>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Co do meczu Serbia - Australia , myslę , iż przebieg bedzie jak Urugwaj-Meksyk( tzn jedna ..ewentualnie 2 bramki w meczu ). Serbowie są zorganizowani w defensywie , i ataki Kangurów odpierać mogą na luzie. Zawsze trzeba mieć na uwadze , Europa vs Australia - to inny styl gry , mentalność , zaplecze , trenerzy , ogranie w klubach. Ja dziś stawiam na Serbów , bez wydziwiania z handi , overami ,zoltymi kartkami , karnymi , rzutami wolnymi. Czysty zakład na Serbów + Niemcy + Anglia za 5 dyszek.
I oby sie udało ✅✅✅
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Australia - Ghana (wirtualny mecz)
Typ: under 0,5
Kurs: 4,20
Bukmacher: Expekt
Sprawa wygląda tak... Australia gra z Serbią i strzelić gola będzie im ciężko, Serbia da z siebie max i będą dużo biegać, Australia jedynie to moze strzelić po stałym fragmencie ale nei liczył bym na to. Serbowie mają solidnych obrońców i wysokiego bramkarza więc o to tez jestem spokojny.
Co do Gany to Niemcy bedą gryźli trawe w tym emczu by zmazać swój ostatni występ i tez na pewno jeśli już będą prowadzić to nie bedzie zadnego odpuszczania w obronie. Gana strzela gole tylko ze stałych fragmentów, karnych a w tym meczu na pewno nie beda miec ich zbyt duzo. Typ troche ryzykowny ale warto zagrać po takim kursie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ciekawie się zrobiło po meczach w grupie C. Zapewne Niemcy chciałyby uniknąć Anglii w 1/8 finalu, chcoc USA to tez nie ogorki, osobiscie typowalem ich na czarnego konia turnieju. Może teoria trochę naciągana, ale remisik 1:1 lub 2:2 z poznym golem wyrównującym dla Ghany wart rozważenia?
 
K 0

kofin

Użytkownik
Ciekawie się zrobiło po meczach w grupie C. Zapewne Niemcy chciałyby uniknąć Anglii w 1/8 finalu, chcoc USA to tez nie ogorki, osobiscie typowalem ich na czarnego konia turnieju. Może teoria trochę naciągana, ale remisik 1:1 lub 2:2 z poznym golem wyrównującym dla Ghany wart rozważenia?
Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem, Niemcy nie chcąc wpaść w last 16 na Anglię w ogóle nie wyjdą z grupy remisując celowo z Ghaną? (edit: oczywiście przy wygranej Serbii, którą przecież Niemcy biorą pod uwagę...)
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Ghana - Niemcy
typ: 2
kurs: 1,45
wynik: 0-1


Niemcy dzisiaj będą chcieli wygrać za wszelką cenę, a oni grać potrafią bardzo dobrze. Kurs nie jest zbyt ciekawy, ale ekipa Niemiec posiada o wiele większy potencjał i we wszystkich impreazach zachodzi bardzo daleko.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Coś mi się wydaje ,że ta cała Serbia to kolejna po Francji największa porażka. Serbia przed mundialem byłem zbyt przereklamowana ,sporo osób stawiało ją jako w roli czarnego konia. A na mundialu nie zaprezentowali nic ciekawego ,tylko to ,że wygrali z Niemcami którzy grali w 10 i nie wykorzystali pare setek w tym karnego. Przegrali z Australią ,z którą Niemcy wygrali aż 4:0. Ja osobiście uważam ,że Serbia razem z Fracuzami odegrali na tym mundialu żenadę. Po Francuzach się tego spodziewałem i nawet obstawiałem ,że nie wyjdą z grupy ,ale po tej Serbii to hmm ,nie spodziewałem się ,że nawet nie zdołają wyjść z grupy mając w kadrze zawodników z takich klubów jak Chelsea.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Germany nie powinni zawieśc swoich kibiców. Jeżeli zajmą inne miejsce niż pierwsze będzie to sensacja. Przygotowani jak zawsze na maxa do Mundialu. Ostatni mecz Towarzyski wygrany z Węgami. Niemcy nie odpuszczą i 9 pkt. na ich koncie po 3 meczach na 90% pewne. Te kłutnie w kadrze itp. to w pewnym sensie zasłona dymna, nie dam się zwieść tym pogłoskom. Niemcy dojdą do półfinału jak zawsze...

Serbia nie wyjdzie z grupy moim zdaniem. Gra bezbarwny football, mnie oni nie przekonują. Mecz z Ghaną na korzyść Afrykańczyków, z Australią będą mieli również ciężko. Ostatnio w towarzyskim meczu Serbia przegrała z Nowa Zelandia, to czemu ma nie przegrac z Australia? Serbie typuje na 4 ostatnie miejsce w grupie i życze im tego. Max 2 pkt.

Australia przez niektórych uważany jako &quot;czarny konik&quot;. Nie grają widowiskowo, lecz skutecznie. Ciekawi mnie czy nastawią się na atak, czy raczej na defensywe. Jeżeli na to pierwsze to myślę że nie zajmą ostatniego miejsca w grupie. Pierwszy mecz będzie przegrany z Niemcami. Boję się że mogą się podłamać po tym meczu jeżeli dostaną kilka brameczek. 3 miejsce w grupie w ich zasięgu jak najbardziej. Bo myślę że są lepsi od Serbii.

Ghana gdyby nie wyszła z grupy byłbym zaskoczony. Mają wspaniałą drugą linie. Atak też nie najgorszy. Przede wszystkim jeden podstawowy atut: grają w Afryce. A to przewaga kolosalna nad drużynami takimi jak Australia czy Serbia. Będą wspierani przez dużą grupę fanatycznych kibiców z czarnego lądu. Jedynie z Niemcami mogą przegrac, pozostałe dwie drużyny w zasięgu Ghany. Typuje ich na drugą pozycję tuż za Germanami.
Jakiś czas temu pisałem analizę tej grupy.
:jezora: Wszystko się sprawdziło w 100% :jezora:​

 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jakiś czas temu pisałem analizę tej grupy.
:jezora: Wszystko się sprawdziło w 100% :jezora:​

Niemcy nie odpuszczą i 9 pkt. na ich koncie po 3 meczach na 90% pewne
Serbia (...) Max 2 pkt

pozostale info sie zgadza takze tylko 50% ;]
Odemnie - w ostatniej chwili odrzucilem awans Serbii z grupy i widze ze dobrze zrobilem. Po pierwszym slabym meczu bylem niemal przekonany ze dobrze, zrobilem, pozniej po wygranej z Niemcami zrobilo sie inaczej bo wystarczylo wygrac z Australia, a tutaj niespodzianka i ostatnie miejsce :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom