>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
Jeżeli chodzi o moje typy to Brazylia raczej nie powinna mieć problemów z awansem to 1/8 finału. WKS vs Portugalia, tutaj rozstrzygnie się sprawa awansu. Lubię drużynę Portugalską, ale nie wydaje mi się żeby awansowali dalej. To nie jest już ta sama druzyna. Sam CR nie pociągnie gry. W drużynie z Afryki jest wiele gwiazd, Drogba, Kalou, Eboue czy bracia Toure. Potrafią oni storzyć świetnie grający zespół. Stawiam na własnie ich awans do kolejnej fazy MŚ. Korea nie powinna odegrać większej roli w RPA
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ale WKS to naprawdę nie farta w poprzednich MŚ również najtrudniejsza grupa, teraz trafiła im się nawet trudniejsza niż poprzednia, mają bardzo dobry skład w sam raz na ćwierćfinał, a znowu mogą nie wyjść z grupy, najgorzej dla widowiska że w tej grupy znalazły się najładniej grające drużyny i z jedną pożegnamy się na początku
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do tej ligi to faworyta do wyjścia widzę 1 pewnego- BRAZYLIA. O drugie miejsce napewno będą walczyć WKS i Portugalia chociaż jakoś bardziej prawdopodobny wydaje mi się awans WKS. Zapewne mecz WKS- Portugalia będzie decydujący w ekipie z Europy sam Cristiano nie wygra meczy i już widzę Go płaczącego po meczach...:cool:
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. Brazylia - mimo ze prowadzi ich Dunga maja ogromny potencjal, polfinal ta druzyna osiaga z zamknietymi oczami ;]
2. WKS - czarny kon tych mistrzostw
3. Potrugalia - Bez formy druzyna ktora z jednym CR sobie nie poradzi
4. Korea - gorszej grupy nie mogli trafic ;p
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
WKS jak co kazdą impreze jest czarnym koniem ???? i co?... i nic.
Nie przesadzajcie.
Z grupy wyjdzie BRazylia i Portugalia.
Takie są fakty i realia.
Po dobrej grze WKS zajmie 3 miejsce w grupie. (szczescia ponownie w losowaniu nie mieli, a na Pucharze Narodów nic praktycznie nie pokazali...)
Korea Północna zajmie 4 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym.

Do kolegi wyżej powiem tylko tyle::
Portugalia jakbyś nie zauważył zawsze świetnie radziła sobie w wielkich imprezach.
To, że w eliminacjach mieli problemy nie znaczy, że na MŚ bedą je mieć.
Mają bardzo mocną linie Pomocy i to będzie ich głównym atutem aby osiągnać sukces.
Simao, Nani, Ronaldo, Veloso, MOutinho i w ataku niezawodny Liedson.
Będzie ciekawie.
Typuje, że Portugalia odpadnie dopiero w ćwierćfinale.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
kiedy to było, nie porównuj tamtej drużyny z obecną.
-na ME 2000 (ale to już zupełnie inna drużyna) zostawili w grupie Anglie i Niemców i przegrali w półfinale z późniejszymi mistrzami - Francją, po dogrywce 1-2
-na ME 2004 przegrali w pamiętnym finale z Grecją (0-1)
-na MŚ 2006 zaszli aż do półfinału (0-1 z Francją)
-na ME 2008 przegrali po dobrym meczu z Niemcami w ćwierćfinale 2-3
Cristiano gra w reprezentacji od 2003, poza tym wielu innych doszło w tym czasie do kadry i spisują się coraz lepiej.
Osobiście nie darze jakąś większą sympatią tej drużyny, wolałbym zobaczyć WKS po raz pierwszy w 1/8. Brazylia wydaje się być pewniakiem, ale to mogłaby byś sensacja, gdyby wyszły z grupy właśnie WKS i Portugalia.
 
daw 0

daw

Użytkownik
Brazylia
Wybrzeze Kosci Sloniowej
Portugalia
Korea
Pierwsze i ostatnie miejsce jak dla mnie zarezerwowane. Na pewno bedzie ciekawa walka o 2 pozycje, bo zarowno Portugalia i WKS maja ogromny potencjal. Nie zgodze sie jednak z wypowiedzia Neptuna17. Ronaldo faktycznie jest bardzo dobrym pilkarzem, jednak to nie jedyne znane nazwisko w kadrze. Wg. to on bedzie przegranym tych mistrzostw i nie pokaze niczego nadzwyczajnego. Nani w ostatnim czasie prezentowal niezla forme, jednak sama reprezentacja Portugalii nie najlepsza. Jest kilku pilkarzy, ktorzy sami moge przesadzic o losie spotkania, jednak nie czuje tego, zeby byl to ich czas.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Pozwólcie , że się dołącze.
Nie ukrywajmy, że jest to bardzo ciekawa grupa i bardzo mocna. i tak niby Brazylia jest faworytem ale.. własnie zawsz ejest jakies ale i uwazam ze tak bedzie i tym razem.
Otóż od ostatniego sukcesu Brazylii w MŚ mineło już troche czasu i wszyscy kibice Canarinios ostrza sobie zęby na turniej w RPA. jak dla mnie bez podstawnie i moga się grubo zawieść. Co do tej grupy to ja mam w niej swojego cichego faworyta i jest to zespół WKS , osobisci euważam, że Drogba i spółka grają najlepszą piłke ze wszystkich druzyn afrykańskich na tym turnieju, dodatkowo turniej odbywa sie w Afryce, a sciany pomagają nie da sie ukryć + fanatyczni kibice- wszytsko wskazuje na awans z grupy. Ale zostaje jeszcze jedno miejsce i tu sie bedzie toczyć walka między Portugalią, a Brazylią. Korea raczej liczyc się nie powinna, nie w Afryce, nie w takiej grupie.
Co do starć pomiedzy Portugalia a Brazylią uważam że mecz zakończy sie remisem pomiędzy tymi druzynami i punktów bedzie trzeba szukać gdzie indziej. Pewnie w meczy z Korea, gdzie bedzie ona dostarczala punkty wszytkim druzynom w tej grupie. no i zostały mecze z WKS i zalezy kto będzie grał z WKS pierwszy a kto drugi, bo obawiam sie troche tego Afrykanskiego temperamentu czyli czerwonych kartek , bo gdzies nie trafia w pilke albo sie nie pogodza z decyzja sedziego. ALe jak dla mnie WKS wygrywa z Brazylia ( sensacja? czamu nie) i remisuje z Portugalia i tak oto może wygladać sytuacja w tej grupie.

1. WKS - 7 punktów
2. Portugalia - 5 punktów
3. Brazylia- 4 punkty
4. Korea - 0 punktów
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
jeżeli chodzi o WKS to wolałbym żeby na mundial pojechał skład do lat 23 który niedawno grał turniej w Toulonie i go wygrał :p europejskie gwiazdeczki WKSu w Pucharze Narodów Afryki zawiedli WSZYSTKICH swoją żenującą grą, a zwłaszcza Drogba który potrafił tylko mocno w piłkę przy* ogólnie mało go było widać.. i teraz nie wiem czy było to związane z tym że potrafi tylko ogrywać w ładnym stylu Angielskie klubu z końca tabeli czy zarząd klubu Chelsea prosił go o to aby się nie nadwyrężał w czasie turnieju bo czekają pieniążki na niego. Ogólnie rzecz biorąc WKS ma wiele dobrych piłkarzy z ładnymi nazwiskami ale nie są oni patriotami. Gdyby na miejscu WKSu był Egipt na tym mundialu wtedy bym nie dawał szans Portugalii, jedyna dobra Afrykańska drużyna to na dzień dzisiejszy faraonowie
a Korea właśnie swoimi małymi nóżkami może wiele nabiegać, a ci wielcy i dobrze zbudowani czarnoskórzy będą tylko ręce rozkładać bo nie dadzą rady, zobaczycie :p
na pewno kluczowy będzie pierwszy mecz WKS - Portugalia, boję się tutaj remisu ale chyba postawię na wygrana Portugalii, pewny wydaje się tutaj być over 2,5 obie drużyny to głownie ofensywa, o Brazylii nie mam zdania będę z zaciekawieniem oglądać ich mecze
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Jest to jeszcze nie potwierdzona informacja przez federację, ale kilku kolegów z kadry już poinformowało dziennikarzy. To zmienia sytuację w tej grupie, bardzo duże osłabienie dla reprezentacji WKS.
 
O 0

okon247

Użytkownik
KuBuEvil

ty jestes chory czy nie?jesli sadzis ze Brazylia odpadnie po 1 fazie buahaha ta druzyna odpadla 4 lata w cwiecfinale i to byl dla niej cios ze od 20 lat zajeli takie tragiczne miejsce wiec mnie nie rozmieszaj bo zaraz padne ze smiechu , a to Portugalie to Brazylia pokonala ostatnio 6:2 ,jestem kibicem od dziecka canarinios i wiem co ta druzyna moze zdzialac wiec nie osmieszaj sie
 
L 51

legionista880

Użytkownik
MS za 10 dni nie wierze ze Drogba tak nagle da rade tymbardziej ze pierwszy mecz z Portugalia bedzie dla nich najwazniejszy, juz zagralem ze Brazylia i Portugalia wychodza z grupy nie oszukujmy sie
KuBuEvil
ty jestes chory czy nie?jesli sadzis ze Brazylia odpadnie po 1 fazie buahaha ta druzyna odpadla 4 lata w cwiecfinale i to byl dla niej cios ze od 20 lat zajeli takie tragiczne miejsce wiec mnie nie rozmieszaj bo zaraz padne ze smiechu , a to Portugalie to Brazylia pokonala ostatnio 6:2 ,jestem kibicem od dziecka canarinios i wiem co ta druzyna moze zdzialac wiec nie osmieszaj sie
kolego bez napinki Brazylia ma najslabszy sklad na turnieju odkad pamietam(ogladam od 94r w USA) tam nie ma zadnej wielkiej ofensywnej gwiazdy Kaka to lipa w tym sezonie Ronaldinho nie wzial Robinho tylko w tragicznej lidze brazylijskiej sobie radzi(ogladam lige to wiem) a Fabiano to nie jest wielki pilkarz ot solidny ligowiec w hiszpanii
 
O 0

okon247

Użytkownik
ale Brazylia to Brazylia wiec zawsze potrafia cos osiaganc z kazda druzyna wiec bez przesady mowic ze z grupy nie wyjda nawet bo chyba Brazlia zniknie z mapy ,wstyd bylby na skale swiatowa i jeszcze brak kibicow tak szybko Braziliskich to nie byly by mistrzostwa bez samby ,sorry ze tak ostro mowie ale taka prawda to nie jakas Francja ze z grupy niewychodzi itp itd to druzyna z tradycja i obojhetnie jak druzyne maja to 1/8 cwiercfinal tradycja sie stalo
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
MS za 10 dni nie wierze ze Drogba tak nagle da rade tymbardziej ze pierwszy mecz z Portugalia bedzie dla nich najwazniejszy, juz zagralem ze Brazylia i Portugalia wychodza z grupy nie oszukujmy sie

kolego bez napinki Brazylia ma najslabszy sklad na turnieju odkad pamietam(ogladam od 94r w USA) tam nie ma zadnej wielkiej ofensywnej gwiazdy Kaka to lipa w tym sezonie Ronaldinho nie wzial Robinho tylko w tragicznej lidze brazylijskiej sobie radzi(ogladam lige to wiem) a Fabiano to nie jest wielki pilkarz ot solidny ligowiec w hiszpanii
Aż mi się coś robi jak widzę takie wpisy. Jak można powiedzieć że mają najsłabszy skład? To że Dunga to trener który nie lubi gwiazd to nie oznacza że nie wziął najlepszych. Ja mam pare zastrzeżeń co do jego typów ale są to małe zastrzeżenia. Ronaldinho to już nie ten sam zawodnik co w Barcelonie. A ligi brazylijskiej nie oglądasz skoro mówisz że jest tragiczna. Może oglądałeś rozgrywki stanowe gdzie są naprawdę malutkie zespoły. Ale jak można mówić że ta liga jest słaba skoro co roku do Europy, do mocnych drużyn europejskich wyjeżdża kilkunastu piłkarzy. Pokaż mi jakąś mocniejszą lige(Oprócz angielskiej, hiszpanskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej). Jak dla mnie to nie masz pojęcia co się dzieje aktualnie w brazylijskim futbolu.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Aż mi się coś robi jak widzę takie wpisy. Jak można powiedzieć że mają najsłabszy skład? To że Dunga to trener który nie lubi gwiazd to nie oznacza że nie wziął najlepszych. Ja mam pare zastrzeżeń co do jego typów ale są to małe zastrzeżenia. Ronaldinho to już nie ten sam zawodnik co w Barcelonie. A ligi brazylijskiej nie oglądasz skoro mówisz że jest tragiczna. Może oglądałeś rozgrywki stanowe gdzie są naprawdę malutkie zespoły. Ale jak można mówić że ta liga jest słaba skoro co roku do Europy, do mocnych drużyn europejskich wyjeżdża kilkunastu piłkarzy. Pokaż mi jakąś mocniejszą lige(Oprócz angielskiej, hiszpanskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej). Jak dla mnie to nie masz pojęcia co się dzieje aktualnie w brazylijskim futbolu.
akurat Ronaldhinho mial bardzo podobny sezon do tego co gral w Barcelonie to raz, dwa ci najlepsi sa tak samo swietni jak team z 94 98 czy 2002? gratuluje nie pamietasz co tam wyprawiali gracze, po trzecie napisalem ze liga brazylijska jest tragiczna i zrobilem NIEPISANE porownanie do Angielskiej w ktorej sobie nie poradzil nie wyczules tego szkoda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom