>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa D​
Niemcy
Australia
Serbia
Ghana

13 czerwca 2010
[16:00] Niemcy - Australia
[20:30] Serbia - Ghana


18 czerwca 2010
[13:30] Niemcy - Serbia

19 czerwca 2010
[13:30] Ghana - Australia

23 czerwca 2010
[20:30] Australia - Serbia
[20:30] Ghana - Niemcy

Tabela:
1. Niemcy
2. Australia
3. Ghana
4. Serbia
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy D. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Niemiec, Serbii, Australii, Ghany. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myśle że wszystko sie rozegra między Niemcami i Serbią ,serbowie wydają siię silni turniejowi Niemcy będą spewnoscią rozkecac się z meczu na mecz Myśle jednak że nie powinno być niespodzianki w rostrzygnięciach koncowych ewentułanie pomieszać im może szyki Ghanna
 
homel 918

homel

Użytkownik
a mi sie wydaje ze moze to byc najgorszy mundial od dawna w wykonaiu niemcow. ciagle klutnie Loewa z DFB jeszcze niedawno byla mozliwosc ze loew nie poporowadzi reprezentacji, ale konflikt o kontrakty zostal zazegnany ale gdyby nie poparcie kibicow dla loewa moglby odejsc z reprezentacji. Teraz Adler odpadl z reprezentacji, po ostatnim sparingu z Argentyną Podolski wkurzyl sie ostro na dziennikarza doszlo do scysji bo ten zarzucil mu brak formy. Nie dzieje sie najlepiej uy naszych sasiadow. Nie sadze ze nie dadza rady wyjsc z grupy, ale pozniej moze byc wielka klapa. ale to tylko takie moje przypuszczenia
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie sadze ze nie dadza rady wyjsc z grupy, ale pozniej moze byc wielka klapa. ale to tylko takie moje przypuszczenia
No z tym wyjściem z grupy też może być niespodzianka i Niemcy może się okazać, że nie wyjdą z grupy. Namieszać może im Serbia, która wg mnie jest głównym kandydatem na miano &quot;czarnego konia&quot; tych Mistrzostw. Jest jeszcze Ghana, z którą trzeba się liczyć, jak również z wszystkimi afrykańskimi drużynami. Fakt, że Mistrzostwa odbędą się w Afryce będą ogromną przewagą dla m.in Ghany. Australii też nie można lekceważyć. Niemcy więc nie będą mieli lekko w tej grupie. Ale podzielam Twoje zdanie Homel, że nawet jak uda się naszym sąsiadom wyjść z grupy, mogą szybko w fazie pucharowej zakończyć swój udział na tym Mundialu.
 
O 0

odyseusz

Użytkownik
Moim zdaniem z tej grupy awansują Serbia i Niemcy. Australia raczej większych szans nie ma, a Ghana może i ma dobrych zawodników, ale grają typowy afrykański futbol, który w konfrontacji z drużyną spoza Afryki nie przynosi za dobrych efektów. Na awans Niemców kurs jest bardzo niski, ale na awans Serbów wynosi ok 1.90, więc warto to zagrać. Serbia już w eliminacjach pokazała, że jest mocna, zajęła pierwsze miejsce w grupie przed Francją. Sądzę, że takich zawodników jak Vidic, Stankovic, Ivanovic, czy Nikola Zigic stać na poprowadzenie Serbii do zwycięstw.
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Ja widzę to następująco:
1. Serbia- waleczność, gra do końca, silny skład, trener (W KOŃCU) który to fajnie poukładał. Jak się nie spalą psychicznie (a nie powinni) to w grupie nie przegrają meczu i awansują. 7 pkt
2. Ghana- myślę że to będzie jedna z rewelacji tych mistrzostw (rewelacja która skończy się wyeliminowaniem Niemców i skończeniem w 1/8 finału ???? ). Dlaczego? Grają fizyczny, siłowy futbol. Mają mocną pomoc i obronę i spokojnie starczy to na 2 remisy i wygraną z Australią ???? A to powinno dać awans. 5pkt
3. Niemcy- myślę że Low się pogubił z tą reprezentacją. Wszyscy ze wszystkimi są pokłóceni. Brak gwiazd+brak napadu+brak atmosfery= lotnisko w Berlinie po 3 meczach i Magath jako selekcjoner. 2 pkt
4. Australia- to już nie to samo co za Hiddinka. Typowy średniak światowy. Może nawet trochę poniżej ???? Do tego z roku na rok najlepsi coraz starsi a nowych nie widać. 1 pkt po remisie z Niemcami i home.
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
3. Niemcy- myślę że Low się pogubił z tą reprezentacją. Wszyscy ze wszystkimi są pokłóceni. Brak gwiazd+brak napadu+brak atmosfery= lotnisko w Berlinie po 3 meczach i Magath jako selekcjoner. 2 pkt
Ja Niemców bym nie skreślał. Z Australią powinni wygrać i to spoojnie. Może nawet z handi. Ghana to nie jest rewelacja. Z europejskiem futbolem z górnej półki nie ma szans. Serbia ma potencjał, ale nie wiem czy to wystarczy. Kilku ciekawych zawodników,ale nie byłbym tak pewny tej ekipy. Średnia ekipa z potencjałem. Niemcy w tej grupie to mój największy faworyt.
 
M 0

maniekzks

Użytkownik
Również nie skreślałbym Niemców, są zawsze mocni na tego typu imprezach i raczej powinny odegrać kluczową rolę w tych mistrzostwach. Jak dla mnie faworyt tej grupy. O drugie miejsce walka powinna rozegrać się między Serbią, a Ghaną. Serbowie mają mocny, a co najważniejsze doświadczony zespół, który może wygrywać z każdym, ale i przegrać z każdym. Ghana w tym turnieju będzie walczyć o jak najwyższe trofeum, przecież grają u siebie, w Afryce i będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej. Na szarym końcu tej grupy znajduje się Australia, która większej roli nie odegra, jednak zawsze może urwać punkty, które będą kluczowe do awansu.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Mecze tej grupy zapowiadają się niezwykle ciekawie.
Niemcy - Mają sporo do udowodnienia, czy Low się pogubił ? Raczej nie.
Ghana - zupełnie nie wiem czego można się po nich spodziewać.
Serbia - Waleczna i silna. Czarny koń. Wydaję mi się, że świetnie przygotowana do MŚ.
Australia - Nie liczę na jakąś super grę z ich strony. Może zabłysną, może odejdą z kwitkiem.
Niemcy - Australia
Serbia - Ghana
Niemcy - Serbia
Ghana - Australia
Australia - Serbia
Ghana - Niemcy
Niemcy - 7pkt.
Serbia - 4pkt.
Ghana - 4pkt.
Australia - 1pkt.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Moim zdaniem z tej grupy awansują Serbia i Niemcy. Australia raczej większych szans nie ma, a Ghana może i ma dobrych zawodników, ale grają typowy afrykański futbol, który w konfrontacji z drużyną spoza Afryki nie przynosi za dobrych efektów. Na awans Niemców kurs jest bardzo niski, ale na awans Serbów wynosi ok 1.90, więc warto to zagrać. Serbia już w eliminacjach pokazała, że jest mocna, zajęła pierwsze miejsce w grupie przed Francją. Sądzę, że takich zawodników jak Vidic, Stankovic, Ivanovic, czy Nikola Zigic stać na poprowadzenie Serbii do zwycięstw.
Akurat Ghana gra najbardziej &quot;Europejsko&quot; ze wszystkich drużyn Afrykańskich. Selekcjoner pogodził się z Muntarim, i powołał go do Kadry, gdzie w parze z Essienem będą w stanie zdominować środek pola w meczu z Serbią, który prawdopodobnie zadecyduje o awansie. Mimo wszystko wydaje mi się że Ghańczycy zdołają wyjść z grupy obok Niemców.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Aż dziw bierze, że sa grupy takie jak ta Anglii i takie jak ta. Tu nie ma słabych drużyn. Niemcy zapewne awansują no bo to nie Niemcy, oni zawsze dają sobie radę. Drugie miejsce? Ciężka sprawa. Serbia świetnie w eliminacjach, ale ktoś już pisał, że nie pierwszy raz w eliminacjach grali znakomicie, żeby w turnieju zawieść. Ghana? Jedna z najlepszych drużyn Afrykańskich, gra na swoim kontynencie, na pewno będa gryźć trawę. Australia? No tu znów pewną rolę odgrywa mój sentyment do Kangurów, których bardzo lubie. Ciężko cokolwiek z tej grupy przewidzieć.
Chciałbym aby awansowała Serbia i Australia, ale pewnie awansują Niemcy i Ghana.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja podzielam po części opinię Assiego.

Na pewno nie ma tutaj słabych drużyn i niewątpliwie o promocję do następnej rundy będzie trudno, ale ja liczę na Niemców.Z meczu na mecz na wielkich imprezach grają bardzo dobrze, a mimo zmiany pokoleniowej nadal mają zawodników z potencjałem [ Neuer, Ozil, Kross, Hummels ], a do nich są dokooptowani starzy wyjadacze, którzy mają obycie na takich imprezach.Mowa tutaj o m.in Klose, Podolskim, Friedrichu czy Szwansztajgerze.Uważam, że wszystkie formacje są bardzo równe, ale największy potencjał wg mnie jest w defensywie tego zespołu.Jest tam mnóstwo zawodników młodych, którzy są gwiazdami w BL.Trochę martwi mnie forma napastników bo ani Klose ani Podolski byli w fatalnej dyspozycji podczas sezonu, ale zaś z drugiej strony jest Cacau, który na pewno pojedzie na Mundial.Brakuje Kuranyego, który nie pojechał bo kiedyś spiął się z Loewem i tak wyszło, że ich drogi się rozeszły.Podsumowując, dla mnie faworytem grupy są Niemcy i liczę, że wyjdą z grupy, a dalej też będą grać z powodzeniem.

Serbia.Nie podzielam opinii niektórych nad Serbami i ich grą.Nie ukrywam, że ich nie lubię, a z to, że jak im nie idzie to zaczynają agresywnie się zachowywać, robić z piłki pośmiewisko przy okazji dostają po dupie.Pokazały to imprezy z ich udziałem na których się tylko kompromitowali.Owszem, w eliminacjach grali z powodzeniem, ale nie mam zaufania do tej ekipy.

Ghana to jedna z lepszych drużyn w Afryce, ale oglądałem PNA i muszę powiedzieć, że tam tylko jedna drużyna grała europejski, świetny, ofensywny i skuteczny futbol i niestety nie było to Ghana [ chodzi o Egipt, który nie pojechał kosztem Algierii, która przegrywa z Malawi (!) 3:0 ] bo mimo tych gwiazd jakie mają nie potrafią udźwignąć roli faworyta i nie grają na miarę oczekiwań i w czerwcu nie liczę na to, że sprawią jakąś niespodziankę.

Australia to cichy faworyt tej grupy i również jak Assitalia mam do nich sympatię.A to za sprawą ich występów podczas poprzedniego Mundialu gdzie grali super piłkę.Zespół stworzony z zawodników, którzy grają w przeciętnych zespołach Europy, ale jako team grali przyjemną dla oka piłkę, a przede wszystkim skuteczną.Nie mniej jednak jest to obraz z przed czterech lat kiedy to Holender prowadził ich kadrę, ale jest nadal kilku zawodników z tamtych lat i uważam, że mają predyspozycję,a żeby uporać się z Ghaną i Serbią bo w walce z Niemcami to tak jak napisałem wyżej uważam ich za faworytów grupy, ale byłbym skłonny do postawienie pakietu Niemcy + Australia.

Uważam, że taka propozycja jest jak najbardziej realna i warto zaryzykować po przyzwoitym kursie.

Which teams will qualify ? - Niemcy i Australia @ 5.2 / Unibet
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Jak dla mnie Serbia i Ghana to ekipy z porównywalnym potencjałem, ale gracze z Afryki grają &quot;u siebie&quot; więc ominą ich problemy z aklimatyzacją dlatego jeśli nikt im ze składu nie wypadnie to stawiałbym na ich awans.
 
L 0

loocas

Użytkownik
Ballack nie jedzie na MŚ. Duża strata dla niemców i widowiska samego w sobie. Z drugiej strony to szansa dla pokazania się Kroosa. I dlaczego nie ma Fringsa :eek:. Jak Loew chce zestawić pomoc? Ozil, Kroos, Schweini, Trochowski :|?
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Niemcy w tej grupie mogą mieć olbrzymie problemy z wyjściem. Siłą tej drużyny na dużych imprezach jest to, że ma sporo ogranych, zadaniowych zawodników plus trzy, cztery gwiazdy będące motorami napędowymi. Z tego względu taktycznie jest to drużyna nadzwyczaj poukładana, która doskonale wypełnia postawione jej założenia, a do tego brak jest wszelkiego rodzaju kłótni o przywództwo, czy też konieczność grzania ławy (które pojawiają się często w innych reprach z większą ilością pilkarskich tuzów). Stąd Niemcy, choć na papierze często wyglądają na drużynę słabszą to wyniki osiągają nad podziw dobre. Jednak niestety po wypadnięciu Ballacka i patrząc na formę innych zawodników to o motorach napędowych w tej drużynie można zapomnieć. Miro &quot;Ława&quot; Klose i Lukas &quot;Dużo mówię, niewiele robię&quot; Podolski, choć to piłkarze klasowi to są obecnie w formie beznadziejnej i nie wierzę, by na MŚ potrafili to nagle zmienić (podobnie było z grzejącym ławę Krzynkiem na ostatnich ME). Nie przypuszczam, zaś by Cacau robił wrażenie na obrońcach Ghany, czy Serbii. Wystarczy, bowiem popatrzeć na to kto w tych obronach wystąpi. W Serbii Vidic, Ivanovic, Obradovic, Subotic, a w bramce nie najgorszy Stojkovic, a są jeszcze Rukavina, Kolarov, czy Lazarov. Ograni, potrafiący grać przeciw najlepszym napastnikom świata. Obrona Serbii wygląda naprawdę okazale i o wiele lepiej, niż niemiecka. Ghana też ma czym się pochwalić w tej formacji - Pantsil, Vorsah, Mensah, Sarpei, Addo. W Ghanie pytaniem pozostaje, czy zdążą wykurować się Mensah i Essien oraz w jakiej będą formie, a także czy dopuszczony do gry będzie Boateng. Taktycznie jest to najbardziej poukładana afrykańska ekipa (oczywiście poza Egiptem), a jeśli Essien będzie w swej normalnej dyspozycji, to mając do pomocy takich ludzi, jak Asamoah, Muntari, Appiah, Ayjew, czy Boateng, Ghana jest w stanie opanować środek pola z każdą drużyną jaką ma w tej grupie. Problemem może być jedynie zdobywanie bramek, bo w ataku Gyan, Aidiyah, Amoe, cz Tagoe nie robią jakiegoś wrażenia (przeciętni piłkarze, nie ograni na międzynarodowym szczycie). Australia w tej grupie nie robi wrażenia żadnego. Powalczyć mogą i nawet jakiś remis ugrać, ale o wiele bardziej prawdopodobne jest, iż będą po prostu dostarczycielami punktów pod warunkiem, że pozostałe drużyny ich nie zlekceważą.
Plusem największym Niemców, która działa mocno na ich korzyść, jest drabinka gier. W pierwszym meczu powinni wygrać z Australią i pytanie, co stanie się w meczu Serbia-Ghana - najbardziej stawiam na remis, takie wyniki są dość częste w pierwszych meczach grupowych, gdyż równe sobie drużyny grają asekurancko (na zasadzie lepszy rydz, niż nic), ewentualnie niesieni dopingiem i w pełnym, najmocniejszym składzie Ghańczycy wygrają. Serbia w drugim meczu musi wygrać z Australią, choć porażka w pierwszym meczu, co jest częste u Serbów, może doprowadzić do niesnasek i kłótni, a rozbita tym mentalnie drużyna zremisuje lub co gorsza przegra, jednak jeśli nic takiego się nie wydarzy, to mecz winni wygrać. Mecz Ghana-Niemcy, czy Ghana zremisuje, czy wygra mecz pierwszy będzie toczył się o pierwsze miejsce w grupie i jestem zdania, że to nasi sąsiedzi będą w nim na straconej pozycji, choć równie dobrze wchodzi w rachubę jakiś bezbarwny remis. Przy takim układzie Niemcy zagrają z Serbią o awans w ostatnim meczu, a Ghana powalczy o pierwsze miejsce w grupie.
Kończąc analizę tej grupy jestem zdania, że Ghana, jeśli ominą ją problemy z kontuzjami najlepszych zawodników zajmie pierwsze miejsce w grupie, a o drugie powalczą Serbowie z Niemcami ze wskazaniem na SERBÓW, którzy mają o wiele więcej atutów - przynajmniej na papierze.
 
R 0

rekin28

Użytkownik
Niemcy jak to Niemcy z grypy wyjdą i to raczej na pewno.Serbowie jak nie spala pierwszego meczu grupowego z Ghana,osiągną korzystny rezultat moga juz myslec o kolejnej fazie MŚ
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Niemcy i... no właśnie kto? Już pierwszego dnia w tej grupie dowiemy się na 80% kto wyjdzie z grupy na drugim miejscu (jakoś nie wierzę żeby Niemcy nie zajęli 1 miejsca).
Czyly drugie miejsce pomiędzy Serbią i Ghaną. Serbia jak ktoś wyżej napisał może być nie zaaklimatyzowana co może upatrywać szansę Ghany na dobry wynik. Australia to już nie jest ta sama Australia sprzed czterech lat. Wtedy jakoś nic ciekawego nie pokazali (no może mecz z Włochami) ale byli klasycznym średniakami których stać na niespodziankę. Teraz już nie ma Hiddinka, jakoś w nich nie wierzę.
Przykładowa tabela po grupie:
1. Niemcy- 7 pkt
2. Ghana- 5 pkt
3. Serbia- 4 pkt
4. Australia- 0 pkt
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Widzę, że niemal każdy z góry przekreśla Australię. Niby dlaczego? Australijczycy mają bardzo dobry skład i wcale się nie zdziwie jak wyjdą z grupy.
Ghana? Patrząc na Puchar Narodów Afryki i grę afrykańskich teamów, jakoś nie wróże druzynom z Czarnego Lądu niczego dobrego na tych mistrzostwach. Biali zawsze będą 100 lat przed Murzynami jeśli chodzi o taktykę i jej realizację. U Czarnych różnie ztym bywa. Wg mnie z tej grupy z pierwszego miejsca wychodzą Serbowie, jeśli chodzi o nr 2, trzymam kciuki za Australię.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy już wiedzą, ale jedna z największych gwiazd reprezentacji Ghany, Michael Essien nie zagra na MŚ w RPA z powodu kontuzji. Myślę że jest to dość poważne osłabienie afrykańskiej drużyny.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wydaje mi się ze skreślenie zespołu Australii na samym początku to błąd oni mogą namieszać w tej grupie...Kursy na Australię warte grania w każdym spotkaniu postawienie na nich z podpórką to kurs w granicach 1,7 a w meczu z Niemcami nawet ok 2,6.
Co sądzicie o spotkaniu Serbia - Ghana czy Serbowie sobie poradzą?Bo dla mnie jest to duzy znak zaptania i myslę że X2 = 1,7 jest do przyjęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom