>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A co myslicie o meczu Grecja - Nigeria? Dosc duze kursy i mysle, ze mozna by zagrac na Nigerie.
No ja zagrałem na mojej taśmie na drugą kolejkę grupową. Jakoś nie widzę Greków strzelających Nigeryjczykom gola, a tym bardziej wynik 0:0, bo Nigeria musi zaatakować, jeśli marzy o wyjściu z grupy. Grecyniby też powinni atakować, ale nieporadnie bedzie to pewnie im wychodziło tak jak z Koreą Płd. :jezora:
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
A co myslicie o meczu Grecja - Nigeria? Dosc duze kursy i mysle, ze mozna by zagrac na Nigerie.
Jak najbardziej Nigeria tym bardziej, że kurs wysoki i jak kolega wyżej, też nie widzę Greków jak szturmują i strzelają bramki
Niemcy to reprezentacja: Polski, Brazylii i Turcji.
CO to wogóle za zespół ? Więcej tam obcokrajowców niż samych Niemców.
Do dupy są przepisy. Mi to nie przeszkadza jednak wkurza mnie to, że zawsze ten naród uważał się za wielki w Pilce Noznej.
Historie mają bogatą, ale prawda jest taka, że zawdzięczają to piłkarzom z innych krajów. Przynajmniej jesli chodzi o ostatnią dekade.
Jak słyszę, że to Polacy strzelili gole dla Niemców i inne pierdoły jaki gadają nasi pożal się Boże komentatorzy to tylko się z nich śmieję. Ludzie przecież to są piłkarze, którzy albo urodzili się w Niemczech ( mam na mysli Turków i inne nacje) albo wyjaechali jak byli bardzo bardzo mali. Tam przeszli całe cykle szkoleniowe poszczególne szczeble itd. Przecież gdyby trenowali w PL byliby zwykłymi przeciętnymi ligowcami albo jeszcze gorzej
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Niemcy szaleją. Pokazali przez 45&#39; więcej niż wszystkie reprezentacje(nie oglądałem usa v anglia, ale śmiem przypuszczać, iż niczego wielkiego nie straciłem) w RPA do tej pory. Mimo czerwieni i statystowania kangurów spotkanie mogło się podobać.
Ozil jak okrzepnie i nabierze doświadczenia, to klękajcie narody.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Tak sobie przeanalizowałem tą grupę i wychodzi na to ,że Niemcy i Ghana raczej na 99% przechodzą dalej. Serbia po przegranym meczu z Ghaną jest w okropnej sytuacji. Muszą wygrać z Niemcami by mogli liczyć szansę na wyjście z grupy. A jak wszystkim wiadomo ,wygrać z Niemcami to nie lada wyczyn. Więc nawet remis Serbii z Niemcami ,daje im raczej 4 pkt. Australia tutaj bedzie dostarczycielem punktów. Ghana z Australią wygrywa i mają 6 punktów. Niemcy wygrywają z Serbią i mają 6 punktów. Ostatni w grupie to Niemcy - Ghana ,myślę ,że tutaj padnie remis. Niemcy wyjdą z lepszym bilansem bramkowym od Ghany więc mecz może być taki ,że będą oszczędzać zawodników i będzie zero żółtych kartek itp. Typowy mecz o pietruszkę. Nikt tutaj raczej nie będzie forsował o te 3 głupie punkty 100% swoich sił jak obie drużyny będą dobrze wiedział ,że są w 1/8 ,ale to wszystko po meczu Niemcy - Serbia. Zresztą Niemcy mają wysoki bilans bramkowy po meczu z Australią więc pewnie tak czy siak wychodzą z pierwszego miejsca ,więc o te 3 punkty nie będą się starać. Remis ich satysfakcjonuje ,a Ghana również nie będzie na tyle głupia ,żeby dawać 100% możliwości ,aby wyjść z 1 miejsca w grupie. Jestem pewny ,że wolą oszczędzić zawodników na 1/8 finału.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na Niemców jutro dobry kurs 1,55 trzeba go pobrać;) myślę że spokojni nasi sasiedzi sobie poradza z Serbami.Co do drugiego spotkania to chcialbym zobaczyc walczaca Australie i zdobywajaca bramke tak jak Nowa Zelandia fajnie sie patrzylo na ich radość;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Stawiam na Niemców. Jutro ostatni mecz o zwycięstwo potem spokojnie z Ghaną i szykowanie na 1/16 to jest turniej a Niemcy są najlepszymi profesjonalistami w przygotowaniu taktyki jak i zawodników do meczów. Pierwszy mecz 4;0 spokojne na rozpoczęcie dodał pewności i wprowadził super atmosferę. Trener jednak ostrzega, że łatwo nie będzie . Uważam, że tylko zwycięstwo zadawoli jutro naszych sąsiadów. Żaden remis czy przegrana nie wchodzą w grę kurs 1,63 dobry. Można w AKO z Brazylią w sumie daje 2,44 całkiem SPOKO ???? Dla mnie FAWORYCI MISTRZOSTW , Żadna Hiszpania, Portugalia,Argentyna, tylko NIEMCY !

Ciekawostka :cool: źródło onet.pl
&quot;Tradycyjne śniadanie - z kiełbasą, szynką i serem - zostało zastąpione przez makarony. Wszystko po to, by piłkarze reprezentacji Niemiec mogli przyswoić jak najwięcej węglowodanów przed czekającym ich w piątek meczem grupy D mistrzostw świata z Serbią. &quot;
Żeby nie latali czasami po tych makaronach i za dużo nie nastrzelali jutro :browar565:​
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Widzę że wszyscy są zachwyceni grą Niemiec (i słusznie) tylko jedno pytanie... (dla mnie to oczywiste...) : Australia z Niemcami zagrała otwarcie tak jak Polska z Hiszpanią i zakończyło się podobnie... Czy ktoś zagra otwarty mecz z nimi ? ...

Poza tym obrona kangurów to była żenada - jak można tak kryć... 20metr i 2 metry swobody dla strzelającego, do tego brak spalonych bo niesamowicie wychodzili ale tak im teraz nie będzie wychodzić...

Niemcy nie zagrają tak kolejnego meczu, są młodzi naładowani ale kurs na zwycięstwo w tym meczu jest mizerny. Bardziej over lub też obie strzelą bo uważam że to wielce prawdopodobne.

Sercem będę za Serbami... :cool:
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Niemcy nie będą mieli łatwego spotkania. Fakt, że są znakomitymi taktykami i mają bardzo utalentowaną drużynę, ale Serbia tanio skóry nie sprzeda (tak by powiedział Pudzian). Niemcom ciężko się zawsze gra z Serbią i myślę, że tym razem będzie tak samo. Dla mnie remis nie będzie jakimś zaskakującym rozwiązaniem ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Nie musicie się zgadzać, ale jak na mój gust wygra dzis Niemcy i Ghana. Niemcy są za dobre dla Serbii, a Ghana dla Australii. Tak to wszyło, że wszystko widzieliśmy w pierwszych meczach. Widać było, że Niemcy są silni a Kangury słabe. W meczu Ghany widać było, że to Ghana prowadzi grę, a Serbia się broni. Według mnie taka będzie kolejność:
Niemcy
Ghana
Serbia
Australia
Niemcy 9 pkt, Ghana 6 pkt, Serbia 3 pkt i OZ 0 pkt. I nikt mi nie powie, że może być innaczej ???? . Mecz Ghany i Niemiec piękne ako 3.2.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Nie musicie się zgadzać, ale jak na mój gust wygra dzis Niemcy i Ghana. Niemcy są za dobre dla Serbii, a Ghana dla Australii. Tak to wszyło, że wszystko widzieliśmy w pierwszych meczach. Widać było, że Niemcy są silni a Kangury słabe. W meczu Ghany widać było, że to Ghana prowadzi grę, a Serbia się broni. Według mnie taka będzie kolejność:

Niemcy
Ghana
Serbia
Australia

Niemcy 9 pkt, Ghana 6 pkt, Serbia 3 pkt i OZ 0 pkt. I nikt mi nie powie, że może być innaczej ???? . Mecz Ghany i Niemiec piękne ako 3.2.
W ostatnim meczu grają Niemcy i Ghana. Niemcy i tak nawet przy remisie wychodzą z pierwszego miejsca bo mają lepszy bilans bramkowy. Więc po co się spinać i narażać zawodników na kontuzję jak tak czy siak wychodzą z pierwszego miejsca. Ghana nie będzie na tyle głupia ,żeby walczyć z niemcami. Remis ich zadowoli spokojnie.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Stawiam na Niemców. Jutro ostatni mecz o zwycięstwo potem spokojnie z Ghaną i szykowanie na 1/16 to jest turniej a Niemcy są najlepszymi profesjonalistami w przygotowaniu taktyki jak i zawodników do meczów. Pierwszy mecz 4;0 spokojne na rozpoczęcie dodał pewności i wprowadził super atmosferę. Trener jednak ostrzega, że łatwo nie będzie . Uważam, że tylko zwycięstwo zadawoli jutro naszych sąsiadów. Żaden remis czy przegrana nie wchodzą w grę kurs 1,63 dobry. Można w AKO z Brazylią w sumie daje 2,44 całkiem SPOKO ???? Dla mnie FAWORYCI MISTRZOSTW , Żadna Hiszpania, Portugalia,Argentyna, tylko NIEMCY !



Ciekawostka :cool: źródło onet.pl
&quot;Tradycyjne śniadanie - z kiełbasą, szynką i serem - zostało zastąpione przez makarony. Wszystko po to, by piłkarze reprezentacji Niemiec mogli przyswoić jak najwięcej węglowodanów przed czekającym ich w piątek meczem grupy D mistrzostw świata z Serbią. &quot;

Żeby nie latali czasami po tych makaronach i za dużo nie nastrzelali jutro :browar565:​

Brazylia dla Ciebie pewniak?? :| powiem CI ze wcale bym sie nie zdziwil jakby te memloki z grupy nie wysZly bo to co robia to jest poprostu szok nie rozumiem ich podejscia i braku zaangazowania chcialbym zeby odpadli jak najszybcej a zobaczysz jak Krystyna ich dopadnie to pozniej pojade tam ze srubokretem zeby ich odkrecic bo nie beda wiedzieli co sie dzieje zalosne po takiej druzynie spodziewalbym sie wiecej
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TYP: 1
KURS: 1.60
BUK: Betgun

Nie ma co spekulować przed rozpoczęciem meczu która z tych obydwu drużyn jest lepsza. Sprawa jest prosta, to nasi zachodni sąsiedzi są zdecydowanym faworytem spotkania. Mało tego, po pierwszym spotkaniu pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony pokonując wysoko &quot;Kangury&quot;. Jeżeli mowa o Serbach to Serbowie będą chcieli zmazać plamę po porażce z Ghaną. Podopieczni Radomira Antica byli faworytem większości (nie według mnie) tego starcia, a kompletnie zawiedli. &quot;Zabrakło zimnej krwi, ale z Niemcami będzie trzeba wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację, bo tylko wtedy będziemy mogli liczyć na korzystny rezultat&quot; - tak komentuje jednen z Serbskich napastników.&quot; Serbia mimo gwoich gwiazd nie potrafią stworzyć kolektywu. Niemcy jak zapewne każdy wie, są drużyną turniejową i z każdym meczem będą powoli się rozwijać do finału. Typuję ich skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:0. Serbowie nie mają nic co by przemawiało za nimi w tym spotkaniu. Nie można zapomnieć , że potencjalne zwycięstwo Niemców w tym spotkaniu daje im awans. Uważam, że wszystko wskazuje więc na to, że Niemcy zapewnią sobie dzisiaj awans do fazy pucharowej, a Białe Orły będą mogły powoli pakować walizki i wracać do Europy. Znowu zagra wspaniała trójka w ataku: Ozil - Podolski - Klose. Szczególnie ten pierwszy wyrasta na gwiazdę i chciałbym żeby dzisiaj strzelił brameczkę. Osobiście innego wyniku jak zwcięstwo Niemiec nie widzę. Podopieczni Joachima Loewa jeżeli nie wygrają tego meczu mają jeszcze ostatni mecz z Ghaną, z którą nie powinni mieć problemów. Ale myślę że 9 pkt. po trzech meczach będzie na ich koncie...




Przewidywane składy:

Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, Friedrich, Badstuber - Schweinsteiger, Khedira - Mueller, Ozil, Podolski - Klose

Serbia: Stojkovic - Ivanovic, Vidic, Subotic, Kolarov - Krasic, Stankovic, Kuzmanovic, Jovanovic - Zigic, Lazovic
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Serbia
Typ: Suma celnych strzałów na bramkę over 10,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt

Spotkanie drugiej kolejki w grupie D piłkarskich MŚ. Dla Serbów jest to mecz o wszystko, wszyscy stawiają Niemców w roli wielkich faworytów ale nie zapominajmy że Serbowie dużo lepiej grają z rywalami mocniejszymi, potrafią się zmobilizować i zaczynają biegać czego brakuje im w ostatnich meczach. Mecz na pewno nie będzie jednostronnym widowiskiem a strzały będą oddawane z jednej i drugiej strony. Myślę że 11 strzałów celnych w wykonaniu obydwu ekip wejdzie spokojnie.
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
Ja bym tutaj nie dyskwalifikował Serbów po złym początku. Na myśl przychodzą mi ME w 2008r. kiedy Niemcy po zwycięstwie 2:0 nad Polską(wynik tego nie mówi ale mecz był jednostronny) przegrali z Chorwacją 2:1. Kurs na Niemcy jest moim zdaniem niski i nie opłacalny, ja stawiam na to iż Serbowie strzelą bramkę po 1.65(sądzę iż jest to bardziej prawdopodobne), w mojej opinii to drużyna która będzie potrafiła się podnieść i jeszcze może namieszać, ma sporo indywidualności, w I kolejce Serbowie i Ghana nie zagrały wielkiego meczu i trochę przypadku zadecydowało o zwycięstwie drużyny z Afryki.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Niemcy - Serbia (+2) 1 @ 5.75 Betsafe
Wszyscy jeszcze pamiętają w jakim stylu Niemcy wygrali pierwsze spotkanie grupowe z Australią. Wynik imponujący, a gra jeszcze lepsza. Młoda drużyna, którą świetnie poukładał Low pokazała klasę. Zdania są podzielone. Jedni twierdzą że to główny faworyt do triumfu na mistrzostwach, inni natomiast że forma przyszła za szybko i takiego tempa młoda niemiecka drużyna po prostu nie wytrzyma. Podobnie było przecież z Holandią w 08 na Euro. Jednak jak pamiętamy Oranje zagrali wtedy dwa pierwsze mecze na niesamowitym poziomie i myślę że ten wyczyn powtórzą teraz nasi zachodni sąsiedzi i pewnie zajmą pierwsze miejsce w grupie przed trzecim, najtrudniejszym meczem z Ghaną. Serbia w pierwszej kolejce zagrała tragicznie. Nie pokazali nic, a w dodatku dali rywalom w prezencie rzut karny. Może i zawsze byli dla Niemców groźni, ale w tej formie nie sądzę by byli w stanie zrobić im krzywdę. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa podopiecznych Lowa.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Serbia w meczu z Ghaną miała 13 strzałów w tym tylko 2 w światło bramki, ja bym nie liczył na to że Serbia strzeli bramkę.
Co do Niemiec 10 z 16 strzałów to strzały w światło bramki.
Ktoś wyżej napisał że Australijczycy nie łapali Niemców na spalonym, ale to właśnie Niemcy w pierwszej kolejce mieli najwięcej 7 spalonych.
Może dobrze napisał że nie łapali ich na spalonych, ale sami się łapali bo Niemcy grają na granicy spalonego. Wg. mnie Serbia nie ma najmniejszych szans z Niemcami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Niemcy-Serbia
Jak dla mnie mecz wygrany przez Serbów dzieki sędziemu patafianowi....brak słow
co Ty za głupoty gadasz ?? Serbowie wygrali zasłużenie. jak i Klose wyleciał zasłużenie z boiska. Serbowie mądrze się bronili i groźnie atakowali. Szczególnie Krasic robił dużo problemów Niemcom. Niemcy zawiedli kompletnie , nie mieli lidera co przełożyło się na brak zdecydowania w większości akcji. Brawa dla Serbów za mecz. Teraz dopiero się zrobi ciekawie w tej grupie
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
według mnie sędzia zbyt pochopnie wyciagał kartki z kieszeni.Napewno żółtej dla Klose nie powinno być przynajmniej tej drugiej w innych spotkaniach za takie faule nie było kartek. Serbia dużo szczęsci miała najpierw poprzeczka później karny w między czasie Podolski niecelnie...Serbia zagrała lepiej niż z Ghana ale bez rewelacji nie przesadzajmy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom