>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Można powiedzieć, że czerwona kartka pomogła Serbom wygrać to spotkanie. Mądrze bronili się przed atakami Niemców i obronili rzut karny. Niemcy chyba stracą miano głównego faworyta do zwycięstwa Mistrzostw.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w moim odczuciu sędzia prawidłowo prowadził zawody. Niemcy grali strasznie agresywnie , celem nie byłą piłka tylko nogi , przerywali faulami groźne kontry i zawsze coś mieli do powiedzenia sędziemu. Zauważ że Serbowie też mieli i słupek i poprzeczkę i też mogli to wykorzystać. W moim odczuciu gra obu zespołów adekwatna do wyniku. Może nie 0:1 ale 1:2 było by bardziej sprawiedliwe. Niemcy co jak co na bramkę zasłużyli ale nie na wygraną.
 
Y 0

yasq

Użytkownik
Niemcy-Serbia

Jak dla mnie mecz wygrany przez Serbów dzieki sędziemu patafianowi....brak słow
Dokladnie ! Przez to ,ze sedzia podyktowal karnego dla Niemców. Nie wykorzystanie tego karnego rozbilo ich psychicznie i nie podniesli sie po tym, az do konca meczu ...

Można powiedzieć, że czerwona kartka pomogła Serbom wygrać to spotkanie. Mądrze bronili się przed atakami Niemców i obronili rzut karny. Niemcy chyba stracą miano głównego faworyta do zwycięstwa Mistrzostw.
A mieli kiedykolwiek takie ? ????
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
W internecie można przeczytać wiele informacji na temat ewentualnego finału w którym zagra drużyna Niemiecka. W świetnym stylu ograli Australię, poza tym w Bundeslidze grali właśnie Jabulani co im może pomóc osiągnąć sukces. Teraz może się to zmienić.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
CIekawie bedzie w grupie jezeli jutro Ghana pokona Australie . Będą mieli 6 pkt i przed sobą ostatni mecz z Niemcami . Wcale nie zdziwie sie jak z grupy wyjdzie własnie Ghana i Serbia .
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
CIekawie bedzie w grupie jezeli jutro Ghana pokona Australie . Będą mieli 6 pkt i przed sobą ostatni mecz z Niemcami . Wcale nie zdziwie sie jak z grupy wyjdzie własnie Ghana i Serbia .
Są faworytem tego spotkania, jednak nie jedna niespodzianka zdarzyła się na tym turnieju. Jeśli Ghana przegra lub zremisuje, Serbia może mieć problemy z Australią. Ja bym się wstrzymał do jutra z tymi spekulacjami.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Tu napradę lepiej się wstrzymać do jutrzejszego meczu Ghana - Australia. Wiele meczy pokazało, że nie wszystko jest klarowne jakby się mogło wydawać i nie jest powiedziane, że Afrykanie wygrają. Niemniej nie sądzę aby Niemcom nie udało się wyjść z grupy. Będą gryźć trawę, biegać na kolanach, jak trzeba będzie to strzelą decydującą bramkę w doliczonym czasie.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Powiedzcie mi jedno, proszę ????
Ile do 9.59 minuty było odgwizdanych rzutów wolnych w meczu Ghana-Australia?
Tu link do oficjalnych danych:
http://www.fifa.com/live/competitions/worldcup/matchday=9/day=1/match=300061469/index.html
Według mnie jeśli gdzieś w jakiejś relacji jest napisane 1&#39; - czyli coś działo się pomiędzy 1-59 sekundą spotkania.. jeśli jest 10&#39; - to działo się coś pomiędzy 9,01 a 9,59 minutą spotkania.
Mam rację? Dobrze myślę, że w pierwszych 10 minutach (1sek. do 9,59 min.) były podyktowane 4 rzuty wolne?
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
Według mnie jeśli gdzieś w jakiejś relacji jest napisane 1&#39; - czyli coś działo się pomiędzy 1-59 sekundą spotkania.. jeśli jest 10&#39; - to działo się coś pomiędzy 9,01 a 9,59 minutą spotkania.
jeśli 10 minuta jest między 9.01 a 9.59 a 9 minuta analogicznie między 8.01 a 8.59 to co się dzieje w 9.00? :cool:
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
raczej tak ;) a stawiałeś może ilość fauli do 10 min ?? dziwny zakład troche
Tak (z tym, że nie tylko faule, a w ogóle rzuty wolne) - zauważyłem, że znając styl gry niektórych drużyn, obserwując ilość fauli, które popełniają i to jak często konkretny sędzia dyktuje wolne/rozdaje kartki idzie trafić taki typ jak over 3,5 rzutu wolnego w pierwszych 10 minutach ????
W pierwszych minutach piłkarze wychodzą nabuzowani, ze świeżą energią, walczą, biegają itd., więc w większości meczów pada over 3,5 wolnego a kursy od 1,57 do 2,00 ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
E to faktycznie jak kursy oscylują w okolicy 2 to całkiem ładnie. Tym bardziej teraz łatwiej trafić bo 2 mecz dla wielu ekip jest meczem o wszystko albo takim bardzo znaczącym. Dlatego właśnie w takim meczu pierwsze minuty to chęć zdominowania rywala ( w sumie w każdym meczu tak powinno być) co może skutkować w dopuszczaniu się przewinień.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
No ok, pomyłka.. 9,00 a 9,59 jest 10&#39; a 8,00-8,59 jest 9&#39; - wtedy mam rację?
nie, nie masz ???? 9,01 do 10,00 ;) gra zaczyna się od 00,01, pierwsza minuta trwa do 01,00 i dalej analogicznie ???? pierwsze 10 minut to od 00,01 do 10,00 ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Ghana - Niemcy

Typ:2
Kurs: 1.45

Również w grupie D jest bardzo interesująco ponieważ nadal wszystkie cztery ekipy zachowują realne szanse na awans. Mecz pomiędzy Ghaną i Niemcami będzie bardzo ważny dal obu ekip ponieważ przegrany najprawdopodobniej pożegna się z mistrzostwami. Mimo iż na pierwszy rzut oka trudno wskazać faworyta to ja skłaniał bym się ku drużynie niemieckiej, która zagrała bardzo dobre spotkanie z Australią i nie takie złe z Serbią w którym Niemcy mieli dużo pecha bo równie dobrze to oni mogli wygrać to spotkanie. Ghana natomiast zaczęła turniej bardzo dobrze ale głównie za sprawą bardzo słabej gry Serbów, którzy przegrali pierwsze spotkanie na własne życzenie bo bardzo słabej grze. Jaki jest naprawdę poziom Ghany pokazał doskonale mecz z Australią w którym niespodziewanie padł remis choć mogło dojść do jeszcze większej sensacji i zwycięstwa Australii. Całe te mistrzostwa pokazują, że z piłką afrykańską nie jest dobrze i myślę, że ten mecz to potwierdzi i największa nadzieja Afrykanów również pożegna się z mistrzostwami.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Ghana - Niemcy: teoretycznie nasi zachodni sąsiedzi powinni wygrać ten mecz i wydaje mi się, że ostatecznie zgarną jutro pełną pulę, jednak Afrykanie nie są chłopcami do bicia i mogą stawiać mocny opór Niemcom. Dlatego decyduję się na zagranie ciekawego typu i stawiam, że Ghana nie wygra tego meczu do zera. Obniżam ryzyko do minimum, a kurs na takie zdarzenie jest korzystniejszy aniżeli zagranie na Niemców z podpórką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom