Argentyna rozpoczęła mistrzostwa od bicia głową w islandzki mur. Chowacja natomiast dość spokojnie wygrała z Nigerią 2-0. Tam wyszli w zestawieniu ofensywnym, bo Rakitic i Modric w środku, przed nimi Kramarić, na skrzydłach Perisic i Rebic, z przodu Mandzukic. Niby wielka siła w ataku ale nie do końca, bo Modric mocno cofnięty nie miał możliwości pokazać swoich umiejętności. Później wszedł dopiero defensywny Brozovic i z nim w składzie widzę jutro Chorwatów przeciwko tak trudnemu rywalowi. Siła ofensywna ekipy z Bałkanów jest bardzo duża - technika pomieszana z siłą.
Islandia nie miała zbyt wielu okazji do zagrożenia bramce Argentyny ale tyle wystarczyło, żeby pokazać słabość defensywy rywali. Problemy w ustawieniu, przy zagraniach w pole karne zamieszanie robiło się spore. To powinna wykorzystać Chorwacja, która potrafi akcjami ze skrzydeł zagrozić bramce. Boki obrony natomiast jest to największa chyba bolączka trenera Sampaoliego. Do tego środek pola wygląda mizernie, a gdyby nie weteran Mascherano to byłoby po prostu fatalnie jak na ekipę z takimi ambicjami. Chorwaci mają nieporównywalnie większy potencjał do kreowania gry.
Chorwaci nie muszą tego meczu wygrać. Remis też byłby dla nich dobrym wynikiem, natomiast Argentyna nie może sobie już pozwolić na stratę punktów. Przy tak kreatywnym środku pola i szybkich skrzydłach będą bardzo groźni w kontratakach.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ogólnie niestety nie ma co grac kartek na mundialu taki prikaz jest zeby ich nie dawać ze szok...normalnie byłoby z 5-6 kartek a oni daja maks 2 wczorajsze mecze to jest najlepszy przykład tego...
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Messi over 1.5 celnych strzałów / 1.50/ Unibet
Tutaj bardzo duże szanse na powodzenie, wiadomo jak gra Messi, ile przeprowadza akcji, ile strzela na Bramke. Dla porównania na 1xbet kurs na to zdarzenie 1,14. Nic tylko próbowac dopoki jeszcze kurs nadajacy sie do gry
Over 2.5 fauli na Messim/1.80/ 1xbet
Tutaj kursy tez pewnie polecą, w meczu z Islandia byly 4 takie faule, tutaj spodziewam sie podobnego wyniku.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Jakby ktoś nie wiedział jak ten mecz ugryźć, to znalazłem wczoraj fajny zakład i kurs w STS:
- doliczony czas I połowy +1,5 min. 1.62
To tylko sts więc szukajcie tego gdzie indziej po lepszych kursach.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Mi się wydaje, że będzie remis. Chorwacji jest to na rękę, bo przy remisie zostanie im mecz z Islandią, który jak wygrają, to mają 1 miejsce w grupie. Argentynie też, bo przy remisie gra ostatni z Nigerią i też wszystko będzie zależało od nich.
Żadna z drużyn nie będzie chciała wtopić bo przy porażce Chorwacji już nawet remis z Islandia może nic nie dać, więc tym bardziej będą pod ścianą a Argentyna przy porażce już nie będzie zależna od siebie.
A tak mamy dwa silne zespoły, które tutaj remisują i zostawiają wszystko na ostatnie mecze z teoretycznie słabszymi drużynami.
Oczywiście to teoria, która nie musi się sprawdzić, bo to sport, ale nie sądzę, że któraś z drużyn będzie chciała zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Równo tydzień po rozpoczęciu Mistrzostw Świata w Rosji dojdzie do hitu kolejki czyli meczu w którym zmierzą się reprezentacje Argentyny i Chorwacji. Argentyna nie zaczęła tego turnieju dobrze i po remisie z Islandią nie jest w najlepszej sytuacji. Chorwacja swój pierwszy mecz wygrała 2:0 z reprezentacją Nigerii. Oba zespoły słyną raczej z ofensywnego stylu gry i myślę,że w tym meczu będzie podobnie. Argentyna musi zaatakować ponieważ w przypadku ewentualnego remisu lub porażki bardzo skomplikuje sobie sprawę wyjścia z grupy,a na to będą czekać Chorwaci którzy będą próbowali pokonać Argentyńczyków z kontry. Obie reprezentacje mają w swoich szeregach zawodników klasy światowej i myślę,że dziś pokażą ciekawy,ofensywny futbol. Liczę na taki mecz jak Hiszpania - Portugalia,dlatego mój typ to :
obie drużyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 - tak @ 2,64 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Argentyna ten mecz zwyczajnie wygra. Nie ma sensu wracać do pierwszego meczu, ponieważ Argentyna podobnie jak Niemcy czy Brazylia zanotowała zwykły falstart. Mam przyjemność oglądanie wszystkich meczy podczas tego mundialu i trzeba przyznać, że potencjał ofensywny Argentyny jest tutaj widoczny gołym okiem. Są tak pewni swego że grają często zbyt indywidualnie. To był główny powód ich remisu z Islandią. Argentyna ma braki w obronie jak większość reprezentacji w tym turnieju. Chorwacja jedynie co może zrobić to zamurować bramkę i liczyć na kontry. Islandii się raz udało. Nie liczyłbym znowu na taki prezent dzisiaj. Chorwacji zwycięstwo z Nigeria było przekonujące jednak z całym szacunkiem do piłkarzy z czarnego lądu nie prezentują się oni ani taktycznie ani fizycznie. Chorwacja zwyczajnie ich rozklepała. To już nie ta sama Chorwacja co jeszcze dwa lata temu na EURO. Jakościowo idą w dół. Argentyna stanie na rzęsach aby ten mecz wygrać. Proszę pamiętać że w krajach Ameryki Południowej piłka nożna traktowana jest jak religia. Messi na pewno ma ambicje zdobyć tytuł mistrza świata i widząć poczynania C. Ronaldo na turnieju z pewnością jest podrażniony. Czysta jedynka czyli zwycięstwo Argentyny bez zbędnego kombinowania.
Argentyna - 2,10 (bet365)
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Argentyna - Chorwacja
Druga drużyna strzeli gola: TAK
1,59 (fortuna)
Spotkanie bez remisu : wygrana Chorwacji 2,61 (fortuna)
Argentyna gra jedynie na Messiego - tak jak Urugwaj na Suareza. Nie wróże sukcesu drużynom tylko z jednym liczącym się napastnikiem. Poza tym jeśli Islandia jest w stanie strzelić bramkę Argentynie to nie chce mi się wierzyć, że Chorwacja tego nie zrobi. Nie zdziwiłbym się też gdyby Chorwaci ten mecz wygrali - bezpiecznie stawiam jednak z podpórką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom