>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
MECZ: Brazylia - Korea Pn.
TYP: Brazylia wygra bez utraty bramki (1=Tak)
Kurs: 1.55
Buk: UNIBET

Tyle się mówi o tym meczu, że nie wiadomo co napisać. Oczywiście faworyt jest jeden. Jest nim Brazylia. Skonsolidowana defensywa Canarinios nie powinna stracić bramki w dzisiejszym meczu. Lucio, Juan, Daniel Alves, Maicon naprzeciw nim zagrają Hong Yong-Yo, Jong Tae-Se. Mówią wam cos te nazwiska? Mnie osobiście nie. Uwazam że tak doświadczeni obrońcy Brazylii nie pozwolą sobie na stratę bramki z tak egzotycznym zespołem.

Piłkarze Brazylii w jednej z wypowiedzi przedmeczowych:

&quot;Wiemy, że jesteśmy gotowi do gry. Moglibyśmy wybiec na boisko już dzisiaj, bo przygotowywaliśmy się do turnieju bardzo długo.&quot;

Nie mogą doczekać się mundialu i od pierwszego meczu zagrają na maxa. Ostatnio Brazylia wygrała 3:0 z Zimbabwe i 5:1 z Tanzania. To reprezentacje moim zdaniem pokroju Korei Północnej. Robinho oraz Luis Fabiano urządzą sobie dzisiaj strzelanie. Dzięki temu meczowi mogą wyrastać na króla strzelców.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fakt że Brazylia to murowany faworyt tego meczu do pewnego zwycięstwa ale warto zwrócić uwagę że Azjaci na tych mistrzostwach radzą sobie bardzo dobrze. Bardzo dobrze przygotowani są kondycyjnie do meczów , i sądze że i dziś może to być widać. Ten typ co podałeś jest dość ryzykowny , po nie zbyt atrakcyjnym kursie. Pierwsze mecze zespołów na tym turnieju pokazują że nie ma łatwo.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Zakład dla kogoś kto lubi się trochę pobawić :]
Brazylia - Korea Północna
Suma numerów koszulek strzelców bramek:
ponizej 32.5 1,72
powyzej 32.5 2,0
Buk: Expekt
Ciekawy typ dla kogoś kto nie lubi grać HC i under/over.
W reprezentacji Brazylii odpowiedzialni za strzelanie bramek powinni być głównie Robinho 11, Luis Fabiano 9, Kaka 10. Ale nie można zapomnieć że w 2 połowie zapewne zobaczymy Grafite 23 czy Nilmara 21, a o bramki może się jeszcze pokusić Baptista 19 lub Kleberson 21. Ogólnie mecz zapowiada się na jednostronne widowisko gdzie padnie sporo bramek dla Brazyli tak więc zapewne wszelkie HC wejdą ale ten zakład też jest ciekawy. :]
Brazylia wygra ten mecz zdecydowanie, a dlaczego? Będą chcieli dobrze wejść w turniej aplikująca słabym przeciwnikom sporo bramek. Nie można też zapomnieć że w tej grupie o wyjście walczą 3 mocne drużyny i nie wykluczone że o ostatecznym rozrachunku o miejscu może zadecydować bilans bramkowy (jeśli się mylę i bramki nie mają znaczenia w układzie grupy to proszę mnie poprawić ???? ).
 
osama-al-makil 0

osama-al-makil

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Korea Płn. | Ile będzie rzutów wolnych?
Typ: Mniej niż 38,5
Kurs: 2.10
Buk: Bwin
Analiza: Chciałem zagrać ten typ na Nową Zelandię i Słowację, ale ktoś mnie uprzedził.
Mecze tych mistrzostw analizuję pod względem rzutów wolnych, rożnych, autów itd.. Na 11 rozegranych do tej pory spotkań, w 7 suma rzutów wolnych wyniosła mniej niż 38.5, co daje 64% skuteczności. Zauważyłem, że w meczach wyrównanych, gdzie obie drużyny podejmują walkę gra jest bardziej agresywna, co za tym idzie – więcej fauli i wolnych. Dzisiejszy mecz moim zdaniem bez problemu powinna wygrać Brazylia a zawodnicy raczej będą oszczędzać i siebie i kartki, bo droga przed Brazylią jeszcze daleka. Myślę, że liczba wolnych wyniesie około 30. Do grania typów under 38.5 / 40.5 zachęcają dosyć wysokie moim zdaniem kursy (1.75 – 2.30).
Spotkanie o 20.30 w TVP1, TVP Sport oraz TVP HD. Pozdrawiam ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja zagram na portugalie na posiadanie pilki over 52,5% w meczu;

jest to zespol lubiacy grac pilka... ale nie majacy takiej strzaly na koncu ataku - wg skladow ma tam grac Cristiano ale watpie raczej bedzie gral na skrzydle.... a WKS mysle ze szybko cos strzeli i odda inich=jatywe portugalczykom
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rozpoczynamy zmagania w &quot;Grupie śmierci&quot;. Na początek w Port Elizabeth Portugalia zagra z WKS&#39;em. Już teraz wiemy, że od pierwszej minuty na boisku nie zobaczymy Didiera Drogby. No właśnie, a to na niego w dużej mierze liczyłem, bo mimo masy gwiazd w zespole z Czarnego Lądu już na PNA Afryki widać było brak kolektywu. Coś podobnego do tego co wczoraj pokazali Kameruńczycy. I właśnie Droga był graczem, który mógł sam zagrać jakaś akcję która przesądziłaby o wyniku tego meczu, czy uderzyć z wolnego. Na pewno jest nie do zastąpienia, mimo tego że w ataku mają jeszcze takich tuzów jak Dindane, Gervinho, czy Kalou. Portugalia przed turniejem grała słabo, w kwalifikacjach to samo, ale myślę, że tutaj mogą być &quot;czarnym koniem&quot; choć trudno tak o nich mówić, skoro już przed 4 laty byli w 1/2 finału. Ronaldo nie strzelił od dawna, ale w końcu odblokowanie musi nadejść. Portugalczycy przygotowywali się do Mundialu długo, na pewno musieli zmienić coś w swojej grze. Jeśli WKS zagra choć w połowie tak przeciętnie jak podczas PNA to zostaną zjedzeni. Wczoraj liczyłem na poprawę gry Kamerunu w stosunku do tamtego turnieju, przeliczyłem się, dlatego dziś twierdzę że niestety WKS może okazać się wielkim rozczarowaniem.
WKS (+1) - Portugalia 2 @ 4.25
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Korea Północna
Typ: over 4.5
Kurs: 4.4
Bukmacher: Bet365

Mecz grupy g Brazylii chyba z najsłabszym zespołem mistrzostw Koreą Północną będzie należał do ciekawego pojedynku. Faworytem tego spotkania jest drużna Brazylii. Brazylia gra piękny i efektowny piłkę. Wygrała wszystkie swoje mecze towarzyskie przed MŚ. W ostatnim meczu pokonali Tanzanię 5-1. Natomiast Korea Północna grała dość przeciętnie notując 2 remisy i 4 przegrane. Moim zdaniem w tym meczu zobaczymy dużą ilość goli. Brazylia jest klasą w sobie i na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i zaaplikuje Korei kilka bramek. Tak więc mój typ to over 4.5 bramki w meczu.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Korea Północna
Typ: over 4.5
Kurs: 4.4
Bukmacher: Bet365
też bardzo mi sie podoba ten typ, postawiłem dość grubo, na over 4.5, myśle że to będzie raczej sparing a nie mecz MŚ. Jak patrze na piłkarzy to skad oni ich wzięli?:] niby młode chłopaki ale ja to barzo czarno widze. Korea? jedna wielka niewiadoma, napewno o nich bedzie głośno.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Korea Pół.
Typ: over 3,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Gamebookers
Spotkanie jednego z faworytow turnieju z wielka niewiadoma czyli mecz Brazylii z Koreanczykami z Polnocy. Brazylia na samym poczatku na pewno bedzie chciec pokazac co potrafi juz na samym poczatku turnieju i zagra na 100%... jesli tylko zagraja na 100% to jestem pewien ze wygraja wysoko z ekipa ktora umiejetnosciami nie moze im dorownac ale na pewno beda chcieli nadrobic determinacją. Nie sadze jednak by to im zbytnio pomoglo i przewiduje tutaj bardzo wysoki lanie jakie sprawi Brazylia swoim dzisiejszym rywalom ktorzy chociaz sa okreslani jako jedna wieka nie wiadoma to pokazali w meczach przygotowawczych ze imponuja silnym zespolem.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Brazylia - Korea Pół.
Typ: 1 (-2/-2,5)
Kurs: 1,89
Buk: Expekt
Moim zdaniem wynik Niemców czyli 4:0 powinien paść. A to dlatego że po remisie Portugalii z WKS grupa zrobi się jeszcze bardziej wyrównana i nie wykluczone że o kolejności na koniec w grupie zadecyduje bilans bramkowy. A gdzie te bramki strzelać jak nie z Koreą.
Zakładając ze Portugalia i WKS przegrają z Brazylią to o tym kto wyjdzie z grupy zadecyduje to kto strzeli więcej bramek Azjatom. A jeśli Brazylia nie upora się ze wszystkimi gładko to ją też może interesować bilans bramkowy.
Tak więc grupa zapowiada się super ciekawie i liczę na sporo bramek dzisiaj. :]
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Brazylia - Korea Pół.
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,60
Buk: TOBET
Jak koledzy wyżej gram ale OVER 2,5 bezpieczniej za większą stawkę. Jak będzie 3:0 mogą sobie odpuścić i oszczędzać siły ale coś czuję, że posypie się więcej bramek. Korea w ostatnich meczach nie za ciekawie
Przegrana 0:1 z Paragwajem
Remis 2:2 z Grecją
Przegrana 1:3 z Nigerią
To co będzie z Brazylią ? Drużyną, która jak dla mnie aspiruje do mistrzostwa nawet. Przekonamy się dziś o 20:30.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Po bramkostrzelnym meczu Niemców dziś czas na powtórkę ale w wykonaniu Brazylii. Dużo na temat meczu raczej nie trzeba się wypowiadać. Na przeciwko siebie staną dwa jakże różne zespoły i jakże różne szkółki piłkarskie. Zacznę od tej mniej znanej mianowicie od Korei Północnej:
Nigdy szczególnie nie kibicowałem Azjatyckiej piłce i w zasadzie swojego umiłowania nie zmieniłem, co nie zmienia faktu iż jestem ciekaw co ten chyba największy outsider może pokazać. Koreańczycy po pierwsze są zespołem jeżeli nie zgranym to na pewno zżytym. Większość piłkarzy jak nie rywalizuję ze sobą w &#39;&#39;domowych&#39;&#39; rozgrywkach ligowych to po prostu gra ze sobą w drużynie. Ostatnie parę dni bardzo intensywnie znajduję informację na temat samej reprezentacji, ich meczy dawnych czy trenera. Dużą gwiazdą drużyny może okazać się Kim Yong - Jun - który prezentuję chyba najlepszy styl gry jak i formę. Trener Korei Kim Jong - Hun powiedział dosyć ciekawe słowa w jednym z wywiadów &#39;&#39;Brazylijczycy to gwiazdy, Portugalia też - My jesteśmy zmotywowani i jak żadna z reprezentacji, damy solidny powód do dumy naszemu Przywódcy.&#39;&#39;. Słowa mocne ale jak dla mnie naciągane. Sam fakt iż Korea gra w Mundialu jest sporym zaskoczeniem i szczerze bardzo mi zaimponowali.
Brazylijczycy w sondzie przeprowadzanej na ulicach RPA (kto wygra Mundial) zajmują drugie miejsce - tuż po Argentynie. Na pewno są jednym z większych pretendentów ubiegajacych się o ten tytuł. Jednak moje zdanie jest zupełnie inne. Brazylia dawno przestała grać swój jakże wysoki poziom. Skromne wygrane w sparingach i trudne losy piłkarzy, raczej nie przemawiają Canarinhos. Przyglądając się ustawieniu ekipy prowadzonej przez Dunga, zauważam wiele ciekawych zmian. Największym zaskoczeniem jest dla mnie wysłanie do Afryki Grafite, kosztem Ronaldinho. No cóż, to nie jedyny piłkarz którego będzie brakować w zespole Brazylii. Brazylijczycy mecz z Koreą powinni w miarę pewnie wygrać, nawet 3:0 czy 4:0. Dla tego właśnie wszelkie zakłady kieruje ku opcji over, jak na razie 2,5 gola.
 
cala 37

cala

Użytkownik
W pierwszym wywiadzie udzielonym TV trener Korei mowil ze wygraja to spotkanie i mowil to smiertelnie powaznie.Rzeczywistosc okaze sie bardzo okrutna polecam tym ktorzy nie widzieli skrot meczu Nigeria- Korea po nim jestem jeszcze bardziej przekonany ze Brazylijczycy ich rozniosa.
ALL IN na azjatycka sume goli powyzej 4 po kursie 3.8 ,a mowia ze gwiazdka jest raz w roku ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Znamy juz skład Brazylii na dzisiejszy mecz:

Brazylia: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Juan, Michel Bastos - Felipe Melo, Gilberto Silva, Elano, Kaka - Robinho, Luis Fabiano

Może warto zaryzykować i postawić $ na strzelców bramek??

Kursy z Tobeta:

Robinho-1.95
Luis Fabiano-2.00
Kaka-2.35

W przypadku, gdy Brazylia szybko obejmie prowadzenie, po 60 min bedzie duże prawdopodobieństwo wprowadzenia zmian w składzie i z rezerwy mogą wejść:

Grafite-2.00
Ramires-4.25
Nilmar-2.00

Na Ramiresa oszałamiający kurs, mimo że z Tanzania strzelil 2 bramki. Ale nie ma co porównywać, sparingu z meczem MŚ.


Z mojej strony:

Typ:Over 3.5
Kurs: 2.30
Buk: Tobet
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Brazylia po prostu jak najmniejszym nakładem sił chciala wygrać ten mecz. Jest to turniej gdzie szybko można stracić siły dlatego nie ma co forsować tempa z Koreą gdzie można wygrac na pół gwizdka. Sądzę że jak by Brazylia musiała wygrać 5:0 to by podołała
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Dla wielu to był żenujący mecz w wykonaniu Canarinhos, ale to jest turniej, tutaj liczy się efektywność, a nie efektowność. Wiadomo, że &#39; wyniki idzie w świat&#39; ale przed Brazylią jeszcze mecz i to nie z byle kim (Portugalia i WKS)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Korea zagrała dobry mecz i wcale nie musiała tego przegrać. Znowu pewnie rzuci się na mnie stado typerów grających na Brazylie po kursie 1,10 ale co tam, ja swoje racje znam :razz:
Brazylia zagrała całkowicie bez respektu, jakby z marszu im się należały 3pkty. Dopiero po przerwie zaczęli coś grać, gdyby bramkarz Azjatów był lepiej ustawiony pewnie jeszcze trochę by się namęczyli aby strzelić pierwszą bramkę. Nikt pewnie nie przypuszczał, że Koreańczycy zdołają strzelić bramkę, i to bramkę bardzo ładną po dobrej, szybkiej akcji.
Ciekawy jest też fakt, że Lucio, na którego w LM praktycznie nie było sposobu, kilka razy dał się przepchnąć Koreańczykowi niższemu o głowę (albo więcej). Podziwiam Koreańczyków za upór i chęć walki, mimo przegranej życzę im punktów z WKSem i Portugalią, którzy dzisiaj zagrali słabo.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nikt pewnie nie przypuszczał, że Koreańczycy zdołają strzelić bramkę, i to bramkę bardzo ładną po dobrej, szybkiej akcji.
krzysiu nie doceniasz mnie ???? ???? ???? ( post odnośnie typu innego usera że Korea gola nie strzeli )

Fakt że Brazylia to murowany faworyt tego meczu do pewnego zwycięstwa ale warto zwrócić uwagę że Azjaci na tych mistrzostwach radzą sobie bardzo dobrze. Bardzo dobrze przygotowani są kondycyjnie do meczów , i sądze że i dziś może to być widać. Ten typ co podałeś jest dość ryzykowny , po nie zbyt atrakcyjnym kursie. Pierwsze mecze zespołów na tym turnieju pokazują że nie ma łatwo.
wracając jeszcze do meczu. nie wiem czy to tylko aby mi ale oglądając w akcji Bastosa od razu przypomniałem sobie R. Carlosa. Bardzo podobny styl gry , dobry drybling , kręcił obrońcami Koreii no i ta lewa noga. Uderzenia ma że hoho , ma miejsce to strzela i się nie bawi. Widać Brazylia ma &quot;nowego&quot; Carlosa ????
Co do ogólnej sytuacji w grupie. Potwierdza się to co się pisało jeszcze przed rozp rywalizacji w tej grupie. Brazylia awans ma raczej pewny bo z WKS i Portugalią znowu będą próbowali wygrać jak najmniejszym nakładem się i raczej powinno im się to udać. Ciekawie natomiast się robi w meczach WKS i Portugalii z Koreą bo zakładając że nie dadzą rady urwać pkt Brazylii to w meczu z Koreą powinno dużo bramek padać. No ale poczekajmy.
edit down // nie pije , nie jaram. to pomyśl czy jak ma się przewagę kilku klas nad rywalem jest sens dalej zasuwać jak się o mało ducha nie wyzionie ? nie ma takiego sensu. Na pewno Dunga coś wspomniał o oszczędzaniu się na te ważniejsze mecze.
 
M 14

michal777

Użytkownik
konrad140 ty chyba pijany albo zjarany ogladales ten mecz... haha grali tak zeby sie nie zmeczyc... jak pokazywali maicona podczas meczu to myslalem ze koles zaraz wyzionie ducha z siebie ze zmeczenia a Ty piszesz ze grali na pol serio , obled =d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom