>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
To że ktoś nie radzi sobie w lidze angielskiej nie musi znaczyć że jest od razu cieniakiem. Sam nie jestem pewien czy na wyspach zaistniałby Iniesta czy Xavi, ale to nie zmienia faktu że są to zawodnicy nieprzeciętni. Robinho w Man City grał kiepściutko, w oglóle nie radził sobie w tej koncepcji, ale w eliminacjach do mundialu grał o niebo lepiej niż dajmy na to Messi, który w reprze Maradony gra co najwyżej średnio. Ja ekipie Dungi nie wróżę złota, wydaje mi się że Ci rzemieślnicy nie mają wystarczajacych atutów na Hiszpanię, Anglię czy może Holandię, ale wierzę żę półfinał jest w ich zasięgu. Są ekipą solidną z obroną dorównującą tej z &#39;94. Po raz pierwszy od dawna Brazylia ma więcej gwiazd w defensywie (Lucio, Maicon, Alves, Luisao, Thiago Silva) niż w ataku. Bo powiedzmy sobie szczerze Fabiano czy Grafite to nie są piłkarze pokroju Ronaldo, Rivaldo czy Romario. Ta Brazylia będzie zdecydowanie bardziej taktyczna.
 
N 0

noname92

Użytkownik
Awans Brazylii to czysta formalność, o 2 miejsce powalczą WKS i Portugalia ze wskazaniem na Portugalczyków. Korea Północna moim zdaniem nie urwie choćby punktu choć nie wiem czy wiecie ale podobno jeśli Korea nie wyjdzie z grupy to zawodnicy trafią do obozu pracy a jak uciekną to trafią tam ich rodziny. Mimo wszystko nie życząc nikomu źle myślę że Korea sobie nie poradzi.
 
N 0

nani

Użytkownik
Ciekawa grupa, z której Brazylia powinna wyjść z 1 miejsca. Korea Płn. to zdecydowany outseider i będzie tylko dostarczycielem punktów. WKS bez Drogby, ale według mnie to może im wyjść tylko na dobre. Wiem, że to kontrowersyjna teza, ale skład WKSu jest bardzo mocny i siłą tej ekipy nie są indywidualności, a kolektyw, a taki mogą stworzyć w razie braku Drogby. 1 miejsce Brazylia 2 - WKS.
 
snadek 809

snadek

Użytkownik
ja stawiam na awans Brazyli i WKS..
Portugalia jakoś mnie nie zachwyca swoją grą, a WKS wiadomo wielu dobrych graczy, świetnie wyszkolonych techniczne. Kurs na awans WKS i Brazyli kręci się koło 2, więc warto zaryzykować ????
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Bez wątpienia najciekawsza grupa. Bardzo interesuje mnie tajemnicza drużyna Korei Północnej, o której zbyt wiele nie wiemy. Dysponuję jedynie wiedzą, że reprezentacja tego kontrowersyjnego kraju gra ostro zwracając uwagę na grę defensywną i starają się od czasu do czasu ukłuć przeciwnika szybką kontrą. Nie zdziwię się jeśli sprawią przynajmniej jedną niespodziankę w tej grupie. W końcu po słabym występie na mundialu Kim Dong Il zapewne wyśle zawodników do obozu pracy ????
Brazylia według mnie nie jest faworytem do mistrzostwa. Mają najsłabszą kadrę od lat, a trener nie należy do najlepszych. Imponuje mi za to ich zestawienie defensywne z bramkarzem na czele. Brasiliany to w ich wykonaniu raczej nie zobaczymy.
Portugalia w porównaniu do kadry z Euro 2004 kiedy to doszli do finału, dysponuje już słabszą drużyną podobnie jak w/w Brazylia. Gra z eliminacji nie napawa ich kibiców optymizmem. Ich siłą ma być zespołowość i ostra, skuteczna defensywa. Zobaczymy... Zagadką też jest postawa Ronaldo.
Wybrzeże typuję na jednego z czarnych koni mundialu. Dysponują niesamowitym potencjałem. Ktoś powie, że zbłaźnili się na PNA, lecz federacja wreszcie przejrzała na oczy, że były już trener nie był odpowiednią osobą na stanowisku selekcjonera &quot;Słoni&quot;. Teraz pracę w tej drużynie zaczął Eriksson, który powinien skutecznie ogarnąć ten zespół, który pechowo już po raz drugi z rzędu trafia do grupy śmierci na MŚ. Mimo to typuję ich do awansu z grupy.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Ogólnie moje przeczucia są takie same jak większości czyli:
Pierwsze miejsce Brazylia, walka o drugie miejsce między WKS a Portugalią a ostatnie miejsce Korei.
Boję się natomiast jutrzejszego meczu Brazylii, nie wiem dlaczego ale mam dziwne przeczucie. Reprezentacja Korei w ustawieniu 5-4-1 czyli ultradefensywne, coś się słyszy ze Kim wyśle ich do obozów pracy jeżeli się źle zaprezentują, do tego dochodzi słabszy napad w Brazylii niż zawsze, w dodatku jest to pierwszy mecz tych drużyn na turnieju. Mam nadzieję iż Brazylia wygra juto swój mecz i zajmie pierwsze miejsce w grupie ale obawiam się bardzo jakiegoś bezbramkowego remisu (oby nie)
 
cala 37

cala

Użytkownik
Bez wątpienia najciekawsza grupa. Bardzo interesuje mnie tajemnicza drużyna Korei Północnej, o której zbyt wiele nie wiemy. Dysponuję jedynie wiedzą, że reprezentacja tego kontrowersyjnego kraju gra ostro zwracając uwagę na grę defensywną i starają się od czasu do czasu ukłuć przeciwnika szybką kontrą. Nie zdziwię się jeśli sprawią przynajmniej jedną niespodziankę w tej grupie. W końcu po słabym występie na mundialu Kim Dong Il zapewne wyśle zawodników do obozu pracy ????
Rowniez ciekawi mnie wystep Korei Polnocnej.Chopaki graja o zycie ale chciec nie znaczy móc.Brazylia to Brazylia i takie ogorki na sniadanko polknie bez przegryzania ???? .Jak wiekszosc malo wiem o tym zespole wiec postanowilem zajrzec glebiej jak sie chlopaki prezentuja w meczach o stawke.M.in.Zwyciestwo z Turkmenistanem po karnych (finalowy mecz ktory dal im awans).Ten sam Turkmenistan przegrywa mecz z takimi zespolami jak Singapur ktory Polacy odprawili 4-0 grajac drugim skladem,przegrali z Vietnamem i zanotowali porazke z druzyna z uniwersytecka z polodniowej korei.Troche dziwnych statystyk ale pokazujacych obraz Koreanczykow ktorzy sa bez najmniejszych szans w jutrzejszym meczu.Granica 4-5 goli juto jak najbardziej do pokonania a kursy u bukmacherow zachecajace.Moj typ 6-0
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Jak dla mnie Korea Płn. to wielka niewiadoma i mecz z Brazylią (w jakiej formie by nie byli), może się swobodnie skończyć nawet dwucyfrówką. Skłaniam się do zagrania over 3.5 po kursie 2.10 albo over 4.5 po 3.60. Zagralibyście over 4.5 za 3.60? Ktoś wyżej opisał sparingi Korei przed mundialem i wyniki są dość kuriozalne. Myślę, że Korea w 3 meczach straci na pewno 10 bramek, a może i z 15. Z drugiej strony boję się, że Brazylia będzie się oszczędzać na dużo trudniejszych WKS i Portugalię i może spasować przy 2:0 czy 3:0.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
x2 korea ;) , i nie robie sobie zartow =d , te roboty ich wykoncza , zobaczycie
dokładnie to samo o nich pomyślałem (roboty) jak zobaczyłem zdjęcie drużynowe w skarbie kibica. Ludzie kompletnie pozbawieni wszelkich emocji na facjatkach..
 
sasser 0

sasser

Użytkownik
Na Koreę Północną nie liczę, dlatego typ na jutro to wygranie każdej połowy przez Brazylię.

Bukmacher: Tobet
Kurs: 1.75
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
WKS - PORYGALIA Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,55 Bet-at-home ✅0:0
Teoretycznie potencjał ofensywny obu zespołów jest spory. WKS ma Drogbe, ale ten ma podobno nie zagrac od początku meczu. Trenerem WKS jest Sven Goran Eriksson i jakos nie kojarze aby zespoły tego pana grały z polotem i ofensywnie. Co tu dużo pisac, potencjał jest spory, ale jakoś Kamerunowi to nie starczyło. Niektóre gwiazdki na tym turnieju w ogóle nie pokazują się do tej pory z dobrej strony. Portugalia ma Ronaldo, ale ten Ronaldo nie strzelił w kadrze bramki od jakoś 18 albo 19 miesięcy! Po za tym jak Portugalia grała z Wyspami Zielonego Przylądka nie ma co wspominac.:p Wypadł Nani, skrzydła osłabły. Brak w zespole napastnika z prawdziwego zdarzenia, bo Ronaldo to nie jest środkowy typowy egzekutor. On musi miec więcej miejsca. Ale brak tego napadziora to problem od paru lat. Nie ma Paulety , Nuno Gomes blisko emerytury więc naturalizowali sobie Liedsona, ale on chyba nie tej klasy grajek. Portugalia jak to Boniek powiedział byłaby mistrzem jakby trzebabyło grac ładnie i strzelac mało bramek hehe,albo wcale. I trudno się z tym nie zgodzic. Grają technicznie, ale ze skutecznościa na duży bakier! Ogólem mecze na tym mundialu to same undery, Jakoś w ogóle poziomem nie grzeszą te spotkania. Czy to okaże się lepsze? Jakoś nie sądze bo dla obu zespołów to będzie mecz klucz do awansu do kolejnej rundy MŚ. Jak dla mnie więc kolejny dośc mało ciekawy pod względem widowiska mecz na tym mundialu i więcej walki niż goli niestety. daje na under.

BRAZYLIA - KOREA PÓŁNOCNA Typ : Oba nie strzelą @ 1,40 bet-at-home ⛔2:1????89&#39;...
A co do meczu Brazil z komunistami z Korei Północnej to nie sądze by Canarinhos coś stracili. Obecny zespół Dungi bardziej słynie z żelaznej konsekwencji i gry w defensywie niż jakiejś wirtuozerii. Obecna Brazylia to nie to co kiedyś za chociażby Ronaldo i Ronaldinho kiedy trenował ich Felipe Scolari, który już wraca do Campeonato Brasileiro i poprowadzi Palmeiras! Owszem czytałem że w Korei nikt nie obejrzy meczów MŚ na żywo. Dopiero kiedy władca pozna wynik i uzna, że jest to dobre rozstrzygnięcie to pozwoli na wyemitowanie powtórki. Tylko jaki wynik z Brazil uznac będzie mozna za &quot;dobry&quot;. 0:3, a może 0:4 ? SPodziewam się, że Brazylia to spotkanei wygra nie tracąc bramki.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Wg mnie najpewniejszym typem na jutro jest typ który podał Robson dotyczący meczu Brazylii i Korei. Korea wyjdzie jutro w raczej defensywnym ustawieniu 5-4-1 a Brazylia ma w tej chwili w porównaniu z ostatnimi latami super obronę i bramkarza. Więc jak dla mnie Korea jutro nic nie strzeli i śmiało można grać różne warianty tej opcji czyli że obie nie strzelą, Brazylia bez straty gola itd.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Korea ma motywację jakiej chyba nikt na mistrzostwach nie ma. Jak pisano wyżej - nie pieniądze, nie samochody, nie zaszczyty, tylko to, czy pójdą do obozu pracy, czy też nie. Szkoda mi ich, ale taki po****ny kraj sobie stworzyli.
Mimo to Brazylia może mieć ciężko - przynajmniej dopóki nie strzeli pierwszej bramki.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Co wy gadacie? obozy pracy? nie przesadzajcie, tam chyab nawet ludzie nie sledza mundialu bo maja zabronione więc dla kogo oni mają grac.. juz samo to ze sa na MS jest sukcesem. Z Brazylia bez szans są i jak ktoś wyżej napisał bedą raczej dostarczać punktów a bilans bramkowy bedzie bardzo ujemny. Dosyc już meczy po 1:0 , 2:0 czas na wyniki jakie zanotowali Niemcy z Austalią.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Heh, w końcu z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że ktoś gra o życie... A tak na poważnie to lepiej sprawdźcie za co oficjalnie reprezentacja Korei została ukarana w 1966 roku.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Co wy gadacie? obozy pracy? nie przesadzajcie, tam chyab nawet ludzie nie sledza mundialu bo maja zabronione więc dla kogo oni mają grac.. juz samo to ze sa na MS jest sukcesem. Z Brazylia bez szans są i jak ktoś wyżej napisał bedą raczej dostarczać punktów a bilans bramkowy bedzie bardzo ujemny. Dosyc już meczy po 1:0 , 2:0 czas na wyniki jakie zanotowali Niemcy z Austalią.
Ale obozy pracy to nie bzdura. W tej chwili ich rodziny są internowane, żeby żadnemu nie przyszło do głowy pozostać w RPA. Na jednego piłkarza przypada ponoć 4 &quot;ochroniarzy&quot;, a jak wytłumaczyć totalny blamaż, skoro ponoć taktykę układał sam umiłowany przywódca? Jedynie zdradą piłkarzy i trenera. A za to można trafić o wiele gorzej, niż do obozu pracy.
Więc motywację mają z całą pewnością.

edit: I jak wspomniane wyżej, w 1966 za Kim Ir Sena też trafili na przymusowe roboty, choć byli sensacją mundialu, a w kraju bohaterami.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Brazylia - Korea Północna Robinho strzeli pierwszego gola (5,00)
Spośród wszystkich napastników reprezentacji Brazylii najlepiej w ostatnim czasie prezentuje się napastnik Santosu Robinho. Zarówno w klubie jak i w meczach towarzyskich gra on pierwsze skrzypce. Można mieć wątpliwości co do rywali, bo przecież strzelenie bramki Mozambikowi czy Tanzanii wielkim powodem do chwały nie jest, ale mimo wszystko na tle innych kolegów Robinho wyróżniał się dość znacznie. Oczywiście faworytem tego meczu jest tylko i wyłącznie reprezentacja Canarinhos. Troszkę śmieszą mnie wypowiedzi trenera Korei, który zapowiada niespodziankę. Wiadomo, że może powalczyliby w jakiejś grupie, ale mają pecha, gdyż trafili to grupy śmierci z Brazylią, WKS&#39;em i Portugalią. Trudno będzie im zdobyć chociaż jeden punkt. Wiadomo, że Brazylia nie jest w najwyższej swojej formie, ale w porównaniu do Portugalii w której będzie brakować Naniego oraz WKS&#39;u w którym nadal nie pewny jest występ Drogby ich gwiazdy są w pełni zdrowia. Uważam, że dzisiaj możemy zobaczyć drugi overowy w tych Mistrzostwach Świata. Mam nadzieję, że Brazylia zagra ładny futbol i pewnie pokona Azjatów. Z pewnością do takiego rozwoju spraw dość znacznie może przyczynić się Robinho. Dla niego jest to też szansa na pokazanie się i wywalczenie powrotu do Manchesteru City.
Kurs z: Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom