>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E - Francja, Ekwador, Honduras, Szwajcaria

19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Mistrzostwa Świata rządzą się swoimi prawami, a obecne w Brazylii to pokaz strzelecki drużyn i nie lada niespodzianki. Nie chcę być dziś niemile zaskoczony, więc nie obstawiam zwycięstw Francji, ani Szwajcarii. Mnie z dzisiejszych kursów, osobiście najbardziej przekonał ten, że w meczu Hondurasu ze Szwajcarami, Ci drudzy, faworyci bukmacherów ugrają powyżej 6 rzutów rożnych. Francja ugrała 8, Ekwador 12, a dziś przy ofensywie Szwajcarów, typ bardzo prawdopodobny. Gram za 80 euro ???? .
Szwajcaria powyżej 6 rzutów rożnych - 1,8 8/10
 
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Ja dziś zagram bardziej hardcorowo bo mam duży szacunek do Francji w tym turnieju. Uważam, że wynik meczu z Ekwadorem będzie podobny do wyniku ze Szwajcarią. Wiele osób już pisało wyżej dużo na temat Francji i nikt nie musi czytać tego po raz wtórny. Nie wykluczam jednak, że Ekwador nie strzeli gola lub dwóch. Oto moje typy:
Francja i pow 2,5 gola 2,20
Francja i obydwie drużyny strzelą gola 3,0
Benzema dwa lub więcej 4,50
i za drobniaki:
Francja wygra dokładny wynik:
2:0 8.50
3:0 17.0
4:0 23.0
5:0 41.0
6:0 81.0
5:1 41.0
5:2 51.0
4:2 41.0
6:1 81.0
6:2 151.0

i coś co rzadko robię ale dziś zagram też bet asekuracyjny
remis i obydwie strzelą 5.0
Good luck to me xpp

lipaa po 1wszej połowie =)
Jestem zszokowany i zawiedziony wszystkim co się stało w tym meczu. Gdyby nie zakład live na remis w odpowiednim czasie miałbym duże straty ale na szczescie zminimalizowałem. Francja you bastard, whyyyyy??!!
 
Do góry Bottom