>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E - Francja, Ekwador, Honduras, Szwajcaria

jacio 456

jacio

Użytkownik
Honduras - Ekwador
Ciekawie zapowiada się starcie dwóch zespołów z Ameryki Łacińskiej o być albo nie być w turnieju. Z tego co widzę, to leci masówka na Ekwador i pewnie jeszcze poleci. Sugerując się pierwszymi pojedynkami obydwu drużyn można odnieść wrażenie, że jest to najsłuszniejszy typ na to spotkanie. Nawet wydaje się być zbyt oczywisty. Dlatego ja w tym spotkaniu poszukam czegoś innego. Honduras dopóki grał w pełnym składzie, dzielnie sobie radził w potyczce z Francuzami. W ostatnim towarzyskim meczu przed mundialem udało im się bezbramkowo zremisować w starciu z Anglią. Jednak w tym meczu raczej nie to będzie ich celem. Po porażce z Francją, wciąż mają realne szanse awansu. W troche gorszej sytuacji jest Ekwador, który uległ Szwajcarom. Myśle, że remis tu na pewno nikogo nie zadowoli. Obie drużyny będą musiały pójść na wymianę ciosów, jeśli chcą myśleć realnie o awansie. Mój scenariusz na to spotkanie wygląda tak, że obie ekipy nie będą kalkulować i od razu rzucą się na swoich rywali. Dodatkowym atutem Ekwadorczyków będą liczni kibice. Paradoksalnie jednak może im to związać nogi i być plusem dla Honduran, którzy zapewne podejdą do tego spotkania bez większej presji, bo raczej nikt tu na nich nie liczy. Warto również przytoczyć ostatni mecz tych zespołów z listopada ubiegłego roku, kiedy to padł remis 2-2, a wyrównująca bramka dla Ekwadoru wpadła dopiero w 89 minucie. Powtórka takiego wyniku by mnie nie zdziwiła.

Moje typy:
Ekwador - Przegrywając wygra lub zremisuje @ 4.75 willhill ✅
over 2.5 @ 1.91 willhill ✅
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Szwajcaria - Francja
20.06.2014 21:00
Pierwszy typ na over w rożnych w meczu Szwajcarii z Francją. Szwajcarzy dużo atakują skrzydłami. Mają Shaqiri&#39;ego, bocznych obrońców: Lichtsteiner&#39;a oraz Rodrigueza (w meczu z Ekwadorem 2 asysty). Francuzi w meczu z Hondurasem z kolei nabili 8 rożnych. To słabszy przeciwnik od dzisiejszego, ale nie ukrywajmy dzisiaj Francja też będzie prowadzić grę i scenariusz może się powtórzyć, zwłaszcza przy dobrych bocznych obrońcach przeciwnika. Szwajcaria w meczu z Ekwadorem miała 8 rzutów rożnych. Gram jeszcze zwycięstwo Francuzów. Szwajcaria nie przekonała mnie w poprzednim meczu. Proste błędy w obronie i brak pomysłu na grę w ataku w pierwszej połowie, przekonują mnie do grania na podopiecznych Deschampsa. Siłą Szwajcarów jest na pewno ich trener - Ottmar Hitzfeld, który sprawił, że druga połowa wyglądała już zdecydowanie lepiej.
Over 10 rożnych (AH) @ 1.934 Pinnacle (6/10) ⛔ (8 rożnych)
Francja @ 1.787 Pinnacle (5/10) ✅ (2:5)

Honduras - Ekwador
21.06.2014 00:00
Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze, więc ten jest praktycznie o być albo nie być na Mundialu. Ekwador przewyższa kadrowo Honduras oraz patrząc na mecze towarzyskie przed Mundialem, nie można też wiele oczekiwać od tych drugich. W drużynie Hondurasu zabraknie dodatkowo Wilson Palacios&#39;a. pauzującego za czerwoną kartkę w pierwszym meczu. Na zwycięstwo podopiecznych Reinaldo Ruedy kurs dość niski, dlatego zagram handicap, ze zwrotem przy jednobramkowej wygranej.
Ekwador -1 (AH) @ 2.260 Pinnacle (4/10) :-| (1:2) zwrot
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

SzwajcariaFrancja

Obie ekipy z podobnym skutkiem rozpoczęły mistrzostwa ale trochę w innym stylu. O ile Francja raczej gładko i bez większych problemów poradziła sobie z Hondurasem, o tyle Szwajcarzy męczyli się z Ekwadorem i dopiero po bramkach dwóch rezerwowych wygrali 2-1.
Francuzi w swoich spotkaniach raczej nie ma zwyczaju ostrzeliwać bramki przeciwnika, a jeśli chodzi o strzały celne to jest z tym jeszcze gorzej. Z Hondurasem, gdzie ciągle prowadzili grę, było ich tylko 4. Oszczędność francuską w tym wymiarze najlepiej charakteryzuje ostatni sparing przed mundialem, kiedy to rozbili Jamajkę 8-0. Wtedy celnych strzałów oddali… właśnie osiem. Jak widać Trójkolorowi kiedy już kopią na bramkę (i trafiają w nią) to musi być bardzo dobra sytuacja. Do tego dochodzi Benzema w ataku, który lubi się cofnąć do środka pola po piłkę i przez to oddala się od bramki. Dzisiaj spodziewam się również trudnej przeprawy z defensywą Helwetów.
Szwajcarzy w spotkaniu z Ekwadorem oddali 5 strzałów celnych. Dzisiaj jednak nie powinno być tak łatwo, gdyż bądź co bądź ale Francuzi posiadają większą jakość w obronie. Linia 12,5 moim zdaniem może okazać się za wysoką do przeskoczenia przez obie drużyny.
Moje typy:
Under 12,5 celnych strzałów na bramkę 2,22 Betsson ⛔
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: under1.5 gola
Kurs: 3,5
20.06.2014
21:00
Bukmacher: Betsson

Drugi mecz obu drużyn na Mistrzostwach Świata. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze. Szwajcarzy szczęsliwie wygrali 2-1 z Ekwadorem natomiast Francuzi ograli bardzo słaby Honduras który moim zdaniem należy do najsłabszych drużyn w Brazylii. Dziś spodziewam się ze strony Szwajcarów gry na 0-0 ponieważ słyną oni z bardzo dobrej gry w destrukcji. Prawdą jest że z Ekwadoerem bramkę stracili bardzo łatwo. Jednak dziś drugi mecz i powoli zaczną się kalkulacje dlatego nie należy się spodziewać szaleńczej szarży Francuzów , którzy mimo bardzo groźnych Benzemy i Pogby nie potrafili strzelić bramki słabemu Hondurasowi przez prawie całą I połowę. Moim zdaniem jeżeli szybko nie padnie bramka wynik będzie oscylował wokół 0-0. w ostateczności remis jest korzystny dla obu drużyn. W ostatnich meczach wystarczy zarówno Szwajcarom jak i Francuzom zagrać o punkt. Ostatnie 3 mecze dwa razy po 0-0 jeden raz 1-1. moim zdaniem warto celować w ten under
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Honduras - Ekwador
Trzymam się swoich spostrzeżeń, pisałem o nich tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f438/grupa-e-francja-ekwador-honduras-szwajcaria-101319.html#post4566603
Tak jak pisałem po sparingu Anglia - Honduras, wchodzę w zakład na kartki Hondurasu... We wspomnianym meczu Honduras złapał 5 kartek, chociaż w mojej opinii mogło ich być więcej, grali bardzo agresywnie i nie szczędzili Anglikom niebezpiecznych/chamskich zagrań. Podejrzewam, że jutro z racji klasy rywala i jeszcze większej rangi meczu będzie podobnie.
Dzisiaj sędziuje Australijczyk Benjamin Williamms, jego 77 spotkań międzynarodowych dało średnią 4.16 żółtych i 0.35 czerwonych kartek na mecz. Dzisiaj jego pierwszy mecz na tym mundialu. Dodatkowo mimo, trudniejszego niż dzisiaj rywala Ekwador ze Szwajcarią złapał tylko jedną kartkę, co wiąże się z moim drugim z wymienionych typów:
Typ: Honduras over 1.5 kartki Kurs: 2.0 bet365
Typ: Więcej kartek: Honduras -1 AH Kurs: 2.1 bet365
 
brick 208

brick

Użytkownik
Szwajcaria - Francja
Który z tych zawodników strzeli więcej bramek: Josip Drmić - Karim Benzema
typ: Karim Benzema
Kurs: 3.00 w Bet-at-home
Dziś biorę pod lupę dwóch środkowych napastników reprezentacji Francji oraz Szwajcarii. Karim Benzema napastnik reprezentacji Francji na co dzień występuję w Realu Madryt. W pierwszym meczu reprezentacji Francji strzelił on dwa gole, a prawie trzy dla swojej drużyny. Potrafi odnaleźć się w polu karnym i z zimną krwią wykorzystać nadarzającą się sytuację. Reprezentacja ewidentnie szuka swojego super strzelca co można było zauważyć w pierwszym meczu, koledzy chcą mu dogrywać, szukają go wrzutkami jak i podaniami prostopadłymi. Cała reprezentacja gra pod Benzeme. Być może jest to spowodowane brakiem gwiazdy reprezentacji Francji Francka Ribery. Ktoś musi strzelać bramki dla drużyny, a Benzema nie raz udowadniał, że potrafi to robić. Z drugiej strony praktycznie nie znany Josip Drmić. Jest on graczem Bayeru Leverkusen. W pierwszym meczu przeciwko reprezentacji Ekwadoru całkowicie bezbarwny, nie było go widać. Koledzy z drużyny nie szukali go, woleli inne rozwiązania. Jedyna groźna sytuacja miała miejsce gdy ze spalonego strzelił nieuznaną bramkę dla swojej drużyny, było to w 70 minucie, 5 minut później Drmić opuścił boisko po słabym występie. Josip dotychczas strzelił dla swojej reprezentacji 3 bramki w 8 meczach. W eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii nie zdobył ani jednej bramki. Rozegrał zaledwie trzy mecze w tym w dwóch wchodził z ławki. Pokazuje to, że nie jest on super strzelcem i ważnym zawodnikiem reprezentacji takim jak Karim Benzema. Dodatkowo w ostatnim meczu Szwajcarzy bardzo męczyli się z Ekwadorem i szczęśliwie wygrali po golu w 93 minucie. Francja bez większych problemów pokonała Honduras. Szwajcarzy stracili bramkę po stałym fragmencie gry, uważam, że dzisiaj może być podobnie, Francuzi będą szukali wolnych, a jak wiemy Benzema dobrze gra w powietrzu. Moim zdaniem taki kurs na Benzeme to super okazja i należy z niej skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Szwajcaria vs Francja-Powyżej 10,5 rzutów rożnych kurs:1,85⛔
Zgadzam się z poprzednikami i gdy zobaczyłem kto gra z kim od razu pomyślałem o zakładzie na rzuty rożne.O ile na Chile się bardzo zawiodłem jeśli chodzi o kornery myślę,że Szwajcarzy mnie nie zawiodą.Szwajcaria jest idealnym zespołem do nabijania określonej liczby rzutów rożnych.Bardzo ofensywnie grający boczni obrońcy Rodriguez i Lichsteiner+szalejący na skrzydle Shaqiri i potrafiący zaskoczyć bardzo groźnymi uderzeniami z dystansu kapitan Inler.To moim zdaniem powinno i dziś zagwarantować odpowiednią ilość kornerów.Z Ekwadorem wywalczyli ich 8.Francja gra bardzo cierpliwie,często do akcji podłączają się boczni obrońcy Evra i Debuchy.Z Hondurasem dużo akcji przeprowadzali bocznymi sektorami gdzie często w pojedynki wdawali się Griezmann czy Valbuena.Na pewno dobrym rozwiązaniem są dośrodkowania na Benzemę i jestem przekonany,że i dziś sporo akcji Francuzi przeprowadzą właśnie bokami boiska.Mają wysokich graczy,potrafiących grać głową i powinni szukać stałych fragmentów gry.Francuzi są faworytem ale moim zdaniem lepszą opcją niż granie ich zwycięstwa będzie over rzutów rożnych w tym spotkaniu.
Bukmacher:STS
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Honduras - Ekwador
W pierwszym meczu Honduras nawet nie starał się zagrozić bramce Francji. Co prawda całą druga połowę zagrali w dziesięciu, co spowodowało skupienie się na obronie bramki ale także to im nie wychodziło. Honduras jest jedną z drużyn, która w pierwszej kolejce spotkań pokazała najgorszy futbol. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie jednego z kreatorów gry, gracza Stoke City - Wilsona Palaciosa. Pauzuje on za kartki. Na uraz narzeka także podstawowy obrońca Victor Bernardez. Jego występ stoi pod znakiem zapytania. Dziś piłkarze Ameryki Środkowej wychodząc na murawę stadionu w Kurytybie z pewnością będą czuć nóż na gardle.
Podobne wrażenia może odczuwać Ekwador, który został odarty z punktów w ostatnich sekundach meczu z Szwajcarami. Jednak wrażenie drużyna z Ameryki Południowej pozostawiła dosyć dobre i może dziś wierzyć w pozytywny rezultat oraz pozostanie w turnieju. Z pewnością taktyka się nie zmieni i trener Rueda liczyć będzie na skrzydła swojego zespołu.
Mecz zapowiada się na bardzo zacięty. Obie drużyny grają na mundialu bardzo ostro więc spodziewać się możemy wielu przestojów w grze. Honduras w pierwszej połowie meczu z Francją pokazał, że mają duże kłopoty z grą w ofensywie dlatego nie wydaje mi się, by dziś udało im się coś strzelić.
Moje typy:
Ekwador wygra 1,67 WilliamHill ✅
Honduras nie strzeli 2,30 WilliamHill
⛔
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Ekwador Honduras, bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Stawiam tutaj zdecydowanie na Ekwadorczyków, którzy w spotkaniu ze Szwajcarią dali sobie wyrwać jeden punkt w ostatniej sekundzie spotkania. Szkoda Ekwadorczyków szczególnie po tym że minutę wcześniej to oni mogli wyjść na prowadzenie. Jednak jak już wiadomo piłka bywa naprawdę nieobliczalna. Honduras w spotkaniu z Francją nie pokazał nic, Francuzi od samego początku cisneli konsekwentnie aż wpakowali bramkę i wtedy już cały plan Hondurasu prysł. Podobnie może być w dzisiejszym spotkaniu Ekwador jest jednak w miarę przyzwoitą drużyną z porządnym charakterem. Także bukmacherzy podeszli do tej sprawy pozytywnie. Bowiem kursy w granicach 1,6-1,7 są godne zagrania. Tak więc skorzystam z tego również i ja. Zastanowię się także nad pograniem Ekwadoru do przerwy.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Francja - Szwajcaria
▶ Szwajcaria +0.5 @ 2.02 pinnacle 5/10
Szwajcarzy mecz z sąsiadami traktują bardzo prestiżowo. Z Ekwadorem męczyli się i zagrali słaby mecz. Teraz powinno być moim zdaniem inaczej.
Pierwsza sprawa to napinka, co wspomniałem wyżej. Szwajcarzy nazywają ten mecz derbami i sądzę, że można spodziewać się po nich dużej agresji w grze i wysokiego pressingu. Francuzi na początku meczu - kiedy Honduras grał w 11 i mieli siły, by się bronić - nieźle radzili sobie broniąc agresywnie. Tutaj liczę na lepszą postawę środkowych Djourou i Von Bergena, bo jak będą dawać się objeżdżać tak jak Hondurasowi, to cały plan agresywnego przerywania akcji Francuzów pójdzie w p... Poza tym Szwajcarzy mają lepszych piłkarzy w obronie niż Honduras, do tego motywacja jest wysoka, dlatego liczę, że nie pójdzie Francuzom tak łatwo jak w poprzednim meczu. Szwajcarzy mieli duży problem z długimi piłkami Ekwadoru na boki, gdzie Francja będzie grałą po ziemi i łatwiej Szwajcarom będzie stosować pressing już w środkowej strefie boiska, gdzie Ekwadorczycy od razu z obrony dawali dzide na graczy na flankach. Szwajcarzy zostawiali za dużo miejsca, stąd Ekwador miał sporo sytuacji, które wybitnie marnowali. Z Francuzami to Szwajcaria zagra głęboko w obronie i takich luk zostawiać nie powinni, dlatego liczę na mniej obcinek i nie sądzę, by Francuzi dostawali wiele miejsca na atak pozycyjny przy wysokim pressingu Szwajcarów
Druga sprawa, to słaby występ Szwajcarów spowodowany był kiepskim atakiem pozycyjnym. Mało wyjść na pozycje, słaby występ Xhaki, Stockera i bezproduktywny Drmic, który przez 75 minut nie zdążył nawet powąchać piłki. Defensywne ustawienie Ekwadoru nie pozwalało na kontry, a dośrodkowania kończyły za linią boczną boiska. W tym meczu to Francuzi będą prowadzić grę i po przechwycie będzie łatwiej uruchamiać bocznych pomocników niż z Ekwadorem, który grał głęboko i nie zostawiał wiele miejsca w swoich szeregach obronnych. Francuzi w obronie będą wychodzić wyżej niż Ekwadorczycy - bo wątpie by stali pod własnym polem karnym podczas ataku pozycyjnego - co da więcej okazji na piłki do Shakiriego czy Mehmediego - który powinien zastąpić słabego z Ekwadorem Stockera
Po trzecie 1 punkt nie robi krzywdy drużynom, bo i Ekwador i Honduras są do ogrania w ostatniej kolejce. Liczę na Hitzfelda, który już na ostatnim mundialu z Hiszpanami pokazał, że Szwajcarzy mogą zaskoczyć. Mają wiecej doświadczenia niż wtedy, do tego utalentowanych graczy i liczę dziś na remis
Ekwador - Honduras
Honduras +1 @ 1.76 pinnacle 5/10
Honduras osłabiony, ale będą walczyć o pierwsze zwyciestwo na mundialu. W ataku słabo, ale i długie dzidy Ekwadoru mnie nie przekonały. Z agresywna obroną obroną Hondurasu mogą mieć problemy. Ich lider Valencia w kiepskiej formie i nie przekonuje mnie ten zawodnik w ogóle. Ekwador będzie musiał radzić sobie w ataku pozycyjnym i tu przewiduje dla nich schody. Widzę value w +1 na Honduras i ja bym ich tu nie skreślał.
Szwajcaria zaczela dobrze pressingiem, po bramce posypali sie calkowicie co zabilo ten typ. Szwajcaria musiala konstruowac co idzie im slabo i typ byl juz bez szans powodzenia. Moze szybka kontaktowa by cos zmienila, a tak totalnie znokautowani byli bezbronni. Francuzi przy 2-0 robili to na co liczylem u Szwajcarow czyli kontry. Francja czarny kon jak dla mnie obok Chile i teraz wazne by pilkarzom nie uderzyla sodowka, czym jednak dobry motywator Deschamps powinien sie nalezycie zajac
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Szwajcaria-Francja
Szwajcaria czesto meczy bule , pamietam ich mecze z np. cyprem.
Tutaj takze w pierwszym meczu niewiele sie zmienilo choc strzelili 2 gole to naprawde niewiele.
Francja to inna ekipa niz z 2010 roku widac to po pierwszym meczu jak i podejsciu do meczy towarzyskich rozgrywanych na rozgrzewke przed MS.
Bedzie to mysle dobry mecz i bramki powinny pasc.
Najlepiej jakby Francja pierwsza cos strzelila to overek powinien na lajcie wejsc.
Typ: 2 , over 2.5
Honduras - Ekwador
Najpierw przed pierwszym meczem typowanie na Ekwador a teraz szukanie szans u Hondurasu bo co? bo dostali w 4 litery od Francuzow? bo zagrali na 0-0 z bezbarwna Anglia? Hola hola
Honduras na poprzednim turnieju nawet bramki nie strzelil i poki co nie widze by mialo sie to zmienic.
Urugwaj w pierwszym meczu zagral slabo a jak wczoraj? Lepiej
tak samo moze byc z Ekwadorem.
Od czasu smierci lubianego przezemnie napadziora Beniteza ekipa Ekwadoru nie ma lidera w ataku.
Coz uwazam ze dzis Ekwador powinien wygrac z Hondurasem ktory poza stawianiem autobusu nie ma nic do zaoferowania.
Stop antyfutbolowi!
Typ: 2
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Honduras - Ekwador
Najpierw przed pierwszym meczem typowanie na Ekwador a teraz szukanie szans u Hondurasu bo co? bo dostali w 4 litery od Francuzow? bo zagrali na 0-0 z bezbarwna Anglia? Hola hola
Honduras na poprzednim turnieju nawet bramki nie strzelil i poki co nie widze by mialo sie to zmienic.
Urugwaj w pierwszym meczu zagral slabo a jak wczoraj? Lepiej
tak samo moze byc z Ekwadorem.
Od czasu smierci lubianego przezemnie napadziora Beniteza ekipa Ekwadoru nie ma lidera w ataku.
Coz uwazam ze dzis Ekwador powinien wygrac z Hondurasem ktory poza stawianiem autobusu nie ma nic do zaoferowania.
Stop antyfutbolowi!
Typ: 2
porownywanie Ekwadoru do Urugwaju jest nie na miejscu. Inny potencjal. A kto gral na Ekwador w pierwszym meczu ten gral. Ja gralem akurat na Szwajcarie. A linia wydaje mi sie zawyzona i watpie by ten zespol bylo stac na zmiane swego oblicza tak jak Urugwaj, ktory ma o wiele wiekszy potencjal niz Ekwadorczycy, dlatego nie wiem skad ta tendencja do argumentowania typow innym meczem. To dwa inne zespoly, dwa inne mecze i szukanie analogii jest duzą nadinterpretacja. Oczywiscie mozna liczyc na zmiane stylu gry, ale ludzie nie argumentujcie tego przykladem z innych meczow
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No to dziś mecz, która jedna z drużyn na pewno już sobie zapewni awans do &#39;&#39;finałów&#39;&#39; Czy to będzie Szwajcaria, czy Francja? W mojej opinii kurs na Francuzów rośnie i bardzo dobrze, bo wiele osób stawia właśnie Szwajcarię, ja wykorzystam ten moment i zaufam Żabojadom. Kurs 1,93 na Francję jak najbardziej warty grania. Szwajcaria w pierwszym meczu notowała mnóstwo akcji i tak samo dużo strzałów na bramkę czeka ich ciężkie spotkanie, ale dla Francji mimo wszystko nie będzie to spacerek. Zaufam jednak ekipie bardziej doświadczonej i zagram na Francję po tym zacnym kursie i liczę że się nie zawiodę. Chodzi za mną też jeszcze BTS, ale wiadomo jak prestiżowy jest to turniej to jednak pójdę po swojemu i zagram Wina Francji.

Francja ▶ |1.93| Betsson !

✅ 5-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luque 1,5K

luque

Użytkownik
porownywanie Ekwadoru do Urugwaju jest nie na miejscu. Inny potencjal. A kto gral na Ekwador w pierwszym meczu ten gral. Ja gralem akurat na Szwajcarie. A linia wydaje mi sie zawyzona i watpie by ten zespol bylo stac na zmiane swego oblicza tak jak Urugwaj, ktory ma o wiele wiekszy potencjal niz Ekwadorczycy, dlatego nie wiem skad ta tendencja do argumentowania typow innym meczem. To dwa inne zespoly, dwa inne mecze i szukanie analogii jest duzą nadinterpretacja. Oczywiscie mozna liczyc na zmiane stylu gry, ale ludzie nie argumentujcie tego przykladem z innych meczow
Sam u siebie piszesz ze Szwajcarzy zagrali slabo ale teraz powinno byc inaczej.
Ja to ubralem inaczej w slowa ale sie przyczepiles.
Porownanie Urugwaju do Ekwadoru jako ekipy z jednego kontynentu ktore zagraly slabo swoje pierwsze mecze ale w drugim juz jedna zagrala lepiej.
Czekam na druga ekipe
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Sam u siebie piszesz ze Szwajcarzy zagrali slabo ale teraz powinno byc inaczej.
Ja to ubralem inaczej w slowa ale sie przyczepiles.
Porownanie Urugwaju do Ekwadoru jako ekipy z jednego kontynentu ktore zagraly slabo swoje pierwsze mecze ale w drugim juz jedna zagrala lepiej.
Czekam na druga ekipe
napisalem wyraznie: Oczywiscie mozna liczyc na zmiane stylu gry, ale ludzie nie argumentujcie tego przykladem z innych meczow
nie czepiam sie, ze liczysz na lepsza dyspozycje Ekwadoru, bo tez licze na lepsza gre Szwajcarow - ale nie argumentuje jej zupelnie innym meczem, ze skoro Urugwaj mogl to i Szwajcarzy mogą - tylko o wciskanie tam meczu Urugwaju jako przykladu.
nie twierdze, ze Ekwador nie zagra lepiej, bo kazdy mecz jest inny i czasem przeciwnik podpasuje, czasem nie; tylko jaki to ma zwiazek przyczynowo-skutkowy z Urugwajem? zaden
nie chodzilo mi o zlosliwosci w stosunku do ciebie i nie neguje typu, tylko nie lubie takich nadinterpretacji
pozdrawiam
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Szwajcaria - Francja
TYP : Szwajcaria over 0,5 gola ++++++++++++
1,60 Betclic

Szwajcaria w ostatnich 11 meczach strzelala gola. Dzisiaj zagra o awans z Francja do dalszej fazy turnieju. Wydaje mi sie, że dochodzi jeszcze udowodnienie swojemu sasiadowi, że potrafia wygrac z Francja.
Po meczu z Ekwadorem widac, że Szwajcarzy porafia byc bardzo niebezpieczni i walczyc do ostatnich minut. Widze dziś gola dla Gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Szwajcaria - Francja 1x @ 2,00 Unibet

Nie wiem czemu, ale ten mecz będzie zawiewał nudą moim zdaniem. Szwajcarzy dość dobrze bronią, taka underowa drużyna, natomiast Francuzi z dobrą ofensywą, ale często z waleniem głową w mur. Ciężki mecz do typowania, ale na pewno nie zabraknie w nim walki, gdyż jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jak dla mnie lepiej postawić na Szwajcarów, mieli oni mocniejsze przetarcie i swoją upartością zdołali urwać 3 punkty w meczu z Ekwadorem. Francuzi natomiast wygrali 3-0 z Hondurasem, ale tak naprawdę szału nie zrobili, przy najmniej dla mnie, dumny naród Napoleona jest pewny wygranej, ale to ich może trochę zgubić. Jak dla Helweci prezentują piłkę, która nie będzie odpowiadać trójkolorowym, ostatni razem zmierzyli się na MŚ w Niemczech, tam padł wynik 0:0, dziś myślę, że może być podobnie, lecz życzę sobie bramek.
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Francuzi w swoich spotkaniach raczej nie ma zwyczaju ostrzeliwać bramki przeciwnika, a jeśli chodzi o strzały celne to jest z tym jeszcze gorzej. Z Hondurasem, gdzie ciągle prowadzili grę, było ich tylko 4.
:O W pierwszym meczu Francuzi oddali 20 strzałów 10 celnych...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Francja powyżej 1.5 żółtej kartki
2.13
Betsafe

Mecz dla mnie typowo na wyczyszczenie, Francuzi zapewne będą chcieli spokojnie zagrać w kolejnej rundzie a po kartce w pierwszym meczu dostał Evra, Cabaye i Pogba. Tych dwóch pierwszych zobaczymy w podstawie... van Persie też złapał kartkę w pierwszym meczu a potem w drugim i mamy pauzę Holendra w ostatnim meczu grupowym. Mam nadzieję,że dziś będzie podobny rezultat. Sędziuje Kuipers, arbiter bardzo doświadczony. Średnio daje 3,3 kartki na mecz. Myślę,że Francuzi się dziś wyczyszczą a dwa,że Szwajcaria na bank im się nie położy. Skoro złapali powyżej 1.5 kartki w meczu z Hondurasem to dziś powinno być podobnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szwajcaria - Francja
Francja kurs: 1,80 buk: bah ✅
Francja EH:-1 kurs: 3,30 buk: bah ✅
Od początku gram na Francję i dałem ich również w długoterminówce. To jest w tej chwili nie doceniany zespół, ale ma szanse nawet na mistrzostwo. Myślę, że już dzisiaj będą chcieli zapewnić sobie sprawę awansu i nie będzie czekania na Ekwador. Drużyna Szwajcarii, z problemami, ale jednak pokonała Ekwador. Oprócz paru zawodników nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Francja dysponująca Benzemą, Giroud, Pogbą czy nawet Griezmannem jest w stanie wysoko wygrać ze statyczną Szwajcarią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom