>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E - Francja, Ekwador, Honduras, Szwajcaria

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Francja po bardzo szczęśliwych dla siebie kwalifikacjach, w których to w barażach wyeliminowała Ukrainę, trafiła do dość łatwej grupy na Mistrzostwach Świata. O drugie miejsce powinny zawalczyć reprezentacje Szwajcarii oraz Ekwadoru ze wskazaniem na tych pierwszych. Podopieczni Ottmara Hitzfelda przebrnęli swoją grupę błyskawicznie, nie odnosząc żadnej porażki i będą bez wątpienia czarnym koniem MŚ.


Betsson



Tabela:
1. Francja
2. Szwajcaria
3. Ekwador
4. Honduras

Terminarz:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Faworyt grupy: FRANCJA

Awans do kolejnej fazy: SZWAJCARIA
Wielka niewiadoma: EKWADOR

Największe rozczarowanie: HONDURAS
Kto jest najsłabszy w tym gronie nie ulega wątpliwości.. Honduras awansował do Mistrzostw Świata bo? Musiał.. nie było komu.. Honduras jest drużyną, która od kilku lat awansuje z obowiązku na mistrzostwa, bo rywale są po prostu kilka klas słabsi. Zaczęli eliminacje tradycyjnie już od 3 rundy, gdzie znaleźli się z Panamą, Kanadą i Kubą w grupie. Pierwsze miejsce nie było zaskoczeniem.. W decydującej 4 rundzie zajęli 3 miejsce, za USA i Kostaryka, wyprzedzając Meksyk, który i tak dostał się do mistrzostw. Generalnie to wydaje mi się, że Honduras zostanie zjedzony przez reprezentantów Europy, a decydujący dla nich będzie 2 mecz z Ekwadorem, który tanio skóry nie sprzeda. Przygotowują się do mistrzostw bardzo powoli, grając mało meczy sparingowych. Pocieszające jest dla nich zwycięskie starcie z Wenezuela 6 marca 2014 w meczu towarzyskim 2:1. To ich jedyny tak na prawdę oficjalny mecz w tym roku. Ale Ekwador to nieco inna pólka i kultura gry, szczególnie u siebie.. W sumie to nie wiadomo, czego spodziewać się po zespole z Ameryki Łacińskiej. Awans zapewniają sobie dzięki meczom rozgrywanych w spartańskich warunkach, gdzieś na szczytach gór, w dużych wysokościach, gdzie inne ekipy wysiadają bo braknie im tlenu, co świadczy bilans 7-1-0 na własnych śmieciach. Natomiast wyjazdy to ich bolączka. Nie wygrali nawet 1 spotkania w kwalifikacjach do mundialu na boisku rywala! Czy taka ekipa może zaistnieć na mistrzostwach? Otóż nie, zdecydowanie nie! Na Honduras powinno wystarczyć, ewentualnie gruby BTS zostanie tam pokryty. Ale na Szwajcarię i Francję to może być za mało. Myślę, że Francja w końcu wypali. Tak to nie bleff. Mają znowu porządną pakę z wiecznie młodym Ribery na czele. Przegrywając 2:0 z Ukrainą wyszli na 3:0 w rewanżu. Czapki z głowy przed nimi. Deschamps ogarnia temat całkiem przyzwoicie i widać że słowo &quot;motywacja&quot; nie jest mu obca. To beda mistrzostwa Pogby, jest w szczycie formy, to co wyprawia w Juventusie jest niesamowite. Do tego w ataku mamy Benzemę, który w Realu nie ma konkurencji na ataku. Ławka napastników we Francji to prawdziwa plejada: Mathieu Valbuena, Olivier Giroud, Nasri.. Każdy z nich wchodzi z ławki i jest pełnowartościowym graczem. Francja nie ma słabych punktów, no może defensywa nieco odstaje.. Ale jeśli trójkolorowi wstrzelą się w formę to widzę ich nawet w półfinale. Teraz każdy z was kręci głowami, co ten Groven pisze. Ale to prawda, potencjał jest wielki ale nie do końca wykorzystany, a to czy będzie wykorzystany okaże się niebawem. Szwajcaria w grupie E miała: Islandię, Albanię, Cypr, Słowenię i Norwegię. No właśnie... już wiadomo dlaczego zagrają na mistrzostwach. Trafiła im się bardzo słaba grupa. Fakt, że skończyli eliminacje z bilansem 7-3-0, ale trudno sobie wyobrazić, gdyby nie awansowali z takiej grupy. Ja pamiętam te ich 1:0 z Cyperm gdzie po kursie 1.20 do końca obgryzałem paznokcie, albo niesamowite 4:4 z Islandią, gdzie będąc zdecydowanym faworytem, mając ustawiony mecz 3:1, sprawili horror i ledwo zremisowali.. Szwajcarzy to taka dziwna reprezentacja. Solidny średniak europejski, któremu zdarzają się często słabe mecze, bez wytłumaczenia. Średniak który awansuje do mistrzostw świata nie mając gwiazd w drużynie i nie grając jakoś super efektownie. Ktoś powie zaraz zaraz... jak to nie mają gwiazd! Jest Blerim Džemaili (Napoli), Admir Mehmedi (SC Freiburg), Tranquillo Barnetta (Eintracht Frankfurt), Xherdan Shaqiri (Bayern-wiecznie ławka rezerwowych), Haris Seferović (Real Sociedad-super snajper od 6 bodajże meczy albo więcej bez gola w reprezentacji). To nazwiska wg. mnie średniego kalibru, na awans z grupy gdzie jest Honduras i Ekwador to wystarczy. No i na tym koniec tematu.
 
K 7

kofe

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Szwajcarów to nie wolno zapominać o takich zawodnikach jak:Bengalio (Wolfsburg), Rodriguez (Wolfsburg) Djourou (Hamburger),Inler (Napoli), Lichsteiner (Juve) i wielkie objawienie Szwajcarów: 21-letni Drmić, który w Nurnbergii strzelił już 16 bramek. Oczywiście wszyscy ci gracze grają w podstawowych składach. Szwajcarzy w eliminacjach stracili tylko 6 bramek,w tym 4 z Islandią. A i w meczu towarzyskim udało im się pokonać wielką Brazylię 1:0.

Myślę, że Francja nie jest takim pewniakiem do wygrania grupy. Benzema gra w Realu, bo nie ma konkurencji, Giroud dokładnie taka sama sytuacja.To nie jest napastnik na taki klub jak Arsenal... Do tego Nasri, który zastanawia się, czy pojedzie na mundial. Obrona trójkolorowych daleka od ideału. Do tego jeszcze jak popatrzymy na ostatnie występy Francji na dużych imprezach i fakt, że jednak z wielkim trudem zakwalifikowali się na MŚ...


Zwycięstwo w grupie E:Szwajcaria 3.75 Bet 365.
 
G 0

goldsu23

Użytkownik
A zresztą tak jak Kofe pisze, Szwajcaria potrafi pokonać takie drużynę jak Hiszpania, także nie ma co lekceważyć ich i stawiać na straconej pozycji, zresztą mają moim zdaniem jedną z lepszych defensyw świata.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Benzema gra w Realu, bo nie ma konkurencji, Giroud dokładnie taka sama sytuacja.To nie jest napastnik na taki klub jak Arsenal... Do tego Nasri, który zastanawia się, czy pojedzie na mundial. Obrona trójkolorowych daleka od ideału. Do tego jeszcze jak popatrzymy na ostatnie występy Francji na dużych imprezach i fakt, że jednak z wielkim trudem zakwalifikowali się na MŚ..
Benzema gra w Realu w pierwszym składzie bo jest dobry i co jak co, ale ten sezon ma świetny. Wreszice nie ma na plecach Higuaina i nie martwi się czy zagra on czy Higuain w kolejnym meczu.
Giroud zgoda, nie pasuje do Arsenalu, ale swoje strzela, na zmiennika taki napastnik się przyda. A jest jeszcze przeiceż Loic Remy mająco dobry sezon w Newcastle
Obrona Francji daleka od idaełu ? No to nieźle pojechałeś kolego po bandzie ;)
Lloris top3 bramkarzy w Premier League. W obronie masz Sakho +Varane, jest Kościelny, Evra, Sagna, Clichy, Rami, czy to jest defensywa daleka od ideału ?
W środku pola fenomenalny duet Pogba +Matuidi. z przodu Ribery, Valbuena, Nasri, Payet itp itd. Francuzi mają naprawdę do wyboru do koloru.
A to, ze ledwo się zakwlaifikowali do MŚ to spójrzcie, ze Francja musiała w grupie rywalizować z Hiszpanią. A Szwajcaria z kim ? Islandia, Słowenia, Norwegia. Brak takiego potentata w grupie to sobie ponabijali statystyki i dobrze marketingowo wygladają.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Akurat Remyego bym nie brał pod uwagę - jego forma po wyleczeniu kontuzji znacznie odbiega od tej z początku sezonu.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Honduras awansował do Mistrzostw Świata bo? Musiał.. nie było komu.. Honduras jest drużyną, która od kilku lat awansuje z obowiązku na mistrzostwa, bo rywale są po prostu kilka klas słabsi. Zaczęli eliminacje tradycyjnie już od 3 rundy, gdzie znaleźli się z Panamą, Kanadą i Kubą w grupie. Pierwsze miejsce nie było zaskoczeniem.. W decydującej 4 rundzie zajęli 3 miejsce, za USA i Kostaryka, wyprzedzając Meksyk, który i tak dostał się do mistrzostw.
Ale dlaczego musiał? Bagatelizujesz ich dokonania, a bezpośredni awans na mistrzostwa wyprzedzając tym samym Meksyk jest czymś wielkim dla tego kraju. Piszesz, że od kliku lat Honduras awansuje z obowiązku. Hm... Nie wiem czy wiesz, ale dopiero dwukrotnie Honduras grał na MŚ (w 82 i 2010), więc nie jest to chleb codzienny dla tego kraju. Co ciekawe w 2010 grał w grupie ze Szwajcarią i zremisował 0-0 więc czy tak został pożarty to nie wiem.
Czy taka ekipa może zaistnieć na mistrzostwach? Otóż nie, zdecydowanie nie!
Napisałeś to przy okazji wyjazdów Ekwadoru. Popatrzmy:
2006 (Niemcy) - wyjście z grupy
2002 (Korea i Japonia) - 4 miejsce
Obie imprezy na wyjeździe, d tego nie na swoim kontynencie, a progres był. Dodajmy, że Ekwador był w ogóle niedoświaddzony grą na takim turnieju, bo w Korei zagrał po raz pierwszy w historii na MŚ. O co mi chodzi? Nie przesadzajmy z tą domową dyspozycją Ekwadoru, bo to jest turniej - 3 mecze, w których może zdarzyć się wszystko i nie ma kalkulowania jak w eliminacjach. Zresztą, warunki będą znacznie gorsze dla ekip z Europy.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Ale faktem jest, że Ameryka Północna i Środkowa ma po prostu za dużo miejsc na mundialu i drużyny, które dostają się mistrzostwa często są po prostu z przypadku i zaniżają poziom. USA i Meksyk mają monopol na awans (które w sumie też nie są silnymi drużynami) a dochodzi do tego jedno wolne miejsce dla drużyny pokroju Hondurasu + baraż, w tym roku z Oceanią, więc już w ogóle.
 
triceps_ 2

triceps_

Użytkownik
Bardzo fajny kurs jest na to , że Honduras under 1.5 punkta w fazie grupowej (1.55)/STS
Zdecydowanie najsłabsza drużyna w całej grupie , która nie będzie miała w zasadzie nic do powiedzenia z drużynami takimi jak Francja i Szwajcaria. Jedynie z Ekwadorem może się postarać o choćby 1 punkt w grupie , lecz uważam że nawet tego punkcika nie zdobędą i zakończą MŚ z 0 dorobkiem punktów.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Honduras dzisiaj w meczu towarzyskim przegrał z Turcją 2-0. Co tylko potwierdza że mają marne szanse choćby na strzelenie bramki. I zaczynam się zastanawiać nad typem z bet365
Drużyna która najmniej strzeli bramek ? Honduras KURS 6.0
I typem również z bet365
Dokładna ilość pkt drużyny? Honduras 0 pkt KURS 3.25
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Z mojej perspektywy dziwne to, jak wiele osób &quot;jara się&quot; Szwajcarami. Większość chyba zapomina, na jakim kontynencie odbywa się turniej i jakie plecy będą mieli tutaj &quot;Południowcy&quot; z gospodarzami na czele.
Francja to dla mnie bezsprzecznie materiał na 1/2, gdzie w osobistym rozpisie, klepią po wyjściu z grupy Bośnię i Niemców w 1/4.
Promocją tej grupy to było jeszcze jakiś czas temu wyjście z niej Ekwadoru. Można było łapać kursy ponad 2.00. Oni tutaj mogą spokojnie uzyskać 6 oczek, wygrywając z Hondurasem i Szwajcarami. Paradoksalnie, trudniejsza przeprawa czeka ich właśnie z tym pierwszym zespołem.
Francja
Ekwador
Szwajcaria
Honduras
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Z mojej perspektywy dziwne to, jak wiele osób &quot;jara się&quot; Szwajcarami.
Szczerze powiedziawszy tez wydaje mi sie, ze Szwajcaria nie jest az tak silna za jaka ja wielu uwaza i moim zdaniem nie wyjdzie z grupy zajmujac 3 badz nawet 4 miejsce.
Patrzac na to jak Szwajcarzy przygotowuja sie do tego mundialu zastanawiam mnie gdzie tutaj jest logika w tym wszystkim.
W roku 2010 przed mistrzostwami w RPA, Szwajcarzy przygotowywali sie do gry tak samo jak w tym roku, rozgrywajac 3 sparingi z Urugwajem, Costa Rika i Italia. Wszystkie mecze rozgrywali w Szwajcarii. W grupie na MS mieli Hiszpanow, Chilijczykow i Honduras. Wybor sparingpartnerow wydaje sie wiec w miare trafny.
Niestety wynik na MS by raczej mizerny. Jedynie wygrana z Hiszpanami w pierwszym meczu to pozytyw. W 3 spotkaniach Szwajcarzy strzelili 1 bramke i odpadli z mundialu.
W tym roku Szwajcarzy znowu przygotowywuja sie w Europie do gry na MS w Brazylii. Sparingpartnerow ktorych sobie wybrali to Chorwacja, Jamajka i Peru...te dwa ostatnie teamy to tak chyba na przetarcie - bo to sa pacholki pilkarskie - choc juz z Jamajka Szwajcarzy pokazali, ze ich zwyciestwa wcale latwo nie przyjda i ostatecznie meczyli sie do samego konca wygrywajac 1:0.
Mysle, ze warto wspomniec fakt, ze Szwajcarzy przygotowuja sie do MS w domu grajac mecze przy temperaturze 20-22 stopni. Patrzac na prognozy na MS to przyjdzie im rozgrywac spotkania przy temperaturze 30 stopnii a mecz z Hondurasem przepowiadana temperatura to 36 stopnii. Tutaj macie rozpiske jaka pogoda jest przepowiadana na poszczegolne mecze : http://www.metcheck.com/SEASONAL/fifa_world_cup_weather.asp
Tak wiec zastanawia mnie jak Szwajcarzy przystosuja sie do Brazylijskich warunkow pogodowych. Nie beda mieli zbyt wiele czasu na przygotowanie sie do tamtejszych warunkow a mecze trzeba bedzie grac co kilka dni i to na najwyzszych obrotach.
Andres Iniesta powiedzial (zaapelowal :p ) do zawodnikow grajacych na MS by pamietali o warunkach pogodowych; http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2642537/Andres-Iniesta-warns-World-Cup-teams-intense-heat-humidity-Brazil.html
Moim zdaniem Szwajcarzy moga miec z tym duzy problem, bo nie sa przystosowani do gry w takiej pogodzie a w okresie przygotowawczym trenuja w zupelnie odmiennych warunkach pogodowych.
Juz napisalem jak sie to skonczylo na MS w RPA gdzie pozegnali sie z turniejem po fazie grupowej i mysle, ze podobnie moze byc i tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 606

wanderlei

Użytkownik
Oglądam własnie mecz Szwajcarów i oglądałem ich mecz z Jamajka i muszę powiedzieć że Ci zawodnicy wyglądają jak po 5 tygodniowym obozie przetrwania. Na mistrzostwach Szwajcaria to będzie taka Grecja z EURO2004 z tym że nie wróżę im żadnego sukcesu a takim było by chociażby wyjście z grupy.Z taką grą Francja ich rozjedzie a Ekwador spokojnie sobie poradzi. Myślę że w meczu Ekwador - Szwajcaria można poważniej myślec o zakładzie 1x oraz underze 2,5
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Hondurasu zanotowałem, że trzeba będzie się przyjrzeć kursom na overy kartkowe w ich meczach, to co wczoraj wyczyniali mimo, że to sparing zapowiada, że kości będą trzeszczeć... Mam jakieś przeczucie patrząc na sposób ich gry, że jakąś bramkę uda im się wbić, zobaczymy co dzisiaj Francuzi pokażą, może już w pierwszym meczu z udziałem tych drużyn poszukam BTS, gdzie kurs w bet365 2,62, a może coś podskoczy jeszcze, plus na pewno z uwagą warto śledzić sytuację Szwajcarii w ostatniej kolejce, gdzie grają właśnie z Hondurasem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
FRANCJA - HONDURAS - Francja wygra do 0 - bet365 - 1,80
Francuzi w gazie, w ostatnich 4 grach towarzyskich bramki 15:1.
Pogrom Jamajki zrobił ogromne wrażenie, zapewne z Hondurasem tylu goli nie wbiją ale uważam że mają na tyle solidną defensywę oraz bardzo dobrego bramkarza że wygrają spokojnie ten mecz 2,3 do zera.
Honduras w ostatnim meczu z Anglikami pokazał że potrafi tylko przeszkadzać i kopać rywali.
Dla mnie Francja jest cichym faworytem tych mistrzostw, cenię ich wyżej od Niemców i Hiszpanów i według mnie zaczną mistrzostwa z przytupem wygrywając do zera z outsiderem tej grupy.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Dość ciekawy typ mi się rzucił w oczy.
Francja - najwięcej bramek w grupie
Kurs 1,75 w STS
Nie widzę Szwajcarii strzelającej zbyt dużo bramek. Ekwador i Honduras podobnie. Francja w świetnej formie, w I meczu mają Honduras więc spodziewam się że już wtedy wbiją ze 3 gole
 
R 46

rozga

Użytkownik
W tej grupie upatrywałbym niespodzianki w postaci
awansują z grupy E Francja-Ekwador kurs 2,55
Szwajcaria do MŚ aklimatyzowała się we własnym kraju i ostatni sparing grali u siebie co uznaję za minus.Decydującym czynnikiem którym się kierowałem to fakt,ze ostatni mecz grupowy grają z Hondurasem w Manaus,czyli w dżungli.Coś co dla Honduran będzie chlebem powszednim,dla Szwajcarów będzie nie do przyjęcia.Olbrzymia wilgotność i temp. powietrza.Jak dla mnie stracą tu punkty.Nie wyobrażam sobie by mieli pokonać Francję,a Ekwador grający prawie u siebie będzie dla nich ciężkim przeciwnikiem i remis to max jak dla mnie co mogą z nim ugrać
 
R 50

radeknic

Użytkownik
A mnie przykuwa uwagę typ: Francja- Honduras handicap 0:1 2,35 @efortuna. Kurs chyba wzięty z kosmosu z czym do czego. Słaby Honduras porównywany do zespołu rosnącego w coraz większą siłę Francję. Dla mnie to wisienka na torcie do wzięcia po takim kursie.
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
A mnie przykuwa uwagę typ: Francja- Honduras handicap 0:1 2,35 @efortuna. Kurs chyba wzięty z kosmosu z czym do czego. Słaby Honduras porównywany do zespołu rosnącego w coraz większą siłę Francję. Dla mnie to wisienka na torcie do wzięcia po takim kursie.
Popieram typ na Francuzów, aczkolwiek bezpieczniej byłoby zagrać na czystą &quot;1&quot;. Honduras będzie bronił się całym zespołem, a Francuzi na pewno nie będą rozpaczać po skromnym 1-0, ponieważ muszą oszczędzać siły na kolejne spotkania. Według mnie mogą oni zajść daleko na tym turnieju. Mają naprawdę ciekawy młody zespół i są zdecydowanie najsilniejszą drużyną w tej grupie.
Co do pozostałych drużyn to jednak skłaniam się w kierunku awansu Szwajcarów, którzy mają kilku zawodników z solidnych europejskich klubów.
Ekwador to drużyna własnego boiska i gdyby przyszło im rozgrywać eliminacje MŚ na neutralnym terenie to raczej byśmy ich w Brazylii nie oglądali. W eliminacjach zdobyli oni 25 punktów z czego aż 22 na swoim stadionie, który jest położony na dużej wysokości nad poziomem morza co sprawia rywalom ogromne problemy. Bilans u siebie 7-1-0 i na wyjeździe 0-3-5 jest bardzo wymowny. Jest to jedna z najsłabszych drużyn w Ameryce Płd według mnie i jeśli Szwajcarzy zagrają na swoim dobrym poziomie to powinni z tej grupy wyjść.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Tak jak pisałem po sparingu Anglia - Honduras, wchodzę w zakład na kartki Hondurasu... We wspomnianym meczu Honduras złapał 5 kartek, chociaż w mojej opinii mogło ich być więcej, grali bardzo agresywnie i nie szczędzili Anglikom niebezpiecznych/chamskich zagrań. Podejrzewam, że jutro z racji klasy rywala i jeszcze większej rangi meczu będzie podobnie. Sędziował będzie Sandro Ricci z Brazylii, jego ostatnie 38 spotkań międzynarodowych dało średnią 4.55 żółtych kartek na mecz i 0.45 czerwonych. Sądzę, że na więcej niż jedną kartkę dla Francuzów nie ma co liczyć, dlatego osobiście zagram sobie:
Francja - Honduras
Typ: Honduras over 2.5 kartki Kurs: 1,72 Bet365
(Dzisiaj już 1,9) ✅

I za drobne jeszcze:
Typ: Czerwona kartka w meczu Kurs: 3.5 Bet365 ✅
edit pomeczowy - stuknięci ci Hondurianie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom