>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik

Mecz Ghany z Serbią momentami mógł się podobać, a właściwie gra drużyny z Czarnego Lądu, bo Serbowie nie zaprezentowali nic... Do tego doszła czerwona kartka na 15 minut przed końcem meczu (Lukovic) i karny, którego Ghana dostała w prezencie od Kuzmanovica. Serbowie niczym nie zaskoczyli rywali, każda formacja grała bardzo słabo i tak naprawdę nawet remis im się w tym spotkaniu nie należał. Może i Ghana też w ofensywie nie grała najlepiej, brakowało wykończenia, ale swoje sytuacje jednak mieli. Świetna postawa ich bramkarza - Richarda Kingsona, zawiódł mnie natomiast Kevin-Prince Boateng, po którym spodziewałem się czegoś więcej. Co mogło się podobać to agresywna gra w defensywie, masa odbiorów jeszcze na połowie przeciwnika, bardzo dużo czystych wślizgów. Nikt nie odkładał nogi, a do tego grali stosunkowo czysto. Wiem już, że będę drużynie Ghany kibicował w kolejnych spotkaniach, bo dzisiaj zagrali z dużą zaciekłością, a to się ceni. Zobaczymy jak wieczorem zagra Australia, ale na pewno Serbii o awans będzie teraz niesamowicie ciężko, tym bardziej z taką grą.​
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Mam ogromną nadzieję że drużyna Serbii nie wyjdzie z grupy!!!!To co oni reprezentuja przy takim skladzie to zenada!!!!Lepiej zeby taka Ghana czy Australia zaprezentowala sie w 1/8 finalu nie ta ultra defensywna Serbia.Bardzo mnie cieszy porazka z Ghana szkoda tylko ze nie bardziej okazalsza.Myśle ze Serbowie w meczu z Niemcami nie mają czego szukać a w meczu z Asutralia co najwyzej remis
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widać po grze że Niemcy już tego nie przegrają, w następnej kolejce Ghana zagra z Australią jeśli Ghana wygra wychodzi z grupy bez dwóch zdań, nie mam czysto piłkarskich argumentów za tym że Ghana z Australią wygra ale motywacja w szeregach afrykańskiej drużyny bedzie niesamowita i myślę że można stawiać za kilka dni na zwycięstwo Ghany :razz:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Świetne spotkanie Niemców! Wygrali 4:0, a powinno się skończyć o wiele wyżej. Większą część spotkania rozgrywali powoli piłkę w środku pola, kontrolując tym samym przebieg spotkania. Do tego dodajmy świetne ofensywne akcje. Australia zawiodła natomiast na całej linii. Nie pokazali kompletnie niczego. Niby nasi zachodni sąsiedzi to nieco inny poziom, ale żeby aż tak zdominować Kangurów? Myślę, że drużyna z Antypodów będzie miała wielkie problemy z podbudowaną dzisiejszym zwycięstwem Ghaną. Jeśli kurs na Afrykański team przekroczy 2.5 to spokojnie można próbować na nich grać.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Niemcy są dla mnie najlepszą drużyn z grających do tej pory. Rozmontowywali australijską obronę prostopadłymi podaniami i grą kombinacyjną. W pierwszej połowie brylował Mesut Ozil, który zagrywał świetne piłki, ale także on dostawał zagrania od Klose i Podolskiego, po których powinien zdobyć bramki. Ci, którzy narzekali na ten mundial, brak emocji, bramek chyba mogą być wreszcie usatysfakcjonowani.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Niemcy przypominaja niegdyś Francje zdobywajaca MŚ pod względem &#39; obcych&#39; w składzie. Maja Bośniaka, Polaków, Turka, Brazylijczyka a to tylko na pierwszy rzut oka na pewno jest ich wiecej . Zawsze byli ekipa turniejowa jednak powoli sie rozkrecali , wiec jesli dzis zagrali tak to co bedzie dalej? Niewiele osob spodziewalo sie takiej formy juz od poczatku u Niemców.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Niemcy są dla mnie najlepszą drużyn z grających do tej pory.
Niedługo się to pewnie zmieni. Bardzo dobry mecz Niemców, ta drużyna potrafi się mobilizować na wielkie turnieje. Nie zapominajmy jednak, że przed nami jeszcze pojedynki Holandii, Brazylii czy Hiszpanii.
Odnośnie Niemców i Serbii. Wydaję mi się, że Niemcy nie będą już mieli tak łatwo z Serbią. Serbia zagrała bardzo słaby mecz i na pewno z Niemcami pokażą lepszy futbol. Wydaję mi się jednak, że ta porażka z Ghaną może ich kosztować awans.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Niemcy będą dawać całe pokłady sił w swoje mecze to odpadną zaraz po wyjściu z grupy niczym Argentyna w poprzednim mundialu, przy 2-0 powinni już dać sobie spokój
Przecież trener dokonał zmian, zatem o jakim zmęczeniu mowa. Formacje ofensywną mają na tyle bogatą, że Loew ( czy jak to się pisze) może sobie do woli rotować składem i nie powinno to negatywnie wpłynąć na wyniki.
Według mojej drabinki szkopki w 1/8 trafią na USA i raczej nie powinni mieć problemów z jankesami (chociaż przed MŚ obstawiałem inaczej, ale wtedy nie byłem przekonany na co stać Niemców bez Ballacka, we wczorajszym meczu Ozil pokazał, że Ballack może już powiesić buty na kołku).
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Niemcy to reprezentacja: Polski, Brazylii i Turcji.
CO to wogóle za zespół ? Więcej tam obcokrajowców niż samych Niemców.
Do dupy są przepisy. Mi to nie przeszkadza jednak wkurza mnie to, że zawsze ten naród uważał się za wielki w Pilce Noznej.
Historie mają bogatą, ale prawda jest taka, że zawdzięczają to piłkarzom z innych krajów. Przynajmniej jesli chodzi o ostatnią dekade.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież trener dokonał zmian, zatem o jakim zmęczeniu mowa. Formacje ofensywną mają na tyle bogatą, że Loew ( czy jak to się pisze) może sobie do woli rotować składem i nie powinno to negatywnie wpłynąć na wyniki.
Według mojej drabinki szkopki w 1/8 trafią na USA i raczej nie powinni mieć problemów z jankesami (chociaż przed MŚ obstawiałem inaczej, ale wtedy nie byłem przekonany na co stać Niemców bez Ballacka, we wczorajszym meczu Ozil pokazał, że Ballack może już powiesić buty na kołku).
No chyba nie myślisz że ściągnął napastników ze względu na zmęczenie :] ta formacja akurat traci najmniej sił ze wszystkich po za tym zmian jest tylko 3, zostawmy to piję do tego że Niemcy włączyli za duże obroty jak na takiego rywala, po 27 min wygrywali 2-0 i powinni dać spokój, mogli zostać na połowie i walić prostopadłe kontry na napastnika, jednak grali tak jakby dalej było 0-0 i grali co najmniej o finał
Będą tak grać dalej to do wyjścia z grupy się wypalą, a jak pechowo stracą Schweinsteigera lub Lahma no to już nie chce pisać
O medale będą walczyć potentaci którzy pozornie nie grali wielkich meczów w grupach, pokażą na co ich stać dopiero w eliminacjach bo tak jest od dawien dawna w tym turnieju, odsłona swoich największych walorów już w tej fazie jest mało poważnym rozwiązaniem, oczywiście będą budzili tym respekt i każda drużyna będzie gotowa na taką bezkompromisową grę, no ale w tych okolicznościach zły dzień, strata blasku i po zabawie
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Przecież tam nie ma żadnych Turków, oni się wszyscy urodzili w Niemczech. Nie słuchajcie niby ekspertów z TVP bo oni mało wiedzą. Tylko 4 reprezentantów jest urodzonych poza Niemiecami: Cacau, Marin, Klose i Podolski. Reszta urodziła się w Niemczech, chodziła do Niemieckich szkół i w Niemieckich klubach uczyli się grać.
 
horus 129

horus

Użytkownik
TommyTSW, nie zgodzę się z Tobą. Moim zdaniem jeżeli przeciwnik jest aż tak słaby jak to było w przypadku Australii, to trzeba go wypunktowac. Odpuszczanie przy wyniku 2:0 mija się z celem, bo biegac i tak trzeba, a po meczu wygranym 4:0 gdzie zaprezentowało się dobry futbol aż tak zmęczenia się nie odczuwa. To siedzi w głowie, że jest dobrze, a psychika na takim turnieju jest bardzo ważna. Ten mecz Niemcy po 30 minutach mogli uznac za taki ostateczny sparing przed mistrzostwami w czasie mistrzostw, gdzie trzeba sprawdzic na co drużynę stac i tak też zrobili. ;p Uważam, że dobrze postąpili grając do końca z pasją i pełnym zaangażowaniem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Mi to nie przeszkadza jednak wkurza mnie to, że zawsze ten naród uważał się za wielki w Pilce Noznej.
Przeczysz sam sobie. Takie głupie gadanie. Jakbym słyszał ekspertów z TVP jak już ktoś wspomniał.
Jakby Polacy mieli w kadrze piłkarzy urodzonych zagranicą lub mających zagraniczne korzenie, to nie było by pewnie problemu. Holandia też ma pilkarzy z zagranicznymi korzeniami; Elja, Affelay, Van der Wiel i pewnie w całej kadrze ktoś by się jeszcze znalazł i jakoś nikt nie narzeka.
Nie mówię, że każdy ma kochać Niemcy, ba nawet sam nie przepadam za Niemcami jako za krajem czy ich mieszkańcami, ale takie gadanie, że co by było z Niemców gdyby nie Klose czy Podolski... dla mnie boring. Trzeba przyznać, że Niemcy potrafią się przygotować do ważnych turniejów i są mocni. That&#39;s it.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Powinni. Serbia jest raczej słaba. Sądziłem że te mecze towarzyskie mogą trochę być mylne ale po meczu z Ghaną tylko potwierdzili że z forma raczej nie trafili. Do tego dochodzi jak zwykle solidna forma Niemców na turnieju to dla Serbów szans jako takich nie widzę.
 
D 0

dr.kristo

Użytkownik
Wg mnie dobra okazja to wygrana Niemców różnicą co najmniej dwóch bramek.
Niemcy - Serbia 1(-1) 2,50 (Expekt)
Przed mundialem wszyscy zachwycali się obroną Serbów, którą rzeczywiście tworzą wielkie nazwiska. Prawda jest jednak taka, że to po prostu zbieranina, a nie zgrana formacja. Vidic miał rządzić i dzielić, a gra nieporadnie i popełnia błędy. Ivanovic i Kolarov starają się włączać do gry ofensywnej, ale z tyłu grają lipę. 3 bramki stracone z Kamerunem w ostatnim sparingu przed mundialem i teraz jedna z Ghaną po głupim błędzie Kuzmanovicia i rzucie karnym. Pamiętajmy również o słupku Gyana. Defensywa jest dziurawa i zamiast solidności gwarantuje kocioł bałkański.

Jak Niemcy grają w ataku widzieli wszyscy. Szybkość, zdecydowanie, polot i przede wszystkim pomysł na więcej niż jedno rozegranie.

Serbia będzie walczyć ze wszystkich sił, ale prawda jest taka, że nie da się wszystkiego zmienić w kilka dni. Morale są niskie, emocje za pewne sięgają zenitu. Zdenerwowani Serbowie nie mają czego szukać w starciu z Niemcami. Jak dla mnie typ bardzo prawdopodobny do &quot;wejścia&quot;. Kurs jest bardzo wysoki i chociażby z tego względu warto go zagrać.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Tez się zastanawiam nad Handim -1 , kurs dobry również na wygraną 1,6 w unibecie 1,72 całkiem spoko :razz:. Na jakim stadionie w ogóle grają ? bo nie mogę znaleźć info ? bo może być zdychanko jak Holandia i nie będzie kolorowo :cool: 4:0 z Australią robi wrażenie widać, że są przygotowani do tych mistrzostwa jak należy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom